Transfery oficjalne

OFICJALNIE - Hakimi dołączył do PSG (37)

Źródło: en.inter.it
około rok temu
3057
37

22-letni Achraf Hakimi oficjalnie został zawodnikiem francuskiego Paris Saint-Germain. Tym samym kończy się saga transferowa związana z przyszłością perspektywicznego Marokańczyka.

Inter za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych podziękował za wkład w pierwsze od jedenastu lat Scudetto i złożył życzenia wszelkiej pomyślności w dalszej karierze.

Według doniesień dziennikarzy Inter za transfer otrzymał 60 milionów euro w gotówce, 8 milionów euro w bonusach łatwych do uzyskania oraz 3 miliony w bonusach, które osiągnąć będzie trudno.

Przy założeniu, że Inter zarobi na sprzedaży piłkarza 68 milionów euro to jest to druga największa w historii wartość sprzedanego zawodnika zaraz po Zlatanie Ibrahimoviciu.

 

Zobacz też

Oficjalnie - Marotta, Ausilio i Baccin w Interze do 2025! (17)

18.02
21:02

Oficjalnie - Correa musi zostać wykupiony przez Inter (21)

14.02
10:38

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.07.2021 o 17:05 przez Damianos
Damianos
:( :(
07.07.2021 o 15:38 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Smutek ogarnia gdy widzi się jak sprzedajemy człowieka w głównej mierze dzięki któremu zdobyliśmy Scudetto. Psq stać na najlepszych, my zbierzemy ochlapy i będą nam wciskać pewnie ze zappacosta będzie najlepsza okazja bo predzej czy później pewnie to on przyjdzie. Żałosne. Judy dokapitalizowali się nie chcąc pewnie sprzedawać najlepszych. U nas wystarczyłby chyba jeden myk. Poczekać ze sprzedażą Hakima i wposcic Interspeca, myślę że wszyscy najlepsi zostaliby uratowani. No ale tu można sobie gdybać nie znając faktycznych realiów wewnątrz klubu.
07.07.2021 o 14:05 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Wielka szkoda, bo dawno nikt tak fajnie u nas nie śmigał na skrzydle 😥💔

