Plotki transferowe

Mercato live 05.06 (11:45): Ausilio z dodatkową misją w Londynie | Correa przenosi się do Botafogo (14)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
6450
14

1 czerwca rozpoczęło się okienko transferowe dla klubów grających na Klubowych Mistrzostwach Świata i potrwa do 10 czerwca włącznie. Najnowsze doniesienia, plotki, wywiady związane z rynkiem transferowym Interu. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszych aktualizacji.

 

11:45

F. Romano - Gdyby Simone Inzaghi został w Mediolanie to doszłoby do wymiany na linii Inter-Napoli. Do Nerazzurrich dołączyłby Giacomo Raspadori, a na południe Włoch powędrowałby Davide Frattesi. Umowa była już praktycznie dogadana. Pomocnik wciąż jednak pozostaje priorytetowym celem Azzurrich.

 

 

09:30

La Gazzetta dello Sport - Rasmus Højlund otwiera się na transfer do Interu i powrót do Włoch. Francesco Pio Esposito czuje się dobrze i poleci z zespołem do USA na Klubowe Mistrzostwa Świata.

 

02:25

Pasquale Guarro - Piero Ausilio poleciał do Londynu nie tylko by przekonać Cesca Fabregasa do podpisania kontraktu z Interem. Dyrektor sportowy Nerazzurrich także ma za zadanie sprowadzić Rasmusa Højlunda. Negocjacje z klubem z Manchesteru posuwają się naprzód, dyskutowana jest formuła transferu.

 

02:20

Matteo Moretto - Joaquin Correa podpisze dwuletni kontrakt z Botafogo.

Zobacz też

Henrikh Mkhitaryan

Mkhitaryan pojawił się na negocjacjach... bez agenta (10)

10.06
08:34
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 10.06 (20:00) Solet coraz bliżej Interu | City pyta o Palestrę | Inter po Ndoye? (50)

10.06
00:00

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.06.2025 o 12:11 przez Paolo92
+1
Paolo92
Frattesi za Raspadoriego?
Niekorzystna wymiana. Dobrze, że do niej nie doszło.
05.06.2025 o 13:02 przez Orrin
Orrin
Po co mamy kupować napastników jak mamy młodych zdolnych z Primavery znów strzał w kolano zrobimy
05.06.2025 o 10:55 przez Mateusz17
+4
Mateusz17
Tłuku żegnamy cię amatorze .
05.06.2025 o 10:54 przez ragnar
+1
ragnar
Thula Hojlund Pio, no no całkiem nieźle
teraz kwestia trenera czy 352 czy może 433 czy 4312, przydałby się jeszcze ofensywny pomocnik jak Paz
05.06.2025 o 11:09 przez horrorshow86
horrorshow86
A to Pio w Interze?
05.06.2025 o 11:12 przez ragnar
+1
ragnar
no chyba ma jechać do USA
05.06.2025 o 11:54 przez horrorshow86
horrorshow86
A faktycznie, patrzę że wraca teraz z wypożyczenia, super info
05.06.2025 o 10:29 przez vandallo87
+3
vandallo87
Correa w końcu w klubie na swoją miarę.
05.06.2025 o 10:00 przez kadrian89
+3
kadrian89
Hojlund jest okazja tania i to dobry ruch na 3 napastnika także nie narzekajmy ;) 3 transfery młodych na początek czerwca to już coś.

Oby Fabregas przyszedł i nie odeszło 3 kluczowych.
05.06.2025 o 11:00 przez ragnar
+1
ragnar
to czas pożegnać Mikiego Acerbiego Darmiana, odchodzą Arna Correa
De vrij jest ok, przy 2 z tyłu to nawet nie potrzebny nowy ŚO, przy trójce jeden by się przydał...

