Plotki transferowe

Mercato Live - 23.08 (18:00) Icardi zostanie zgłoszony do Serie A (53)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
12209
53
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

18:00

LGdS - Icardi zostanie zgłoszony do Serie A. 

Zawodnik będzie w 25-osobowej kadrze zgłoszonej do ligi, jednak na powołanie na mecz z Lecce nie ma co liczyć. Argentyńczyk będzie nosił numer 7.

 

14:15

Tuttosport – Napoli nie zrezygnowało z pozyskania Mauro Icardiego i w ostatnich dniach okienka transferowego ma zaoferować za Argentyńczyka 20 mln euro i kartę Arkadiusza Milika.

Juventus nie odpuszcza w tym wyścigu, ale Fabio Paratici nie będzie sam bezpośrednio negocjował transfer z Beppe Marottą. Do tego celu ma zaangażować dwóch agentów, którzy będą pośredniczyć w rozmowach : Gabriele Giuffridę i Pablo Cosentino.

 

GdS - Daniele Rugani, Mario Mandzukic, Emre Can, Rodrigo Bentancur i Blaise Matuidi. To zawodnicy, których sprzedaż ma sfinansować transfer do Juventusu Mauro Icardiego.  Juve chciałoby sprzedać do PSG Paolo Dybalę i stąd pozyskać środki na transfer byłego kapitana Interu, ale Francuzi nie są już zainteresowani kupnem piłkarza. Inter jest chętny na wymianę Icardi – Dybala, ale Juventus wolałby przeprowadzić transfer gotówkowy.

 

14:00

Eddy Salcedo blisko wypożyczenia do Hellasu. Klub z Werony pyta również o Federico Dimarco, który w ostatnich dniach może opuścić Inter, jeśli do klubu z Mediolanu dołączy Cristiano Biraghi.

 

13:55

Agent Biraghiego: Cristiano chce dołączyć do Interu, ale to Fiorentina zadecyduje o jego przyszłości. To klub, któremu wiele zawdzięcza.

 

13:50

- Politano zostaje w Interze, został uznany jako "nie na sprzedaż" - powiedział dla Radio Sportiva agent zawodnika, Davide Lippi.

 

11:45

FirenzeViola.it - Agent Biraghiego w siedzibie Interu.

 

10:30

LGdS - Dalbert blokuje wymianę z Fiorentiną. Dzisiaj działacze klubu z Florencji spotkają się najpierw z agentem Cristiano Biraghiego, a następnie z agentem Brazylijczyka, aby przekonać go do zmiany klubu. Po tym jak Nicea zmieniła cel i zwróciła się w kierunku wypożyczenia Nsokiego z PSG, Fiorentina pozostaje jedynym możliwym kierunkiem dla bocznego obrońcy Nerazzurrich.

 

10:00

LGdS - Alexis Sanchez dołączy do Interu, ale do rozwiązania pozostaje jeszcze podział płatności za pensję zawodnika. Nerazzurri nie mogą przekroczyć pułapu 4 mln euro, a zawodnikowi w tym sezonie (odliczając lipiec i sierpień) przysługuje jeszcze 12 mln euro.

 

 

Zobacz też

Marcelo Brozovic

Inter wymieni Brozovicia? (3)

23.10
16:49
Nikola Milenkovic

Milenković na ratunek defensywie (11)

