Transfery oficjalne

Oficjalnie: Antonio Conte zostaje w Interze! (67)

Autor:
Źródło: inter.it
3 miesiące temu
5305
67
Antonio Conte

Inter Mediolan za pośrednictwem swojej oficjalnej strony poinformował, że Antonio Conte pozostanie na stanowisku szkoleniowca drużyny Nerazzurrich!

Od rana media informowały, że dzisiaj będą miały miejsce rozmowy przedstawicieli klubu - w tym Zhanga, Marotty, Ausilio i Antonellego - z trenerem Conte.

Strony przez ponad 3.5 godziny dyskutowały o drodze, jaką ma obrać klub w nadchodzącym sezonie i czy wizje Interu oraz trenera są ze sobą zbieżne.

Ostatecznie udało się osiągnąć konsensus, co oznacza, że Antonio Conte zostanie na swoim stanowisku również w przyszłym sezonie!

 

 

Zobacz też

Kolarov

OFICJALNIE - Kolarov zawodnikiem Interu! (27)

08.09
15:12
Bologna

OFICJALNIE - Vergani wypożyczony! (0)

17.09
12:01

Komentarze (67)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.08.2020 o 20:38 przez Nerazzurri83
-1
Nerazzurri83
Won do Torunia przebrzydły perukarzu...
26.08.2020 o 19:25 przez cuba
-4
cuba
oby Inter nie miał średniej wieku plus 30 teraz ,żadnych powyżej 30
26.08.2020 o 17:15 przez cuba
-2
cuba
pozostawienie galiardiniego,kandrewe czy valero czy nawet brozo to już podchodzi pod paragraf ... ile można z czymś takim grać,litości
26.08.2020 o 17:12 przez cuba
-1
cuba
Myślałem że odejdzie,nawet bym się cieszuł no ale co zrobić,mam nadzieję że chyba nie będziemy znów grać tymi kalekami jak galiardini i grać będzie eriksen,mam nadzieję że valero,kandrewa już są spakowani bo jak nadal będzie beton to aż szkoda gadać,nadal jestem i będę krytyczn co do Conte ale ok,niech pokaże że potrafi wyciągać wnioski to może łatwiej mi będzie o nim pisać,pierw mam nadzieję że Lautaro zostanie i te grajki co napisałem odejdą,nie zmienia to faktu że jak teraz nie będzie misrza to wtedy go zwolmnią,i co do króla ... bez przesady
26.08.2020 o 14:03 przez Dyl87
+4
Dyl87
Noi gitara Conte bierz się do roboty żeby ta Twoja szklanka wreszcie była zapełniona a nie do połowy pełna , kolejny sezon musi być nasz bez żadnych wymówek , Czołg z Mediolańskimi żołnierzami będzie wojował nie tylko w Italii ale i w całej Europie niczym filmowa FURIA , powodzenia Byku . Cały serce m za Interem Forza
26.08.2020 o 12:40 przez inter30
-2
inter30
Błagam już skończcie z tym stygmatyzowaniem sceptyków Conte i wychwalaniu go pod niebiosa bo dopiero co nadawaliscie na niego po przegranym finale i będziecie pierwsi po nim jechać po pierwszej lepszej wtopie, obecnie przoduje w tym sb, typowe
26.08.2020 o 11:58 przez KNP
KNP
Conte KURO je*ana przestań nam KURO Eriksena prześladować! Pe*ale turyński w dupę je*any!
:D :D :D
26.08.2020 o 10:12 przez Imrahil
+1
Imrahil
będzie miecz ciężko, Inter wyssie z niego ostatki
26.08.2020 o 09:04 przez kotek2554
kotek2554
I teraz Sciagamy Messiego , mamy Ericksena i chce zobaczyc te jego 3-5-2
26.08.2020 o 07:21 przez Pjerun
+2
Pjerun
Każdy kto jest przeciwko Conte ma albo krótką pamięć i nie pamięta trenerów, albo nie zna się na piłce nożnej, albo za dużo czasu spędza przy grach typu fifa czy fm.

Z Conte zrobiliśmy olbrzymi skok jakościowy.
W porównaniu np. do Spalettiego (ktorego szanowałem) potrafi postawić się zarządowi i przeforsować swoje pomysły, a nie siedzi cicho i czeka kogo mu sprowadzą za darmo albo na wypożyczenie.