Powodzenia! 🖤💙
07.07.2021 o 13:24 przez wegorz
wegorz
Najlepszy gość na swojej pozycji, który mega się rozwinął w ciągu roku, 22 lata, a idzie za mniejszy hajs, niż poszedł 25-letni Cancelo po średnim sezonie w jude i z łatką "nie potrafię bronić"... Logika... :(
07.07.2021 o 10:21 przez BoniunioBDG
+1
BoniunioBDG
Żegnaj Hakimi :cry: :cry: :cry: bez wątpienia tracimy najlepszego zawodnika na pozycji wahadłowego na świecie. Dziękuje za mistrzostwo , powodzenia i zdrowia w nowej drużynie :super:
07.07.2021 o 10:19 przez Skepta
+1
Skepta
No cóż. Stał sie zbyt dobry na Inter i odleciał :)
07.07.2021 o 03:05 przez maverik
maverik
Najlepszy zawodnik na świecie na swojej pozycji, co oznacza, że nieważne kto przyjdzie to i tak będzie poziom niżej. Jako, że kasy na transfery nie będzie to zapewne zejdziemy kilka poziomów niżej niestety. Szkoda, że tak się to potoczyło, bo Achraf by grał u nas przez lata.
07.07.2021 o 03:03 przez smerf1600
+1
smerf1600
Stało się to co było pewne od kilku tygodni. Dzięki Hakim. Dla niego mimo wszystko awans sportowy no i spory skok finansowy, dla nas strata jakościowa na tą chwilę nie do zastąpienia. Pozostaje nadzieja że z nowym wahadłowym jakoś to będzie :)
07.07.2021 o 00:08 przez kibix
+1
kibix
Słaby zysk na takim piłkarzu
07.07.2021 o 00:15 przez Gaspare
Gaspare
Prawie dwukrotność tego co wydaliśmy na niego... Faktycznie, chi*owy zysk
07.07.2021 o 00:06 przez Piekarz
Piekarz
Zdrajca!
07.07.2021 o 00:15 przez Gaspare
Gaspare
XD
06.07.2021 o 23:59 przez danielinter
danielinter
Az strach pomyslec co za giermek go zastapi
06.07.2021 o 21:59 przez Imrahil
+3
Imrahil
ja tam się cieszę że grał u nas, wygrał mistrza
powodzenia
06.07.2021 o 21:40 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Przykre..
06.07.2021 o 20:45 przez cuba
+1
cuba
Myślę że gdyby cena była inna niż jakieś 60mln i jakieś bonusy to by tak nie bolało a tak pozostanie niesmak bo chłopak jest wart dużo więcej
06.07.2021 o 20:45 przez TomHardy
+1
TomHardy
Szkoda, że nie opierdzielili pokemona zamiast Hakima :/
06.07.2021 o 20:18 przez Orrin
+1
Orrin
smutne ;(
06.07.2021 o 20:17 przez Omen
Omen
Dramat. Nasz motor napędowy jedna z największych gwiazd opuszcza zespół po zdobyciu mistrzostwa... Kiedyś jak traciliśmy Ronaldo pojawił się Crespo. Traciliśmy Ibre pojawił sięi Eto'o. Teraz kto niby przyjdzie? Aha mamy Ambrosio a po drugiej stronie Kolarova. Conte...teraz Hakimi... Nie wiadomo co z Eriksen em... Kto następny Lautaro, Brozo, Skriniar? Jest mi po prostu przykro.
06.07.2021 o 20:27 przez cuba
+2
cuba
@Omen jak Ibre odchodził to dostaliśmy wtedy Eto i chyba 50mln euro i dotarł dzięki temu też Snejder ( jeśli dobrze pamiętam,jak się mylę to ni epopraw :) ) ale też i pełna zgoda że szkoda że odszedł no ale co zrobić,szacunek za cegiełke którą dodał do Mistrza i nic jak życzyć mu powodzenia :)
06.07.2021 o 20:28 przez cuba
cuba
( jeśli dobrze pamiętam,jak się mylę to mnie popraw :) ) tak miałem napisać :)
06.07.2021 o 22:00 przez Omen
-1
Omen
No właśnie o to chodzi, że jak wtedy traciliśmy gwiazdę to przychodził ktoś równie dobry i nie było takiej tragedii. A dziś w zamian dostajemy informację, że Kolarov przedłużył... No cóż ciężkie jesy życie kibica Interu :)
06.07.2021 o 20:08 przez fred
fred
Był i go nie ma, to nie ściema. Internazionale Walmart Milano
06.07.2021 o 19:47 przez ragnar
ragnar
szkoda, ale siła wyższa