21.10
14:12

Komentarze (53)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.08.2019 o 23:55 przez Endru
+1
Endru
Szkoda, ze nie powola go na lecce bo powinni grac najlepsi
23.08.2019 o 23:26 przez rosjan
rosjan
witaj synu marnotrawny,na chwałę InterU
23.08.2019 o 22:09 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jeszcze będzie układany skład pod Maurito,jak zostanie z nami i zobaczycie bo Icardi bije Lukaku o głowę !! !! !
23.08.2019 o 22:07 przez Woo-cash
Woo-cash
Gdzie ten Sanchez? Bo juz 48h dawno się skończyło.
23.08.2019 o 22:39 przez pluto11
-1
pluto11
48 h to już chyba że 4 razy minęło
24.08.2019 o 07:06 przez cukier17
cukier17
Pytanie gdzie jest Lukaku? Pojechal na lotnisko po Sanczeza i jeszcze nie wrócił
23.08.2019 o 20:52 przez Radostin91
Radostin91
Niech się skończy już ten cyrk
23.08.2019 o 20:29 przez tommystg
+2
tommystg
Icardi powinien dostać nr 90. Jak z 9 można zostać 0 dla klubu.
23.08.2019 o 19:42 przez timon
+2
timon
Z Sancheza chyba lipa bedzie. Marotta chyba na Dybale gra
23.08.2019 o 18:23 przez Guarin
Guarin
Nie 9 a 7 jest podane już oficjalnie.
23.08.2019 o 18:17 przez pluto11
+4
pluto11
Jak nie odejdzie to musza go zgłosić żeby mógł zagrać kilka min bo będzie chciał sprawę zakładać a tak to będziemy czyści
23.08.2019 o 18:10 przez oster
+1
oster
Tylko nie ten dzban Milik, on potrzebuje około 10-12 stuprocentowych sytuacji do zdobycia jednej bramki a w reprezentacji jeszcze więcej...
23.08.2019 o 18:08 przez Vancore
+2
Vancore
7 dostal icardi. Poprawcie to.
23.08.2019 o 18:08 przez Seba.
+2
Seba.
Nie dość, że go zgłosili, to jeszcze dali mu numer 7, który jest przewidziany dla Sancheza. Czyżby Chilijczyk jednak nie przyszedł? Mam nadzieję, że Marotta ma jakiś ukryty plan i koniec końców Icardi wyleci z hukiem. Na uj nam ten kaktus?
23.08.2019 o 18:04 przez el_loco
el_loco
Icardi nr 9? Przecież ten numer dodał Lukaku. Gdzieś wkradł się jakiś błąd.
23.08.2019 o 18:03 przez Jacenty
Jacenty
To potwierdzone i fo z tym nr 9? Wiadomo w takim razie z jakim zagra Lukaku?🤔
23.08.2019 o 17:39 przez Speaker
Speaker
Pamiętam do tej pory szybkość Politano jak ruszył przez niemal całe boisko w jednym z meczów ubiegłego sezonu. Fajnie, że zostaje.
23.08.2019 o 16:37 przez kibix
kibix
PO-LI-TANO, MU-SI ZOSTAĆ !!
23.08.2019 o 15:47 przez cuba
+3
cuba
Poczekamy na mały hit transferowy z końcem równo okienka żeby trochę media popisały to że Ikar wylatuje to chyba wiadome było od x czasu ,niech już wreszcie odejdzie sprzedawczyk
23.08.2019 o 15:47 przez cuba
cuba
Poczekamy na mały hit transferowy z końcem równo okienka żeby trochę media popisały to że Ikar wylatuje to chyba wiadome było od x czasu ,niech już wreszcie odejdzie sprzedawczyk
23.08.2019 o 15:44 przez AveCaesar
AveCaesar
Wczoraj czytałem, że De Laurentis stwierdził iż Milik zostaje w Napoli i bardzo dobrze. Jak Juve tak bardzo chce Icardiego to niech dają za niego Ruganiego z Bentancurem.

Heja :

Ranocchia
Dalbert
Diamrco
Gagliardini
Joao Mario
Politano
Icardi

Siema :

