Plotki transferowe

Mercato Live - 24.08 (19:00) Nie tylko Inter po Chalobaha (42)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
7822
42

Najnowsze plotki, wiadomości, wywiady z agentami oraz z piłkarzami związane z rynkiem transferowym Interu. To wszystko znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualizacji!

 

19:00

Evening Standard - Nie tylko Inter jest zainteresowany sprowadzeniem Trevoha Chalobaha.

Red Bull Lipsk szuka obrońcy z powodu kontuzji Lukasa Klostermanna i zwrócił swoją uwagę na młodego Anglika. 

 

15:10

Curva Nord na temat mercato: Ufamy kierownictwu.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że my jako Curva Nord, w przeciwieństwie do tego co mówi się w mediach, nie nakładamy żadnej presji na to, jak Inter powinien zakończyć mercato. Ufamy kierownictwu, naszym menedżerom, którzy wiedzą co robią i co powinni robić. 

 

13:20

La Repubblica - Marotta nie jest przekonany co do kandydatury Acerbiego

 

11:10

La Gazzetta - Chelsea chce 3 mln euro za wypożyczenie Chalobaha. 

Inter naciska na sprowadzenie obrońcy i chciałby mieć w umowie możliwość wykupu zawodnika. 

 

08:50

Wkrótce wyjaśni się przyszłość Luciena Agoume. 

Jak donosi FcInterNews.it, Francuz może zostać ponownie wypożyczony do swojej ojczyzny, po tym jak zeszły sezon spędził grając w barwach Stade Brestois. Tym razem 20-latek mógłby dołączyć do Lorient lub Troyes, które są najbardziej zainteresowanego jego sprowadzeniem. 

 

08:30

Sytuacja ws. sprowadzenia do Interu obrońcy staje się coraz bardziej klarowna. Inter zarezerwował sobie już usługi Francesco Acerbiego, ale cały czas prowadzi rozmowy dotyczące Trevoha Chalobaha.

Jak donosi raport FcInterNews.it, Chelsea nie przekonuje samo wypożyczenia zawodnika i wobec możliwego transferu Wesley'a Fofany chcieliby oddać Chalobaha z obowiązkiem wykupu. 

Dzisiaj ma dojść do rozmów pomiędzy obiema stronami, a pośrednikiem ze strony Nerazzurrich ma być agent Paolo Busardò. Chalobah pozostaje priorytetem Interu i jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie, to właśnie on uzupełni linię obrony drużyny Simone Inzaghiego. 

Zobacz też

Oumar Solet

Solet priorytetem Interu. W kwietniu planowane spotkanie w Mediolanie (23)

05.03
05:36
Guglielmo Vicario

W tym miesiącu nowe kontakty w sprawie transferu Vicario (8)

05.03
05:32

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2022 o 07:41 przez Adi03
Adi03
Chalobach w końcu z sensem wychodzi.. wypożyczenie z wykupem.. jeśli gość się sprawdzi zostaję, a nie ogrywamy Chelsea obrońcę i on wraca i rzadzi w Anglii..
Okno nie jest złe, jeśli wejdzie obrońca to raczej skład mamy kompletny. Pers jako jedyny konkretny gracz odszedł.. marcato na plus z takim "potencjałem finansowym" jaki ma Inter.. otwórzmy oczy że nie mamy petrodolarów.. Pazza Inter..
24.08.2022 o 17:40 przez inter30
inter30
"Chcielibyśmy zaznaczyć, że my jako Curva Nord, w przeciwieństwie do tego co mówi się w mediach, nie nakładamy żadnej presji na to, jak Inter powinien zakończyć mercato." oni serio myślą że kogoś obchodzą ich manifesty i ich "presja" ma wpływ na cokolwiek? facepalm niezły odlot
24.08.2022 o 23:29 przez danielWu
danielWu
Znasz kogoś z tych osób? Nazywasz to manifestem. A może to wyraz poparcia kibiców względem klubu po prostu. Każdy z nas kibiców ma prawo na wyrażanie opinii. Ty robisz to tutaj. Myślisz, że Twoje komentarze wpływają na jakiś aspekt funkcjonowanie takiego klubu jak Inter? 😀
24.08.2022 o 16:34 przez FCI
+1
FCI
Jak dobrze ze mamy Marotte, w te mercato pokazał klasę światowa jak powinno się ogarniać zespół który nie dość ze nie ma hajsu to ma długi.

