Transfery oficjalne

Oficjalnie: Stefano Pioli trenerem AC Milan (29)

Autor:
Źródło: inf. własna
około rok temu
2791
29
Stefano Pioli - Inter

AC Milan poinformował za pośrednictwem mediów o zatrudnieniu Stefano Pioliego.

Szkoleniowiec podpisał z klubem umowę, która wygaśnie za dwa lata.

Przejście Włocha do Milanu budzi wiele kontrowersji w piłkarskim świecie, nie tylko ze względu na fakt, że Pioli jest zadeklarowanym kibicem Interu i niedawno trenował zespół Nerazzurrich, ale kibice Milanu zgodnie twierdzą, że nie podniesie on jakości względem pracy Marco Giampaolo. Na Twitterze bardzo popularny wśród milanistów stał się hasztag - #PioliOut.

Drugim kandydatem do objęcia posady w drużynie Rossonerich był Luciano Spalletti. 

 

Co sądzicie o przejściu Pioliego do ekipy kuzynów?

 

Zobacz też

Andrea Pinamonti

Andrea Pinamonti piłkarzem Interu! (23)

18.09
21:01
Kolarov

OFICJALNIE - Kolarov zawodnikiem Interu! (27)

08.09
15:12

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.10.2019 o 21:02 przez WTC
WTC
No taka zmiana na zasadzie, że zamiast wykonać samobójczy skok pod pociąg, to wykonali samobójczy skok pod osobówkę. Mają większą szansę na przeżycie.
10.10.2019 o 17:40 przez Damianos
Damianos
To jest Strona Interu? Czy Milanu bo nie wiem po co nam ten News
10.10.2019 o 15:19 przez Woo-cash
Woo-cash
Z deszczu pod rynnę 🤦‍♂️
09.10.2019 o 23:43 przez Endru
+1
Endru
Krzyz na droge dla Milanu
09.10.2019 o 23:10 przez kibix
+2
kibix
Kuzynow? Proszę mnie nie obrażać, jestem ich przyrodnia rodzina, z tegoż powodu smutek mnje ogarnia, ale jeżeli powstałes z Milanu, to tylko pokazuje jak daleko można zajść od zera.
09.10.2019 o 21:41 przez kamil13216
kamil13216
Ten Milan jest nawet gorszy od Interu Pioliego, jedynie gorszy Inter jaki widziałęm, to chyba ten z Mvillą i Dodo w składzie. Także nie wróże Pioliemu za wiele u czerwonych, poślizgnie się na tym gównie jakim niewatpliwie jest ac milan.
09.10.2019 o 19:35 przez radekksm
radekksm
Brzęczka na asystenta !! piątkowi w końcu podawałby Kuba A na wahadle zapierdzielalby Reca :)
09.10.2019 o 17:34 przez boniunio
boniunio
Miałem nadzieje że Spaletti dogada się co do odprawy i pójdzie do milanu a My zaoszczędzimy kilkanaście mln . Co do Pioliego to powinien utrzyma Milan w lidze ale tak naprawdę to nie jest trener na taki klub. Nie byłem nigdy zwolennikiem jakiś wynalazków trenerskich w dużych klubach.
09.10.2019 o 15:49 przez maverik
maverik
Milan już był tak bliski zmiany na lepsze i wyjścia na prostą i....dalej to samo :D Oby efekt nowej miotły zadziałał w listopadzie gdy maja Juventus, a potem Napoli. Lubię nawet Stefka, podobało mi się przywitanie Piolego przez CN w pierwszym meczu za Spalla, ale szczerze to wątpię, że dotrwa do końca sezonu.
09.10.2019 o 15:35 przez wrobel1908
wrobel1908
Na początku na pewno będą zwycięstwa zadziała efekt nowej miotły a później zobaczymy
09.10.2019 o 15:31 przez Seba.
+1
Seba.
Raczej spokojnie powinien utrzymać Milan w lidze.
09.10.2019 o 15:11 przez Orzeu
Orzeu
Powodzenia Stefano!
09.10.2019 o 15:04 przez Kazam
+1
Kazam
Pioli akurat jest przyzwoitym ligowym trenerem. Na pewno w pierwszych kolejkach cos sie ruszy z gra Milanu, ale ostatecznie nic sie raczej z tego "materialu" i przy tej klasie "artysty nie uda ulepic. Szkoda fanow tego utytulowanego klubu. Kolejna opcja krotkoterminowa i "na papierze" ekonomiczna. Z ta jednak roznica, ze za odprawy sie placi :) No a jak je tak zliczymy, to wychodzi niezla sumka
09.10.2019 o 15:00 przez Dyl87
-1
Dyl87
milanese podąża nasza droga Pioli później Spall przypomina mi to sytuacje z Fassone i Mirabelim :D
09.10.2019 o 14:57 przez pluto11
+2
pluto11
A co mnie to interesuje niech i do Serie C spadną ich sprawa, ważne że my się ogarnelismy i nie popełniamy już takich błędów
09.10.2019 o 14:27 przez Piekarz
+4
Piekarz
Najlepszy trener, jaki trafił do Milanu od Allegriego. Pozytywnie go wspominam, dostał totalny burdel po de Boerze i zrobił nam imponującą serię zwycięstw z rzędu, potem padł klasyczną ofiarą wspaniałej mentalności naszego zespołu, który kompletnie przestał grać, jak zauważył, że nie ma już większych szans na LM. Nie uratuje tego sezonu Milanowi, ale nie będzie to jego wina.
09.10.2019 o 14:36 przez Odet
+1
Odet
Rok temu prawie spuścił Violę do Serie B (choć wielu widziało przed sezonem Viole w czubie tabeli), tak więc rzeczywiście najlepszy trener od czasu Allegriego...
Pozdr.
09.10.2019 o 15:18 przez Piekarz
Piekarz
Ja tam nie widziałem Violi w żadnym czubie i generalnie nie potrafię ocenić potencjału ich składu sprzed roku. Co potrafię ocenić, to że u nas jak na zastaną sytuację zrobił dobrą robotę i że trzecie miejsce z Lazio niezależnie od zastanej sytuacji jest osiągnięciem, jakiego żaden inny trener Milanu po Allegrim nigdy nie dostąpił.
09.10.2019 o 18:10 przez timon
+1
timon
Zgadzam sie- solidny trener. Milan w top 3 nie skończy pewnie, ale Pioli da radę wcisnąć ich na miejsca 4-6.
09.10.2019 o 22:55 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
To nie Pioli, a Montella prawie spuścił Violę do SerieB.
10.10.2019 o 08:12 przez Odet
Odet
Aha, czyli fachman Pioli zostawił Montelli dobrą, kompletną drużynę, a ten w 1,5 miesiąca ją zepsuł ?? ?
Pozdr.
09.10.2019 o 14:21 przez ANIOL
+4
ANIOL
Jakbym widział Inter kilka lat wstecz. Na pohybel sk.......m !! !! Brawo !! !
09.10.2019 o 14:16 przez JME
+2
JME
o kurde z piolim to milan po scudetto idzie
09.10.2019 o 14:06 przez Alfa
+1
Alfa
zadni z nich kuzyni, rywale zza miedzy, akysz, sio!
09.10.2019 o 22:57 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Takich szmatławych kuzynów to lepiej gonić do nory. Po co takie określenia w newsach...
09.10.2019 o 13:35 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Co do tego ze jest niby zadeklarowanym naszym kibicem to po 1 nie jest Mourinho zeby wybrzydzac, a po 2 nie każdy ma honor zasady ktorych sie trzyma, co do samej zmiany ogólnie duzo więcej nie zdziała moim zdaniem było pare lepszych nazwisk min Spall był lepszym kandydatem.
09.10.2019 o 14:04 przez Dyl87
Dyl87
Muszą brać co idzie :) ponoć kasy nie ma a jeszcze FFP ich dowali :)
09.10.2019 o 14:28 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To juz ich problem , ale pewnie tak jest bo inaczej braliby kogoś lepszego.
09.10.2019 o 13:28 przez maestro177
maestro177
O kurczę ten Milan jest naprawdę parę ładnych lat za nami (jak my za Juve). Kiedy to było jak nas Pioli prowadził?

