Plotki transferowe

Moratti marzy o Tevezie (38)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
651
38

To nie pierwszy raz, kiedy angielskie i włoskie media łączą argentyńskiego napastnika, Carlosa Teveza z Interem Mediolan. Rozgrywający swój najlepszy sezon w karierze 26-latek, ponownie znalazł się na celowniku drużyny mistrza Włoch.

 

Nie jest tajemnicą, że prezydent Nerazzurrich, Massimo Moratti jest wielkim fanem talentu Teveza. O podpis Argentyńczyka zabiegał jeszcze za czasów jego występów w Manchesterze United czy w West Ham.

 

Podobno tego lata, włodarz Interu zrobi wszystko, by ściągnąć bramkostrzelnego Teveza na Giuseppe Meazza. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ arabscy właściciele Manchesteru City pragną stworzyć wielką drużynę walczącą o najwyższe cele zarówno w Anglii jak i w Europie. Sprzedaż najlepszego napastnika (21 bramek w lidze) byłaby dużym krokiem w tył.

 

Dużo zależeć będzie od tego, czy The Citizens zajmą w Premier League czwartą lokatę, premiowaną grą eliminacjach do ligi Mistrzów, ponieważ Tevez tęskni za grą w tych rozgrywkach.

 

Media z całą sprawą łączą snajpera Interu, Mario Balotellego, o którego z kolei zabiega trener City, Roberto Mancini. Jednak Moratti wielokrotnie podkreślał, iż czarnoskóry Włoch nie jest na sprzedaż, tak więc, ewentualna wymiana Balotelli-Tevez raczej nie wchodzi w grę.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.04.2010 o 16:46 przez arturinho17
arturinho17
Teveza nie sprzedadzą na pewno, ale Robinho możnaby spróbować wymienić za Mario ;] Brazylijczyk dysponuje świetnym dryblingiem, a takiego zawodnika to nam w zasadzie brakuje. Indywidualności owszem nigdy za dużo, ale taki jeden zawodnik zawsze może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Interu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
21.04.2010 o 13:44 przez mati1908
mati1908
nie,TEVEZ
21.04.2010 o 07:09 przez Castaignos
Castaignos
Teves? widziałem jak grał z MANU i nie zachwyca mnie to
20.04.2010 o 19:37 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Tevez tak,tak i jeszcze raz tak jak by sie udalo go sciagnac do nas to by bylo swietnie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
20.04.2010 o 17:58 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
100 razy wole jego niz Aguero <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.04.2010 o 17:15 przez ricardo
ricardo
Może zamiana za Mario?
20.04.2010 o 16:17 przez Dzyl
Dzyl
Łatwiej będzie sprowadzić do Interu Robinho niż Teveza...Ale samo sprowadzenie Robinho byłoby wielkim wzmocnieniem. Szkoda że Moratti nie chce się pozbyć Mario, bo można by go wymienić na Teveza.
20.04.2010 o 14:07 przez mati1908
mati1908
kiedy niema presji na Tevezie gra doskonale,i chetnie bym widział Teveza w tak fantastycznej formie u nas
20.04.2010 o 13:16 przez SlimShady
SlimShady
Tevez marzenie, wymieliłby go z dopłatą za każdego z naszych napastników, zawodnik strasznie nie doceniany w Manchesterze United, Ferguson ponoć najlpeszy fachowiec od oceny graczy jakoś sie na nim nie poznał i wolał stawiać na Berbatova, a to proszę już 21 bud w City, to był wielki błąd, z Ronneyem mogli gromić Europe. Bardzo wątpliwe, żeby City sprzedało swojego najlepszego zawodnika, prędzej możemy pomarzyć o Robinho który chyba skończył karierę w City i będzie tanio wyjęcia, ale chyba u nas nie ma miejsc dla kolejnego napastnika, a jeśli chcemy koś koniecznie do teamu Eto i Milito jako trzeciego to najbardziej bym wolał Cassano <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
20.04.2010 o 12:23 przez pietro32
pietro32
Jeśli na w przyszłym sezonie też mamy grać dalej formacją z trzema nominalnymi napastnikami, to ktoś pokroju Teveza musi do nas dołączyć
20.04.2010 o 09:57 przez piotrekninter
piotrekninter
dzieki za info,bo w niektorych portalach sa podawane rozne kwoty 45, 47 a mi wlasnie sie obilo o uszy tylko jak go City wzielo, ze jest czyjas wlasnoscia i united nie chcieli za 25 go wykupic, a City sie zdecydowalo wylozyc taka kwote, ale potem to juz rozne wersje chodzily
20.04.2010 o 09:47 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Wole El Kuna Aguero<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.04.2010 o 08:35 przez enrique1988
enrique1988
