Transfery oficjalne

Oficjalnie - Balde Keita zawodnikiem Interu! (27)

Autor:
Źródło: en.inter.it
6 miesięcy temu
186
27
fcinter serwisowe

Inter Mediolan poinformował o zakontraktowaniu 23-letniego Senegalczyka. Zawodnik został wypożyczony na rok z opcją wykupu z AS Monaco.

Dla zawodnika jest to powrót do Włoch, bowiem wcześniej reprezentował barwy stołecznego Lazio, dla którego zagrał w 137. meczach i zdobył 31 bramek.

udostępnij

Zobacz też

fcinter serwisowe

Oficjalnie - Kwadwo Asamoah zawodnikiem Interu! (6)

02.07
19:16
fcinter serwisowe

Oficjalnie - Stefan de Vrij zawodnikiem Interu! (11)

02.07
17:39

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.08.2018 o 14:31 przez Granat105
Granat105
Powodzenia u nas. W Monaco momentami bardzo chimeryczny, ale zna Calcio bardzo dobrze i Monaco to obecnie klub na zasadzie kup tanio sprzedaj drogo więc go nie skreślam.
14.08.2018 o 14:15 przez tkropkab2
tkropkab2
Jedno jest pewne, na pewno bedziemy w grupie śmierci, taka druzyna jak Inter w 4 koszyku to z automatu jest grupa śmierci ;] Spall stworzył pake grajków głodnych sukcesów . Handa i Icardi w koncu w LM. Reszta tez bedzie napakowana jak kabanosy na święta.
14.08.2018 o 10:13 przez mateuszzajac
mateuszzajac
@grzybek010
Zgadzam się z Tobą co do naszych przeciwników, ale mimo wszystko jestem optymistą. Mamy wkońcu stagnacje jeżeli chodzi o zarząd, prezesa, dyrektora sportowego, trenera i myślę że ta organizacja pozytywnie odbije się na piłkarzach. Jeżeli chodzi o piłkarzy to mamy 2 razy lepszy skład niż rok temu, i każdy z zawodników będzie czuł oddech na plecach swojego zmiennika. Nie będzie tak jak w tamtym roku że Presić grał piach i został w podstawowej 11, nie wspominając o Candrevie lub Valero. Bramki nie będą zależały od Icardiego ale od wielu innych zawodników. Widząc wszechstronność naszego zespołu myślę ze naprawde możemy dojść do ćwierćfinału lub 1/8. Zresztą jak Mourinho nas prowadził to nikt nie mówił że zdobędziemy LM
14.08.2018 o 09:29 przez KoBa
KoBa
grzybek niedawno graliśmy z chelsea/lyon/atletico i jakoś nie zostaliśmy obici mimo, że każda z tych drużyn sezon zaczyna wcześniej od nas.
14.08.2018 o 08:26 przez grzybek010
grzybek010
Tak, tak, chodziło mi właśnie o 4ty, czeski błąd. W każdym razie, mając pecha wyjście z grupy będzie wyzwaniem .
14.08.2018 o 07:45 przez pluto11
pluto11
Nie wiem czy nawet nie z 4 koszyka
14.08.2018 o 07:45 przez Deki
Deki
A to nie jest tak, że Inter wypożycza tylko ze względu na listę do LM. To był ostatni rok umowy z UEFA. Za rok będziemy mogli spokojnie ich wykupić(o ile się sprawdzą).
14.08.2018 o 07:43 przez grzybek010
grzybek010
Z tym ćwierćfinałem to niech was nie ponosi fantazja, jesteśmy losowani z 3 koszyka - jak trafimy na grupe w stylu Real/Liverpool/Lyon czy coś w tym stylu, to nasza przygoda skończy się najpewniej na fazie grupowej.
14.08.2018 o 07:31 przez mateuszzajac
mateuszzajac
@AromaticArt
Co do wypożyczeń z opcią wykupu to ja się nie boję. Czemu? Zobacz, wypożyczyliśmy Rafinię i Cancelo - fakt że nie zostali może nas trochę boleć, ale dzisiaj na te pozycje mamy Vrsaljko i Nainggolana - jak dla mnie wyszliśmy na +. Myślę że w przyszłym sezonie będziemy w TOP 3 więc znowu zakwalifikujemy się do LM, w LM w tym sezonie może dojdziemy do ćwierćfinału, - więc kasa i sponsorzy będą. Więc możemy testować zawodników przez rok - jak nam podejdą do wykupimy a jak nie podejdą to zawodnicy sobie wrócą a my wypożyczymy innych :) Myślę że wszyscy musimy przyznać że to okienko transferowe nas pozytywnie zaskoczyło, wymieniliśmy prawie połowe składu z wielkim skokiem jakościowym. W meczu towarzyskim z Atletico, które jest ze sobą zgrane bo grają już kilka lat ze sobą, zabraliśmy im więkoszość ich atutów więc myślę że stać na na zwycięstwo z najlepszymi. Brawa dla Suning, Ausilo i Spala - teraz czeka tylko stadion na własność :)
13.08.2018 o 22:22 przez NOVY
NOVY
Lazio nas znienawidzi za te ruchy
13.08.2018 o 21:35 przez Posejdon
Posejdon
Oby było z Ciebie koleżko jeszcze więcej pożytku niż w Monaco 3mam kciuki!
13.08.2018 o 21:27 przez el_loco
el_loco
Moglibyście wrzucać filmiki które tworzy Inter z nowymi nabytkami i udostępnia na Facebooku!
13.08.2018 o 20:29 przez pluto11
pluto11
Super gość organy w lidze młody z mega talentem i umiejętnościami a jeszcze bardziej cieszy to że po tylu mega transfrach uzupełniamy skład jeszcze takim zawodnikiem
13.08.2018 o 20:28 przez Chuchu
Chuchu
Z rocznym opóźnieniem, ale witamy!
13.08.2018 o 20:24 przez Towarzysz
Towarzysz
AromaticArt to wypożyczymy kolejnych, show must go on
13.08.2018 o 20:23 przez TomHardy
TomHardy
Aromatic zrozum, że za rok ffp sie konczy i wplywy beda wieksze no stress
13.08.2018 o 20:23 przez Pjerun
Pjerun
Dobry transfer. Myślę, że to będzie dobra opcja na każdą pozycją w ofensywie. Warunki transferu kapitalne. Ausillio to król mercato.
13.08.2018 o 19:45 przez AromaticArt
AromaticArt
a nie boicie sie tego, ze bedzie jak z Rafinha i Cancelo? ja staram sie myslec bardzo pozytywnie, bo to okno mamy swietne, ale sporo wypozyczen z OPCJA wykupu, co jesli dobrze sie zaprezentujemy i w lidze i w LM a potem znow zrobimy cos durengo i nie wykupimy zawodnikow, ktorzy nam to umozliwi. Obym sie mylil.
13.08.2018 o 19:36 przez Diaby_10
Diaby_10
Lyska95 piszesz że rozegrał dobry poprzedni sezon. Nie wiem bo nie śledziłem jego poczynań w monaco tylko zastanawia mnie to skoro dobrze grał to czego nam go oddaj na wypożyczenie z opcją wykupu a nie chcieli trenseru definitywnego
13.08.2018 o 19:14 przez lyska95
lyska95
Artur, myślę podobnie szczególnie, że rozegrał dobry poprzedni sezon
13.08.2018 o 19:01 przez IRT
IRT
Witamy! Kolejny dobry transfer.
13.08.2018 o 18:38 przez davi23
davi23
Mega! Brawo Inter! 3mam kciuki
13.08.2018 o 18:30 przez Artur
Artur
Mam przeczucie, że po sezonie okaże się naszym najlepszym transferem.
13.08.2018 o 18:24 przez Claudio
Claudio
Który to już klasowy transfer Ausillio...świetne okienko.
13.08.2018 o 18:23 przez Dyl87
Dyl87
Witam ! Najważniejsze że gra na obu skrzydłach i na środku . Może Perisic będzie cisnął cały sezon jak poczuje oddech na plecach :)
13.08.2018 o 18:20 przez Orzeu
Orzeu
będzie z niego pożytek ;)
13.08.2018 o 18:19 przez MaestroWalt
MaestroWalt
Lubie to !