Co do transferu Chalobaha, mam bardzo dobre przeczucie, i w kwestii powodzeni i kwestii sportowych, jeszcze wyjdzie tak ze Bremer ( 50 mln ) który byłby za Skrinira będzie mniej ogarniał od Chalobaha i mamy obsadzone pozycje bez utraty jakości na żadnej pozycji.

Propozycja Akanjiego jak najbardziej na tak, za rok za free można poczekać. Ale nie za żadnego z podstawowych graczy.

O Acerbim nie będę się wypowiadał, szkoda czasu.
24.08.2022 o 17:03 przez kontousuniete
+4
kontousuniete
Pełna zgoda.
Jak czytam te komentarze, że Inter ma słabe okienko, a np. Juventus zajebiste, to się zastanawiam, czy ludzie rozumieją co się wokół nich dzieje.
My startowaliśmy z minus 60, Juventus jest najbogatszym klubem we Włoszech do którego nikt nie może się porównać nawet.
Oni potrzebowali 5-6 wzmocnień i mają m. In. Di Marie na rok i zniszczonego życiem Pogbe... Zaraz może Milika.
My wzmocniliśmy ławkę, wzięliśmy Lukaku i jeszcze zostawimy Skriniara, który miał odejść kosztem Bremera.
Mercato oceniam na 8/10 - biorąc pod uwagę nasze potrzeby i możliwości finansowe. Nie oceniam nas przez pryzmat PSG, realu, Barcelony albo klubów angielskich bo to bez sensu.

Oczywiście na lewym wahadle się osłabiliśmy ale Iwan taki sezon miał jeden i by go nie powtórzył, zarząd zrobił wszystko, żeby zabezpieczyć jego odejście.
Pozostaje liczyć na formę Gosensa.
Jeszcze jak wjedzie obrońca lepszy niż Accerbi czyli np. Chalobah, to będzie pięknie.
Wtedy tylko będę się martwił o to, by gaglia nie musiał często wchodzić na pozycję i gosens odzyskał formę - ale tutaj nie mamy możliwości finansowych żeby na ostatnią chwilę przepłacać za kogoś.
24.08.2022 o 17:11 przez Borgen
Borgen
Prawie... Bo za Perisica nikogo porównywalnego nie będzie i to bardzo duża strata.

Niemniej jednak atak na plus, obrona w takim układzie też na lekki plus...
24.08.2022 o 17:36 przez ragnar
+1
ragnar
Zgoda
Jedno Ale ocena 7na10
Jakby został Ivan albo przyszedł np udogie to dałbym 8
24.08.2022 o 17:53 przez kontousuniete
+1
kontousuniete
Dwa pytania:

