Relacje

Lautaro daje upragnione zwycięstwo! Parma 0:1 Inter (33)

Autor:
Źródło: en.inter.it
5 miesięcy temu
3248
33
Inter drużyna

Inter odniósł pierwsze zwycięstwo w tym roku w Serie A pokonując Parmę 0:1 na Stadio Ennio Tardini. Zwycięskiego gola po wspaniałym podaniu Radji Nainggolana strzelił Lautaro Martinez.

Pierwsza połowa nie należała do najbardziej emocjonujących. Pierwszą okazję do zdobycia bramki mieli gospodarze, a na listę strzelców mógł wpisać się były Milanista, Juraj Kucka. Słowak jednak przestrzelił po strzale głową z rzutu rożnego. W 23. minucie pokonać Handanovicia mogła rewelacja tego sezonu w ekipie Parmeńczyków czyli Gervinho. Oddał groźny strzał, piłka jednak odbiła się od poprzeczki i wyleciała poza pole gry. Na tym można by było zakończyć opis pierwszej partii jeśli chodzi o ciekawsze momenty.

Druga połowa charakteryzowała się przewagą Nerazzurrich, którzy nie pozwolili na wiele drużynie gospodarzy. Całkowite zdominowanie pola gry, Parma była zmuszona jedynie do gry defensywnej. Inter jednak nie mógł jednak potwierdzić wyższości nad rywalem, w polu karnym zawodził Mauro Icardi i każda akcja, która doszła do linii 16-ego metra była zatrzymywana. Groźny strzał w 48 minucie oddał Nainggolan, jednak Luigi Sepe potwierdził swoją klasę i go wybronił. W 54 minucie gry natomiast bramkę zdobył Danilo D'Ambrosio z rzutu rożnego, po weryfikacji VAR została ona jednak anulowana gdyż Włoch wstrzelił ręką piłkę do siatki. Okazje z rzutu wolnego miał też kapitan Interu, jednak przestrzelił po raz kolejny, mecz udowodnił nam, że Argentyńczyk jest w tragicznej dyspozycji. Luciano Spalletti zareagował na postawę Maurito i wprowadził jak się potem okazało dżokera w postaci Lautaro Martineza. W 78 minucie do byka podał Radja Nainggolan, Argentyńczyk stanął prawie że sam na sam z bramkarzem i posłał piłkę pod poprzeczkę, Luigi Sepe bez szans. Pod koniec spotkania swoją szanę miał również Marcelo Brozović, jego strzał obił słupek, a piłka wyleciała poza obszar rozgrywania meczu. Wynik do końca się już nie zmienił, a Inter po raz pierwszy w tym roku wygrał swój mecz i zdobył pierwszego gola. 

PARMA (4-3-3): 55 Sepe; 2 Iacoponi, 22 Alves, 95 Bastoni, 28 Gagliolo; 87 Kucka, 21 Scozzarella, 17 Barillà; 27 Gervinho, 45 Inglese, 26 Siligardi

Rezerwowi: 1 Frattali, 56 Bagheria, 5 Stulac, 8 Diakhate, 9 Ceravolo, 14 Machin, 18 Gobbi, 23 Gazzola, 32 Rigoni, 33 Dezi, 77 Biabiany, 93 Sprocati

 

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 18 Asamoah; 8 Vecino, 77 Brozovic; 15 Joao Mario, 14 Nainggolan, 44 Perisic; 9 Icardi

Rezerwowi: 27 Padelli, 5 Gagliardini, 10 Lautaro, 13 Ranocchia, 21 Cedric, 23 Miranda, 29 Dalbert, 87 Candreva

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Inter Atalanta Icardi

Zaszachowana batalia o Ligę Mistrzów. Inter 0-0 Atalanta (20)

07.04
17:28
Kwadwo Asamoah Udinese

Inter remisuje bezbramkowo w Udine (32)

