Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
VVujek
23.06.2026 23:52
Za to był ostro hejtowany.
Kredence
23.06.2026 23:52
Już się dźwigasz
Kredence
23.06.2026 23:52
Widzisz Claudio, ja z tobą normalnie gadam a ty już jesteś ofensywny bo wcześniej napisałem że cny cię obił
VVujek
23.06.2026 23:52
Już ci tłumacze Claudio , chodzi o babole Cambiaso , które kończyły się bramką.
VVujek
23.06.2026 23:51
Co ciekawe Palestra w Cagliari miał dość dużą swobodę w swoich rajdach. W Interze Diouf za takie granie siada na ławce.
Claudio
23.06.2026 23:50
Kane ale przestrzelil xD
Claudio
23.06.2026 23:49
zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam
Xucatlan
23.06.2026 23:47
Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.
Claudio
23.06.2026 23:44
kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:44
dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..
VVujek
23.06.2026 23:40
Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso
VVujek
23.06.2026 23:40
W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.
VVujek
23.06.2026 23:39
Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.
Kredence
23.06.2026 23:30
Chyba nie oglądałeś juve
Kredence
23.06.2026 23:30
Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:26
szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:25
i nie jest za 50 baniek (raczej)
Claudio
23.06.2026 23:24
wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:24
kto tam nie zgówniał w tym Juve..
Komentarze (2)