Shoutbox

pablo77 29.11.2020 23:03

milion rzeczy moze sie wydarzyć po drodze

pablo77 29.11.2020 23:02

nie ma co gdybać, nie wiadomo co się wydarzy

bitels10 29.11.2020 23:01

bióro biorę bierę

pablo77 29.11.2020 23:01

:D

kamil13216 29.11.2020 23:00

bez kitu nie wiem co mi odwaliło

Chuchu 29.11.2020 23:00

bióra?

HB 29.11.2020 23:00

kamil13216 29.11.2020 23:00 bióra*

HB 29.11.2020 23:00

xD

kamil13216 29.11.2020 23:00

bióra*

HB 29.11.2020 22:59

tak

Chuchu 29.11.2020 22:59

Jak wygramy z Gladbach i Szachtarem, a Real wygra z Gladbach to awansujemy wtedy?

HB 29.11.2020 22:59

byle Alexis nie byl kontuzjowany

kamil13216 29.11.2020 22:59

Barcelona to jest jedyny klub w Europie któy potrzebuje napastnika, jeśli z ich strony nie bedzie żadnych ruchow, to Martinez przybiegnie do biura marotty jak zbity kundel i z pocałowaniem oślizgłej kobrzej ręki podpisze kontrakt.

HB 29.11.2020 22:59

do tego jestesmy mniej uzaleznieni od Lukaku czy Juve od Cristiano, co pokazal mecz z Sass

HB 29.11.2020 22:59

wiec jest remis

HB 29.11.2020 22:59

mamy lepszego trenera niz juve

pablo77 29.11.2020 22:57

xD

HB 29.11.2020 22:57

2. we włoszech, 12. w europie

pablo77 29.11.2020 22:57

czas pokaże czy się złapiemy czy nie

HB 29.11.2020 22:57

zobacz sobie na transfermarkt

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27057

Liczba newsów: 38017