Transfery oficjalne

Oficjalnie: Stefano Pioli trenerem AC Milan (29)

Autor:
Źródło: inf. własna
10 miesięcy temu
2612
29
Stefano Pioli - Inter

AC Milan poinformował za pośrednictwem mediów o zatrudnieniu Stefano Pioliego.

Szkoleniowiec podpisał z klubem umowę, która wygaśnie za dwa lata.

Przejście Włocha do Milanu budzi wiele kontrowersji w piłkarskim świecie, nie tylko ze względu na fakt, że Pioli jest zadeklarowanym kibicem Interu i niedawno trenował zespół Nerazzurrich, ale kibice Milanu zgodnie twierdzą, że nie podniesie on jakości względem pracy Marco Giampaolo. Na Twitterze bardzo popularny wśród milanistów stał się hasztag - #PioliOut.

Drugim kandydatem do objęcia posady w drużynie Rossonerich był Luciano Spalletti. 

 

Co sądzicie o przejściu Pioliego do ekipy kuzynów?

 

Zobacz też

Mauro Icardi PSG

Oficjalnie - Icardi zawodnikiem PSG (51)

31.05
13:17
Mauro Icardi PSG

Oficjalnie - Mauro Icardi w Paris Saint-Germain! (53)

02.09
23:00

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.10.2019 o 21:02 przez WTC
WTC
No taka zmiana na zasadzie, że zamiast wykonać samobójczy skok pod pociąg, to wykonali samobójczy skok pod osobówkę. Mają większą szansę na przeżycie.
10.10.2019 o 17:40 przez Damianos
Damianos
To jest Strona Interu? Czy Milanu bo nie wiem po co nam ten News
10.10.2019 o 15:19 przez Woo-cash
Woo-cash
Z deszczu pod rynnę 🤦‍♂️
09.10.2019 o 23:43 przez Endru
+1
Endru
Krzyz na droge dla Milanu
09.10.2019 o 23:10 przez kibix
+2
kibix
Kuzynow? Proszę mnie nie obrażać, jestem ich przyrodnia rodzina, z tegoż powodu smutek mnje ogarnia, ale jeżeli powstałes z Milanu, to tylko pokazuje jak daleko można zajść od zera.
09.10.2019 o 21:41 przez kamil13216
kamil13216
Ten Milan jest nawet gorszy od Interu Pioliego, jedynie gorszy Inter jaki widziałęm, to chyba ten z Mvillą i Dodo w składzie. Także nie wróże Pioliemu za wiele u czerwonych, poślizgnie się na tym gównie jakim niewatpliwie jest ac milan.
09.10.2019 o 19:35 przez radekksm
radekksm
Brzęczka na asystenta !! piątkowi w końcu podawałby Kuba A na wahadle zapierdzielalby Reca :)
09.10.2019 o 17:34 przez boniunio
boniunio
Miałem nadzieje że Spaletti dogada się co do odprawy i pójdzie do milanu a My zaoszczędzimy kilkanaście mln . Co do Pioliego to powinien utrzyma Milan w lidze ale tak naprawdę to nie jest trener na taki klub. Nie byłem nigdy zwolennikiem jakiś wynalazków trenerskich w dużych klubach.
09.10.2019 o 15:49 przez maverik
maverik
Milan już był tak bliski zmiany na lepsze i wyjścia na prostą i....dalej to samo :D Oby efekt nowej miotły zadziałał w listopadzie gdy maja Juventus, a potem Napoli. Lubię nawet Stefka, podobało mi się przywitanie Piolego przez CN w pierwszym meczu za Spalla, ale szczerze to wątpię, że dotrwa do końca sezonu.
09.10.2019 o 15:35 przez wrobel1908
wrobel1908
Na początku na pewno będą zwycięstwa zadziała efekt nowej miotły a później zobaczymy
09.10.2019 o 15:31 przez Seba.
+1
Seba.
Raczej spokojnie powinien utrzymać Milan w lidze.
09.10.2019 o 15:11 przez Orzeu
Orzeu
Powodzenia Stefano!
09.10.2019 o 15:04 przez Kazam
+1
Kazam
Pioli akurat jest przyzwoitym ligowym trenerem. Na pewno w pierwszych kolejkach cos sie ruszy z gra Milanu, ale ostatecznie nic sie raczej z tego "materialu" i przy tej klasie "artysty nie uda ulepic. Szkoda fanow tego utytulowanego klubu. Kolejna opcja krotkoterminowa i "na papierze" ekonomiczna. Z ta jednak roznica, ze za odprawy sie placi :) No a jak je tak zliczymy, to wychodzi niezla sumka
09.10.2019 o 15:00 przez Dyl87
-1
Dyl87
milanese podąża nasza droga Pioli później Spall przypomina mi to sytuacje z Fassone i Mirabelim :D
09.10.2019 o 14:57 przez pluto11
+2
pluto11
A co mnie to interesuje niech i do Serie C spadną ich sprawa, ważne że my się ogarnelismy i nie popełniamy już takich błędów
09.10.2019 o 14:27 przez Piekarz
+4
Piekarz
Najlepszy trener, jaki trafił do Milanu od Allegriego. Pozytywnie go wspominam, dostał totalny burdel po de Boerze i zrobił nam imponującą serię zwycięstw z rzędu, potem padł klasyczną ofiarą wspaniałej mentalności naszego zespołu, który kompletnie przestał grać, jak zauważył, że nie ma już większych szans na LM. Nie uratuje tego sezonu Milanowi, ale nie będzie to jego wina.
09.10.2019 o 14:36 przez Odet
+1
Odet
Rok temu prawie spuścił Violę do Serie B (choć wielu widziało przed sezonem Viole w czubie tabeli), tak więc rzeczywiście najlepszy trener od czasu Allegriego...
Pozdr.
09.10.2019 o 15:18 przez Piekarz
Piekarz
Ja tam nie widziałem Violi w żadnym czubie i generalnie nie potrafię ocenić potencjału ich składu sprzed roku. Co potrafię ocenić, to że u nas jak na zastaną sytuację zrobił dobrą robotę i że trzecie miejsce z Lazio niezależnie od zastanej sytuacji jest osiągnięciem, jakiego żaden inny trener Milanu po Allegrim nigdy nie dostąpił.
09.10.2019 o 18:10 przez timon
+1
timon
Zgadzam sie- solidny trener. Milan w top 3 nie skończy pewnie, ale Pioli da radę wcisnąć ich na miejsca 4-6.
09.10.2019 o 22:55 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
To nie Pioli, a Montella prawie spuścił Violę do SerieB.
10.10.2019 o 08:12 przez Odet
Odet
Aha, czyli fachman Pioli zostawił Montelli dobrą, kompletną drużynę, a ten w 1,5 miesiąca ją zepsuł ?? ?
Pozdr.
09.10.2019 o 14:21 przez ANIOL
+4
ANIOL
Jakbym widział Inter kilka lat wstecz. Na pohybel sk.......m !! !! Brawo !! !
09.10.2019 o 14:16 przez JME
+2
JME
o kurde z piolim to milan po scudetto idzie
09.10.2019 o 14:06 przez Alfa
+1
Alfa
zadni z nich kuzyni, rywale zza miedzy, akysz, sio!
09.10.2019 o 22:57 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Takich szmatławych kuzynów to lepiej gonić do nory. Po co takie określenia w newsach...
09.10.2019 o 13:35 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Co do tego ze jest niby zadeklarowanym naszym kibicem to po 1 nie jest Mourinho zeby wybrzydzac, a po 2 nie każdy ma honor zasady ktorych sie trzyma, co do samej zmiany ogólnie duzo więcej nie zdziała moim zdaniem było pare lepszych nazwisk min Spall był lepszym kandydatem.
09.10.2019 o 14:04 przez Dyl87
Dyl87
Muszą brać co idzie :) ponoć kasy nie ma a jeszcze FFP ich dowali :)
09.10.2019 o 14:28 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To juz ich problem , ale pewnie tak jest bo inaczej braliby kogoś lepszego.
09.10.2019 o 13:28 przez maestro177
maestro177
O kurczę ten Milan jest naprawdę parę ładnych lat za nami (jak my za Juve). Kiedy to było jak nas Pioli prowadził?

