Transfery oficjalne

Oficjalnie: Stefano Pioli trenerem AC Milan (29)

Autor:
Źródło: inf. własna
3 miesiące temu
2292
29
Stefano Pioli - Inter

AC Milan poinformował za pośrednictwem mediów o zatrudnieniu Stefano Pioliego.

Szkoleniowiec podpisał z klubem umowę, która wygaśnie za dwa lata.

Przejście Włocha do Milanu budzi wiele kontrowersji w piłkarskim świecie, nie tylko ze względu na fakt, że Pioli jest zadeklarowanym kibicem Interu i niedawno trenował zespół Nerazzurrich, ale kibice Milanu zgodnie twierdzą, że nie podniesie on jakości względem pracy Marco Giampaolo. Na Twitterze bardzo popularny wśród milanistów stał się hasztag - #PioliOut.

Drugim kandydatem do objęcia posady w drużynie Rossonerich był Luciano Spalletti. 

 

Co sądzicie o przejściu Pioliego do ekipy kuzynów?

 

Zobacz też

Pintus

Oficjalnie - Pintus opuszcza Real i dołączy do Interu (10)

06.07
12:08
Godin

Oficjalnie: Diego Godin piłkarzem Interu! (16)

01.07
07:05

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.10.2019 o 21:02 przez WTC
WTC
No taka zmiana na zasadzie, że zamiast wykonać samobójczy skok pod pociąg, to wykonali samobójczy skok pod osobówkę. Mają większą szansę na przeżycie.
10.10.2019 o 17:40 przez Damianos
Damianos
To jest Strona Interu? Czy Milanu bo nie wiem po co nam ten News
10.10.2019 o 15:19 przez mastersnake
mastersnake
Z deszczu pod rynnę 🤦‍♂️
09.10.2019 o 23:43 przez Endru
+1
Endru
Krzyz na droge dla Milanu
09.10.2019 o 23:10 przez kibix
+2
kibix
Kuzynow? Proszę mnie nie obrażać, jestem ich przyrodnia rodzina, z tegoż powodu smutek mnje ogarnia, ale jeżeli powstałes z Milanu, to tylko pokazuje jak daleko można zajść od zera.
09.10.2019 o 21:41 przez kamil13216
kamil13216
Ten Milan jest nawet gorszy od Interu Pioliego, jedynie gorszy Inter jaki widziałęm, to chyba ten z Mvillą i Dodo w składzie. Także nie wróże Pioliemu za wiele u czerwonych, poślizgnie się na tym gównie jakim niewatpliwie jest ac milan.
09.10.2019 o 19:35 przez radekksm
radekksm
Brzęczka na asystenta !! piątkowi w końcu podawałby Kuba A na wahadle zapierdzielalby Reca :)
09.10.2019 o 17:34 przez boniunio
boniunio
Miałem nadzieje że Spaletti dogada się co do odprawy i pójdzie do milanu a My zaoszczędzimy kilkanaście mln . Co do Pioliego to powinien utrzyma Milan w lidze ale tak naprawdę to nie jest trener na taki klub. Nie byłem nigdy zwolennikiem jakiś wynalazków trenerskich w dużych klubach.
09.10.2019 o 15:49 przez maverik
maverik
Milan już był tak bliski zmiany na lepsze i wyjścia na prostą i....dalej to samo :D Oby efekt nowej miotły zadziałał w listopadzie gdy maja Juventus, a potem Napoli. Lubię nawet Stefka, podobało mi się przywitanie Piolego przez CN w pierwszym meczu za Spalla, ale szczerze to wątpię, że dotrwa do końca sezonu.
09.10.2019 o 15:35 przez wrobel1908
wrobel1908
Na początku na pewno będą zwycięstwa zadziała efekt nowej miotły a później zobaczymy
09.10.2019 o 15:31 przez Seba.
+1
Seba.
Raczej spokojnie powinien utrzymać Milan w lidze.
09.10.2019 o 15:11 przez Orzeu
Orzeu
Powodzenia Stefano!
09.10.2019 o 15:04 przez Kazam
+1
Kazam
Pioli akurat jest przyzwoitym ligowym trenerem. Na pewno w pierwszych kolejkach cos sie ruszy z gra Milanu, ale ostatecznie nic sie raczej z tego "materialu" i przy tej klasie "artysty nie uda ulepic. Szkoda fanow tego utytulowanego klubu. Kolejna opcja krotkoterminowa i "na papierze" ekonomiczna. Z ta jednak roznica, ze za odprawy sie placi :) No a jak je tak zliczymy, to wychodzi niezla sumka
09.10.2019 o 15:00 przez Dyl87
-1
Dyl87
milanese podąża nasza droga Pioli później Spall przypomina mi to sytuacje z Fassone i Mirabelim :D
09.10.2019 o 14:57 przez pluto11
+2
pluto11
A co mnie to interesuje niech i do Serie C spadną ich sprawa, ważne że my się ogarnelismy i nie popełniamy już takich błędów
09.10.2019 o 14:27 przez Piekarz
+4
Piekarz
Najlepszy trener, jaki trafił do Milanu od Allegriego. Pozytywnie go wspominam, dostał totalny burdel po de Boerze i zrobił nam imponującą serię zwycięstw z rzędu, potem padł klasyczną ofiarą wspaniałej mentalności naszego zespołu, który kompletnie przestał grać, jak zauważył, że nie ma już większych szans na LM. Nie uratuje tego sezonu Milanowi, ale nie będzie to jego wina.
09.10.2019 o 14:36 przez Odet
+1
Odet
Rok temu prawie spuścił Violę do Serie B (choć wielu widziało przed sezonem Viole w czubie tabeli), tak więc rzeczywiście najlepszy trener od czasu Allegriego...
Pozdr.
09.10.2019 o 15:18 przez Piekarz
Piekarz
Ja tam nie widziałem Violi w żadnym czubie i generalnie nie potrafię ocenić potencjału ich składu sprzed roku. Co potrafię ocenić, to że u nas jak na zastaną sytuację zrobił dobrą robotę i że trzecie miejsce z Lazio niezależnie od zastanej sytuacji jest osiągnięciem, jakiego żaden inny trener Milanu po Allegrim nigdy nie dostąpił.
09.10.2019 o 18:10 przez timon
+1
timon
Zgadzam sie- solidny trener. Milan w top 3 nie skończy pewnie, ale Pioli da radę wcisnąć ich na miejsca 4-6.
09.10.2019 o 22:55 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
To nie Pioli, a Montella prawie spuścił Violę do SerieB.
10.10.2019 o 08:12 przez Odet
Odet
Aha, czyli fachman Pioli zostawił Montelli dobrą, kompletną drużynę, a ten w 1,5 miesiąca ją zepsuł ?? ?
Pozdr.
09.10.2019 o 14:21 przez ANIOL
+4
ANIOL
Jakbym widział Inter kilka lat wstecz. Na pohybel sk.......m !! !! Brawo !! !
09.10.2019 o 14:16 przez JME
+2
JME
o kurde z piolim to milan po scudetto idzie
09.10.2019 o 14:06 przez Alfa
+1
Alfa
zadni z nich kuzyni, rywale zza miedzy, akysz, sio!
09.10.2019 o 22:57 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Takich szmatławych kuzynów to lepiej gonić do nory. Po co takie określenia w newsach...
09.10.2019 o 13:35 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Co do tego ze jest niby zadeklarowanym naszym kibicem to po 1 nie jest Mourinho zeby wybrzydzac, a po 2 nie każdy ma honor zasady ktorych sie trzyma, co do samej zmiany ogólnie duzo więcej nie zdziała moim zdaniem było pare lepszych nazwisk min Spall był lepszym kandydatem.
09.10.2019 o 14:04 przez Dyl87
Dyl87
Muszą brać co idzie :) ponoć kasy nie ma a jeszcze FFP ich dowali :)
09.10.2019 o 14:28 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To juz ich problem , ale pewnie tak jest bo inaczej braliby kogoś lepszego.
09.10.2019 o 13:28 przez maestro177
maestro177
O kurczę ten Milan jest naprawdę parę ładnych lat za nami (jak my za Juve). Kiedy to było jak nas Pioli prowadził?

