Relacje

Remis z Romą (52)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
952
52
Inter Mediolan zremisował z As Romą 1-1. Bramkę dla Nerazzurrich zdobył Eto'o, dla gości trafił Vucinic.

W wyjściowej jedenastce Interu zabrakło dzisiaj dwóch ważnych graczy - Cambiasso i Sneijdera, na których pozycjach zagrali Vieira i Stankovic.

Pierwszą groźną akcję, już w 2 minucie spotkania, stworzyli goście. Vucinic otrzymał doskonałe podanie z głębi pola, wyszedł sam na sam z Julio Cesarem, ale w ostatnim momencie piłkę zabrał mu Lucio. Gra od początku była bardzo wyrównana i żaden zespół nie miał wyraźnej przewagi optycznej. Mimo to, Roma wyszła szybko na prowadzenie. W 12 minucie Motta dośrodkował w pole karne do Vucinica, Czarnogórzec wygrał pojedynek główkowy z Lucio i umieścił piłkę w siatce. Winę za straconą bramkę w dużej mierze ponosi też Julio Cesar, który zachował się w tej sytuacji tak jakby nie wierzył, że piłka wpadnie do bramki i zupełnie zrezygnował z interwencji. Inter po stracie bramki zaczął zyskiwać lekką przewagę, a pierwszym tego zwiastunem było dobre podanie Muntariego do Milito. Argentyńczyk przegrał jednak pojedynek sam na sam z Julio Sergio. Muntari kilkanaście minut później ponowił swoją próbę i po serii błędów defensywy Romy doszło do kolejnej groźnej sytuacji. Na szczęście dla gości w ostatniej chwili dobrze interweniował ich bramkarz. Roma ograniczała się do kontrataków, a po jednym z nich uzyskała rzut wolny w dogodnej sytuacji. Dobry strzał Riise na rzut rożny wybił Julio Cesar. W odpowiedzi dobry i mocny strzał w stronę bramki Romy posłał z ostrego kąta Muntari, ale i tym razem Julio Sergio był na posterunku.
Inter pomimo przewagi i nie najgorszej gry, przegrywał do przerwy 0-1.[hide]

W przerwie doszło do dwóch zmian w zespole Interu. W miejsce Muntariego i Vieiry pojawili się Sneijder i Balotelli, a ustawienie zmieniło się na 4-3-3.
Przyniosło to natychmiastowy efekt, bowiem w 47 minucie padło wyrównanie:Po zamieszaniu podbramkowym do piłki dopadł Motta, podał ją do Eto'o, Kameruńczyk obrócił i strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce Niestety niezwykle ofensywne ustawienie nie przyniosło Interowi wielu dogodnych sytuacji i przez długie momenty na boisku wiało nudą. Groźniejsi byli goście. Menez i Faty wypróbowali dwukrotnie umiejętności Julio Cesara, a w obu tych sytuacjach bramkarza Interu wspomogli obrońcy. Nerazzurri nie potrafili stworzyć żadnej groźnej akcji, najbliżej zdobycia prowadzenia był Milito, który o centymetry minął się z piłką podawaną przez Balotelliego.
Spotkanie, po bardzo anemicznej grze obu zespołów, zakończyło się remisem 1-1.
Następny mecz Inter rozegra dopiero po przerwie na mecze reprezentacyjne. W sobotę, 21 listopada zmierzą się z Bologną na wyjeździe.
Dzisiejsza strata punktów oznacza, że przewaga w tabeli nad drugim Juventusem zmalała do 5 punktów.

Inter-Roma 1-1 (0-1)

Strzelcy
: Vucinic 12', Eto'o 47'

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 25 Samuel, 6 Lucio, 4 Zanetti; 11 Muntari (45 Balotelli 46), 14 Vieira (10 Sneijder 46), 8 Thiago Motta (19 Cambiasso 64); 5 Stankovic; 22 Milito, 9 Eto'o.
Ławka rezerwowych: 1 Toldo, 2 Cordoba, 26 Chivu, 30 Mancini
Trener: José Mourinho

Roma: 27 Julio Sergio; 13 Motta, 3 Andreolli, 5 Mexes (22 Tonetto 75), 17 Riise; 33 Brighi, 7 Pizarro, 20 Perrotta; 16 De Rossi (14 Faty 34); 9 Vucinic (89 Okaka 68), 94 Menez.

