Informacje z klubu

Rewolucja wizerunkowa Interu - oficjalnie! [15:05] (55)

Autor:
Źródło: en.inter.it
20 dni temu
4544
55
nowe logo

 

To już dziś! Według nieoficjalnych przecieków dzisiaj w okolicy południa pożegnamy stary wizerunek klubu: klasyczny herb zastąpi nowe logo, które będzie wyglądało jak kombinacja słów I + M. Jak bardzo zmieni się wizerunek klubu? Zapraszamy na nasz live w którym na bieżąco będziemy prezentować wszelkie niuanse:

 

22:00

O projektowaniu loga, o tym dlaczego jest ono zaprojektowane tak a nie inaczej i wiele więcej - zapraszamy do lektury wywiadu z projektantami logo:

klik »

 

 

 

15:05

Na klubowym twitterze można zobaczyć plansze z hasłami kampanii marketingowej. Oto przykładowa z nich: 

 

 

12:45

Antonello: Chcieliśmy znaleźć nowy język porozumienia, który pozwoli nam zbliżyć się do nowych pokoleń, patrzących na futbol i przeżywających emocje w inny sposób.

Cała wypowiedź dyrektora generalnego ds. korporacyjnych Interu jest już dostępna na naszej stronie TUTAJ

 

11:00

Wraz z logo wystartowała kolekcja odzieży. 

 

 

10:25

Inna kolorystyka.

 

 

10:15

klik »

 

10:10

 

 

10:05

 

10:00

Stało się!

 

 

9:45

Oficjalnie! Poznaliśmy nowe logo.  

 

09:15

Od dziś Inter to nie tylko drużyna piłkarska, teraz będzie to globalna marka. 

Inter opublikuje dziś nowe logo i spogląda w przyszłość. Identyfikacja wizualna nawiązująca do przeszłości i do Mediolanu. Zmiana wizerunku, która dowodzi temu, że Suning chce zostać w klubie. Wraz z nowym logo wystartuje potężna kampania marketingowa "IM", element międzynarodowego planu mającego na celu rozsławić Inter na świecie. 

 

tak ma wyglądać nowe logo

 

Czego możemy się spodziewać po kampanii?

To tak, jakby Inter mówił światu zewnętrznemu, kim naprawdę jest, co jest jego esencją. Bardziej szczegółowo, powiedzą o tym zagorzali fani Interu podczas prezentacji, razem z nowym logo. Zdjęcia, zrobione zarówno w niektórych symbolicznych miejscach Mediolanu, jak i na zielonych boiskach piłkarskich, będą publikowane na kanałach klubu od dziś. Prawie skomponują powieść zbiorową, by skończyć w wydaniu limitowanym. W kampanii możemy się spodziewać wielu legend klubu takich jak Zanetti, Materazzi, Chivu, Maicon, Bergomi, Berti, Baresi, Ferri, czy też niektórych żołnierzy Conte. 

Nowe logo zadebiutuje dziś w social mediach, zobaczyć będzie je można na wieżowcu na Viale della Liberazione i na niektórych oficjalnych produktach. Na koszulkach powinno ono zadebiutować w nowym sezonie, choć już w tym sezonie zadebiutuje czwarty komplet koszulek klubowy, który zobaczymy na piłkarzach przed meczem Interu z Cagliari. Co jeszcze? Zapewne zmienią się grafiki w social mediach, bardzo możliwe, że zadebiutuje nowa odsłona strony inter.it. 

Nowe zmiany oznaczają całkowite odejście od znanego nam dotychczas herbu klubu. Oznacza to też, że koszulki meczowe z obecnego sezonu są ostatnimi na których zobaczymy herb klubu zaprezentowany w 2014 roku. 

