Plotki transferowe

Mercato Live - 23.08 (18:00) Icardi zostanie zgłoszony do Serie A (53)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
11821
53
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

18:00

LGdS - Icardi zostanie zgłoszony do Serie A. 

Zawodnik będzie w 25-osobowej kadrze zgłoszonej do ligi, jednak na powołanie na mecz z Lecce nie ma co liczyć. Argentyńczyk będzie nosił numer 7.

 

14:15

Tuttosport – Napoli nie zrezygnowało z pozyskania Mauro Icardiego i w ostatnich dniach okienka transferowego ma zaoferować za Argentyńczyka 20 mln euro i kartę Arkadiusza Milika.

Juventus nie odpuszcza w tym wyścigu, ale Fabio Paratici nie będzie sam bezpośrednio negocjował transfer z Beppe Marottą. Do tego celu ma zaangażować dwóch agentów, którzy będą pośredniczyć w rozmowach : Gabriele Giuffridę i Pablo Cosentino.

 

GdS - Daniele Rugani, Mario Mandzukic, Emre Can, Rodrigo Bentancur i Blaise Matuidi. To zawodnicy, których sprzedaż ma sfinansować transfer do Juventusu Mauro Icardiego.  Juve chciałoby sprzedać do PSG Paolo Dybalę i stąd pozyskać środki na transfer byłego kapitana Interu, ale Francuzi nie są już zainteresowani kupnem piłkarza. Inter jest chętny na wymianę Icardi – Dybala, ale Juventus wolałby przeprowadzić transfer gotówkowy.

 

14:00

Eddy Salcedo blisko wypożyczenia do Hellasu. Klub z Werony pyta również o Federico Dimarco, który w ostatnich dniach może opuścić Inter, jeśli do klubu z Mediolanu dołączy Cristiano Biraghi.

 

13:55

Agent Biraghiego: Cristiano chce dołączyć do Interu, ale to Fiorentina zadecyduje o jego przyszłości. To klub, któremu wiele zawdzięcza.

 

13:50

- Politano zostaje w Interze, został uznany jako "nie na sprzedaż" - powiedział dla Radio Sportiva agent zawodnika, Davide Lippi.

 

11:45

FirenzeViola.it - Agent Biraghiego w siedzibie Interu.

 

10:30

LGdS - Dalbert blokuje wymianę z Fiorentiną. Dzisiaj działacze klubu z Florencji spotkają się najpierw z agentem Cristiano Biraghiego, a następnie z agentem Brazylijczyka, aby przekonać go do zmiany klubu. Po tym jak Nicea zmieniła cel i zwróciła się w kierunku wypożyczenia Nsokiego z PSG, Fiorentina pozostaje jedynym możliwym kierunkiem dla bocznego obrońcy Nerazzurrich.

 

10:00

LGdS - Alexis Sanchez dołączy do Interu, ale do rozwiązania pozostaje jeszcze podział płatności za pensję zawodnika. Nerazzurri nie mogą przekroczyć pułapu 4 mln euro, a zawodnikowi w tym sezonie (odliczając lipiec i sierpień) przysługuje jeszcze 12 mln euro.

 

 

Zobacz też

Nandez

Inter wykorzysta zamieszanie wokół Nandeza? (7)

07.12
19:32
Federico Chiesa

Transferowa bomba już w styczniu? (16)

