Transfery oficjalne

Oficjalnie: Hakan Calhanoglu piłkarzem Interu! (48)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około miesiąca temu
3748
48
Hakan Calhanoglu

Możemy już oficjalnie potwierdzić - Hakan Calhanoglu został piłkarzem Interu. Klub poinformował o tym za pomocą swojej strony internetowej i mediów społecznościowych.

 

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, kontrakt piłkarza będzie obowiązywał przez 3 lata, tj. do 30 czerwca 2024 roku. Na mocy tej umowy zarabiać będzie 5 milionów euro rocznie.

27-letni pomocnik przenosi się do czarno-niebieskiej części Mediolanu po 4 latach spędzonych u rywali zza miedzy. W Milanie rozegrał w tym czasie 172 spotkania, w których zapisał swoją obecność 32 bramkami i 48 asystami.

 

Wszystkiego dobrego, Hakan! #WelcomeHakan

 

Zobacz też

Szoboszlai

OFICJALNIE - Szoboszlai w Bundeslidze! (6)

18.12
09:58
Danilo D'Ambrosio

Oficjalnie - Ranocchia i D'Ambrosio przedłużyli kontrakty (7)

28.06
20:57

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2021 o 20:23 przez loki69
loki69
A Giroud w Milanie 😁
23.06.2021 o 17:51 przez Welys
Welys
Fajnie, Guarin v2
23.06.2021 o 11:52 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Cóż,niby darmo. Powiem tylko tyle ze życzę powodzenia.
Rezerwowy spoko. Liczę na odbudowanie Sensiego pod wodza Inzaghiego
23.06.2021 o 11:04 przez boniunio
boniunio
Witamy po lepszej stronie Mediolanu :inter: :super: Jak zdrowie dopisze to moim zdaniem będzie wzmocnieniem lini pomocy.
23.06.2021 o 00:04 przez danielinter
danielinter
Gratuluje przejścia z ciemnej strony mocy na jasna
22.06.2021 o 23:28 przez HB
+1
HB
Jeszcze Kessie+Theo i można zamykać AC Milan. Ktoś? Coś?
22.06.2021 o 21:25 przez Milanista1994
+4
Milanista1994
Niespodziewany zwrot akcji ale co zrobić.... Z Waszej perspektywy bardzo dobry deal. Z perspektywy kibica Milanu zawsze trochę przykro jak za free ucieka gracz z podstawy ale mam wrażenie że mimo wszystko nie pokazał u Nas do końca na co go stać. Co by nie było po akcji z Donnarummą jakoś nawet nie mam za złe Hakanowi tego numeru ;P
23.06.2021 o 05:29 przez Skepta
-1
Skepta
jak w jego miejsce sprowadzicie sobie van de beeka to wyjdziecie na tym lepiej. Holendrzy w Milanie zawsze grali spoko
23.06.2021 o 06:44 przez timon
+1
timon
Van Der Beek zarabia tyle, co całą pomoc Milanu ;)
22.06.2021 o 21:21 przez Matti
+2
Matti
Za rok wjeżdża do nas potężny Franck Kessie.
22.06.2021 o 21:14 przez Davvid4
Davvid4
Ja jestem w szoku nie wiedziałem że on ma tak dobre statystyki ciężko znaleźć pomocnika z takimi statystykami w naszej lidze a zwłaszcza że Milan przez parę lat był bardzo gówniany
22.06.2021 o 21:03 przez SETE
+3
SETE
Daleko mi do hurraoptymizmu ale patrząc na okoliczności w jakich się znaleźliśmy przez Covid plus sytuacja z Eriksenem to myśle sobie ze ciężko byłoby sprowadzić lepsze nazwisko na takich warunkach.
Witamy Hakan z czysta karta i czekamy na liczby
22.06.2021 o 20:31 przez Chuchu
+2
Chuchu
Pozostaje życzyć powodzenia!
22.06.2021 o 20:23 przez Bearker
-11
Bearker
