Zapowiedzi

Następna stacja w pogoni za Milanem. Zapowiedź Udinese - Inter (24)

Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
1605
24
Romelu Lukaku Udinese

Już jutro drużynę Interu czeka kolejna walka o ligowe punkty. Nerazzurri gonią liderujący Milan i nie mają miejsca na zły krok.

Nastroje w obozie Antonio Conte i spółki są w ostatnich dniach bardzo pozytywne. Zwycięstwo z Juventusem, który dla Interu przez kilka lat pozostawał nietykalny, tym bardziej rozpaliło nadzieję na walkę o scudetto. Nadzieje są wielkie, a szans odbierać nie można. W końcu, zdaniem wielu, tracący trzy punkty do sąsiada zza miedzy Nerazzurri, pozostają głównym pretendentem do zrzucenia Juventusu z mistrzowskiego piedestału. 
Inter na Stadio Friuli w Udine nie przegrał od 8 lat. Wówczas katem Mediolańczyków okazał się Antonio Di Natale. Dziś Udinese to zespół o klasę gorszy i wszystko pozostaje w nogach i głowach podopiecznych Conte. Inter musi wygrać, zerkając przy tym kątem oka na stolicę Lombardii, gdzie Milan podejmować będzie niepokonaną od dłuższego czasu Atalantę.

 

Choć okres listopadowo - grudniowy był dla Udinese całkiem udany, to w nowy rok drużyna Luci Gottiego weszła słabo i wciąż nie wygrała meczu. Trzeba tu jednak przyznać, że kalendarz był wymagający, a ostatnie zremisowane spotkanie z Atalantą może dawać nadzieję na lepsze jutro. Możemy być pewni jednego - gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą.

 

Nieobecni

Udinese: Pussetto, Prodl, Okaka, Nuytinck, Jajalo, Forestieri

Inter: D’Ambrosio

 

Transmisja

Mecz będzie do obejrzenia 23.01 o godzinie 18:00 na antenie Eleven Sports 3.

 

Ostatnie mecze bezpośrednie

2/02/2020 Udinese 0-2 Inter

14/09/2019 Inter 1-0 Udinese

4/05/2019 Udinese 0-0 Inter

 

Typ redakcji

Udinese 0-2 Inter

 

 

 

Zobacz też

Inter Juve

Pierwsza odsłona derbów Włoch w Coppa Italia! | Inter - Juventus (zapowiedź) (9)

01.02
16:00
Inter 4:3 Fiorentina D’Ambrosio Vidal Bastoni

Emocji ciąg dalszy, czas na wyjazd do Florencji | Fiorentina vs Inter: Zapowiedź (7)

04.02
21:49

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2021 o 13:29 przez nicolas80
nicolas80
W sobotę czeka nas ciężka przeprawa z dobrze grającym w obronie Udine. Jednak jestem przekonany że sobie poradzimy i odniesiemy zwycięstwo. Forza Inter!
23.01.2021 o 12:50 przez Claudio
Claudio
Zastanawia mnie co to za ciul dał mecz Udinese - Inter o tej samej godzinie co Milan - Atalanta.
23.01.2021 o 00:53 przez mroowa111
mroowa111
Na fali wysokiej formy, rozpędu i naszego entuzjazmu wjezdzamy w nich jutro jak nożem w masło, zwycięstwo tylko proszę na spokojnie, bez dramatów tym razem, żebym mógł spokojnie spędzić wieczór bez nerwów i stresu, jutro krok nr 19, połowa Naszej drogi do Scudetto
23.01.2021 o 00:06 przez Michal2991
Michal2991
Gomez w Sevilli za 5 mln, jutro oficjalka.
22.01.2021 o 16:13 przez Omen
+1
Omen
Ja to się boję żeby nie powtórzyła się wpadka z Sampdorią bo strata punktów jutro zniweczy nasz cały wysiłek. Nie można ich broń Boże lekceważyć a skoncentrowani musimy być tak jak by to był finał.
22.01.2021 o 13:16 przez Seba.
+4
Seba.
CzarodziejCzasu napisał:
I prawdę mówiąc na dzień dzisiejszy nie powinniśmy nawet myślec o scudetto przy tak grających rossonerich.