04.05
20:35

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.02.2019 o 12:18 przez wegorz
+3
wegorz
Taktyka Spalla: wincyj wyrzutków
/Gol po akcji środkiem/
Spall: :o
10.02.2019 o 19:55 przez Pjerun
Pjerun
Nie myl kontrataku przeprowadzonego środkiem boiska, z atakiem pozycyjnym przez środek. Mamy szczęście, że Kuco włączył się drybler i Ivan dobrze odebrał piłkę.
10.02.2019 o 21:49 przez wegorz
wegorz
Absolutnie tego nie mylę, ale gdyby ktoś tam się skrzydłem włączył, to na bank by piłka do boku poszła... Taka taktyka niestety...
10.02.2019 o 21:53 przez wegorz
wegorz
A też inną kwestią jest, że po wejściu Lautaro jakby zaczęli coś kombinować i wychodzić ze schematów... Wcześniej to taki Radja, czy Brozo mając piłę na strzał i tak szukali rozegrania do boku... O :cenzor: tu chodzi ?? Najpierw łysy dzban chce bramkostrzelnych pomocników, a później zakazuje im strzelania ?? Tam kanonada od początku powinna iść, bo boki były podwajane, a w środku mieliśmy zaskakująco dużo miejsca i można było to wykorzystać... Ale wrzutki to rzecz święta... :/
10.02.2019 o 11:31 przez kusy
-1
kusy
Forza Inter, MERDA ADMINISTRACJA FCI
10.02.2019 o 11:09 przez SETE
+4
SETE
Pomijajac już ograniczenia trenera i inne problemy które wyszly w ostatnim czasie jak kontuzje, wykluczenia czy brak checi gry kilku graczy to moim zdaniem kluczowym problemem tego zespołu jest brak zawodnikow , którzy potrafią wygrywać pojedynki 1 na 1. Ostatnimi którzy to potrafili robic to Rafinha i Cancelo ,a z obecnej kadry tylko Politano i Keita. Nie musze przypominać, ze umiejetnosc wygrania 1 na 1 powoduje ze atak funkcjonuje bardziej nieprzewidywalnie, jest więcej miejsca i może nastapic zaskoczenie obrony. U nas tego nie ma i dopóki nie będzie takich zawodnikow w Interze więcej niż 1 , 2 gra zespołu w ofensywie będzie ułomna.
10.02.2019 o 19:11 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Dlatego gramy schematy jak piłka do boku i wrzuta, a piłkarze stoją w miejscu i podają do tylu, a co najwyżej przy nalocie fantazji do boku.
10.02.2019 o 09:46 przez Dyl87
+1
Dyl87
Honda-Asa-Skriniar-De Vrij- DD- Keita- Brozo - Naigolan- Politano- Martinez-Icardi
10.02.2019 o 09:43 przez Dyl87
+1
Dyl87
Inter musi grać Icardi i Lautaro z przodu . Robili by sobie nawzajem więcej miejsca . Sam Icardi to już nie funkcjonuje zespoły Serie A już to rozpracowały
10.02.2019 o 04:57 przez bobogol
bobogol
jedyne co fajne w tym meczu to wspomnienia na widok zestawu pasiasta koszulka + białe spodenki i getry
10.02.2019 o 02:02 przez danielinter
danielinter
Ta sama patola co zawsze , ale za dobry sklad zeby caly czas przegrywac
09.02.2019 o 23:57 przez SETE
+5
SETE
1 połowa do zapomnienia , za to 2 to już był lepszy Inter , w końcu dało się to oglądać mimo ze oczywiscie jakiejś wielkiej gry nie było . Ważne 3 pkt dajecie trochę oddechu. Bardzo dobre zawody Najngollana , fajnie Lautaro i blok defensywny.

Po 4 meczach wiosny mamy tyle samo pkt co po 4 meczach jesieni. Oby teraz zaczęli solidnie punktować. Liczę na Keite Balde w najbliższym czasie.

Podsumowując : w tym sezonie zmiany stylu gry nie będzie i to wszyscy wiedza , za wszelka cenę trzeba utrzymać top 3 i mam nadzieje ze nasz Zarzad jest przygotowany na każda ewentualność.
09.02.2019 o 23:43 przez WirtuozTaktyki
+3
WirtuozTaktyki
Fantastyczny mecz, niezapomniane emocje, świetna gra taktyczna i rozpracowanie rywala. Ograliśmy ogórków niczym mistrzowie.