Ławka rezerwowych: 1 Lobont, 19 Baptista, 21 Guberti, 77 Cassetti.

Trener: Claudio Ranieri

Sędzia główny: Gianluca Rocchi

Żółte kartki: Muntari 39, Menez 45+1, Thiago Motta 54, Stankovic 62, Pizarro 78.


0-1 Vucinic
1-1 Eto'o
Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.11.2009 o 07:52 przez Hypnos87
Hypnos87
mecz bez historii. mam takie wrażenie że piłkarze Interu przeszli koło tego meczu obojętnie (może we znaki dało sie zmęczenie po jatce w Kijowie). tak czy siak jak przycisnęli już na początku drugiej połowy to Roma nie wiedziała jak sie nazywa co zresztą udokumentowali piękna bramką Eto'o. tyle ze sił wystarczyło na 10 minut później było już tylko klepanie na przeczekanie do gwizdka.
09.11.2009 o 07:06 przez Kubusa10
Kubusa10
szkoda już tylkok 4 pkt
08.11.2009 o 23:16 przez Ljarro
Ljarro
byłaby wtedy szansa na pokazanie umiejętności przez naszego Zbawcę "Q895347584" Ofensywy
08.11.2009 o 23:14 przez Seba
Seba
Dobrze, że w miare szybko zdjął El Cracka, bo jeszcze by sie połamał i nie mielibyśmy okazji oglądać jego pięknej gry w kolejnych spotkaniach.
08.11.2009 o 22:31 przez korus1984
korus1984
Coś spokojnie grali ten caly mecz ...Szkoda bo mogli wygrac to ale i tak ciesze sie z remisu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 21:52 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Dokładnie<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> niech się twoja przepowiednia sprawdzi to będzie miód<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> a jak wygramy 3:1 albo więcej to git<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 21:47 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
ściągnijcie sobie program Magical Glass to okienko będzie duże<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> . <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 21:45 przez Lucimar18
Lucimar18
wygramy to musimy !!
08.11.2009 o 21:43 przez korus1984
korus1984
mówiłemmmmmmmmm Etoooooo :*:*:*
08.11.2009 o 21:30 przez Tomek8990
Tomek8990
leci też na bet365 z tym że okno jest małe, ale jakoś jest dobra :p po przerwie zapowiada się ostry pressing i walka o choćby punkt, powtórka z Kijowa mile widziana <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> sądzę że Wes wejdzie wraz z początkiem II połowy... <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 21:29 przez korus1984
korus1984
wygramy ten mecz a dla nas strzeli Snejder &amp; Eto'o mówie wam <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> jestem jeszcze spokojny o ten mecz bo wiem na ile Inter stać
08.11.2009 o 21:13 przez hen
hen
meczyk na justin tv leci
08.11.2009 o 21:10 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Skład piękny wystawiony;/ Czemu bez Sneijdera? To chyba nikt nie wie. 0-1;/
08.11.2009 o 21:10 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Skład piękny wystawiony;/ Czemu bez Sneijdera? To chyba nikt nie wie. 0-1;/
08.11.2009 o 20:52 przez alsiw7
alsiw7
choleraaaaa !! !! !! !! !! 0-1 dla romy <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> INTER WALCZYYYYC !! !! !! !! !!
08.11.2009 o 20:50 przez LAX
LAX
Brak Slow...
08.11.2009 o 20:35 przez mariopepe
mariopepe
Wiecie gdzie można zobaczyć mecz<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 20:29 przez Dynia
Dynia
przynajmniej ławke mamy mocna <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 20:28 przez raffikus
raffikus
a ja tu widzę ambitny skład Murinho daje pograć innym którzy równie dobrze zasłużyli na pierwszy skład myślę że będą walczyć do ostatnich minut żeby wbić im jak najwięcej bramek <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 20:28 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
El Intero nie wliczajac Dejana chyba <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
08.11.2009 o 20:23 przez Seba
Seba
Pomoc tragiczna, ale miejmy nadzieje, że bedzie dobrze.
08.11.2009 o 20:19 przez dodo_IM
dodo_IM
Milito Hat-Tricka! Forza Inter