1. Skąd 25 mln na Udogie?
2. Mieliśmy dać 5-6 mln na dwa lata Perisuciowi, który ma 34 lata i zagrał jeden wybitny sezon w Interze bodajże przez 5-6 lat?
Co wtedy myśli sobie 25 letnia gwiazda drużyny Barella mając 5 mln? Jaki kontrakt powinien mieć wtedy Lautaro jako napastnik? 7-8 mln rocznie?
Co wtedy Inter powiedziałby agentom wieku piłkarzy? Gwiazdy drużyny zarabiają mniej niż 34 letni zawodnik po jednym bardzo dobrym sezonie? :)
Patrzcie też w ten sposób na sytuację.
Oprócz tego skąd tę kasę wziąć jak mieliśmy zejść z pensji 10%?
Dużo pytań :) pozostanie Perisicia było prawie niewykonalne i z dużym prawdopodobieństwem być może nieopłacalne.
24.08.2022 o 22:48 przez Paul_Picasso
Paul_Picasso
Ja bym tu wspomniał jedno m:
Odejście Perisicia to danie szansy Dimarco który może teraz pokazać co potrafi. Czyli małe wzmocnienie jest
24.08.2022 o 15:57 przez OstatniPrawdziwy
+2
OstatniPrawdziwy
:marotta: wodzu prowadź, rozkazuj i uchroń nas od zguby i chińskiej zarazy
24.08.2022 o 15:53 przez MrHype
+1
MrHype
ee to jak Curva Nord ufa zarządowi to jestem spokojny. nie ma to jak zaufanie u typów co najwyżej prześcieradło pomalować potrafią...
24.08.2022 o 15:46 przez taboret
+5
taboret
Dobrze, że nie narzucacie presji, uff. Strach pomyśleć co by zostało napisane na prześcieradłach i powieszone przed siedzibą.
24.08.2022 o 15:38 przez martins2000
+2
martins2000
Curva Nord największe cipy we Włoszech
24.08.2022 o 15:32 przez Paul_Picasso
+2
Paul_Picasso
Marotta to najlepszy transfer ostatnich lat. Ten gość ogarnia wszystko. Nie daje się dymac. Gdyby miał budżet na transfery i wolna rękę to by tu :cenzor: Science Fiction zrobił
24.08.2022 o 14:22 przez Nerazzurx10
+5
Nerazzurx10
Marotta jedyny ogarnięty w tym pierdolinku
24.08.2022 o 15:18 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Był jest i będzie ogarnięty. Takie nauki u niego aby potem zostać jego następca marzenie 😂. Amatorszczyzna pokroju Cirillo, Gresco czy elita emerycka pokroju Dzeko, vidala nigdy nie zagoscilaby na salonach Interu ! Wierzę że zdołamy przekonać Angoli albo Niemców. Na sam widok Acarbiego robi mi się niedobrze !
24.08.2022 o 14:17 przez Matiinterlegia
+6
Matiinterlegia
Calobach jest najrozsądniejsza opcją moim zdaniem, fakt warunek konieczny. Musimy mieć prawo wykupu, inaczej bez sensu ogrywać zawodnika Chelsea
24.08.2022 o 13:57 przez pluto11
+6
pluto11
Brawo Marotta jedyny z głową na karku, przecież to z daleka śmierdzi blamażem ten Acerbi
24.08.2022 o 13:57 przez pluto11
+1
pluto11
Brawo Marotta jedyny z głową na karku, przecież to z daleka śmierdzi blamażem ten Acerbi
24.08.2022 o 13:56 przez Kacpi26tv
+4
Kacpi26tv
Marotta ufam tobie nie bierz tego milanisty z lazio
24.08.2022 o 13:36 przez BJJ_Damian
+5
BJJ_Damian
Myślę, że się dogadają jak było w przypadkach z Lukaku i Casedei. Na razie nie widać przeszkód na lini porozumienia Inter-Chelsea, więc trzeba być dobrej myśli :)
24.08.2022 o 13:26 przez taboret
+7
taboret
,,Marotta nie jest przekonany co do kandydatury Acerbiego.''
:marotta: You're goddamn right.
24.08.2022 o 13:20 przez Kebo
+1
Kebo
Może w końcu chociaż w jednej sytuacji ze szrotem z Rzymu Marotta postawi na swoim, Szymek typowo ślepy.
24.08.2022 o 13:13 przez Seba
+11
Seba
