Transfery oficjalne

Oficjalnie - Balde Keita zawodnikiem Interu! (27)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około miesiąca temu
105
27
fcinter serwisowe

Inter Mediolan poinformował o zakontraktowaniu 23-letniego Senegalczyka. Zawodnik został wypożyczony na rok z opcją wykupu z AS Monaco.

Dla zawodnika jest to powrót do Włoch, bowiem wcześniej reprezentował barwy stołecznego Lazio, dla którego zagrał w 137. meczach i zdobył 31 bramek.

udostępnij

Zobacz też

fcinter serwisowe

Oficjalnie - Eder w Jiangsu Suning! (16)

13.07
11:04
fcinter serwisowe

Oficjalnie: Bastoni, Biabiany i Dimarco w Parmie (6)

07.08
14:49

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.08.2018 o 14:31 przez Granat105
Granat105
Powodzenia u nas. W Monaco momentami bardzo chimeryczny, ale zna Calcio bardzo dobrze i Monaco to obecnie klub na zasadzie kup tanio sprzedaj drogo więc go nie skreślam.
14.08.2018 o 14:15 przez tkropkab2
tkropkab2
Jedno jest pewne, na pewno bedziemy w grupie śmierci, taka druzyna jak Inter w 4 koszyku to z automatu jest grupa śmierci ;] Spall stworzył pake grajków głodnych sukcesów . Handa i Icardi w koncu w LM. Reszta tez bedzie napakowana jak kabanosy na święta.
14.08.2018 o 10:13 przez mateuszzajac
mateuszzajac
@grzybek010
Zgadzam się z Tobą co do naszych przeciwników, ale mimo wszystko jestem optymistą. Mamy wkońcu stagnacje jeżeli chodzi o zarząd, prezesa, dyrektora sportowego, trenera i myślę że ta organizacja pozytywnie odbije się na piłkarzach. Jeżeli chodzi o piłkarzy to mamy 2 razy lepszy skład niż rok temu, i każdy z zawodników będzie czuł oddech na plecach swojego zmiennika. Nie będzie tak jak w tamtym roku że Presić grał piach i został w podstawowej 11, nie wspominając o Candrevie lub Valero. Bramki nie będą zależały od Icardiego ale od wielu innych zawodników. Widząc wszechstronność naszego zespołu myślę ze naprawde możemy dojść do ćwierćfinału lub 1/8. Zresztą jak Mourinho nas prowadził to nikt nie mówił że zdobędziemy LM
14.08.2018 o 09:29 przez KoBa
KoBa
grzybek niedawno graliśmy z chelsea/lyon/atletico i jakoś nie zostaliśmy obici mimo, że każda z tych drużyn sezon zaczyna wcześniej od nas.
14.08.2018 o 08:26 przez grzybek010
grzybek010
Tak, tak, chodziło mi właśnie o 4ty, czeski błąd. W każdym razie, mając pecha wyjście z grupy będzie wyzwaniem .
14.08.2018 o 07:45 przez pluto11
pluto11
Nie wiem czy nawet nie z 4 koszyka
14.08.2018 o 07:45 przez Deki
Deki
A to nie jest tak, że Inter wypożycza tylko ze względu na listę do LM. To był ostatni rok umowy z UEFA. Za rok będziemy mogli spokojnie ich wykupić(o ile się sprawdzą).
14.08.2018 o 07:43 przez grzybek010
grzybek010
Z tym ćwierćfinałem to niech was nie ponosi fantazja, jesteśmy losowani z 3 koszyka - jak trafimy na grupe w stylu Real/Liverpool/Lyon czy coś w tym stylu, to nasza przygoda skończy się najpewniej na fazie grupowej.
14.08.2018 o 07:31 przez mateuszzajac
mateuszzajac
@AromaticArt
Co do wypożyczeń z opcią wykupu to ja się nie boję. Czemu? Zobacz, wypożyczyliśmy Rafinię i Cancelo - fakt że nie zostali może nas trochę boleć, ale dzisiaj na te pozycje mamy Vrsaljko i Nainggolana - jak dla mnie wyszliśmy na +. Myślę że w przyszłym sezonie będziemy w TOP 3 więc znowu zakwalifikujemy się do LM, w LM w tym sezonie może dojdziemy do ćwierćfinału, - więc kasa i sponsorzy będą. Więc możemy testować zawodników przez rok - jak nam podejdą do wykupimy a jak nie podejdą to zawodnicy sobie wrócą a my wypożyczymy innych :) Myślę że wszyscy musimy przyznać że to okienko transferowe nas pozytywnie zaskoczyło, wymieniliśmy prawie połowe składu z wielkim skokiem jakościowym. W meczu towarzyskim z Atletico, które jest ze sobą zgrane bo grają już kilka lat ze sobą, zabraliśmy im więkoszość ich atutów więc myślę że stać na na zwycięstwo z najlepszymi. Brawa dla Suning, Ausilo i Spala - teraz czeka tylko stadion na własność :)
13.08.2018 o 22:22 przez NOVY
NOVY
Lazio nas znienawidzi za te ruchy
13.08.2018 o 21:35 przez Posejdon
Posejdon
Oby było z Ciebie koleżko jeszcze więcej pożytku niż w Monaco 3mam kciuki!
13.08.2018 o 21:27 przez el_loco
el_loco
Moglibyście wrzucać filmiki które tworzy Inter z nowymi nabytkami i udostępnia na Facebooku!
13.08.2018 o 20:29 przez pluto11
pluto11
Super gość organy w lidze młody z mega talentem i umiejętnościami a jeszcze bardziej cieszy to że po tylu mega transfrach uzupełniamy skład jeszcze takim zawodnikiem
13.08.2018 o 20:28 przez Chuchu
Chuchu
Z rocznym opóźnieniem, ale witamy!
13.08.2018 o 20:24 przez Towarzysz
Towarzysz
AromaticArt to wypożyczymy kolejnych, show must go on
13.08.2018 o 20:23 przez TomHardy
TomHardy
Aromatic zrozum, że za rok ffp sie konczy i wplywy beda wieksze no stress
13.08.2018 o 20:23 przez Pjerun
Pjerun
Dobry transfer. Myślę, że to będzie dobra opcja na każdą pozycją w ofensywie. Warunki transferu kapitalne. Ausillio to król mercato.
13.08.2018 o 19:45 przez AromaticArt
AromaticArt
a nie boicie sie tego, ze bedzie jak z Rafinha i Cancelo? ja staram sie myslec bardzo pozytywnie, bo to okno mamy swietne, ale sporo wypozyczen z OPCJA wykupu, co jesli dobrze sie zaprezentujemy i w lidze i w LM a potem znow zrobimy cos durengo i nie wykupimy zawodnikow, ktorzy nam to umozliwi. Obym sie mylil.
13.08.2018 o 19:36 przez Diaby_10
Diaby_10
Lyska95 piszesz że rozegrał dobry poprzedni sezon. Nie wiem bo nie śledziłem jego poczynań w monaco tylko zastanawia mnie to skoro dobrze grał to czego nam go oddaj na wypożyczenie z opcją wykupu a nie chcieli trenseru definitywnego
13.08.2018 o 19:14 przez lyska95
lyska95
Artur, myślę podobnie szczególnie, że rozegrał dobry poprzedni sezon
13.08.2018 o 19:01 przez IRT
IRT
Witamy! Kolejny dobry transfer.
13.08.2018 o 18:38 przez davi23
davi23
Mega! Brawo Inter! 3mam kciuki
13.08.2018 o 18:30 przez Artur
Artur
Mam przeczucie, że po sezonie okaże się naszym najlepszym transferem.
13.08.2018 o 18:24 przez Claudio
Claudio
Który to już klasowy transfer Ausillio...świetne okienko.
13.08.2018 o 18:23 przez Dyl87
Dyl87
Witam ! Najważniejsze że gra na obu skrzydłach i na środku . Może Perisic będzie cisnął cały sezon jak poczuje oddech na plecach :)
13.08.2018 o 18:20 przez Orzeu
Orzeu
będzie z niego pożytek ;)
13.08.2018 o 18:19 przez MaestroWalt
MaestroWalt
Lubie to !