 

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Ivan Perisić

Bez Perisicia i Kolarova, ale z Vidalem (1)

03.04
08:00
Czwarty komplet strojów

4. komplet strojów zaprezentowany (24)

07.04
10:08

Komentarze (55)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.04.2021 o 21:41 przez JME
JME
Zrobilbym lepsze w winrarze
01.04.2021 o 21:42 przez JME
JME
Ten niebieski zdecydowanie za mocny
31.03.2021 o 22:01 przez ANIOL
ANIOL
Brakuje mi żółtego koloru trochę....
31.03.2021 o 19:40 przez Dyl87
Dyl87
Ja się pytam : Gdzie Gwiazda za mistrzostwa ?? ?
01.04.2021 o 10:08 przez Orzeu
+1
Orzeu
będzie na koszulkach
31.03.2021 o 16:46 przez Krownzay
+3
Krownzay
Ogólnie nie jestem zachwycony, choć rozumiem tego typu decyzje. Zgodzę się z poprzednikami, że odcień niebieskiego powinien być mniej nasycony. Ponadto, literka 'i' jest wkomponowana w koło, co sprawia, że w oczy rzuca się głównie 'm', a całość przypomina logo metra.
31.03.2021 o 15:21 przez kibix
kibix
:cenzor: nia max
31.03.2021 o 13:54 przez nadgnity
+1
nadgnity
Olympique Marsylia :)
31.03.2021 o 06:16 przez Weo
+3
Weo
Inna tonacja koloru niebieskiego w nowym logo sprawiła by na pewno lepsze wrażenie.
30.03.2021 o 23:57 przez Dybuk
+1
Dybuk
Myślałem że może zaskoczą nas i zaprezentują nowe logo + nowe koszulki + nowy sponsor...

Musimy przywyknąć do rebrandingu i tyle. To jest tylko biznes dla nich teraz kilka tysięcy fanów będzie chciało zmienić stare gadżety na nowe, i wpadnie kilka tysi😉
31.03.2021 o 09:38 przez Orzeu
+2
Orzeu
po co ma być o nas głośno raz jak może być trzy razy
31.03.2021 o 16:32 przez bobogol
+1
bobogol
Generalnie masz, Orzeu, racje chociaż uważam, ze akurat z Nike mogli to skoordynować.
Jeśli ktoś nawet jest ta zmiana zachwycony i chciałby zrobić zakupy to przedstawiona oferta w dniu premiery jest bazarowo-średnia.
30.03.2021 o 22:39 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Także do nowego logo.
30.03.2021 o 21:45 przez Damianos
+1
Damianos
A Skriniar znowu strzelił dla Słowacji 😁🙈
30.03.2021 o 21:44 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Padaki
30.03.2021 o 21:44 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Elementy białe,zamieniłbym na kolor złoty,i nie byłoby dramatu,jest delikatnie zbliżony do środka,poprzedniego herbu. Bardzo padało nie odwalili jak w juve
30.03.2021 o 20:37 przez jacodj
+2
jacodj
Mi już się podoba.
SOLO INTER ⚫🔵⭐
30.03.2021 o 19:24 przez inter30
+1
inter30
I jak widać na oficjalnym fanpage'u Interu krytyka jest miażdżąca więc nie tylko nam się nie podoba to logo, bo ogólnie odbiór jest fatalny
30.03.2021 o 21:02 przez Orzeu
Orzeu
krytyka miażdżąca a multum fanów już się nie może doczekać żeby polecieć do sklepu i kupić trykot z nowym logo
30.03.2021 o 19:22 przez inter30
+2
inter30
Chyba nie rozumiem tych dzisiejszych trendów, że żeby logo było "cool" rozpoznawalne i dawało zyski musi zostać zaniżone do poziomu prymitywnej grafiki z painta, prawda jest taka że przy starym wygląda paskudnie, ale nic się na to nie poradzi
30.03.2021 o 18:06 przez nazional
+4
nazional
Mieliśmy herb, teraz mamy "logo". Takie czasy że wszystko się utandętnia, prawdę mówiąc litery nawet przypominają stary herb ale ten granatowy wypełniacz jest obrzydliwy.
30.03.2021 o 18:00 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Naprawdę nie chodzi o to, czy to jest ładne czy nie, bo to nie ma się podobać, tylko kojarzyć z Interem. Funkcję spełnia. Ale już bawiąc się w subiektywne porównania, to względem naszego poprzedniego herbu wygląda to jak naklejka na lodówkę czy laptopa, ale może właśnie o to miało chodzić?
30.03.2021 o 16:51 przez Avtvv
-1
Avtvv
No jak nic afiliacja z Marsylią... ja w tym logo tylko OM widzę :)
30.03.2021 o 16:51 przez Rebelde
+1
Rebelde
Oczywiście że stare logo było lepsze, ale kompletnie rozumiem zamysł tej zmiany . A wizualnie nie jest źle, mogło być gorzej. Teraz chce zobaczyć zdjęcie koszulki meczowej z nowym logiem.
30.03.2021 o 15:53 przez Orzeu
+2
Orzeu
na co chciałbym zwrócić uwagę to to, że poprzedni rebranding był raczej skromny, a ten dzisiejszy z wielką pompą został zrealizowany. Już nie wnikając w to czy nowy ładny czy nie to samo wydarzenia na duży plus. Cały świat dzisiaj o Interze mówi.
30.03.2021 o 15:05 przez emika
+2
emika
obsrane to logo, z odpustu takie
30.03.2021 o 14:59 przez Orrin
+2
Orrin
gdzie się podział nasz herb ?? ;(
30.03.2021 o 14:19 przez kadrian89
+1
kadrian89
Mi się logo nie podoba, ALE