Dogadali się odnośnie Lukaku, dogadali się odnośnie Casadeia, to i dogadają się odnośnie Chubachi. Przyda się wielki, dorodny murzyn w obronie.
24.08.2022 o 13:40 przez BJJ_Damian
+3
BJJ_Damian
Lepiej bym tego nie ujął.
24.08.2022 o 13:03 przez Kacpi26tv
+2
Kacpi26tv
Jezu tak oby się udało z trevorem błagam marotta
24.08.2022 o 12:59 przez Dyl87
+8
Dyl87
Lukaku przekonuj Chalobaha żeby do nas przyszedł na wypożyczenie a po sezonie za De Vrija mienimy ;-)
24.08.2022 o 13:36 przez BJJ_Damian
+2
BJJ_Damian
To byłoby coś pięknego ;)
24.08.2022 o 11:30 przez pasencjusz88
+5
pasencjusz88
Agoume zostawić a Chalobaha brać ale z opcją wykupu. Jak typ odpali w serie a to mamy obrońcę na lata
24.08.2022 o 12:10 przez Dyl87
+7
Dyl87
Moim zdaniem na pewno się sprawdzi gracze z Anglii wypalają w Serie A nawet taki Ashley Young co był u schyłku kariery u nas sobie dobrze radził albo taki odrzut jak Chris Smalling sobie radzi.
24.08.2022 o 10:51 przez Paolo87
+4
Paolo87
Jeśli Chelsea chce zawrzeć możliwość/obowiązek wykupu to brać bez zastanowienia. Bez wątpienia to lepsza opcja niż Acerbi.
24.08.2022 o 09:48 przez pluto11
+2
pluto11
Nie oddawać Agoume niech zostanie bo będzie jak z Sensim
24.08.2022 o 11:01 przez Paolo87
+2
Paolo87
Ja bym dał Agoume szansę i go zostawił. Mkhitaryan może być podatny na kontuzję, ma swoje lata, Gagliardini jakby zatrzymał się w rozwoju kilka lat temu. Agoume mógłby być przydatny, zmiennicy mogą się okazać bardzo istotni.
24.08.2022 o 09:41 przez ciechan
+10
ciechan
Chalobah zagrał bardzo dobry sezon i aż dziwię się, że nie chcą dać mu szansy w CFC. Dla nas byłby to kosmos - młody, doświadczeny na arenie międzynarodowej, potrafi grać w trójce i na każdej pozycji z tyłu, dobrze operuje piłką. Trzymam kciuki, bo choć tu i teraz może i Acerbi bardziej by się sprawdził, to za rok lub dwa Anglik może być graczem od którego zaczynalibyśmy skład
24.08.2022 o 09:40 przez Dzyl
+3
Dzyl
Po 1 - zostawić Agoume na ławkę. Jakie wypozyczenie? Mając na ławce ponad 30-letniego Henryka, łamagę Gagliardiniego i nieopierzonego Aslaniego? potrzebujemy w linii pomocy szerszej kadry i konkurencji.
Po 2 - jeśli ten Chalobach moze grać na każdej pozycji w trzyosobowym bloku obronnym to jest to ciekawa opcja bo za rok moze odejść D'Ambrosio, za darmo wbić Akanji i mamy piękna obronę Skriniar-De Vrij-Bastoni i na ławce Chalobach-Akanji-Dimarco i spokój na lata w tej formacji
24.08.2022 o 09:39 przez horrorshow86
+3
horrorshow86
Dopiero Chelsea było że tylko wypożyczyć chcą i nie ma opcji go kupić 😁
24.08.2022 o 09:28 przez Dybuk
+1
Dybuk
Teraz Chalobah, w zimę podpisać Akinji z wolnego transferu i obrona na kolejne 5 lat jest zabezpieczona.
24.08.2022 o 09:22 przez speaker
+2
speaker
Teraz Chalobah, a za rok może Akanji i byłoby coś
24.08.2022 o 09:11 przez Balkanczyk
+6
Balkanczyk
Chciałbym zobaczyć Chalobah w naszej koszulce. Chelsea raczej przekona Leicester żeby sprzedali Fofanę, więc musimy wykorzystać tę szansę.
24.08.2022 o 08:57 przez taboret
+4
taboret
Wiemy jak skończyły talenty Chelsea w Serie A. Abraham z LKE, Tomori ze Scudetto. Chalobah na opcji wykupu to byłoby coś wspaniałego, ale czy realnego?
24.08.2022 o 08:48 przez Stachoo
+5
Stachoo
Chalobah z wykupem, miodzio. Takie transfery lubię. Młodzi, już w miarę ograniczenie z dużym potencjałem.
24.08.2022 o 08:48 przez Stachoo
+2
Stachoo
Ograni*

