Plotki transferowe

Oficjalnie: Arnautović piłkarzem Interu! (60)

Autor:
prawie 17 lat temu
775
60
Oficjalna strona FC Twente ogłosiła przenosiny Marko Arnautovicia do Interu Mediolan

Austriak został wypożyczony na rok z opcją pierwokupu. Media sugerują, że ewentualne wykupienie zawodnika będzie kosztowało mistrza Włoch 9mln €. W minionym sezonie Arnautović zdobył 12 goli w 28 występach ligowych.

Jest to piąte wzmocnienie Interu tego lata po zakupach Thiago Motty, Diego Milito, Samuela Eto'o oraz Lucio.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (08:31) Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu // Inter rywalizuje z Como o Chalobaha (44)

27.06
08:20
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (60)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2009 o 12:39 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Inter_Fan o co Ci chodzi :D ? <br /> ogólnie szkoda ,ze jest kontuzjowany ,ale skoro ma być zastępcą Ibry to warto czekać
08.08.2009 o 20:55 przez ciechan
ciechan
nie sądze by bardzo nam pomógł . Myślę ze lepiej aby zostal w twente<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> lub zrobil kariere na wyspach ,bo w interze nie ma raczej miejsca w I składzie , ale wiem ze zrobi kariere.<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
07.08.2009 o 23:41 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
nie zdaje ci się <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Usunięta jest ywarz Milito a wstawiona Aniego no i zamiast Milito jest napisne Arnautović <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
07.08.2009 o 20:49 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
mi sie zdaje czy tam w tle pisze Oficjalnie milito w Interze ? <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> P . Fajny cień ;D
07.08.2009 o 19:29 przez Chuchu
Chuchu
Kerlon był już wcześniej nasz tyle, że na wypożyczeniu
07.08.2009 o 17:44 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
a Kerlon<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> to raczej 6'te wzmocnienie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> witamy na okręcie <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
07.08.2009 o 09:13 przez Pavlo
Pavlo
elegansio ;-)
07.08.2009 o 07:55 przez SlimShady
SlimShady
Nie wiem po co on, akurat ten transfer uważam za kompletnie zbędny, nam jest potrzebny rozgrywający a nie jakiś żółtodziób co ma jeszcze 2 miechy do wyleczenia kontuzji, jakoś nie wierze, że będzie z niego jakiś konkretny player.
07.08.2009 o 00:11 przez bodzio1911
bodzio1911
Jest to młody zawodnik i nie można mówić czy to był zakup in plus czy in minus okaże sie za pare lat, no chyba że go nie wykupią definitywnie... powodzenia &quot;Marek&quot;<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 23:41 przez Ocheck
Ocheck
to ze trtansfer jest niewiadoma nie oznacza ze jest zly...wiec skreslanie Marko juz na samym poczatku to bład...ale niestety wiele osob uwielbia wiec kocha taki sposob oceny zawodnika...nie znam nazwiska, za slaby skill w fm&quot;ie to transfer do dupy........smutne ale cholera prawdziwe. <br /> <br /> Co do Marko to zycze mu wszystkiego dobrego, nie pokladam w nim wielkich ogromnych nadziei na ten sezon, chlopak ma tylko 20 lat i to raczej inwestycja na lata.
06.08.2009 o 21:53 przez dooc
dooc
Sry ale od kiedy Silva to rozgrywający? <br /> Ten koleś gra ofensywnego lub skrzydło, a my potrzebujemy rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia
06.08.2009 o 20:52 przez Claudio vel Don Diego
Claudio vel Don Diego
Arnautović to nie jest wzmocnienie... W Italii mówi sie teraz o transferze Silvy z Valenci do Interu. Taki transfer uważam za ogromny plus dla naszego zarządu ;D
06.08.2009 o 20:37 przez Cny
Cny
W obecnej sytuacji ten transfer to wielka niewiadoma i należy go zaliczyć &quot;in minus&quot; dla zarządu.
06.08.2009 o 19:47 przez Aro2300
Aro2300
Forza Arnautović mam nadzieje ze beda z ciebie ludzie ! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/yes.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 19:20 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
Czekałem na tego gościa :D <br /> Będą z niego ludzie he <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 19:08 przez Freelanser
Freelanser
12 goli w 28 meczach, miażdząca statystyka.
06.08.2009 o 18:32 przez Gaszka
Gaszka
Bodzio najprawdopodobniej Twój 21<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Wyczytałem to gdzieś, ale nie jest to sprawdzone info.
06.08.2009 o 18:23 przez pedro
pedro
Młody zawodnik, brawo Massimo, kto wie... może w najbliższym czasie z Ballotellim stworzą ciekawy duecik <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> jeszcze tylko rozgrywający.... DAVID SILVA !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 18:08 przez LoveFist18
LoveFist18
a tak poza tym fajnie wygląda w tej koszulce Interu<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 18:08 przez LoveFist18
LoveFist18
no i dobrze, cieszy mnie to<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 17:55 przez pluto11
pluto11
nie sadze raczej zeby mlody chlopak z perspektywami byl lub stal sie drewnwm i raczej nie pod okiem Murinho.
06.08.2009 o 17:05 przez haazaard
haazaard
heh nie bede sie z wami klucil, zobaczycie po pewnym czasie jakie to bedzie DREWNO
06.08.2009 o 16:45 przez BoDzIo
BoDzIo
HAHAHAHAHA NARESZCIE. TERAZ TYLKO MUSSZE WIEDZIEĆ JAKI NUMER BĘDZIE MIAŁ I JEST MÓJ<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 16:34 przez dooc
dooc
Obyś był naszą nadzieją na przyszłość... <br /> GL HF na przyszłość<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 15:57 przez Omen
Omen
Witamy na pokładzie<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Może narodzi się nam drugi Ibra?Kto wie...Jeśli nie to nic nie stracimy.Teraz tylko pomocnik i składzzik jak ta lala pod warunkiem że ze czterech pięciu odejdzie bo kadrę mamy już kolosalną<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 15:33 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
BTW. na tym zdjątku to głowa jest Marka... ale klatę to od kogo On ma? Od Adriano?<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 15:32 przez mati1908
mati1908
życze mu aby miał jeszcze wiksza konkurencje w ataku w Interze,czyli zeby jeszcze przyszedł Cassano <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> no ale fajnie ze przyszedł młody perspektywiczny gracz <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
06.08.2009 o 15:26 przez Jeremy
Jeremy
haazaard - Oglądałeś w akcji tego piłkarza, że go tak krytykujesz?
06.08.2009 o 15:21 przez Seba
Seba
Szkoda tylko, że zobaczymy go w akcji dopiero za 2 miesiące...
06.08.2009 o 15:11 przez Edi77
Edi77
Witamy Witamy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> życze powodzenia <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się