Dokładnie teraz to trzeba szukać gdzieś indziej... nie dla nas Tevez. Totalna bzdura że mógłby Moratti go wyciągnąc z Man C. - niemożliwe. Cóż... FORZA INTER !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.04.2010 o 08:14 przez Anty_adriano
Anty_adriano
Tevez byl wlascicielem jakiejs firmy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ktorej włascicielem był jego agenc czy cos w tym stylu, ale nie byl wlasnoscia zadnego klubu ;D a man u zaplacilo za jego wypozyczenie na 2 lata.<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
20.04.2010 o 07:48 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
CARLOS<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
19.04.2010 o 23:57 przez Vasyl
Vasyl
za pozno panie prezes, trzeba bylo myslec rok temu teraz to tylko mozna pomarzyc i szukac wzmocnien gdzie indziej
19.04.2010 o 23:42 przez Ludo
Ludo
SAF nie chciał zapłacic za Tebeza 25mln znaczy za niego kartę bo był on na wypożyczeniu w United , pozniej jak okazało sie ze CR9 odchodzi do real to go chcieli ale on zrobił dobrze i nie został w United . City dało 25zł za jego kart i teraz jak gra jeden z lepszych napastników w Premier League ale City go nie sprzeda...
19.04.2010 o 23:08 przez Mate1908
Mate1908
Teveza trzeba było brać w momencie gdy kończyła mu się umowa z United. Teraz jest praktycznie nie do wyciągnięcia.
19.04.2010 o 23:00 przez fcii
fcii
Nie tylko on marzy o tevezie ale skoro mowa o napastniku to nie jest nam potrzebny...lepiej zainwestowac w pomoc <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
19.04.2010 o 22:58 przez Requiem
Requiem
3 pilkarzy uwielbiam 2 z nich juz nie gra Christo Stoiczkow, Gabriel Batistuta a tym 3 wlasnie jest Carlos Tevez. Kiedy okazalo sie ze Carlitos odchodzi z mu to mialem ogromna nadzieje ze jakims cudem znajdzie sie w Interze.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
19.04.2010 o 22:46 przez kubadadej
kubadadej
nam pomocników trzeba, nie napadziorów...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.04.2010 o 22:40 przez tytusek25
tytusek25
To bylby najlepszy transfer z mozliwych jesli zamienilibysmy Balotellego(rzecz jasna z doplata) na Teveza ale tak jak napisal konradosmen szanse marne. .Manciniemu moze i zalezy na pozyskaniu Mario ale napewno nie az tak zeby klasc na stół Teveza tak ze nie ma co sie łudzić<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
19.04.2010 o 22:34 przez piotrekninter
piotrekninter
przed sezonem marzylem o 2 transferach, w przypadku gdyby nie odszedl Zlatam, marzyl mi sie atak Villa Zlatan albo Tevez Zlatan, no i do pomocy marzyl mi Gofer albo Diego(cale szczescie nie przyszedl), odszedl Zlatan pozyskalismy 5 fajnych graczy(bo Motta ost wymiata)<br />
nawet do kumpla mowilem ze moglby MM rzucic z 80 mln na 2 super graczy, teraz Tevez to marzenie ale jakby mial przyjsc w co watpie to Mario papa,<br />
wie ktos moze jak to wreszcie z nim bylo, ile kosztowal, bo jedni podaja ze Manu go nie wykupilo z jakiegos klubu z argentyny za ok 25mln, i zrobilo rto City, a inni pisza ze Manu zarobilo 25 i Tevez kosztowal 45-47 mln,czyli klub z Argentyny cos dostal, wiec juz sie poplatalem
19.04.2010 o 22:17 przez konradosmen
konradosmen
CITY go w życiu nie póści mają kupe kasy a Tevez jest gwiazda nr 1
19.04.2010 o 22:15 przez Raffal
Raffal
nie wiem na jakiej pozycji miałby grać ale jest marzeniem <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
tak jak kiedyś marzyłem o Deco w Interze tak teraz o Tevezie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.04.2010 o 22:12 przez pawlittoo
pawlittoo
' dajcie im balloteliego za teveza te sie pewnie zgodza bo mancini jest talentem ballotelliego '<br />
<br />
Kogo to obchodzi , Mancini i tak poleci z City po sezonie, bo nie wykona zadania postawionego przez szejkow.<br />
<br />
Plota.
19.04.2010 o 22:11 przez Jedrula
Jedrula
&quot;bo mancini jest talentem ballotelliego &quot; a ja myślałem, że na odwrót <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.04.2010 o 22:06 przez MarioBalotelli45
MarioBalotelli45
dajcie im balloteliego za teveza te sie pewnie zgodza bo mancini jest talentem ballotelliego
19.04.2010 o 21:40 przez Pavlo
Pavlo
moje marzenie.. robimy zrzute? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
19.04.2010 o 21:38 przez dichu
dichu
Tevez za Pandeva do pierwszego i mamy atak marzeń <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się