Czyli jak grających? Milan robił furorę głównie na początku sezonu. Od pewnego czasu mimo regularnego punktowania (choć jakby nie patrzeć Inter zmniejszył do nich dystans) nie grają już tak dobrze. Wiadomo, że absencje miały na to wpływ, ale oni już osiągnęli swój szczyt możliwości. Lepiej grać już nie będą. Inter natomiast posiada jeszcze ogromny zapas i mam nadzieję, że w meczu z Juve byliśmy świadkami uwolnienia tej mocy.
22.01.2021 o 21:17 przez forzainterria
forzainterria
[quote=Seba.][quote=CzarodziejCzasu]I prawdę mówiąc na dzień dzisiejszy nie powinniśmy nawet myślec o scudetto przy tak grających rossonerich. [/quote] Czyli jak grających? Milan robił furorę głównie na początku sezonu. Od pewnego czasu mimo regularnego punktowania (choć jakby nie patrzeć Inter zmniejszył do nich dystans) nie grają już tak dobrze. Wiadomo, że absencje miały na to wpływ, ale oni już osiągnęli swój szczyt możliwości. Lepiej grać już nie będą. Inter natomiast posiada jeszcze ogromny zapas i mam nadzieję, że w meczu z Juve byliśmy świadkami uwolnienia tej mocy. [/quote] Co za głupota. Jaki szczyt możliwości? To w Milanie grają młodzi z potencjałem a w Interze leśne dziadki. Prime Vidala i wielu innych piłkarzy w tym składzie jest już dawno za nimi. Donnarumma, Theo, Romagnoli, Calabria i cała reszta są dopiero na dorobku
22.01.2021 o 11:57 przez Majlo1908
Majlo1908
dlaczego w dziale kadra nie jest dokonana aktualizacja?
22.01.2021 o 12:17 przez Orzeu
22.01.2021 o 15:18 przez Orzeu
Orzeu
@Majlo1908 mamy problem techniczny
22.01.2021 o 11:30 przez Krokodyl
+1
Krokodyl
Taki klub jak Inter powinien zawsze myśleć o tytule mistrzowskim !! ! A Milan ma poprostu farta , dobrego bramkarza i tyle !! ! Kto oglądał ich mecze to wie że prawie za każdym razem są gorsi od przeciwników a wygrywają tak było chociażby z Cagliari, ale teraz ich szczęście się skończy na meczu z Atalanta !! !!
22.01.2021 o 10:21 przez CzarodziejCzasu
-5
CzarodziejCzasu
Troche nie rozumiem tytułu. Póki co to nie my gonimy tylko Milan ucieka. I prawdę mówiąc na dzień dzisiejszy nie powinniśmy nawet myślec o scudetto przy tak grających rossonerich.
22.01.2021 o 11:59 przez Max_Nerazzurro
+7
Max_Nerazzurro
Milan ucieka, a my gonimy. Co tu jest niezrozumiałego? :D
22.01.2021 o 12:40 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
Zazwyczaj jeżeli ktoś ucieka, to ucieka przed kimś, kto go goni. Większej bzdury, niż tej, którą napisałeś, już dawno nie czytałem 👍
22.01.2021 o 13:46 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Pomijając fakt, że zmniejszyliśmy do nich różnicę punktową więc co najwyżej starają się uciekać ale ich doganiamy. ;) Milan nic nie gra, bez Ibry nie istnieją.
22.01.2021 o 13:59 przez CzarodziejCzasu
-1
CzarodziejCzasu
Nic nie grający lider :D niesłychane.
22.01.2021 o 14:14 przez ddamiann17
ddamiann17
Z tego, co widzę, to odniosłeś się do tytułu, który według Ciebie nie miał sensu - chyba już dotarło do Ciebie, że jednak ma sens? Zamiast zmieniać temat, odnieś się do tego, a nie próbujesz odwracać kota ogonem ;)
22.01.2021 o 14:19 przez CzarodziejCzasu
-4
CzarodziejCzasu
Nie, po prostu mam wysrane w ciebie lol
22.01.2021 o 15:14 przez INTERperSEMPRE
+1
INTERperSEMPRE
Milan nic nie gra bez Ibry? Przecież Zlatan pauzował pół rundy. Milan świetnie punktuje i jest poukładanym zespołem za Piolego, przestańcie zaklinać rzeczywistość. Walka o mistrzostwo będzie b. ciekawa
22.01.2021 o 15:20 przez Orzeu
+1
Orzeu
ddamiann17 napisał:
Większej bzdury, niż tej, którą napisałeś, już dawno nie czytałem 👍


