Wywiady z piłkarzami

Mudingayi: On wie czego chce (8)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 13 lat temu
305
8

Gaby Mudingayi udzielił krótkiego wywiadu, w którym odpowiadał na pytania dziennikarzy.

 

- Stramaccioni? To wspaniały fachowiec. Zawsze wie czego chce. Cieszę sie z możliwości pracowania z kimś takim jak on. Nasza przyszłość? Już teraz widać, że ta drużyna ma potencjał. W przerwie letniej wykonaliśmy kawał dobrej roboty i widać tego efekty. Cassano? To znakomity piłkarz. Teraz kiedy dołączył do swojej ukochanej drużyny pokazuje na co go stać. Liga Europejska? Taki klub jak Inter nigdy nie odpuszcza. Chcemy wygrywać i nie odpuścimy żadnych rozgrywek.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.10.2012 o 22:35 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
W ostatnim spotkaniu LE zagrał nieźle, może być solidnym zmiennikiem w lidze i kandydatem do pierwszego składu w LE
13.10.2012 o 17:51 przez el_loco
el_loco
a jak wyjdzie zobaczymy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.10.2012 o 12:23 przez dodo_IM
dodo_IM
Jako zmiennik może być. Solidny gracz z nie wielką pensją <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.10.2012 o 09:22 przez Drago194
Drago194
Przyznam szczerze że gdyby spojrzeć na tabelę to owszem można by powiedzieć że odwalili kawał dobrej roboty, ale patrząc na grę to ja tu absolutnie żadnej poprawy nie widzę, może za wyjątkiem poszczególnych piłkarz, jednak jako zespół to jeszcze nie to czego się oczekuje od takiego klubu jak Inter.
13.10.2012 o 01:06 przez Revan
Revan
Nigdy nie byłem jego zwolennikiem... Ale całe szczęście jest tylko zmiennikiem z czego wywiązuje się dobrze, więc nie jest źle. Ale i tak myślę, że to nie jest dobry pomysł wykupienie go... Już wolałem Palombo. O wiele bardziej Poliego. A Obi i Mariga też dadzą radę
13.10.2012 o 00:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Na razie to właśnie Gaby zaskoczył mnie najbardziej pozytywnie swoją grą
12.10.2012 o 23:45 przez adelajda21
adelajda21
Mam nadzieje, że utrzyma wysoki poziom i bedzie idalnym zmiennikiem w kazdym meczu. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.10.2012 o 22:45 przez Pawel1992
Pawel1992
Forza Mudingayi<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> jak na razie gra dobrze<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />

Shoutbox

Claudio 23.06.2026 23:49

zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam

Xucatlan 23.06.2026 23:47

Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.

Claudio 23.06.2026 23:44

kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj ;)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:44

dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..

VVujek 23.06.2026 23:40

Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso

VVujek 23.06.2026 23:40

W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.

VVujek 23.06.2026 23:39

Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.

Kredence 23.06.2026 23:30

Chyba nie oglądałeś juve

Kredence 23.06.2026 23:30

Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:26

szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:25

i nie jest za 50 baniek (raczej)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

potencjał ma spory

Claudio 23.06.2026 23:24

wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

kto tam nie zgówniał w tym Juve..

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

ten sezon miał słabiutki

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

bo grał lepiej

Claudio 23.06.2026 23:23

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze

Claudio 23.06.2026 23:22

chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625225

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się