Rugani
Biraghi
Bentancur
Sanchez
Llorente

I ciągle dobrze wychodzimy na tym okienku. Beppe wiesz co masz robić.
23.08.2019 o 15:47 przez rafalik93
+1
rafalik93
heja dla politano dimarco to nieporozumienie ;)
23.08.2019 o 16:05 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Lubię gościa, który jest dobrym ligowcem ale od samego początku nie było dla niego miejsca w taktyce Conte bo cały czas szukaliśmy klasowego cofniętego napastnika (Dybala, Sanchez), a wiadomo że nie sprzedamy Martineza. Dimarco również jak na 21 lat niewiele pograł jak do tej pory. Sztab miał czas żeby go ocenić jednak wolą iść na wymianę Biraghi - Dalbert.
23.08.2019 o 16:35 przez Klinsi64
Klinsi64
Po co nam Rugani i Bentancur?
23.08.2019 o 17:30 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Hmm patrząc na naszą ławkę na środku obrony Rugani jest lepszy niż Rano, a od Bastoniego jeszcze dodatkowo dużo bardziej doświadczony oraz DD choć bardzo dobrze wyglądał w sparingach to pewnie w ciągu sezonu zdarzy mu się odstawić swoje zwody to fajnie byłoby mieć Daniele w składzie. Patrząc też na wiek obrony Rano - 31, a Daniele - 25 i najlepszy wiek dla obrońcy przed sobą i jednak jest lepszy niż Rano. To samo Bentancur, który nakrywa czapką i nie pozostawia pola do popisu dla JM, Valero czy Gagli i też ma dopiero 22 lata. Raczej o to chodzi w budowaniu coraz lepszej drużyny żeby systematycznie słabszych wymieniać na lepszych jednocześnie budując głębie składu choć oczywiście mogę się mylić.
23.08.2019 o 17:39 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dodatkowo Bastoni mógłby doskonalić grę na środku w naszym trzyosobowym bloku defensywnym gdzie chyba czuje się lepiej niż bliżej lewej strony.
23.08.2019 o 17:51 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
W przyszłym sezonie czeka nas parę wykupów z wypożyczeń, a wymiana Icardiego na Ruganiego z Bentancurem sprawiłaby, że mielibyśmy dwa transfery z głowy bo obrona byłaby już złożona, a w pomocy wystarczyłoby wymienić Valero na klasowego pomocnika.
23.08.2019 o 18:01 przez VVujek
VVujek
po co nam Bentakur i Ruani ?
23.08.2019 o 18:41 przez VVujek
-1
VVujek
Rugani może czyścić buty DD
24.08.2019 o 23:35 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Z pewnością xD
23.08.2019 o 15:19 przez Perseus
Perseus
Dybala za ścierwo zdradzieckie albo won do gazu!
23.08.2019 o 14:57 przez Guarin
-4
Guarin
dobra kończmy ten cyrk zwany mercato, Rebic witam
23.08.2019 o 14:25 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Wymienić icara za Dybale niech klacz się dobiera do Ronaldo w tiki taka pofantazjuje i konflikt pewny wanda kon mediolanski w juve
23.08.2019 o 14:56 przez Guarin
-4
Guarin
Ile gram palisz dziennie?
23.08.2019 o 14:23 przez Czarson
+1
Czarson
Naples do ostatniego dnia okienka będzie miało nadzieję, że Icardi łaskawie spojrzy w ich stronę.
23.08.2019 o 14:13 przez Xucatlan
Xucatlan
To teraz czas na 'ICARDI ZOSTAJE W InterZE'!
23.08.2019 o 14:14 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Aż Caps Lock z podjarki powariował :)
23.08.2019 o 14:05 przez wegorz
+2
wegorz
Oby się potwierdziło, że Mati zostanie... Zwyczajnie na to zasłużył postawą w poprzednim sezonie, a że głupi nie jest, to sobie miejsce w taktyce Conte znajdzie...
23.08.2019 o 14:08 przez Orzeu
-6
Orzeu
słabo by było gdyby ten cały Politano został. Nie widze dla niego miejsca w Interze Conte.
23.08.2019 o 14:54 przez wegorz
wegorz
Przy niepewnych wahadłach taktyka może przechodzić w 3-4-3, a tam już idealnie by pasował... Jako drugi napastnik też się nada... Uważam, że jest to rozwojowy gracz i może się dostosować do taktyki...
23.08.2019 o 15:25 przez Orzeu
Orzeu
wegorz napisał:
Przy niepewnych wahadłach taktyka może przechodzić w 3-4-3, a tam już idealnie by pasował... Jako drugi napastnik też się nada... Uważam, że jest to rozwojowy gracz i może się dostosować do taktyki...