Ciekawe jak długo szukał pucharów LM xd
22.06.2021 o 20:46 przez Seba.
+8
Seba.
No ten z Tripletty znalazł od razu. W Milanówku podobno nadal szukają hihihi
22.06.2021 o 20:46 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
O fuuuuuu, ależ fetor, ach tak, to tylko milanista przyszedł i brzydko nafajdał, typowe
22.06.2021 o 21:07 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ale dupsko boli że aż trzeba przyjść i napisać gowno komentarz... zapomniałem że oceny już wystawione w szkole mama kompa udzieliła.
22.06.2021 o 21:47 przez Bearker
-9
Bearker
@IlCapitano a propo fetoru, co tam u matki?
22.06.2021 o 22:19 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Pięknie wyszło szydło z worka, no i po co było się kamuflować XD choć rozumiem, wstyd się przyznawać do kibicowania milanówkowi
22.06.2021 o 22:22 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
A co, nie widujesz się ze swoją matką, że pytasz go o nią ? Wracaj już szybciutko do siebie, nie wywlekaj swoich rodzinnych brudów u nas.
23.06.2021 o 00:11 przez WTC
+2
WTC
Ten pod*ebany pomysł z awatarem ode mnie i jakieś wypociny na temat ilości pucharów Ligi Mistrzów brzmią komicznie w wykonaniu kibica, który w ostatnich latach doświadczał tylko upokorzeń, zarówno w Serie A, jak i w śmiesznej Lidze Europy.
23.06.2021 o 07:21 przez Capo
-4
Capo
Nie to że kogoś bronie ale Inter w ostatnich latach miał tą samą sytuację, oni kiedyś byli 1 punkt za nami. Więc jak Milan to i Inter miały lata upokorzeń.
23.06.2021 o 07:31 przez WTC
+2
WTC
Ale my nie latamy po stronie Milanu i nie piszemy bzdur u nich.
23.06.2021 o 07:43 przez Dyl87
+3
Dyl87
Ja jeszcze nigdy nie byłem na stronie milanu ani jude a jeszcze się logować i pisać komentarze nie rozumiem tego
23.06.2021 o 08:46 przez Capo
-1
Capo
Też tego nie rozumiem.
22.06.2021 o 19:39 przez Dyl87
+5
Dyl87
Lepszy Hakan w garści niż Eriksen na rehabilitacji . Życzę mniej człapania więcej grania , pokaz co potrafisz i zaskocz nas pozytywnie tak jak Darmian
22.06.2021 o 19:31 przez emika
+1
emika
Jak się nie ma co się lubi to się lubi to czego sie nie ma bo jest się betą i simpem, elo
22.06.2021 o 19:25 przez maestro177
+3
maestro177
Jak się nie ma co się lubi... ten transfer pokazuje, że nie mogliśmy w naszej sytuacji zrobić lepszego ruchu. No chyba, że ktoś wie lepiej od Marotty.
22.06.2021 o 19:23 przez Kondzik
+1
Kondzik
Jak na Kobre przystało działa szybko i zdecydowanie 👏 jak j e b n i e jadem to nie ma co zbierać. Za te pieniądze nikogo lepszego byśmy nie sprowadzili. Teraz byle gowniak kosztuje 20mln. Pensja może i spora no ale jak ktoś przychodzi za free to dorzucić trzeba. Uważam że przy naszym napadzie Hakan może wykręcić rekordowe liczby, poprostu ma z kim grac chłop. Powodzenia Hakan ⚫🔵
22.06.2021 o 19:21 przez Pader88
+6
Pader88
Przysłowie mówi że darowanemu kebsowi do środka się nie zagląda tak więc witamy na max 3 lata.
22.06.2021 o 19:06 przez Seba.
+2
Seba.
U nas jak nie cesarz, to król, to książę, a teraz jeszcze sułtan. Kobra igra z ogniem, ale wie co robi. Kolejny majstersztyk w jego wykonaniu.

