Transfery oficjalne

Oficjalnie - Romelu Lukaku piłkarzem Interu! (37)

Źródło: en.inter.it
16 dni temu
6071
37
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku oficjalnie dołączył do Interu. Belgijski piłkarz przyszedł z Manchesteru United za 65 mln euro + 10 mln euro w bonusach, podpisując umowę z Interem do 30 czerwca 2024 r.

„Inter był jedynym klubem, którego chciałem, ponieważ Inter nie jest dla wszystkich. Jestem tutaj, aby przywrócić Nerazzurrich na szczyt”. To były pierwsze słowa Lukaku jako gracza Nerazzurrich.

#WelcomeRomelu

Zobacz też

Godin

Oficjalnie: Diego Godin piłkarzem Interu! (16)

01.07
07:05
Cedric Soares

Cedric Soares zawodnikiem Interu! (8)

26.01
18:36

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2019 o 12:34 przez Drakan83
Drakan83
Chyba pierwszy zawodnik o charakterystyce Adriano, od jego czasów. Mam wobec niego wielkie nadziej, jesli bedą omijały go kontuzje, powinien być udanym transferem. Powodzenia Rom
09.08.2019 o 11:08 przez Granat105
+1
Granat105
Napastnik ten to najbardziej ze wszystkich przypominający Adriano, może z troszkę gorszą techniką, lecz dalej dobrą. Liczę mocno na niego, w serie a powinien się odnaleźć idealnie.
09.08.2019 o 11:08 przez interbig
interbig
Witaj, o Najczarniejszy!
09.08.2019 o 09:25 przez minus09
minus09
Lukaku dostał nr 9. Myślę, że kończy to rozważania i marzenia betonowych zwolennikow Icardiego na temat jego pozostania i gry w klubie
09.08.2019 o 07:14 przez Czarson
+1
Czarson
Gościu spraw swoją skutecznością żebyśmy wszyscy szybko zapomnieli o Icardim.
09.08.2019 o 00:11 przez Endru
Endru
Pokaz tym piatka i zapata kto jest prawdziwa bestia.
08.08.2019 o 23:42 przez maverik
+1
maverik
Witamy Romelu! :) Czekamy na Twoje bramki, a zwłaszcza przeciwko Juve na Meazza. Od przylotu do Mediolanu, po badania, aż po oficjalną prezentację widać po nim, że jest naprawdę szczęśliwy i jestem pewny, że da z siebie wszystko dla tego klubu.
08.08.2019 o 23:42 przez marcinek91081
marcinek91081
Witamy Lukaku !! !...9 już czeka :D
08.08.2019 o 23:22 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Dalej dziku. Pan łysy przygotuje Cię na nowy sezon idealnie. Pokaż tym zje bom z turynu i nie tylko na co cię tak naprawdę stać !!
08.08.2019 o 21:55 przez Pader88
+3
Pader88
Jaaa jebe caly dzien w to niedowierzam i to jak on zajebiscie wyglada w tej koszulce jak bedzie tak strzelal jak wyglada to krol strzelcow jest znany! Forza Lukaku!
08.08.2019 o 21:53 przez Mateusz17
+3
Mateusz17
Swietny transfer wkoncu konkretny , ale jeszccxe bardziej bym sie ucieszyl gdyby jednak atak bylby taki Icardi-Lukaku obaj we formie zmiazdzyli by kazda obrona . Martwi mnie odejscie Nainggolana bo narazie u nas brak goscia z dobrym strzalem z dystansu,rozgrywajacego pily, takiej 10...
08.08.2019 o 23:15 przez szmaloo
szmaloo
wierzmy w Brozo!
09.08.2019 o 07:07 przez maestro177
maestro177
Brozo to nie 10, był tam próbowany i nie pasował.
08.08.2019 o 21:44 przez Pjerun
+1
Pjerun
Zajebisty transfer.
Przede wszystkim dobry pod taktykę Conte. Razem z Lautaro będą dobrze się uzupełniać i będą koszmarem obrońców serie a.
08.08.2019 o 21:31 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Ogień Romek!
08.08.2019 o 21:02 przez timon
+2
timon
No i brawo- gość spokojnie walnie ponad 20 bramek w sezonie+ to co stworzy innym. Marotta od samego poczatku dawał 65, wiec kolejny raz pokazał niedowiarkom, że bycie najlepszym dyr. Serie A ostatnich 10 lat nie jest nad wyrost
08.08.2019 o 21:09 przez Kondzik
Kondzik
Chociaż Ty widzisz plusy bo dla niektórych 5-8 mln zbite z ceny to śmiech xD
08.08.2019 o 20:17 przez Radek
+1
Radek
Witamy na pokładzie Romelu! Negocjacje nie były łatwe, trochę się ciągnęło, ale myślę że ostatecznie możemy nazwać warunki i sam transfer sukcesem. Pastorello pewnie też zadowolony, po Conte i Lazaro, Lukaku to kolejny gość z jego stajni w naszym klubie w tym okienku, a wiadomo co za tym idzie ;-)
Film w socialmediach, na ktorym Romelu wita sie z klubem już ponad 2miliony wyświetleń, jest moc.

