Plotki transferowe

Moratti: "Teraz kupię gwiazdora" (40)

Autor:
ponad 14 lat temu
665
40

Inter zapoluje w zimowym okienku transferowym na piłkarza wielkiego formatu. Podczas jednego z ostatnich wywiadów prezydent mediolańskiego klubu - Massimo Moratti zaskoczył wszystkich mówiąc, że wielce prawdopodobne jest wzmocnienie zespołu przez ściągnięcie napastnika z najwyższej światowej półki.

 

"Myślę, że należy teraz stawiać na młodych. Jednak jeśli to nie przyniosłoby efektu, w styczniu zainterweniujemy na rynku transferowym. Wielcy piłkarze to ci, którzy w pojedynkę potrafią decydować o losach meczów. Musimy poszukać piłkarzy grających na poziomie, który dla naszych graczy nie jest łatwo osiągalny." - powiedział Massimo Moratti.

 

Najczęściej wymienianym kandydatem na nowego napastnika Interu jest oczywiście Carlos Tevez z Manchesteru City, który na sto procent w zimie zmieni klub ze względu na konflikt z dobrze nam znanym Roberto Mancinim. Argentyńczyk nie mógłby jednak występować w Champions League, jego zadaniem byłoby więc wynieść Inter na jak najwyższe miejsce w tabeli Serie A. Pamiętajmy, że w następnej fazie Champions League występować będzie mógł już Diego Forlan.

 