Shoutbox

Czarson 04.08.2020 18:18

Ostentacyjnie szczery

jaszczomb 04.08.2020 18:17

po tym ciosie szczeka bedzie do rekonstrukcji

Kazam 04.08.2020 18:09

Ksywa czarodziej czasu pasuje teraz do tego co najchetniej zrobilby Rand, zeby uniemozliwic czy zablokowac publikacje tego wybitnego materialu

Piekarz 04.08.2020 18:07

cios nie tylko mocny ale też chirurgicznie precyzyjny

jaszczomb 04.08.2020 18:05

niedlugo bedzie przerniesione na dzial 18+

Kazam 04.08.2020 18:05

Mocna rzecz

Piekarz 04.08.2020 18:02

nie róbcie sobie jaj tylko dzwońcie po karetkę

Piekarz 04.08.2020 18:02

jezus maria ależ go zjadł i wysrał

Alfa 04.08.2020 17:56

Xddd

Kazam 04.08.2020 17:56

Nie moze, jest liczony. Jak dojdzie do siebie to sie wyrzyga bluzgami jak zawsze :)

Klinsi64 04.08.2020 17:52

Mateusz pisz coś nie wstydz sie

Kazam 04.08.2020 17:52

Rand vs The People

Kredence 04.08.2020 17:51

Lewis vs Rahman II

IlCapitano 04.08.2020 17:50

Wilder vs Szpilka / Breazeale

Kazam 04.08.2020 17:49

Bolesny, bo w samo ego lyski

Kazam 04.08.2020 17:49

Jeden celny punch

Nitrogen 04.08.2020 17:49

Rany Boskie przyda się tam chyba pomoc medyczna

WTC 04.08.2020 17:41

No obił czarodzieja mocno

Kredence 04.08.2020 17:41

ależ potężne KO na forum

Kazam 04.08.2020 17:41

Ljarro XD

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26861

Liczba newsów: 37174