ciężko pracuj, graj, strzelaj, Powodzenia !!
08.08.2019 o 20:01 przez Niebiesko-czarny
+1
Niebiesko-czarny
Super.Teraz tylko czekamy na wymiane Icardi Dybala i sprzedaz szrotu.JM Valero Longo czy Perisic powinni odejsc.
08.08.2019 o 19:44 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
wegorz napisał:
Ciekawe, czy weźmie 9...
8,5 ponoć ;)
08.08.2019 o 19:35 przez Gajdzik
Gajdzik
Witamy
Mam nadzieję, że się odnajdzie w naszej lidze!
08.08.2019 o 19:31 przez cyrkiel
-13
cyrkiel
Dużo jak za wóz z węglem.
08.08.2019 o 19:30 przez mroowa111
mroowa111
witamy, i liczymy ze pomozesz nam wrócić na szczyt,rozwal te lige!
08.08.2019 o 19:24 przez SETE
+3
SETE
Coś mało komentarzy witających Lukaka , chyba wszyscy się wystrzelali wczoraj na mercato live 😀
08.08.2019 o 19:08 przez Xucatlan
-10
Xucatlan
To teraz szykować kolejne 80 baniek na kogoś kto strzela również po 31 grudnia, bo Klockaku, to transfer na pół sezonu.
08.08.2019 o 18:50 przez Kazam
Kazam
No i saga zakończona, Lukaku wylądował. Wszyscy (prawie) jesteśmy zadowoleni. Wydaje się też że warunki są odpowiednie. Na pewno nie ma co liczyć że od razu zacznie ładować bramki jak szalony, ale na powinien się dobrze odnaleźć w taktyce Conte. SIlny, niezły technicznie, umie strzelać bramki. W grze na dwóch napastników będzie nieoceniony, zwłaszcza, że ciężar zdobywania bramek będzie się rozkładał na większą liczbę graczy niż jeden ikar. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Ten transfer oprócz oczywistych zalet czysto piłkarskich, wysyła wyraźny sygnał wszystkim innym klubom, że Inter wraca do czołówki (w sensie poważnych wzmocnień). Długie i żmudne negocjacje pokazują że nasi działacze odrobili lekcje i nie chcieli od razu spełniać niedorzecznych wymagań United. Wizerunkowo klub na pewno na tym zyska. Lukaku mimo, że poprzedni sezon miał średni, nadal jest klasowym napastnikiem i nikt nie może tego podważać. Nic, tylko się cieszyć.
09.08.2019 o 12:46 przez interbig
interbig
czytała Krystyna Czubówna
08.08.2019 o 18:34 przez dodo_IM
dodo_IM
Chcieliśmy drogi transfer gwiazdy i w końcu Chińczycy go przeprowadzili. Po zatrudnieniu Marotty i Conte wiedziałem już, że są plany na budowę wielkiego Interu. Transfer Lukaku to potwierdza. Forza Lukaku! Forza Inter!
08.08.2019 o 18:18 przez wegorz
wegorz
Ciekawe, czy weźmie 9...
08.08.2019 o 17:55 przez danielinter
danielinter
To Conte dostal to czego chcial teraz Dzeko a potem trzeba sprzedac szrot i zapolowac na koniec okna na jakiegos Vidala
08.08.2019 o 17:54 przez Seba.
+2
Seba.
No to oficjalnie "Habemus Lukakus". Jak Pintus weźmie go w obroty, to ludzie pomyślą, że w Interze gra Usain Bolt.
08.08.2019 o 17:51 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Taki Rakitic lub Sms i lecimy
08.08.2019 o 17:35 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Brawo
A osoby watpiace i chcące wykładać od razu 85 powinny ładnie przeprosić Marotte

To teraz pomocnik co potrafi podać strzelić i okno kozak


Powodzenia byku
08.08.2019 o 17:34 przez embiakowsky
embiakowsky
wiadomo coś o zarobkach?
08.08.2019 o 17:39 przez wrobel1908
wrobel1908
podobno ma zarabiać 9 mln wraz z bonusami

Shoutbox

VVujek 24.08.2019 19:54

pjanic bezkarny juz w 1 polowie karte powinien dostac

Skepta 24.08.2019 19:54

Pjanike

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

idealny na 4te miejsce

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

ciekawy ten arsenal taki nie za mocny

Kredence 24.08.2019 19:54

nienawidze tego jugola pjanicia

VVujek 24.08.2019 19:53

a ty mi dałeś minusa gdy napisałem że marotta jeden z najlepszych

kusy 24.08.2019 19:53

Nie wierzysz w niego, opisz swój argument na trzech kartkach

kusy 24.08.2019 19:53

Vvujek dał mi minusa odnośnie Sensiego, bo napisałem, że da nam dużo radości

VVujek 24.08.2019 19:53

nie odgwiżdże bo jeszcze parma strzeli na 1-1

kusy 24.08.2019 19:52

Wytrzmalbys 90 min intensywnego biegania?

VVujek 24.08.2019 19:52

to powinien mi go oddać

VVujek 24.08.2019 19:51

ten 2 wslizg faul jak nic

kusy 24.08.2019 19:51

Sędzia pokazał, że nie było, więc nie było! On decyduje, nawet jak był, to nie był, bo sedzia ma gwizdek, a nie Ty xf

Klinsi64 24.08.2019 19:51

na 101

VVujek 24.08.2019 19:51

na 100 %

VVujek 24.08.2019 19:51

był !!

kusy 24.08.2019 19:50

Nie było

VVujek 24.08.2019 19:50

co za kiep byl faul przed polem karnym

Adin 24.08.2019 19:50

fakt, ale ja pracuje tez weekendy czasem

Kredence 24.08.2019 19:50

i masz mozliwosc zakupu eleven za 15 zl na miesiac

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 90'

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509