Ostatnio mówi się także, że w orbicie zainteresowań Interu znalazł się gracz Palermo - Ilicic. Słoweniec przeżywa ciężki okres w barwach Palermo, choć wcześniej radził sobie doskonale. Moratti jest ponoć w stanie wydać za niego 10 mln Euro plus karty kilku młodych graczy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.01.2012 o 18:58 przez puMba
puMba
Gdzie ten gwiazdor ja się pytam?
19.11.2011 o 23:55 przez Excubitor
Excubitor
Lucas, fakt może trochę się zapędziłem, nie widziałem żadnego meczu Neymara w całości, oparłem sie bardziej na tym co widziałem, czyli technika + potencjał. Nie wiem, co o nim i o innych piszą media, bo po prostu ich nie śledzę.
19.11.2011 o 23:20 przez Drago194
Drago194
#38 Był powołany a to wydaje mi się że wystarczy aby wykluczyć go z gry w LM w przypadku transferu.
19.11.2011 o 23:04 przez Chuchu
Chuchu
Tevez w tym sezonie w LM chyba nie występował więc będzie mógł dla nas grać. Tak czy inaczej w tym sezonie priorytetem powinna być liga.
19.11.2011 o 22:51 przez Lucas
Lucas
Excubitor<br />
<br />
Neymar doskonałe rozwiązanie? Po czym wnosisz? Media robią wszystkim sieczkę z mózgu na temat jaki ten Neymar jest dobry...No to niech w końcu coś pokaże oprócz kompromitacji. Już wielu takich było i mam nadzieję, że Moratti nie popełni największego błędu jakim byłoby sprowadzenie do Mediolanu tego Brazylijskiego chłoptasia.<br />
<br />
Czemu ja w ogóle odnoszę się do tematu: Neymar=gwiazdor... od kiedy ha,ha.<br />
<br />
Nie chcę Ciebie urazić oczywiście, nie bierz tego posta do siebie.
19.11.2011 o 20:58 przez SlimShady
SlimShady
No pachnie tu Tevezem, szkoda, ze na LM go nie będzie ale może uratować nam ligę za to, a bardziej obciążony będzie w LM Forlan i Pazzo.<br />
Jednak ściągając taką gwiazda musimy pożegnać sie z inną czyli Milito.
19.11.2011 o 20:29 przez piotrekninter
piotrekninter
,,&quot;Myślę, że należy teraz stawiać na młodych. Jednak jeśli to nie przyniosłoby efektu, w styczniu zainterweniujemy na rynku transferowym.,, chyba podsuwa ranieriemu odstawienie np Stanko, bo jednak najlepszych mlodych mamy na pomoc Alv Obi Cou<br />
no ciekawe, oby to byl hulk, ja osobiscie wolalbym pomocnika typu Lass lub Song<br />
aha drago dobrze napisal ktos na lewa ala Maicon , moze Marcelo, w realu nie wiem czy gra czy nie, bo czesto gra Coentrao,ale on chyba w pomocy
19.11.2011 o 18:48 przez Snake86
Snake86
1. &quot;Myślę, że należy teraz stawiać na młodych.&quot; - i Alvarez przeciwko Cagliari w pierwszej wersji odeslany na trybuny;<br />
ponadto:<br />
2. &quot;Musimy poszukać piłkarzy grających na poziomie, który dla naszych graczy nie jest łatwo osiągalny.&quot; -&gt; &quot;Moratti jest ponoć w stanie wydać za niego 10 mln Euro PLUS KARTY KILKU MŁODYCH GRACZY.&quot; <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <br />
Tevez - już to widzę...
19.11.2011 o 18:20 przez LaBeneamata
LaBeneamata
a w styczniu okaże się że nikogo z topu nie ściągniemy....
19.11.2011 o 18:04 przez Garon
Garon
a moze skupic sie na takim montolivo ktorego mozna miec za grosze a znaczaco podniesc poziom lini pomocy?! do tego np isla vargas diarra. Ale znajac zycie gwiazdorem sie okaze jakis&quot;talent&quot; z brazyli co potem nie bedzie sie miescil w kadrze<br />
19.11.2011 o 17:59 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jak dla mnie Tevez nie byłby żadnym hitem, lecz &quot;Wielkim problemem&quot;, przydałby Nam się inny Argentyńczyk, mowa tu oczywiście o Higuainie.<br />
A skupiłbym się przede wszystkim na wzmocnieniu pomocy i przydałoby się jeszcze kogoś sprowadzić na obronę.
19.11.2011 o 17:49 przez Drago194
Drago194
Myślę że należy przede wszystkim naprawić pomoc która kuleje niesamowicie, przydałoby się dwóch zawodników na lewą stronę, jednego solidnego ale i wnoszącego dużo w ofensywę obrońcę, coś jak Maicon i lewego pomocnika/skrzydłowego który ruszy na lewej i czasem dośrodkuje albo może pyknie jakąś brameczkę. Jeszcze ktoś do środka do pomocy przy rozegraniu żeby Wesowi grało się lżej, tutaj marzy mi się Moutinho z FC Porto. Obrona wygląda dosyć dobrze, jest jeszcze Caldirola, Bianchetti i Faraoni których czas najwyższy wprowadzić do składu. Wszystko ładnie pięknie tylko znając życie dla MM gwiazdor to pewnie Kucka albo inny podobny wymysł.
19.11.2011 o 17:43 przez luuki
luuki
Tevez i ,,Montolivjo'' <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Któryś z tej dwójki.
19.11.2011 o 17:38 przez Excubitor
Excubitor
#6 <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> to byłby chyba najlepszy transfer. Tevez to ogromna zagadka..ma ogromne umiejętności, niezwykły talent, ale przy jego fochach to wielkie ryzyko. Neymar albo Hulk byliby doskonałym rozwiązaniem, ale na chwilę obecną spodziewałbym się bardziej wykupienia Zarate.<br />
<br />
Po zastanowieniu faktycznie lepiej byłoby dokupić kogoś bardziej kreatywnego do pomocy, a młodych puścić na wypożyczenie do Serie B, niech się ogrywają.
19.11.2011 o 17:37 przez microsoft666
microsoft666
Tevez,Kucka i Juan-over<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
19.11.2011 o 17:26 przez skubany
skubany
Smolarek ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.11.2011 o 17:07 przez Odin91
Odin91
Moratti jest świetny - ciągle dupczy fleki o tym finansowym fair play, że nie wydajemy pieniędzy, oszczędzamy, &quot;skład mistrzów&quot; i inne bzdury, ale nie, znowu obudził się na zimowe okienko transferowe i &quot;kupujemy gwiazdora&quot;, NIE WIERZE ! Niech ściąga Messiego albo Neymara. Najlepiej obu. A potem niech płacze o finansowe fair play.
19.11.2011 o 16:51 przez RedBull
RedBull
Jak mam do wyboru Teveza i Higuaina to zawsze bez zastanowienia wybieram Higuaina <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
19.11.2011 o 16:34 przez RedBull
RedBull
Higuain lub Lucas<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Tevez a po co On Nam<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> żeby stroić fochy, zarabiać najlepiej w drużynie a później może już w ogóle nie będzie mu się chciało grać<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ?<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
19.11.2011 o 16:20 przez Fikuus
Fikuus
Ja stawiam na Lucasa,nie od dzisiaj wiadomo że Moratti ma na niego chrapkę
19.11.2011 o 16:19 przez siemanko94
siemanko94
Hulka bym bardzo chętnie u nas zobaczył <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
19.11.2011 o 16:19 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Lucas <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.11.2011 o 16:15 przez jacodj
jacodj
jak dla mnie to samuela eto'o nikt nie zastapi. mysle ze bedzie dobrze, ze INTER powróci na sztyt. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
19.11.2011 o 15:57 przez Yascarr
Yascarr
Palacio?! <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Mam nadzieję, że nie będzie to żaden Tevez (idiota) tylko piłkarz klasy Hulk, Gaitan czy Lavezzi
19.11.2011 o 15:54 przez Seba
Seba
Pytanie kto dla Morattiego jest gwiazdorem.
19.11.2011 o 15:52 przez Chuchu
Chuchu
Hulk to by było coś no ale ten pewnie w styczniu się nigdzie nie ruszy a latem go kupi Chelsea lub Real i na tym się skończy.
19.11.2011 o 15:44 przez microsoft666
microsoft666
S.Eto'o<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.11.2011 o 15:41 przez Maras
Maras
Na WP czytałem że Obraniak ma dość grzania ławy i w zimę odchodzi z OSC.Może Morattiemu o niego chodzi<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Ale tak na serio to czuję że zawita do Nas CR.<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
19.11.2011 o 15:26 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Czyżby powrót Pandeva<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
19.11.2011 o 15:24 przez Belweder
Belweder
nie dla teveza ;d widziałbym u nas Hulka ale to raczej nierealne

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625123

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się