Kontuzje

Skriniar szykuje się na finał (39)

Źródło: sempreinter.com
około 3 lata temu
3497
39

La Gazzetta dello Sport informuje, że 28-letni Milan Skriniar zrobi wszystko co w jego mocy, aby znaleźć się w składzie na mecz z Manchesterem City, który zostanie rozegrany w ramach finału Ligi Mistrzów. Słowak od stycznia pauzuje z powodu kontuzji pleców.

 

Skriniar przeszedł operację we Francji i od tamtej pory wraca do zdrowia w Mediolanie. Słowak nie kończy współpracy z Interem na najlepszych warunkach. Dyrektor Beppe Marotta przyznał, że istnieje pewne rozgoryczenie w związku ze sposobem w jaki Skriniar zdecydował się nie przedłużyć kontraktu z klubem.

Były zawodnik Sampdorii nadal ma jednak szansę zakończyć swój pobyt w klubie na wysokim poziomie. Gazzetta donosi, że Skriniar rozmawiał z kolegami z drużyny w szatni po zwycięstwie nad AC Milanem. Nie ma szans, aby 28-letni obrońca był w pełnej formie na mecz 10 czerwca, ale Skriniar wyraził nadzieję, że będzie zdolny do wejścia na boisko.

Zobacz też

Koniec sezonu dla Hakana? (9)

27.04
13:49

Kontuzja Thurama, co z występem w finale? (9)