Shoutbox

vandallo87 09.03.2026 21:44

Ale o czym tu jakaś dyskusja się odbywa, nalezał się karny jak głodnemu zupa i każdy, kto uważa inaczej powinien zbadać wzrok, dziękuję i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym

HB 09.03.2026 21:16

Witam, jestem na łączach z Palladino, rozmawiamy o transferze.

furch001 09.03.2026 20:56

Moim zdaniem hakan-mhytarian-augusto-LH-Siudy do wywalenia od razu

Tifosinho 09.03.2026 20:53

Takie coś nie przejdzie 😁

Cny 09.03.2026 20:45

xd

DyniaSandomierz 09.03.2026 20:41

Podobnie z faulem, zawodnik przeprasza i zaczynamy grę od autu

DyniaSandomierz 09.03.2026 20:40

Jedna zasada i rozwiązuje wszystko problemy

DyniaSandomierz 09.03.2026 20:40

Jeśli zawodnik mówi, że nie chciał dotykać piłki ręka to nie powinno być karnego

Tifosinho 09.03.2026 20:40

Dla jednego to 20cm a dla innego metr

Tifosinho 09.03.2026 20:40

Ile to jest zbyt mała?

Tifosinho 09.03.2026 20:39

Np zbyt nała odległość między piłką a ręką zawodnika

Tifosinho 09.03.2026 20:38

Już kilka razy to pisałem, że sędziowie mają zbyt duże pole do interpretacji i z tego rodzą się kontrowersje

Tifosinho 09.03.2026 20:36

Później mamy takie kwiatki jak np brak rzutu karnego dla Barcelony bodajże 4 lata temu w LM gdy Dumfries w trakcie wyskoku z ręką w górze dotyka nią piłki i nie ma rzutu karnego tylko dlatego bo musnęła mu wcześniej grzywki i nawet nie zmieniła toru lotu.

Tifosinho 09.03.2026 20:34

Jest to błąd techniczny i należy się kara

Tifosinho 09.03.2026 20:33

A totalnie niezrozumiałe jest dla mnie brak przewinienia w momencie gdy piłkarz w wyniku kiksu sam sobie nabija piłką rękę

Tifosinho 09.03.2026 20:32

No chyba, że przyklejona do ciała

Tifosinho 09.03.2026 20:31

Ja będę się upierać, że ręka w polu karnym = rzut karny

Cny 09.03.2026 19:59

no nie zgodzę się. poza polem karnym zawsze odgwizdał by taka rękę jak wczoraj ricciego. dlaczego w polu karnym inne przepisy?

VVujek 09.03.2026 19:57

Tu nie ma co dyskutować karny się należał. Ręką ewidentna do tego ruch ręki.

Xucatlan 09.03.2026 19:44

Nie ma co popadać w skrajność, ale generalnie to dobry tok rozumowania. Jaki odsetek karnych za zagranie ręką wynika z celowości dotknięcia piłki ręką, bądź choćby z intencjonalnego powiększania obrysu ciała? Ja powiedziałbym, że maks 15%. Reszta to wszystko kwestia przypadku. Te dyktowanie karnych za zagrania ręką, to jest zdecydowanie zbyt duża kara w stosunku do przewinienia.

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w Derbach Mediolanu?

Polls answer

Publicystyka

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20

Luis Henrique w Interze: Koniec z nieporozumieniami. Jaka jest jego prawdziwa rola? (20)

18.01
10:50
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    28

    67

  • 2

    Milan

    28

    60

  • 3

    Napoli

    28

    56

  • 4

    Como 1907

    28

    51

  • 5

    Roma

    28

    51

  • 6

    Juventus

    28

    50

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    14

  • 2

    Nico Paz

    9

  • 3

    Anastasios Douvikas

    9

  • 4

    Kenan Yıldız

    9

  • 5

    Rasmus Højlund

    9

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29306

Liczba newsów: 52771

Liczba komentarzy: 619611

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

9x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się