08.12
18:15

Komentarze (53)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.08.2019 o 23:55 przez Endru
+1
Endru
Szkoda, ze nie powola go na lecce bo powinni grac najlepsi
23.08.2019 o 23:26 przez rosjan
rosjan
witaj synu marnotrawny,na chwałę InterU
23.08.2019 o 22:09 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jeszcze będzie układany skład pod Maurito,jak zostanie z nami i zobaczycie bo Icardi bije Lukaku o głowę !! !! !
23.08.2019 o 22:07 przez mastersnake
-1
mastersnake
Gdzie ten Sanchez? Bo juz 48h dawno się skończyło.
23.08.2019 o 22:39 przez pluto11
-1
pluto11
48 h to już chyba że 4 razy minęło
24.08.2019 o 07:06 przez cukier17
cukier17
Pytanie gdzie jest Lukaku? Pojechal na lotnisko po Sanczeza i jeszcze nie wrócił
23.08.2019 o 20:52 przez Radostin91
Radostin91
Niech się skończy już ten cyrk
23.08.2019 o 20:29 przez tommystg
+2
tommystg
Icardi powinien dostać nr 90. Jak z 9 można zostać 0 dla klubu.
23.08.2019 o 19:42 przez timon
+2
timon
Z Sancheza chyba lipa bedzie. Marotta chyba na Dybale gra
23.08.2019 o 18:23 przez Guarin
Guarin
Nie 9 a 7 jest podane już oficjalnie.
23.08.2019 o 18:17 przez pluto11
+4
pluto11
Jak nie odejdzie to musza go zgłosić żeby mógł zagrać kilka min bo będzie chciał sprawę zakładać a tak to będziemy czyści
23.08.2019 o 18:10 przez oster
+1
oster
Tylko nie ten dzban Milik, on potrzebuje około 10-12 stuprocentowych sytuacji do zdobycia jednej bramki a w reprezentacji jeszcze więcej...
23.08.2019 o 18:08 przez Vancore
+2
Vancore
7 dostal icardi. Poprawcie to.
23.08.2019 o 18:08 przez Seba.
+1
Seba.
Nie dość, że go zgłosili, to jeszcze dali mu numer 7, który jest przewidziany dla Sancheza. Czyżby Chilijczyk jednak nie przyszedł? Mam nadzieję, że Marotta ma jakiś ukryty plan i koniec końców Icardi wyleci z hukiem. Na uj nam ten kaktus?
23.08.2019 o 18:04 przez el_loco
el_loco
Icardi nr 9? Przecież ten numer dodał Lukaku. Gdzieś wkradł się jakiś błąd.
23.08.2019 o 18:03 przez Jacenty
Jacenty
To potwierdzone i fo z tym nr 9? Wiadomo w takim razie z jakim zagra Lukaku?🤔
23.08.2019 o 17:39 przez Speaker
Speaker
Pamiętam do tej pory szybkość Politano jak ruszył przez niemal całe boisko w jednym z meczów ubiegłego sezonu. Fajnie, że zostaje.
23.08.2019 o 16:37 przez kibix
kibix
PO-LI-TANO, MU-SI ZOSTAĆ !!
23.08.2019 o 15:47 przez cuba
+3
cuba
Poczekamy na mały hit transferowy z końcem równo okienka żeby trochę media popisały to że Ikar wylatuje to chyba wiadome było od x czasu ,niech już wreszcie odejdzie sprzedawczyk
23.08.2019 o 15:47 przez cuba
cuba
Poczekamy na mały hit transferowy z końcem równo okienka żeby trochę media popisały to że Ikar wylatuje to chyba wiadome było od x czasu ,niech już wreszcie odejdzie sprzedawczyk
23.08.2019 o 15:44 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Wczoraj czytałem, że De Laurentis stwierdził iż Milik zostaje w Napoli i bardzo dobrze. Jak Juve tak bardzo chce Icardiego to niech dają za niego Ruganiego z Bentancurem.

Heja :

Ranocchia
Dalbert
Diamrco
Gagliardini
Joao Mario
Politano
Icardi

Siema :

