Transfery oficjalne

Oficjalnie: Conte trenerem Interu! (42)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 2 miesiące temu
4470
42
Conte Zhang

To, o czym od dłuższego czasu się mówiło, zostało oficjalnie ogłoszone: Inter wyznaczył Antonio Conte jako nowego trenera klubu! 

Przed chwilą Inter wydał oświadczenie potwierdzające, że mianowali byłego menedżera Juventusu i Chelsea jako nowego trenera Nerazzurrich. Inter opublikował takowe  oświadczenie za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze.

Witamy Antonio i życzymy wielu sukcesów! 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Pintus

Oficjalnie - Pintus opuszcza Real i dołączy do Interu (10)

06.07
12:08
Godin

Oficjalnie: Diego Godin piłkarzem Interu! (16)

01.07
07:05

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.06.2019 o 14:39 przez SlimShady
SlimShady
Chciałem od lat tego trenera, ciekawe czy odmieni to on wreszcie nasz zespół, jednak trzeba połowę składu po jego wizje gry wymienić. Przede wszystkim trzeba 3 wahadłowych i może 2 silnych napastników, Martinez i Politano mogą pełnić role cofniętych napastników. Conte wreszcie doczeka sie Ranocchci :-D kiedyś szalał za nim.
01.06.2019 o 02:04 przez Jacenty
Jacenty
Widzieliście to złoto? https://youtu.be/n6wwLwSc-vw
'No crazy, no more...!' :D
31.05.2019 o 22:23 przez szmaloo
szmaloo
Wydaje się, że wkońcu znaleźliśmy właściwego trenera, Forza Antonio, Forza Inter !! !
31.05.2019 o 21:25 przez jacodj
jacodj
Witamy! Jestem bardzo ciekawy jakie to transfery będą u Nas
31.05.2019 o 17:29 przez cuba
+1
cuba
Teraz czekam na Lukaku i podziękować ikardiemiu
31.05.2019 o 16:41 przez mikruzzo
+1
mikruzzo
Witamy!
Wstrząśnij chłopami w szatni i sprowadz kilku ciekawych grajkow.
Powodzenia
31.05.2019 o 16:30 przez Est
+1
Est
Nowemu trenerowi życzę obudzenia ducha walki w piłkarzach Interu i samych sukcesów na nowej pozycji. Nie odpuszczania pola na wszystkich z trzech frontów i wywalczenia sobie znaczących wzmocnień w składzie.
31.05.2019 o 16:02 przez djguclo87
djguclo87
Na 100 % będą wzmocnienia bo koniec ffp pamiętacie jak przychodził do nas Ronaldo? :) w tamtych czasach Inter był w top 3 pod względem finansów w Europie i myślę że powoli nadchodzą znowu czasy świetności Interu że będzie dało się ta drużynę oglądać i liczę że nie będzie piachu tylko ładne składane wyprowadzanie akcje zespołu a tak naprawdę póki co potrzebujemy 5 transferów na poziomie
31.05.2019 o 15:28 przez Pjerun
Pjerun
Z pewnością półka wyżej niż Spaletti, ale bez odpowiednich wzmocnień nie zrobimy skoku jakościowego.
Potrzeba naprawdę lepszej kadry, żeby stawiać przed Conte wyższe cele.
Żeby nie było jak ze Spalem, że oczekujemy cudów, które przekraczają zdecydowanie możliwości naszych zawodników.
31.05.2019 o 15:32 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Jakby nie dostał obietnicy porządnych wzmocnień i względnej swobody w budowaniu drużyny, to by tu nie przyszedł
31.05.2019 o 16:55 przez Pjerun
Pjerun
Dlatego połączenie Conte + wzmocnienia napawa optymizmem.
31.05.2019 o 13:48 przez maverik
maverik
Również będę obserwował jak sobie poradzi trener wybrany przez większość sb. Witamy :)
31.05.2019 o 13:05 przez Snake86
Snake86
Będę wnikliwie obserwował... :) :) :)