Witamy po lepszej stronie Mediolanu :flaga2:
22.06.2021 o 19:04 przez Pjerun
+2
Pjerun
Za darmo, zastępca Eriksena.
Na początku nie byłem pozytywnie nastawiony do tego transferu, ale chyba na tych warunkach to nie jest takie złe posunięcie.
22.06.2021 o 19:02 przez maverik
+5
maverik
Najlepszy możliwy ruch wobec niespodziewanej sytuacji z Eriksenem. Za darmo, ograny w lidze, robiący liczby. Jestem ciekaw jak fakt, że kreuje najwięcej sytuacji w Europie przełoży się na liczby i grę w Interze, bo jakby nie patrzeć w Milanie miał słabszych piłkarzy wokół siebie oraz jaki pomysł na niego ma Inzaghi, czy ofensywna 8, czy może klasyczna 10.

Witamy!
22.06.2021 o 18:52 przez timon
+9
timon
Brawo Marotta! Kolejny świetny transfer za free.

Dla malkontentów- Vecino, Gaglia, Sensi każdy z nich (wraz z kontraktem) kosztował nas ponad 30mln. Teraz Marotta ściąga najlepszego asystenta ligi ostatnich dwóch lat za free a jego kontrakt wraz z prowizjami zamonie się pewnie w 20mln. Wszyscy wiedzą, że Turek jest chimeryczny, ale za ten hajs nie wyrwalibyśmy nawet Zaccagniego z Verony
22.06.2021 o 18:52 przez interbig
+2
interbig
szybko poszło. Witamy!
22.06.2021 o 18:50 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Ależ ból dupy milanistów przeokromny, obłędny wręcz. Szkoda, że przez chińczyków jesteśmy gołodupcami, bo jestem przekonany, że Marotta wyciągnąłby jeszcze Donnarumme. Wówczas wystrzał brązowego nektaru z czerwono-czarnych pierścieni byłby porównywalny z erupcją wulkanu Etna niestety.
22.06.2021 o 18:53 przez Matti
+4
Matti
to dopiero byłby smród w Mediolanie, prawie jak w Neapolu
22.06.2021 o 18:54 przez interbig
+5
interbig
IlCapitano napisał:
Ależ ból dupy milanistów przeokromny, obłędny wręcz. Szkoda, że przez chińczyków jesteśmy gołodupcami, bo jestem przekonany, że Marotta wyciągnąłby jeszcze Donnarumme. Wówczas wystrzał brązowego nektaru z czerwono-czarnych pierścieni byłby porównywalny z erupcją wulkanu Etna niestety.


Przez chińczyków to my nie szorujemy dupą po dnie. To, gdzie się w tym momencie znajdujemy to raczej fantazja Morattiego a nie +500 baniek wpakowane w IM przez ostatnie lata. Show some respect, man!
22.06.2021 o 19:44 przez Dyl87
Dyl87
Kessi też odejdzie za free , może do nas za rok milanówek to świetny klub do ogrywania młodych , niech zbierają doświadczenie a później odchodzą bo nie stać ich na pensje
22.06.2021 o 21:29 przez Capo
-2
Capo
Oni mają oszczędnościową politykę, nie rozumiem szczęścia jakie w nas panuje że dogryzania rywalowi bo np. Vieri w Milanie grał chłam. Poza tym tam na forum go też nie chcieli, gość poprostu chciał zrobić Milan w jajo. Gość jak jest bardzo dobry, tak uważam że z nim będą problemy. Wszyscy się cieszą że robimy pstryczek w nos Milanistom. Polityka Milanu jest jednak lepsza niż nasza, ale jakością podjazdu nie mają do nas. Forza Hakan! Forza Inter!
22.06.2021 o 23:09 przez Dyl87
-1
Dyl87
Lepsza politykę ?? ? Pokazali to w zeszłym sezonie , stają się inkubatorem dla młodych z dwoma dziadami ibra i Chorwatem , oni są jak dzieci we mgle tracą 2 wartościowych zawodników z 1 składu za free to pokazuje jaka maja politykę , ciekawe kiedy coś wygrają dzięki swojej polityce pensja max 2, 5 mln Dziękuje
22.06.2021 o 23:17 przez IlCapitano
IlCapitano
Lepsza polityka, bo po 8 latach weszli bohatersko do LM facepalm
23.06.2021 o 01:59 przez maverik
+2
maverik
Marotta nie wyciągnąłby Donnarummę ponieważ byłby to idiotyczny ruch żeby płacić 10 czy 12 mln rocznie za bramkarza, który mimo iż jest bardzo dobry to nie jest z najwyższej półki. Podobnie było z CR7 do Juve.
23.06.2021 o 06:48 przez timon
timon
1/10 wypowiedzi przeciw Hakanowi- kibice go nie chcieli 🤣 zdecydowana większość komentarzy to ból dupy
23.06.2021 o 07:23 przez Capo
-2
Capo
Akurat oni to zrobili ze wzglédu na to że nie chcą mieć komina płacowego.
23.06.2021 o 09:33 przez Orzeu
+1
Orzeu
Capo napisał:
Oni mają oszczędnościową politykę, nie rozumiem szczęścia jakie w nas panuje że dogryzania rywalowi bo np. Vieri w Milanie grał chłam.