3-4-3? Może okazjonalnie. Czy jest sens dla takich wyjątków blokować zawodnika?
Drugi napastnik? Podstawa Lukaku i Martinez, oprócz tego przyjdzie Sanchez, więc Politano to byłaby opcja 4, lub nawet 5. Ja bym go pogonił, to dobry gracz, ale typowy skrzydłowy.
23.08.2019 o 16:54 przez jaszczomb
+1
jaszczomb
Sancheza jeszcze nie ma, dybali ani nikogo innego za Icara też nie. Na chwilę obecną Mateo jest 3 do wejscia wiec jak najbardziej dostanie swoje minuty.
23.08.2019 o 12:48 przez VVujek
+1
VVujek
Czyli nic się nie zmieniło,coś jest na rzeczy ,ale kluby nie mogą dojść do porozumienia z płatnością dla Sancheza.
23.08.2019 o 12:07 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Bo tak można wierzyć doniesieniom prasy ;) Najpierw mieliśmy płacić Sanchezowi 6 - 6,5; później Utd chciało 75 %, teraz niby my chcemy mu płacić tylko 4 mln. Czyli pewnie skończy się tak jak w przypadku Lukaku na propozycji wyjściowej Marotty czyli na tych 6 :D
23.08.2019 o 11:35 przez SETE
+1
SETE
Dalbert nagle qrwa się okazało, ze się stawia. G....o gra 1,5 roku, bierze finansowanie z klubu i nie chce zrozumieć decyzji klubu ( swojego pracodawcy ) , ze będzie kontynuowal swój rozwój w innym miejscu. No to jest jakas paranoja
23.08.2019 o 11:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Dalbert blokuje
Przecież już miał dac akcept na fiorentine

Ah nie już się to okno skonczy
23.08.2019 o 11:26 przez Est
Est
Ta jedna kwestia w sprawie Sancheza, czyli jego zarobki - kto będzie je opłacał i w jakiej części miałoby być to ManUtd, a w jakiej Inter, ciągnie się od kilku dni i chyba to jest cały czas główny problem. Czyli nie jest prosta sprawa, więc można by przypuszczać, że wcale tak blisko Sancheza nie jesteśmy.
23.08.2019 o 11:37 przez SETE
+1
SETE
jasne, ze nie jesteśmy. Gdyby zarabial 4 mln na rok, to sprawa rozlozenia pensji miała by inny wymiar niż w przypadku takim jak Sancheza , który w miesiąc zarabia tyle co Borja Valero w rok :)

Shoutbox

ragnar 23.10.2020 22:57

bardzo fajnie gra Leeds Bielsy, mega szybko intensywnie, oprocz 2 połowy z WOL naprawde fajnie sie to oglada

Klinsi64 23.10.2020 22:50

lepszy byłes gdy pisałes o homofisie

Czarson 23.10.2020 22:32

imra spokojnie

Czarson 23.10.2020 22:31

torino to mega frajerzy

Imrahil 23.10.2020 22:24

teraz*

Imrahil 23.10.2020 22:24

Tera porazka z genoa i zostanie tylko jeden mecz do wywalenia tego przegrywa.

Imrahil 23.10.2020 22:22

Inter 4ever nabiera nowego wydzwieku.

Imrahil 23.10.2020 22:21

4 miejsce w grupie i 4 w lidze

Imrahil 23.10.2020 22:21

ijaktam?

Nerazzurri83 23.10.2020 21:54

Pałkarzem ponoc byleś

Nerazzurri83 23.10.2020 21:52

Lopez to prawda ze jak byles maly grales w baseball ??

Lopez 23.10.2020 21:35

Koralgol

Klinsi64 23.10.2020 21:20

Karol gol

Klinsi64 23.10.2020 20:57

fajny mecz w reggio a gowno widac przez mgle

Czarson 23.10.2020 20:28

Kilku zawodników Hapoelu Beer Szewa przed meczem Ligi Europy ze Slavią Praga miało pozytywne wyniki testów na koronawirusa, ale UEFA mimo tego pozwoliła im zagrać w tym meczu.

Czarson 23.10.2020 20:26

czy siec przeciazona?

Czarson 23.10.2020 20:26

czy to mozliwe?

Czarson 23.10.2020 20:25

na zoliborzu internet wylaczyli zeby nie mozna bylo relacjonowac xd

Klinsi64 23.10.2020 20:21

no cymbał niebywaly

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią M?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Andrea Belotti

    5

  • 2

    Francesco Caputo

    5

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 4

    Alejandro Gomez

    4

  • 5

    Romelu Lukaku

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27009

Liczba newsów: 37708