Rugani
Biraghi
Bentancur
Sanchez
Llorente

I ciągle dobrze wychodzimy na tym okienku. Beppe wiesz co masz robić.
23.08.2019 o 15:47 przez rafalik93
+1
rafalik93
heja dla politano dimarco to nieporozumienie ;)
23.08.2019 o 16:05 przez AveCaesar
AveCaesar
Lubię gościa, który jest dobrym ligowcem ale od samego początku nie było dla niego miejsca w taktyce Conte bo cały czas szukaliśmy klasowego cofniętego napastnika (Dybala, Sanchez), a wiadomo że nie sprzedamy Martineza. Dimarco również jak na 21 lat niewiele pograł jak do tej pory. Sztab miał czas żeby go ocenić jednak wolą iść na wymianę Biraghi - Dalbert.
23.08.2019 o 16:35 przez Klinsi64
Klinsi64
Po co nam Rugani i Bentancur?
23.08.2019 o 17:30 przez AveCaesar
AveCaesar
Hmm patrząc na naszą ławkę na środku obrony Rugani jest lepszy niż Rano, a od Bastoniego jeszcze dodatkowo dużo bardziej doświadczony oraz DD choć bardzo dobrze wyglądał w sparingach to pewnie w ciągu sezonu zdarzy mu się odstawić swoje zwody to fajnie byłoby mieć Daniele w składzie. Patrząc też na wiek obrony Rano - 31, a Daniele - 25 i najlepszy wiek dla obrońcy przed sobą i jednak jest lepszy niż Rano. To samo Bentancur, który nakrywa czapką i nie pozostawia pola do popisu dla JM, Valero czy Gagli i też ma dopiero 22 lata. Raczej o to chodzi w budowaniu coraz lepszej drużyny żeby systematycznie słabszych wymieniać na lepszych jednocześnie budując głębie składu choć oczywiście mogę się mylić.
23.08.2019 o 17:39 przez AveCaesar
AveCaesar
Dodatkowo Bastoni mógłby doskonalić grę na środku w naszym trzyosobowym bloku defensywnym gdzie chyba czuje się lepiej niż bliżej lewej strony.
23.08.2019 o 17:51 przez AveCaesar
AveCaesar
W przyszłym sezonie czeka nas parę wykupów z wypożyczeń, a wymiana Icardiego na Ruganiego z Bentancurem sprawiłaby, że mielibyśmy dwa transfery z głowy bo obrona byłaby już złożona, a w pomocy wystarczyłoby wymienić Valero na klasowego pomocnika.
23.08.2019 o 18:01 przez VVujek
VVujek
po co nam Bentakur i Ruani ?
23.08.2019 o 18:41 przez VVujek
-1
VVujek
Rugani może czyścić buty DD
24.08.2019 o 23:35 przez AveCaesar
AveCaesar
Z pewnością xD
23.08.2019 o 15:19 przez Perseus
Perseus
Dybala za ścierwo zdradzieckie albo won do gazu!
23.08.2019 o 14:57 przez Guarin
-4
Guarin
dobra kończmy ten cyrk zwany mercato, Rebic witam
23.08.2019 o 14:25 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Wymienić icara za Dybale niech klacz się dobiera do Ronaldo w tiki taka pofantazjuje i konflikt pewny wanda kon mediolanski w juve
23.08.2019 o 14:56 przez Guarin
-4
Guarin
Ile gram palisz dziennie?
23.08.2019 o 14:23 przez Czarson
+1
Czarson
Naples do ostatniego dnia okienka będzie miało nadzieję, że Icardi łaskawie spojrzy w ich stronę.
23.08.2019 o 14:13 przez Xucatlan
Xucatlan
To teraz czas na 'ICARDI ZOSTAJE W InterZE'!
23.08.2019 o 14:14 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Aż Caps Lock z podjarki powariował :)
23.08.2019 o 14:05 przez wegorz
+2
wegorz
Oby się potwierdziło, że Mati zostanie... Zwyczajnie na to zasłużył postawą w poprzednim sezonie, a że głupi nie jest, to sobie miejsce w taktyce Conte znajdzie...
23.08.2019 o 14:08 przez Orzeu
-6
Orzeu
słabo by było gdyby ten cały Politano został. Nie widze dla niego miejsca w Interze Conte.
23.08.2019 o 14:54 przez wegorz
wegorz
Przy niepewnych wahadłach taktyka może przechodzić w 3-4-3, a tam już idealnie by pasował... Jako drugi napastnik też się nada... Uważam, że jest to rozwojowy gracz i może się dostosować do taktyki...
23.08.2019 o 15:25 przez Orzeu
Orzeu
wegorz napisał:
Przy niepewnych wahadłach taktyka może przechodzić w 3-4-3, a tam już idealnie by pasował... Jako drugi napastnik też się nada... Uważam, że jest to rozwojowy gracz i może się dostosować do taktyki...