Shoutbox

Kazam 19.02.2019 09:55

won z nim

Kazam 19.02.2019 09:55

Inter jest najwazniejszy

Kazam 19.02.2019 09:55

a ja mma wyje bane

Skepta 19.02.2019 09:55

icardi za slaby na juve

Endru 19.02.2019 09:54

Ja sie spodziewam ksiazki we wrzesniu

kusy 19.02.2019 09:54

Ale szmatlawce będą go publikował, ITALIA to kocha

Kazam 19.02.2019 09:54

moze sobie sapac ile chce

Kazam 19.02.2019 09:54

nie rozumiesz ze on stracil wiarygodnosc?

Kazam 19.02.2019 09:54

kusy

Alfa 19.02.2019 09:54

mansini mu dal

Kazam 19.02.2019 09:54

zmieni kolor u lakiernika

kusy 19.02.2019 09:54

Jezu jak pójdzie do juve, ależ on bedzie szkalowal Inter i kazdy syf w szatni ujawni

Skepta 19.02.2019 09:54

sami mu dalismy opaske w wieku 22 lat bo sie osralismy ze odejdzie

Endru 19.02.2019 09:54

Niech robi wyjazd tym swoim lambo niebiesko czarnym

Alfa 19.02.2019 09:53

wrzuca jakies marki twainy ktore nawet nie sa wypowiedziami twaina, pozwala wandzie robic co chce, :cenzor: pachol, won

Endru 19.02.2019 09:53

Kiczowaty typ i plastikowy kapitan

Kazam 19.02.2019 09:53

nie chce widziec wiecej przedzialka w koszulce Interu

Kazam 19.02.2019 09:53

nawet do dzuwe

Kazam 19.02.2019 09:53

won

Alfa 19.02.2019 09:53

on jest idiotą

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    24

    66

  • 2

    Napoli

    Napoli

    24

    53

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    46

  • 4

    Milan

    Milan

    24

    42

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    41

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    24

    38

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 2

    Krzysztof Piatek

    17

  • 3

    Fabio Quagliarella

    16

  • 4

    Duvan Zapata

    16

  • 5

    Arkadiusz Milik

    12

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Frosinone

Sobota, 16 lutego

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Milan

Niedziela, 17 lutego

  • FT

    SPAL

    1 - 4

    Fiorentina

  • FT

    Empoli

    3 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Genoa

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Chievo

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    0 - 0

    Torino

Poniedziałek, 18 lutego

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Bologna

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - spadły pierwsze bomby! (1)

24.01
17:45
Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22349

Liczba newsów: 32856