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 10:19

To po co tracimy czas na kogoś kto pozostaje jedynie marzeniem. Przez to stoi całe okienko. Jak jeszcze Beppe zacznie Real trzyma w szachu do jego końca bo ma "porozumienie z zawodnikiem" to już w ogóle. Niech obiorą realistyczny cel, idą wyłożą ile trzeba i zrobią tranasfer.

Borgen 26.06.2026 10:08

y nie kupujemy i pewnie długo nie będziemy kupować zawodników, którzy na starcie będą mieli status "prawie" nietykalnej gwiazdy, której nikt nie chce z założenia sprzedać...

Borgen 26.06.2026 10:07

Pio to nie był typowy transfer, więc pomińmy proszę jego osobę.... LH, Diouf,? Kupieni, jak będzie okazja zarobić kilka milionó to pójdą dalej... Ktoś powie Bisseck... Może i tak, ale czy nie słyszymy co okienko, że rozważana jest sprzedaż przy względnie wysokiej ofercie? Nie mówimy wcale o ofertach 80-100mln, ale o przyzwoicie wysokich...

Borgen 26.06.2026 10:05

Ok, nie daje nam to możliwości budowanie składu długoterminowo... Ale kto w ostatnich latach został kupiony, na kim realnie możemy budować na lata?

Borgen 26.06.2026 10:05

Możemy mieć szansę na Paza na rok i np. 20 mln lub na dłużej jak się nie wystrzeli z formą (80 mln to nie jest mało i nie jest powiedziane, że Real się zdecyduje). Alternatywa? Moim zdaniem nie mieć nic... To wolałbym spróbować i jak się uda to mieć chociaż na sezon dobrego zawodnika i 20 mln...

Borgen 26.06.2026 10:03

Wiem, że to jest śmieszne z perspektywy poważnego lidera europejskiej piłki... Ale tak jak niżej napisano, duma do kieszeni, bo takim klubem nie jesteśmy i przy włoskiej polityce raczej długo nie będziemy :(

Kredence 26.06.2026 09:36

Dumfries podpisał kontrakt z klauzula we wrześniu 2024, więc te kilka lat o których pisze Orzeu sprowadza się do jednego okienka letniego w roku 2025. Przyszło drugie okno i real wpłaca klauzulę

inter30 26.06.2026 09:32

wiec trzeba szukać takich rozwiązać i schowac dumę do kieszenie bo ten klub na rynku nie ma żadnej dumy

inter30 26.06.2026 09:32

ale oczywiście że to jedyne rozwiazanie, na rynku transferowym na tle czołówki europy jestesmy nikim i takie są realia

Orzeu 26.06.2026 09:09

Dumfries miał 20 i nikt go przez kilka lat nie wziął

Orzeu 26.06.2026 09:09

daj spokój 80 mln euro to jest kupa kasy

Orzeu 26.06.2026 09:09

timon 26.06.2026 08:51 Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

timon 26.06.2026 08:54

Tak mala roznica spowoduje, ze w zaden sposob nie bedziemy mogli budowac wokol niego druzyny a dla niego trzeba by bylo zmodyfikowac taktyke

timon 26.06.2026 08:53

Zagra jeden dobry sezon w LM i kluby uk wyloza ponad 100mln. 40 i odkup za 80 lub 60 i 100. Watpie, ze ktos sie zgodzi na 60 z odkupem za 80

timon 26.06.2026 08:51

Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625486

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się