to poczytaj typa komentarze pod innymi newsami ;) . Jak to było? Umięśniona a...?
22.01.2021 o 16:57 przez ddamiann17
ddamiann17
Lol, cóż za argumentacja 😯 a jakiż pocisk 😯 ale niczego więcej się nie spodziewałem po największym błaźnie tej strony 🙃 Pozdro 👍
22.01.2021 o 20:12 przez Kondzik
Kondzik
Łyska ty masz tak zryty beret że zaraz ci włosy zaczną kiełkowac...
22.01.2021 o 21:18 przez forzainterria
-1
forzainterria
Milan bez Ibry umie wygrywać mecze, a Inter bez Lukaku nie za bardzo
25.01.2021 o 18:08 przez AveCaesar
AveCaesar
Tak chyba u ciebie w PES na amatorze.

Shoutbox

pablo77 03.03.2021 00:11

owszem

Endru 03.03.2021 00:03

Jest pieknie powiem wam

pablo77 02.03.2021 23:57

Bo Lautaro z Sanchezem mogą dać radę ale bez tej dwójki w obronie byłaby kaplica

pablo77 02.03.2021 23:57

Jakby wypadł z Interu de Vrij i Skriniar to 100 razy gorzej niż Lukaku

pablo77 02.03.2021 23:56

No dokładnie

Ippon 02.03.2021 23:56

Czy Real wygrał ligę mistrzów x4, gdy najlepsi zawodnicy byli kontuzjowani? Każdy zna na pamieć jedenastkę Realu. To samo jest z barceloną itp/

pablo77 02.03.2021 23:55

Weźmy nie wiem Lazio, wyciągnijmy immobile to drużyna dużo traci, wyciągnijmy Luisa Alberto tak samo, Acerbi itd

pablo77 02.03.2021 23:54

Wiadomo, każdy klub jest zależny od swoich najlepszych piłkarzy

Ippon 02.03.2021 23:53

Tak samo, wszyscy u nas pracują na Lukaku. Więc nie rozumiem opini, że Inter bez lukaku nie istniałby. Zamieniliśmy Icardiego na Lukaku. Nie byłoby Lukaku, byłby ktoś inny. Ważne, że poza Lazzaro nie było słabych decyzji. A być może, to on będzie na lewym wahadle grał?

Endru 02.03.2021 23:52

dokladnie

pablo77 02.03.2021 23:51

Później neymar i suarez

Endru 02.03.2021 23:50

mi sie nie podoba jak messi sie zachowuje wzgledem barcy czy reprezentacji. Pilkarzem jest swietnym ale mial tez sporo szczescia kto w przeszlosci pracowal na jego glorie czyli xavi, iniesta czy inni

pablo77 02.03.2021 23:50

Dokładnie, akurat aguero bym widział taki krepy mały i zarówno mógłby być vice Lukaku jak i jego partnerem z lepsza skutecznością niż Lautaro

Endru 02.03.2021 23:48

ale nie mozna wykluczyc, ze leo czy kun by wciagneli ta lige

pablo77 02.03.2021 23:47

racja Endru tez bym Leo tu nie chciał

Endru 02.03.2021 23:47

I tyle mi wystarczy Ippon mlody zdolny lewy wahadlowy i bramkarz. Inter jest complete.

pablo77 02.03.2021 23:46

ale 32 lata napastnik serie A patrzac na Ronaldo, Ibre, Quagliarelle itd to ma 3 lata przynajmniej na najwyzszym poziomie

Endru 02.03.2021 23:46

Tak jak juve obecnie pod cr7

Endru 02.03.2021 23:46

Ja lubie zespoly druzynowe i chcialbym zeby Inter byl druzyna, a nie zespolem ulozonym pod gwiazde czyli Messiego

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wasz MVP w starciu z Genoą to?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 27 lutego

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Lazio

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    Atalanta

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Cagliari

  • FT

    Inter

    3 - 0

    Genoa

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    SSC Napoli

    2 - 0

    Benevento

  • FT

    Roma

    1 - 2

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Sobota, 06 marca

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • 12:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    24

    56

  • 2

    Milan

    Milan

    24

    52

  • 3

    Juventus

    Juventus

    24

    49

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    46

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    44

  • 6

    Napoli

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27193