Shoutbox

FReeFonix 25.09.2018 11:11

dokł, to Piątek ma strzelać a Inter zdobywać 3 punkty

maniekfci 25.09.2018 11:09

strzelać może nawewt Dalbert, musimy wygrywać zrozumcie

Michellaga 25.09.2018 11:08

wypadałoby zeby cos strzelił

maniekfci 25.09.2018 11:08

w dupie mam bramki Mauro, liczą się 3 punkty

Michellaga 25.09.2018 11:08

to juz bedzie 6 kolejka

Michellaga 25.09.2018 11:08

Licze mocno na bramke Mauro

maniekfci 25.09.2018 11:08

xd

FReeFonix 25.09.2018 11:07

pyerdolone ksiaomi, wejscie usb sie zepsulo na amen

Kazam 25.09.2018 10:49

dokl co

IlCapitano 25.09.2018 10:48

zresztą jak nie wygramy to podium nam zacznie odjeżdżać także nie ma zmiłuj niestety

Kazam 25.09.2018 10:48

ikar dzisiaj brameczka na bank

Kazam 25.09.2018 10:48

chlopaki dla spalla rozjada fiore

IlCapitano 25.09.2018 10:47

pierwsza ligowa wygrana na Meazza

IlCapitano 25.09.2018 10:47

robimy ich leciutko taka prawda

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Ze Spalettim czy bez

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Panowie dzisiajh pewny handicap

IlCapitano 25.09.2018 10:43

nie zdejmą mu przeciez to pewne

Kazam 25.09.2018 10:42

beka co

Lopez 25.09.2018 10:42

o 12 mają ogłosić decyzję ws. kary Spallettiego

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • 21:00

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17612

Liczba newsów: 31671