Vieri to już był piłkarski nieboszczyk jak przechodził do Milanu, Calha ma 27 lat.
22.06.2021 o 18:49 przez Matti
+1
Matti
Powodzenia
22.06.2021 o 18:44 przez cs88
+4
cs88
No i super. Dobry piłkarz, ograny w lidze, świetne stałe fragmenty, za darmo, dobre statystki. Gra gitara

Shoutbox

CzarodziejCzasu 25.07.2021 09:08

Wujek zmienisz zdanie o szczepionkach jak prostytutki zaczna wymagac certyfikaty covid, fujara nie wytrzyma i po rozum do glowy pojdziesz incelu phiehdolony

Piter 25.07.2021 08:55

witam, ja zaszczepiony dwoma dawkami, ale widząc co tutaj ludzie wypisują to się chyba odszczepię

Dzonyy 25.07.2021 08:15

dobrze poczytac fachowcow na sb

WTC 25.07.2021 07:46

xddd

WTC 25.07.2021 07:46

doman 24.07.2021 23:04 to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny doman 24.07.2021 23:03 ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

Skepta 25.07.2021 07:35

ale za to pól nocy bedzie cos sie srał o jakis tlenek grafenu w szczepionce, ktory notabene i tak jest nieprawdą, bo to byl fake news xddd

Skepta 25.07.2021 07:34

typowy doman, wypala rame szlugow dziennie, wciaga nosem jakies specyfiki w ktorych jest cala tablica mendelejewa a jak kasy brak, to wlewa rozpuszczalnik do worka, wklada do niego glowe i sie inhaluje

Saff 24.07.2021 23:10

Gdzie okazało się, że nie tyle jest rtęć, co jakieś związki rtęci, które są utrwalaczami szczepionek

Saff 24.07.2021 23:10

A z samym tym tlenkiem grafenu nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak z rzekomą rtęcią w którychś ze szczepionek na choroby wieku dziecięcego, o których mówiły te oszołomy ze stop-nop

Saff 24.07.2021 23:09

I nie kwestia tego, czy ktoś myśli inaczej tylko faktów i naginania rzeczywistości

Saff 24.07.2021 23:09

Doman, ta strona istnieje już od dawna i ludzie którzy ją prowadzą zajmują się szeroko pojętymi fake newsami, nie tylko odnośnie covida ;)

doman 24.07.2021 23:05

jak to powiedzial moj serdeczny przyjecial , za duzo zenskich hormono w kurczakach i dlatego rodzi sie tyle pedałów:d

doman 24.07.2021 23:04

hormony

doman 24.07.2021 23:04

to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny

doman 24.07.2021 23:03

ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

doman 24.07.2021 23:02

a powaznie .....

doman 24.07.2021 23:02

kamiliusz 1908 i to Cie ma tlumaczyc z tego ze zostales gejem ?

doman 24.07.2021 23:01

jesli wierzysz takiej stronie powolanej specjalnie zeby negowac ludzi ktorzy maja odmienne zdanie nt pandemii to gratuluje

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

GHz*

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

Witam, no ogólnie to ja pamietam ze w 1 klasie mieliśmy szczepienie na tężca tym całym tlenkiem grafenu i po tym czestotliwość taktowania czipu któy mam w mozgu zwiększyłą się o 23000 GHZ

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27221

Liczba newsów: 40154