Teraz jakiś środkowy pomocnik, lewy wahadłowy i vice-Lukaku i lecimy po Scudetto.
26.08.2020 o 11:31 przez Ciechan20
+2
Ciechan20
@Pjerun Nie zgodzę się z określeniem, że z Conte zrobiliśmy olbrzymi skok jakościowy. Dobrze, że w tekście przewija się nazwisko poprzednika, gdyż według mnie to on zrobił podwaliny pod dzisiejsze wyniki Interu. To Spallletti dał nam upragnioną LM, dysponując przeciętnym składem. W drugim sezonie wynik były zapewne jeszcze lepszy niż był, gdyby nie fatalna atmosfera w zespole, za którą odpowiedzialna była jednostka obecnie grająca na francuskich boiskach. Nie chcę zakładać do czego by doszedł Luciano trenując obecny Inter, ale jeśli chodzi o zwrot ,,skok jakościowy" to bez dwóch zdań użyłbym go w kontekście pracy Toskańczyka. Dla mnie Inter Spallettiego to diament, zaś Inter Conte to brylant, z tym że Antonio nieprofesjonalnie oszlifował kamień. Powstała skaza, którą trzeba poprawić w sezonie 2020/21.
26.08.2020 o 12:01 przez Pjerun
+1
Pjerun
Zgadzam się, że Spaletti przygotował fundamenty pod obecny Inter, ale praca Conte jest nieoceniona.

Widać, że zawodnicy wiedzą co robić w ofensywie. Ograniczyliśmy ilość ataków skrzydłami i dośrodkowań, a zaczęliśmy grać więcej na ścianę (tutaj duża zasługa wymiany Icardiego na Lukaku). Wiem, że z dobrymi wzmocnieniami będziemy mieć jeszcze więcej alternatyw w grze ofensywnej w przyszłym sezonie.

Ale to co robi nasza drużyna w defensywie to szapo ba. To w jaki sposób przemieszczają się zawodnicy i w odpowiednim momencie atakują przeciwnika z piłką wygląda naprawdę imponująco. Zobaczcie sobie mecz z Leverkusen np. - to wyglądało jakbyśmy byli maszyną sterowaną przez komputer. Szkoda meczu z Sevilla i braku koncentracji przy dośrodkowaniach i stałych fragmentach.
Generalnie straciliśmy najmniej bramek w całej lidze i przez większość sezonu byliśmy monolitem.