kręgosłup to Pavard, Bastoni, Barella, Hakan, Thula no i DImarco - licze że zostaną
chociaż Dimarco jednak w obronie jest słaby, wiem wiem Interista, ale jednak dziwiłem się jak niektózy mówili. że to najlepszy wahadłowy, no jednak dryblingu nie ma, w obronie słaby, za super kase mógłby odejść, od pół roku CA gra lepiej
05.06.2025 o 07:29 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Do ataku potrzeba kogoś szybkiego wysokiego ale i dobrego technicznie. Z tego co pamiętam to tego ostatniego chyba brak Duńczykowi :/ Zirkzee i David byliby marzeniem niestety widać ściętej głowy :// jak co rok miał być ten ten ten a wyjdzie że przedłużymy kontrakty z 37-38 latkami 🤬 oby właściciele byli konsekwentni w swojej wizji klubu. Młodość, przebojowość, technika - doświadczonych mamy aż nad to !
05.06.2025 o 04:43 przez ragnar
+5
ragnar
Niech dogadają trenera a dopiero napastnika
Może będzie wolał Zirkzee a może Hojlunda....albo jeszcze kogoś innego
05.06.2025 o 03:21 przez Cou23
-1
Cou23
Hojlund to trup xd
05.06.2025 o 04:03 przez Piotrek85
+3
Piotrek85
Też mi się to nie podoba. Miał być David później Zirkzee a będzie może Hojlund. Ale lepsze to niż Correa i Arnautovic

Shoutbox

Tifosinho 13.06.2026 01:54

Dobro klubu*

Tifosinho 13.06.2026 01:53

Zlatan*

Tifosinho 13.06.2026 01:52

Milan ma szczęście, że trafił im się ktoś taki jak Zostań dla którego do do klubu jest totalnym priorytetem

Adriano_forever 12.06.2026 22:39

gol

Paolo92 12.06.2026 22:34

Fundacja Realu Madryt zaprezentowała w loży honorowej Bernabéu 13. edycję Corazón Classic Match pod hasłem „Mecz z duszą dzieciństwa”, w którym w sobotę 13 czerwca o godz. 12:00 na Santiago Bernabéu zagrają Real Madryt Leyendas i Inter Legends.

Adriano_forever 12.06.2026 22:15

ależ kolasinać

Adriano_forever 12.06.2026 22:10

spalony i faul na bramkarzu

Adriano_forever 12.06.2026 22:10

kontrowersja będzie

Adriano_forever 12.06.2026 22:09

oooo

Dantte 12.06.2026 21:45

Dobrze ze ten David nie jest naszym zawodnikiem. Gosc co marnuje...

Adriano_forever 12.06.2026 21:23

gool

Rebelde 12.06.2026 21:12

Komentator bardzo chwali tego Bjukanana, chyba dobry. Może 50mln na niego wystarczy :P

Adriano_forever 12.06.2026 21:04

co taka grupa na łatsapie ma na celu? jest tyle grup na fejsie to jeszcze WA?

Rebelde 12.06.2026 20:54

Widzę ze w Milanie znów szambo wywalilo.

Cny 12.06.2026 20:14

wiem jeszcze się nie zaczęło ale początkowy entuzjazm wyparował, miały być pożegnania a zostaje Miki sdv, kolejne cele się oddalają, zaczynają się alternatywy a o niechcianych zawodnikach cicho. zaczyna wyglądać jak standard Ałzylja

Cny 12.06.2026 20:12

taki scenariusz przewidywałem chwilę wcześniej. z LH. ale to już zaraz po zakończeniu sezonu pisałem... serio teraz było widać jak ta drużyna dusiła się momentami przez realny brak rywalizacji i brak jakościowych zastępców. a my dalej bez graczy do 11 dających impuls całej drużynie. i palestra kimś takim nie będzie. miał być Kone i Paź by to rozruszać. mamy mikiego i odszedł Dumfries, tak to wygląda. cały budżet pójdzie na palestrę i tyle. akanji + Stańko to 35-40M, tyle mamy że sprzedaży na tą chwilę. odejdą jeszcze Frattesi, pavard, Asslani to się uzbiera na palestrę. i będą próbować latać pomoc nic nie wnoszącym Jonsem (mamy 5 innych pomocników o zbliżonym profilu)

chmolo 12.06.2026 19:08

tylko gdzie ten endrick? chyba na prawie wahadlo ;)

martins2000 12.06.2026 18:16

no pewnie za darmo

doman 12.06.2026 18:08

Endrick nowy pomysł

martins2000 12.06.2026 17:50

ULTIM'ORA: L'Inter sta preparando una nuova offerta vicina ai €50M + bonus all'Atalanta per Palestra nei prossimi giorni. ⚫️🔵🇮🇹 Un accordo personale è già stato raggiunto per un contratto di 5 anni da €3M a stagione.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29461

Liczba newsów: 53345

Liczba komentarzy: 624725

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się