Shoutbox

cristian08 19.01.2020 16:20

rozruszac defensywe

cristian08 19.01.2020 16:20

moze Lautaro moglby troche nizej pobiegac

miniu86 19.01.2020 16:20

jedno się nie zmienia, rożne wykonuje arcy tragicznie

cristian08 19.01.2020 16:20

i mamy tego skutki*

cristian08 19.01.2020 16:20

a dzis odcieci od gry i mamy tego przyklad

cristian08 19.01.2020 16:20

przez to ze sa otoczeni amatorami

cristian08 19.01.2020 16:19

jednak lautaro i lukaku graja tez niejako w pomocy

intermed1 19.01.2020 16:19

Dawać zmiany

cristian08 19.01.2020 16:19

i nie ma zespolu

cristian08 19.01.2020 16:19

nasza dwojka przykryta z przodu

timon 19.01.2020 16:19

Candreva na wahadle ma ststy w obronie na poziomie tych, ktore mial gdy gral w ofensywie. Na wahadle trzeba dzika z wydolnoscia

cristian08 19.01.2020 16:19

ostre te wrzuty z roznego

cristian08 19.01.2020 16:19

xd

ZnawcaCalcio 19.01.2020 16:18

źle to wygląda

Adriano_forever 19.01.2020 16:18

na faulu na bareli powinno być tam czerwo

cristian08 19.01.2020 16:18

mowilem, wrzutka na bramkarza

cristian08 19.01.2020 16:18

co by sie teraz dzialo

timon 19.01.2020 16:18

zwroccie uwage, że Candreva przy kontrach nie wraca. Gość gra bardziej skrzydlowego niz wahadło i to tez jest nasz problem

cristian08 19.01.2020 16:18

ciekawe gdyby dal nam ta prawidlowo zdobyta bramke

cristian08 19.01.2020 16:17

ladnie sobie lecce pogrywa

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 19 stycznia

  • 61'

    Bologna

    1 - 0

    Verona

  • 62'

    Brescia

    2 - 1

    Cagliari

  • 57'

    Lecce

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Milan

    3 - 2

    Udinese

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Sobota, 18 stycznia

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Napoli

    0 - 2

    Fiorentina

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29163

Liczba newsów: 35645