Dlatego uważam Conte za fantastycznego trenera, który wszczepił schematy, metnalność, a także wie dokładnie jakich zawodników potrzebuje. Chociaż byłem za pozostaniem Spalettiego rok temu to uważam, że podpisanie Conte było świetną decyzją.
26.08.2020 o 05:26 przez Seba.
+1
Seba.
Podobno Eriksen już się spakował, a Gagliardini zażyczył sobie 10 na plecach.
26.08.2020 o 01:35 przez DonDawido
+2
DonDawido
Mam nadzieję, że na tym spotkaniu Conte dostał równie jasny przekaz, że musi nad pewnymi rzeczami popracować. Ma też sporo za uszami i liczę na to, że Zhang jasno wyartykułował oczekiwania i zastrzeżenia co do jego pracy. Tak czy inaczej - dobrze, że dajemy mu kolejny sezon, ale tym razem zamierzam oceniać jego pracę dużo bardziej surowo.
Forza Inter!
26.08.2020 o 01:20 przez Kamiliusz1908
+1
Kamiliusz1908
I gitara, wariacino ogarnij trochę mental i jedziesz bq po scudetto za sezon.
25.08.2020 o 23:14 przez Rafał 1976
-11
Rafał 1976
Conte myślał że ogłosi info w mediach że chce odejść z Interu to zaraz dostanie milon propozycji objęcia innych klubów a tu co d.pa❗Zero zainteresowania jego osoba to musiał przełknąć ślinę i zostać ❗❗Miłosierny Conte 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
25.08.2020 o 23:35 przez Guarin
+7
Guarin
żeby twoja matka w porę pomyślała to by cię kur... o wyskrobała!
25.08.2020 o 23:44 przez Czarson
+4
Czarson
@Guarin za mocno
26.08.2020 o 01:52 przez Lopez
Lopez
Ban
26.08.2020 o 07:17 przez Pjerun
Pjerun
Koleś jest albo trollem albo aż takim idiotą.
Patrząc na rocznik to raczej to drugie.
25.08.2020 o 23:10 przez nazional
+6
nazional
Widzę że mamy dwa obozy, zwolenników i przeciwników Antonio (osobiście jestem jego przeciwnikiem) i to jest w sumie normalne, tak zawsze jest w życiu, ale niepodoba mi się pojazd zwolenników na przeciwników tu wśród nas-was koledzy. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i zwracam się do czarno-niebieskich kibiców stojących po stronie Conte że jeśli się mylę co do niego to po sezonie osobiście każdemu z Was pozwolę się kopnąć w dupę. Ciekawe tylko co będzie gdy okaże się że przeciwnicy Conte mieli rację....szanujmy się, chodzi nam o wspólne dobro i ten sam mianownik, Forza Internazionale
26.08.2020 o 05:58 przez Pader88
+1
Pader88
Traktuj to wszystko z przymrozeniem oka... jednak na koniec liczy sie wygrana Interu a nie kto co tam lubi ;) Polubisz czuprynke nasza kochana tylko jeszcze o tym nie wiesz ;)
25.08.2020 o 22:52 przez Rafał 1976
-9
Rafał 1976
Zapowiada się następny sezon z d.py 😠😠 Będzie granie na pół gwizdka a Conte będzie zachwycony i bronił ich za wszelką cenę 😠😠Szkoda mi tylko Eriksena i Skriniara bo ławka ich czeka i wejścia na ostatnie 10 minut ❗
25.08.2020 o 23:00 przez WTC
+11
WTC
😠😠😠😠Dokładnie❗ Ten Conte to nam potrzebny jak psu piąta noga 😢😢😢 Nam potrzebny jest prawdziwy trener, ale nie może to być Włoch 😫😫 ❗❗❗ Trener o innej mentalności jest potrzebny, to wtedy Eriksen przestanie człapać, a Skriniar przestanie być objeżdżany jak amator 😌😌😌
25.08.2020 o 22:50 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Suma sumarum jestem zadowolony z tej decyzji niech popracuje dłużej i rozliczać go będzie można po kolejnym sezonie jak dostanie to co chce i wtedy nie będzie wymówek, powodzenia.
25.08.2020 o 22:44 przez LukeInter
+1
LukeInter
BRAWO!
25.08.2020 o 22:40 przez lrogas83
+3
lrogas83
Najważniejsza stabilizacja. Najlepsze wyniki od 10 lat i ciągłe pretensje do Conte ?? ? Brawo dla Zanga za decyzję -inny trener oznaczałby zmianę ustawienia i kolejny sezon zmian. Ci którzy mają pretensje o LM, to niech przypomną sobie myśli po losowaniu- nikt nie wierzył w nasz awans; to , że byli blisko to zasługa Conte. Hakimi kupiony pod jego taktykę, jeszcze kilka wzmocnień i wszyscy będziemy zadowoleni.
25.08.2020 o 22:15 przez Ciechan20
+1
Ciechan20
Jak dla mnie dzisiejszy dzień ma odcienie szarości. Czuję się jakbym był na stypie, choć inni przekonują mnie bym dobrze się bawił. Ale w porządku zasiądę do stołu, przykrytego czarno-niebieskim obrusem i wzniosę toast za to, ażeby Roberto przypomniał sobie jak grywał w Atalancie, zaś Antonio wyrzucił z pamięci zaadresowane naboje i kochanków z czubem na głowie.
25.08.2020 o 22:02 przez Czarson
+4
Czarson
Wygraj coś z Interem psycholu
25.08.2020 o 21:57 przez Kazam
+5
Kazam
Bezkrólewie nam nie grozi. Prowadź nas Antonio! Tak być musi, ludzie tego pragną
25.08.2020 o 21:51 przez Snake86
+3
Snake86
Nie jestem fanem wyborów Antonio, ale zmiana trenera nie miałaby teraz sensu.
25.08.2020 o 21:35 przez Kondzik
+2
Kondzik
No i git stabilizacja jest potrzebna. Oby nie sapał i wygrał coś w przyszłym roku który będzie dla niego sądnym. Także z fartem Antoni
25.08.2020 o 21:28 przez Orrin
+2
Orrin
jednak można sie dogadać super info
25.08.2020 o 21:23 przez KoBa
+4
KoBa
Król rozkazał, że zostaje i takie są fakty.
25.08.2020 o 21:20 przez Pader88
+11
Pader88
Alez beka teraz ze wszystkich zwalniajacych Krola i zatrudniajacych ta pokrake Allegriego :lol: w maju 2021 wszyscy oddacie Conte poklon, niziutko, nisko po samo pizzdzisko, zrozumcie to!
25.08.2020 o 21:19 przez zemaria
+6
zemaria
Prowadź nas szefie dalej!
25.08.2020 o 21:17 przez nazional
-8
nazional
Eriksen, Skriniar i Hakimi out.... Gagliardini, Valero i DD in..... hehe :D
25.08.2020 o 21:56 przez olgierd
-2
olgierd
Jeszcze LaLu , weź się obudź wyłącz fife zrozumiesz czemu Eriksen siedzi na ławce
25.08.2020 o 22:37 przez nazional
+1
nazional
Fify nie mam i nie gram kolego i zapewniam Cię że chciałbym zrozumieć czemu Eriksen grzeje ławe, trzym sie
26.08.2020 o 16:52 przez olgierd
olgierd
A to nie jest zbyt trudne , gość przyszedł pod koniec stycznia bez formy do drużyny którą gra ustawienie w którym.nigdy nie grał. Dwa miesiące później wybuchła we Włoszech epidemia , zawodnicy nie mieli że sobą kontaktu że dwa miesiące. Jak ruszyły rozgrywki graliśmy co 3 dni , Conte próbował ustawienia 3-4-1-2 które nie dawało rezultatów bo niby kiedy mieli nauczyc sie pewnych schematow więc wrócił do 3-5-2 ktore przynosiło efekty . A co do gry nieszczesnego Gagi to jego zmienikiem jest Vecino ktory jak pamietssz ma od kilku miesiecy kontuzje .
25.08.2020 o 21:06 przez Drakan83
+2
Drakan83
Trzeba zaakceptować ta decyzję i patrzeć w przyszłość. Mam tylko nadzieję, że Conte nie wywinie numeru jakiegoś tylko po to, żeby to zwolnić. Poza tym, musimy w końcu trenerem, który wystawia najsilniejszy skład, bo nikt nie uwierzy już w bajeczki, że gaglia jest lepszy pod jego taktykę niż Eriksen, nawet jak Eriksen nie jest w formie. Czas pokaże, czy klub dzisiaj popełnił błąd, czy wygrał. Powodzenia mr Conte