Powodzenia!
31.05.2019 o 11:32 przez danielinter
+1
danielinter
W koncu powazny trener z ktorym mozna osiagac sukcesy.
31.05.2019 o 11:02 przez Bartek-32
Bartek-32
Antek ogień ! ! !
31.05.2019 o 11:02 przez Orzeu
+1
Orzeu
Witamy na pokładzie. Nie jestem do końca przekonany, ale prowadź Panie Conte! Zobaczymy gdzie nas zaprowadzisz ;)
31.05.2019 o 10:43 przez Speaker
Speaker
za bardzo za*
31.05.2019 o 10:42 przez Speaker
Speaker
Nie byłem za bardzo, ale skoro jesteś z nami to prowadż Antoni az po CL! :)
31.05.2019 o 10:32 przez piper
+2
piper
Dopiero co niedawno był złodziejem, jufkiem, żydkiem, mendą a teraz nasienia tryska we wszystkich kierunkach :D
31.05.2019 o 11:00 przez Orzeu
Orzeu
xd
31.05.2019 o 10:23 przez ryzykfizyknoc
+4
ryzykfizyknoc
Wszystko zaczyna się od nowa. Pisaliśmy 2 lata temu "prowadź nas łysy generale" by po słabszym okresie pakować mu walizki. Tak samo będzie z Conte. Tylko że on nie jest łysy :) podobno
31.05.2019 o 10:27 przez maestro177
+1
maestro177
Papiery Conte ma jednak lepsze, a i skład co roku raczkuje do przodu. Cierpliwości i w końcu będą osiągnięcia.
31.05.2019 o 09:47 przez Czarson
Czarson
Doskonale. Oczekuję, że zrobi z Interu poważny klub.
31.05.2019 o 09:42 przez IlCapitano
IlCapitano
Po prostu Pan Trener Conte Antonio wybitny. Nieposkromiony, zwycięski. WITAMY !!
31.05.2019 o 09:31 przez SETE
SETE
#ConteIsHere

Naprawde bardzo duzy krok zrobil Zhang zatrudniajac Conte. Imponuje mi mlody strasznie, najpierw Marotta , teraz Conte . Wprowadza do klubu fachowcow w serieA z najwyzszej polki. To musi dac rezultaty.
31.05.2019 o 08:54 przez kusy
+2
kusy
Witamy Antonio. Powodzenia. #TeamJose trzyma mocno kciuki. 😉
31.05.2019 o 08:38 przez VVujek
+2
VVujek
Bedzie się działo , witamy Antonio prowadz nas po Scudetto.
31.05.2019 o 08:32 przez Gajdzik
Gajdzik
Nowe rozdanie, rób porządek Antonio !! ⚫️🔵👊🏻
31.05.2019 o 08:27 przez pluto11
pluto11
Jedno jest pewne u niego nie będzie czlapania i machania łapami, nie zapiera.... Ie grasz
31.05.2019 o 08:18 przez piper
-1
piper
Ale co, to już nie jest złodziejem podobnie jak Marotta ? Już nie są przekrętami ? :D
31.05.2019 o 07:44 przez Kazam
+1
Kazam
Budzę się rano, popijam wyborną kawkę i wchodzę na FCI, gdzie czytam że oficjalnie Conte został trenerem Interu. Ten dzień nie mógł zacząć się lepiej. Rozpoczynamy nowy cykl, marsz ku detronizacji juwentusa. Będzie się działo!
31.05.2019 o 07:35 przez jacqueline-pawel-christ-dudek
jacqueline-pawel-christ-dudek
Witamy i zyczymy powodzenia FORZA
31.05.2019 o 07:32 przez Drakan83
Drakan83
Witamy. Po przejęciu klubu przez Sunning, jest to chyba najlepsza jakościowo (chociaż czas pokaże) decyzja w Interze od czasu zatrudnienia Mourinho. Oby się udało :)

Shoutbox

Rajin 17.07.2019 14:59

angeli by chyba musial davvac dupy na dvvorcu vv turynie aby ich ffp nie dojechalo przy takim transferze, patrzac tez na to ile juz vvydali

Kazam 17.07.2019 14:51

zczezlem

Kazam 17.07.2019 14:49

trzeba mu obiecac 3 traktory i kombajn

Kredence 17.07.2019 14:49

raiola ma zbyt duzo Interesow ze zlodziejami

Kazam 17.07.2019 14:49

cicho :)

Kazam 17.07.2019 14:49

cihco

Kredence 17.07.2019 14:49

watpie :D

Kazam 17.07.2019 14:49

mam nadzieje ze go przechwycimy

broda4991 17.07.2019 14:49

OFICJALNIE - Karambol w Parmie za 13 mln

Kredence 17.07.2019 14:49

2020

Kazam 17.07.2019 14:48

mojsze kin do kiedy ma umowe ze zlodziejami?

Kredence 17.07.2019 14:48

on przynajmniej bedzie sie zabijal o kazda minute

Kredence 17.07.2019 14:47

postawic na mlodego i tyle

Kredence 17.07.2019 14:47

miranda obecnie nie gwarantuje obecnie niczego, bastoni podobnie ale on chociaz swietnie rokuje

zemaria 17.07.2019 14:46

no nie dziwie się skoro przychodzi top trener i jego przyjaciel z Atletico

Kazam 17.07.2019 14:46

zobaczymy

Kazam 17.07.2019 14:46

jak sie treneiro zmienil

zemaria 17.07.2019 14:46

no ale jak widać to się jeszcze nie stało, więc Conte ma chyba inny plan

Kazam 17.07.2019 14:46

ale miranda sam cos sapal ostatnio ze moze zostanie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Lugano był

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26841

Liczba newsów: 34373