jesli ma to przynieść wymierny zysk dla klubu to jestem za!
jeśli zasięg klubu i rozpoznawalność marki wzrosną- jestem za!
jesli ma to być nowe otwarcie i bedzie to spójne plus konsekwentne- jestem za!

Żeby się rozwijać, trzeba zmieniać. Zupełnie jak w życiu. Brak zmian to stagnacja, a stagnacja to wegetowanie na stare lata.
Zmiana sama w sobie oznacza dobre intencje i na tym się skupcie lepiej.

I doceńmy, ze to naszych oczach dokonuje się ta zmiana. Zmiana logo, koniec z Pirelli itd. Trzeba być dumnym z historii i patrzeć w przyszłość ;)
30.03.2021 o 13:37 przez armin22
+2
armin22
Na okrągłą rocznice 100 lat był najpiękniejszy, a do tego i tak wszyscy przywykniemy to nadal nasz kochany Inter.
30.03.2021 o 12:32 przez fred
-7
fred
Dramat. Poziom kibla Juve.
30.03.2021 o 12:00 przez iss84
+6
iss84
Real i Barca nie mają uproszczonych herbów i nie przeszkadza im to w "ekspansji marketingowej", liczą się wyniki sportowe. Dlatego dla mnie "dostosowywanie się do teraźniejszości" jest kitem.
30.03.2021 o 17:59 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Naprawdę nie chodzi o to, czy to jest ładne czy nie, bo to nie ma się podobać, tylko kojarzyć z Interem. Funkcję spełnia. Ale już bawiąc się w subiektywne porównania, to względem naszego poprzedniego herbu wygląda to jak naklejka na lodówkę czy laptopa, ale może właśnie o to miało chodzić?
30.03.2021 o 11:38 przez embiakowsky
+3
embiakowsky
wystarczyło zostawić złoty kolor i mielibyśmy bardzo ładne i estetyczne logo, dodatkowo nawiązujące do herbu, który mieliśmy do tej pory
30.03.2021 o 11:19 przez Lucash
+2
Lucash
Jak można porównywać w ogóle logo do herbu. To dwie różne rzeczy. Jak na logo jest bardzo dobre. Idzie za nim fajny przekaz, jest spójne i proste. Nie rozumiem takiej rozpaczy tutaj. Ja też jestem tradycjonalistą ale takie są czasy teraz i nie mam zamiaru się z tym kłócić. Mnie się podoba rozwój Interu jaki zapewnia Suning. Historię i tradycję zawsze będę miał w sercu i jak się kiedyś skończą te paskudne czasy i piłka jeszcze będzie istniała to wrócimy do naszego pięknego herbu. Jestem pewien. A na razie oceniając logo w tych czasach jest super.
30.03.2021 o 13:17 przez webo123
+1
webo123
Dokładnie, mam takie samo zdanie na ten temat; widać, że Suning wie co robi, skoro zmiana herbu ma przynosić korzyści to trzeba to zaakceptować, rosnijmy w siłę z Nowym Herbem
30.03.2021 o 11:07 przez Michal2991
+1
Michal2991
Ale rak xD.
30.03.2021 o 11:04 przez timon
-1
timon
Mi się podoba bardziej niż poprzednie. Jest spójne z nazwą, kolorystyką i dużo szybsze do skojarzenia z klubem. Poprzednie logo wygrywa tylko latami naszych wspomnień z nim związanych, ale było zdecydowanie zbyt przekombinowane