3-4-3? Może okazjonalnie. Czy jest sens dla takich wyjątków blokować zawodnika?
Drugi napastnik? Podstawa Lukaku i Martinez, oprócz tego przyjdzie Sanchez, więc Politano to byłaby opcja 4, lub nawet 5. Ja bym go pogonił, to dobry gracz, ale typowy skrzydłowy.
23.08.2019 o 16:54 przez jaszczomb
jaszczomb
Sancheza jeszcze nie ma, dybali ani nikogo innego za Icara też nie. Na chwilę obecną Mateo jest 3 do wejscia wiec jak najbardziej dostanie swoje minuty.
23.08.2019 o 12:48 przez VVujek
+1
VVujek
Czyli nic się nie zmieniło,coś jest na rzeczy ,ale kluby nie mogą dojść do porozumienia z płatnością dla Sancheza.
23.08.2019 o 12:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Bo tak można wierzyć doniesieniom prasy ;) Najpierw mieliśmy płacić Sanchezowi 6 - 6,5; później Utd chciało 75 %, teraz niby my chcemy mu płacić tylko 4 mln. Czyli pewnie skończy się tak jak w przypadku Lukaku na propozycji wyjściowej Marotty czyli na tych 6 :D
23.08.2019 o 11:35 przez SETE
SETE
Dalbert nagle qrwa się okazało, ze się stawia. G....o gra 1,5 roku, bierze finansowanie z klubu i nie chce zrozumieć decyzji klubu ( swojego pracodawcy ) , ze będzie kontynuowal swój rozwój w innym miejscu. No to jest jakas paranoja
23.08.2019 o 11:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Dalbert blokuje
Przecież już miał dac akcept na fiorentine

Ah nie już się to okno skonczy
23.08.2019 o 11:26 przez Est
Est
Ta jedna kwestia w sprawie Sancheza, czyli jego zarobki - kto będzie je opłacał i w jakiej części miałoby być to ManUtd, a w jakiej Inter, ciągnie się od kilku dni i chyba to jest cały czas główny problem. Czyli nie jest prosta sprawa, więc można by przypuszczać, że wcale tak blisko Sancheza nie jesteśmy.
23.08.2019 o 11:37 przez SETE
SETE
jasne, ze nie jesteśmy. Gdyby zarabial 4 mln na rok, to sprawa rozlozenia pensji miała by inny wymiar niż w przypadku takim jak Sancheza , który w miesiąc zarabia tyle co Borja Valero w rok :)

Shoutbox

Piter 12.12.2019 11:13

Orzeu co sądzisz o temacie "Typy bukmacherskie" znajdującym się tutaj na forum

inter30 12.12.2019 11:12

ponoć według analizy jakiegoś dziennika nie był

Orzeu 12.12.2019 11:11

tak

ZnawcaCalcio 12.12.2019 11:04

Gol Martineza z Barcelona byl ze spalonego?

Piter 12.12.2019 10:34

Ich piłkarz i mogą żądać ile chcą, to jest biznes i ja to rozumiem

Luki165 12.12.2019 10:16

Jak widzę ile Chelsea chce za Alonso to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 30 mln za kogoś kto od 2 lat jest cieniem siebie i głównie siedzi na ławie? Masakra

KoBa 12.12.2019 10:10

Ale na 2 koszyk to trzeba zająć wysoko w LE nie wiem, czy nie najwyżej

KoBa 12.12.2019 10:09

Dostaniemy w 1/16 jakiś Bolków i ich klwpnieny na lekko i oddalimy się tym samym od 4 koszyka

miniu86 12.12.2019 09:46

Tak dokladnie, przeszkadza ci to moE?

Nasir 12.12.2019 09:44

widze frustracja niezmiennie silna wsrod kibicow, wyzywac atalante bo naszym kopaczom sie nie udalo

kusy 12.12.2019 09:41

Za wyjście z grupy dostaje się sporo punktów

miniu86 12.12.2019 09:39

Kurvy z Bergamo, co za fart, najpierw ta banalna grupa grajac pierwszy raz w.zyciu w LM i jeszcze awans z 7 pkt

miniu86 12.12.2019 09:38

Ale jakin cudem oni sa miejsce za nami?

kusy 12.12.2019 09:35

Jesteśmy na granicy 4 koszyka LM :D trzeba grać na maksa w LE, albo wygrać Serie A, inaczej znowu czeka nas grupa śmierci

kusy 12.12.2019 09:31

Po wczorajszym sukcesie Atalanta awansowała w rankingu klubowym na 56 miejsce. Inter zajmuje 55 miejsce

kusy 12.12.2019 09:28

Ale punktów do rankingu Serie A wpadło dużo za LM💪

Kredence 12.12.2019 09:23

co za zenada

Kredence 12.12.2019 09:23

wysraniec dalej probuje zwrocic uwage na siebie

KoBa 12.12.2019 09:20

Nie ma co już rozstrzasac tego - czas na Viole

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29033

Liczba newsów: 35394