Shoutbox

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

pablo77 30.11.2020 23:05

nie przejmuj się tak tym :P

nicolas80 30.11.2020 23:01

I jeszcze IIcaoitano

nicolas80 30.11.2020 22:59

dobranoc Pablo do jutro może ten Nitrogen sSnake Joao Mario przestaną mnie tu dyskryminować

pablo77 30.11.2020 22:56

dobranoc Nicolasie :D

pablo77 30.11.2020 22:56

:D

nicolas80 30.11.2020 22:54

Idę spać niedowiarki

nicolas80 30.11.2020 22:53

Czy tu ktoś mi wierzy czy nikt?

nicolas80 30.11.2020 22:47

Jest tu jakiś admin?

nicolas80 30.11.2020 22:44

Ja tu jestem od 2013

nicolas80 30.11.2020 22:44

Ja ty jestem

nicolas80 30.11.2020 22:44

Ty tu jesteś od 2013 roku pewne konto także nie słuchajcie tego Nitogena bo jest nie wiarygodny

nicolas80 30.11.2020 22:37

Ostatnio tu wychwalales Sasuolo jacy są mocni ja mówiłem że ogórki kto miał rację?

nicolas80 30.11.2020 22:32

Nic nie wiesz

Nitrogen 30.11.2020 22:32

Wiem, że jesteś trollem, ale staraj się zachowywać choć pozory

Nitrogen 30.11.2020 22:32

Tak i Inter zagrał bardzo dobrze, ale ty już odlatujesz o jakies wielkości

nicolas80 30.11.2020 22:30

Nitrogen oglądałeś mecz z Sasuolo?

nicolas80 30.11.2020 22:28

Ktoś chce mnie sprowokować czy mi się wydaje 🙂

pablo77 30.11.2020 22:28

wtedy moglby zagrac spokojnie Sanchez za plecami LuLa

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38027