Shoutbox

HB 19.04.2021 04:06

hajs im ucieka

HB 19.04.2021 04:06

#UEFA ready to use harsh punishments against the SuperLeague clubs. Lawyers are working for a cause. Today the UEFA executive at Montreux. There also is a possibility that UEFA could ban from #UCL and #UEL 2020/21 the #SuperLeague’s clubs. Let’s what happens. Total war is coming

HB 19.04.2021 03:26

jakby Atalanta mogła sobie pozwolić na zakup 2 topowych zawodników to mieliby coś do powiedzenia z Realem

HB 19.04.2021 03:25

zastrzyk gotówki niczym dofinansowanie dla start-upa

HB 19.04.2021 03:24

to się coś zmieni

HB 19.04.2021 03:24

może jak awansuje do SL

HB 19.04.2021 03:24

Atalanta radzi sobie świetnie w LM, a klub się nie rozwija prawie

HB 19.04.2021 03:23

Atalanta nigdy

HB 19.04.2021 03:23

Roma 20

HB 19.04.2021 03:23

Lazio wygrał scudetto 21 lat temu

HB 19.04.2021 03:22

dziś średniacy tez nie mają o co grać

HB 19.04.2021 03:22

jakieś obrzydliwe MU, które nigdy nie wygrywa, ale zawsze ma kasę na transfery

HB 19.04.2021 03:22

historia Lipska jest najobrzydliwszą sportową historią ever

HB 19.04.2021 03:21

a w klubowej dzieją się dziwne rzeczy od dawna

Yascarr 19.04.2021 03:21

Wydaje się, że wszystkie kluby spoza układu SuperLeague własciwe nie mają żadnych perspektyw. Czekam na rozwój sytuacji i więcej szczegółów od założycieli tej SuperLeague. Na ten moment nie do ogarnięcia cała sytuacja

HB 19.04.2021 03:21

ja osobiście wolę piłką międzynarodową niż klubową, bo nie ma transferów i jest bardziej wyrównany poziom

Yascarr 19.04.2021 03:16

Tworzy się finansowa przepaść, bogaci stają się bogatsi, a reszta tylko traci

Yascarr 19.04.2021 03:13

Mi chodzi o zawalanie tego jakby ekosystemu w piłce klubowej. Nie wyobrażam sobie istnienia średnich klubów jak Lazio, Roma czy Atalanta. Europejskie rozgrywki pod butem ich rywali, w dodatku tylko dla nich. Liga mistrzów i Liga Europejska tracą całkowicie na atrakcyjności lub w ogóle przestają istnieć.

maverik 19.04.2021 03:12

tu chodzi o roznice w ligach krajowych a nie w jednym dwumeczu

HB 19.04.2021 03:11

nie będzie prawie różnicy między składem SL (15 bogatych + 5 najlepszych kopciuszków) a 1/8 LM

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w starciu z Napoli?

Polls answer

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    31

    75

  • 2

    Milan

    Milan

    31

    66

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    64

  • 4

    Juventus

    Juventus

    31

    62

  • 5

    Napoli

    31

    60

  • 6

    Lazio

    Lazio

    30

    58

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    17

  • 5

    Ciro Immobile

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27162

Liczba newsów: 39357