Żartowałem, tak naprawdę to znowu zagraliśmy gówno i wygrywamy fartem. Mimo wszystko cieszą 3 punkty i chwila oddechu.
09.02.2019 o 22:51 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
W końcu 3 pkt.! 😁
09.02.2019 o 22:36 przez davi23
davi23
Alleluja! tylko ten Spal... jeszcze zostaje... narazie trzymamy to 3 miejsce...
09.02.2019 o 22:29 przez IRT
+3
IRT
Mam taki wniosek z tego meczu, że od pierwszej minuty przeciw Rapidowi Wiedeń powinien wystąpić Lautaro Martinez. Przy wszystkich zastrzeżeniach wobec tego piłkarza, przebija żenującego swoją grą Mauro Icardiego, o klasę. Oczywiście, najlepszym piłkarzem meczu był Radja Nainggolan - w formie to piłkarz wybitny.
09.02.2019 o 22:47 przez Dyl87
+1
Dyl87
Powinni grać dwoma !! !!
09.02.2019 o 22:26 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Gabigol 2.0 strzelił ?? OMG a tak na poważnie czym naszym zawsze muszą obić mocno ryje aby wzięli się do pracy? Ok rozumie sassuolo rozumie Torino ale bologna u siebie? Wstyd !! Oby ten mecz z Parma był prognostykiem serii zwyciestw. Tylko to zmarze plamę z honoru wieszkosci graczy
09.02.2019 o 22:26 przez andriej90
andriej90
Brawo Radja, bardzo dobry mecz!
09.02.2019 o 22:24 przez Inte®
Inte®
brawo udało się
duży plus dla Radja za asystę oraz dla Lautoro strzelca :)
09.02.2019 o 22:00 przez Bartek-32
Bartek-32
Ale gów....
09.02.2019 o 21:32 przez Dyl87
+1
Dyl87
Dawać !
09.02.2019 o 21:32 przez Dyl87
+1
Dyl87
Dawać !
09.02.2019 o 21:29 przez vth
vth
Rany, jeśli strzelimy dziś gola z akcji to będzie święto.
09.02.2019 o 21:23 przez Pjerun
+1
Pjerun
Nie mogę patrzeć na D'Ambrosio. Koleś nie potrafi po ziemi piłki rozegrać na krótko, tylko wszystko wali na oślep górą. Z takim gościem nigdy nic nie osiągniemy.
Na plus Radja, dużo lepiej wygląda niż ostatnio.
09.02.2019 o 21:20 przez davi23
davi23
Nadal to samo... tylko dobre to, że jeszcze nie przegrywamy...
09.02.2019 o 21:18 przez Inte®
+2
Inte®
D'Ambrosio do zmiany
09.02.2019 o 20:28 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Może w końcu jakąś bramka w lidze w 2019 !!
09.02.2019 o 20:27 przez marcinek91081
marcinek91081
Ja się pytam gdzie K. Balde?!....
09.02.2019 o 20:28 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Chyba jeszcze nie do końca wyleczył uraz
09.02.2019 o 20:26 przez maverik
maverik
Berniego nie ma ławce :/ wiadomo czemu?
09.02.2019 o 20:24 przez Drakan83
+1
Drakan83
Oby na końcu były 3 pkt
09.02.2019 o 20:19 przez piotrekninter
piotrekninter
skład na papierze ok, tylko ten Ivan mało groźny

Shoutbox

slawkomir11 17.07.2019 02:47

no cóż będzie romanaldo w fucie

Endru 17.07.2019 02:10

Co sadzicie o piemonte calcio

zemaria 16.07.2019 23:35

no nie maja

Czarson 16.07.2019 23:35

widocznie oni nie maja o tym pojecia

zemaria 16.07.2019 23:35

nie chca oddac Lukaku za mniej niz za niego zapłacili

Czarson 16.07.2019 23:35

i tak wszystko jest placone teraz w ratach

zemaria 16.07.2019 23:35

nie no z nimi to nie ma co za bardzo dyskutować jednak ja rozumiem polityke united

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:33

uważają, że Inter powinien spadać, bo transfer za 60 mln płatne w 2 ratach + bonusy to slaba oferta xDDDDD

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:33

i oni się dziwią, że robią w ostatnich latach najgorsze transfery, skoro oni sami mają swój świat

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:33

beka z kibiców MU

zemaria 16.07.2019 23:32

Chyba nie zdąrzą

zemaria 16.07.2019 23:32

Chociaż w sumie 4 dni...

zemaria 16.07.2019 23:32

Lukaku prawdopodobnie wystąpi przeciwko swoim byłym kolegą niedługo :D

Czarson 16.07.2019 23:31

e to jak sa w tych 80 to promocja

zemaria 16.07.2019 23:30

mamy go

maverik 16.07.2019 23:30

bonusy juz sa w tych 80

Czarson 16.07.2019 23:29

Lukak za 80+bonusy, swiat oszalal kolejna odslona

Czarson 16.07.2019 23:26

siema

ZnawcaCalcio 16.07.2019 23:19

xddd

Nitrogen 16.07.2019 23:18

Pół legenda, pół prawda, pół nieprawda

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Lugano był

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26829

Liczba newsów: 34372