ciekawe co to za łatwe bonusy, bo jak np 8 mln jak rozegra 20 spotkań to spoko...ale jak np 4 mln za 5 bramek, 4 mln za 5 asyst, a chłopak się zatnie lub złapie uraz to już nie będzie tak fajnie, 60 mln za takiego grajka :(
06.07.2021 o 19:37 przez Pader88
+2
Pader88
Dzięki i z fartem tam Achraf
06.07.2021 o 19:37 przez ciechan
-1
ciechan
No i luks. Teraz czekamy na jakiegoś kota typu Zappacosta lub Bellerin.
06.07.2021 o 19:28 przez Snake86
+3
Snake86
Bardzo szkoda. Mam nadzieję, że uda się w to miejsce ściągnąć Dumfriesa.
06.07.2021 o 19:22 przez Adek44
+1
Adek44
Wielka szkoda.
Powodzenia i dzięki za poprzedni sezon!
06.07.2021 o 19:21 przez inter30
+2
inter30
Jeden z motorów napędowych robi out w promocji, jednocześnie największy parodysta ostatnich lat dostaje nowy kontrakt bo łaskawie zgodził się na obniżenie zarobków za swój sabotaż, fajne to mercato
06.07.2021 o 19:17 przez cuba
+2
cuba
Powodzenie Hakimi ,dziękujemy za cegiełke którą dołożyłeś do upragnionego Mistrzostwa ,Powodzenia Hakimi :)
06.07.2021 o 19:09 przez prezesp
+4
prezesp
No i cześć, powodzenia w walce o mistrzostwo Francji :) A tak w ogóle już samo zakontraktowanie go to był znak, że Inter znów się liczy. Czasem ktoś wartościowy musi odejść, ale damy radę.
06.07.2021 o 19:04 przez Loon
+6
Loon
Widzę zdjęcia byłej na Instagramie i mam to w dupie. Widzę zdjęcia Hakimiego w PSG i mam łzy w oczach
06.07.2021 o 18:55 przez maestro177
+2
maestro177
No tak bywa, niestety mamy krok wstecz po mistrzostwie, trzeba teraz się starać o te naprzód.
06.07.2021 o 18:54 przez Pjerun
+1
Pjerun
Szkoda.
Od czasów Maicona jedyny boczny z najwyższej półki.
Mam nadzieję, że na następnego nie będziemy czekać 10 lat.
06.07.2021 o 18:48 przez taboret
+4
taboret
Suning 👉🚪

Shoutbox

KaraJunior 11.08.2022 22:34

ładny strzał :)

KaraJunior 11.08.2022 22:31

Jako Polak kibicuję każdej drużynie z naszego kraju ale poziom żenady w ostatnich minutach przekroczył jakiś limit

KaraJunior 11.08.2022 22:29

tę rękę to naprawdę dziwne że koleś nie widział bez Var'u - dramat

Claudio 11.08.2022 22:28

no szczegolnie z ta ręką

KaraJunior 11.08.2022 22:28

inna sprawa żę to jest jakaś porażka że nie ma VAR'u tutaj bo akurat by sie przydało w paru sytuacjach

KaraJunior 11.08.2022 22:26

tutaj to chyba brak mózgu był większym powodem - mają przewagę na połowie przeciwnika - ostatnie minuty a Ci cisną jakby musieli wynik gonić zamiast pograć piłką :(

Claudio 11.08.2022 22:26

bym sie smial jakby ich amatorzy z islandii w dogrywce jeszcze ograly, a "profesjonalisci" w dogrywce spuchli

Claudio 11.08.2022 22:25

brak doswiadczenia, obycia...

KaraJunior 11.08.2022 22:24

żal tylko kibiców Lecha

KaraJunior 11.08.2022 22:24

a nie jak dziki

KaraJunior 11.08.2022 22:24

tylko po jaką cholere tak szybko biegali w tej ostatniej minucie - przytrzymać piłkę

KaraJunior 11.08.2022 22:23

tam powinno być z 5-6 : 0

Claudio 11.08.2022 22:23

ostatnia sekunda meczu i gol...matko co za kmioty

KaraJunior 11.08.2022 22:23

że jak nie stracą to to pwoiedzenie straci na ważności i cyk :(

KaraJunior 11.08.2022 22:23

tyle co powiedziałem w chacie

Claudio 11.08.2022 22:23

wiedzialem ze Lech straci...tyle niewykorzystanych okazji musialo sie zemscic

HB 11.08.2022 22:16

ja też kocham interek

domin98 11.08.2022 22:15

polecam zapoznać się z materiałem

domin98 11.08.2022 22:15

to jest wlaśnie rzekomy Dominik Jonas z Bełchatora

domin98 11.08.2022 22:11

taki Olek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

US Lecce

Portret beniaminka - US Lecce (3)

03.08
07:00
Lucien Agoume

Lucien Agoume - jak zapracował na nominację do nagrody Golden Boy (9)

02.08
10:09
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Monza

    Monza

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Dusan Vlahovic

    24

  • 3

    Lautaro Martinez

    21

  • 4

    Tammy Abraham

    17

  • 5

    Giovanni Simeone

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27527

Liczba newsów: 43165