11.05
17:20

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.05.2023 o 13:43 przez Chytrus
Chytrus
O przypomniał sobie o klubie...
19.05.2023 o 00:04 przez mauroo1902
mauroo1902
Nie chce go widzieć... gościu nie ma honoru...niech ze swoim PSG sobie dojdzie do finału... zauważył, że może zagrać w Finale, ale to inni zasluzyli swoją ciężką pracą... a teraz chce sobie przypisać grę w finale...w żadnym wypadku !! !
18.05.2023 o 22:41 przez Mateusz17
Mateusz17
Ja go szanuje i życzę mu jak najlepiej , rozegrał w naszych barwach prawie 200 meczów , zdecydowana większosc na bardzo wysokim poziomie , to nie raz on ratował drużyne gdy inni się obijali . Prawda jest taka ze w pewnym momencie zasłużył na dużo lepszą wypłate nic klub mógł mu zaoferować w porównaniu z innymi klubami, może tez chciał wskoczyć na wyższy poziom na który Inter narazie nie mógł wskoczyć , potoczyło się tak jak się potoczyło , mi go osobiscie bardzo szkoda , tak jak kiedys mi było szkoda było Icardiego. Bo potencjał jest duzo dał druzynie w przeszłości i dużo mogłby jeszcze dac.
18.05.2023 o 21:00 przez Ojciec SB
Ojciec SB
Dla mnie juz nie powinien wyjsc na boisko w naszych barwach. Jak mogl to nie chcial, nagle final to juz wszystko fajnie, Inter plx daj zagrac XD, z calym szacunkiem ale milan to my juz zostawilismy w polfinale :D Idz tam se milanek ogladaj psg
18.05.2023 o 20:28 przez kibix
kibix
Niech spróbuję sobie tam zagrać ze swoim nowym klubikiem, życzę niepowodzenia
18.05.2023 o 16:30 przez inter30
+3
inter30
Jeżeli to prawda to gość ma tupet i jest bardziej bezczelny niż myślałem, nie chcę już więcej oglądać jego parszywej mordy. Będzie musiał poczekać do "wyzdrowienia" do lipca tak jak pierwotnie zakładał
18.05.2023 o 12:46 przez tytusek25
+3
tytusek25
Czysto zdrowotnie i sportowo to balbym sie wpuszczac klienta po polrocznej kontuzji na final ligi mistrzow i to z z tak intensywna ekipą jak City.To szaleństwo i mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.Jego forma to wielka niewiadoma, a Darmian radzi sobie świetnie...nieeee.Nie ma o czym mowic.Darmian tez zasluzyl i doprowadzil nas m.in swoja gra w to miejsce i nie ma sensu tego zmieniać, bo funkcjonuje to o dziwo bardzo dobrze.
Do Skriniara nic nie mam i nie miałem,ale to jest druga strona tego medalu.Nie grales pol sezonu to nie licz na taki mecz ani na jakies sentymenty.
18.05.2023 o 12:29 przez lays
+1
lays
Jeśli w finale schowa Halanda do kieszeni to niech zagra. Byłoby to dla niego piękne pożegnanie z Interem
18.05.2023 o 18:26 przez Kebo
+2
Kebo
Nie wiem jak wyobrażasz sobie, że facet bez rytmu meczowego od dłuższego czasu i po kontuzji z marszu chowa do kieszeni najlepszego napastnika na świecie... to już Acerbi ma na to większe szanse.
18.05.2023 o 12:24 przez Orrin
-1
Orrin
Każdy z nas jest na nie ale nie daj Boże ktoś z naszego bloku defensywnego dostaje urazu przed finałem to kto wskoczy do składu lub na ławkę
18.05.2023 o 11:30 przez Claudio
+1
Claudio
Temu Panu już podziękujemy. Bez niego atmosfera się zdecydowanie poprawiła, a gra również.
Niech lepiej siedzi z boku i nic nie psuje.
18.05.2023 o 11:16 przez smerf1600
+1
smerf1600
będziesz obrzydliwie bogaty ale sportowo po zapowiadanej rewolucji w PSG nie będzie to wyższy poziom a i atmosfery takiej jak u nas nie uświadczysz nawet w połowie. Znoś sobie fochy Mekambe i innych gwiazdeczek. nara
18.05.2023 o 11:10 przez JcobPL
+1
JcobPL
Trio Darmian, Acerbi i Bastoni radzą sobie świetnie w defensywie, co pokazały ostatnie mecze. Skriniar do szczęścja i do zwycięstwa Interowi w żadnym stopniu nie jest potrzebny.
18.05.2023 o 11:07 przez nwk
nwk
Z całym szacunkiem za poprzednie lata, ale won do Paryża.
18.05.2023 o 10:48 przez Dzonyy
+1
Dzonyy
W jaki sposób się przygotowuje? Zakupy na ogladanie meczu w domu robi?
18.05.2023 o 10:47 przez Xucatlan
+5
Xucatlan
Może co najwyżej podawać butelki z wodą kolegom z boiska.
18.05.2023 o 10:29 przez acmilanowek
+2
acmilanowek
za kogo on niby chce grac?
zwlaszcza ze bez rytmu meczowego i judaszostwo nie widze go.
de vrij zasluguje na gre ale nie on
18.05.2023 o 10:17 przez rchemik
+4
rchemik
Jaki to byłby piękny chichot losu, gdzie Skriniar chce podpisać kontrakt z tym zgniłym i memicznym PSG, a my w tym czasie podnosimy puchar LM :D
18.05.2023 o 11:06 przez acmilanowek
acmilanowek
nie wiem czy taki chichot.
po wygraniu wszystkie go w pilce klubowej juz bedzie mogl sie skupic wylacznie na zarabianiu kasy
18.05.2023 o 10:04 przez HB
-2
HB
Inter ma o wiele słabsza kadrę niż City, a do tego dwóch ważnych zawodników jest kontuzjowanych. Żądanie, aby pozbawić drużynę jednego z nich nawet w razie powrotu do zdrowia jest sprzeczne z interesem klubu i wstydziłbym się coś takiego napisać.

To Inzaghi powinien zdecydować, czy wychodząc przeciwko takieju potworowi jak City, Inter skorzysta z możliwości wystawienia Skriniara, czy też - z przyczyn sportowych lub psychologicznych - nie.
18.05.2023 o 11:10 przez acmilanowek
acmilanowek
nie wiem czy Inzaghi jest najlepszym czlowiekiem do podejmowania takie decyzji w konci to on wystawil de Vrija w meczu o LM kiedy Holender juz byl naszym zawodnikiem.
ja jestem calum sercem za tym zeby w tak waznych spotkaniach grali pilkarze naszego klubu a nie pilkarze innych klubow :)
18.05.2023 o 09:37 przez Capar
-1
Capar
Następny Ibrahimović. Jak mu nie wyjdzie w PSG będzie mówił że wina Interu, Zhanga i sprzątaczki. Dziękujemy za Scudetto i żegnamy bez żalu
18.05.2023 o 09:28 przez konzum
+3
konzum
to byla jego ostatnia szansa by zagrac w finale cl
18.05.2023 o 09:17 przez AJ
AJ
Trzymać z dala od zespołu, odizolować, wysłać na badania, urlop do końca kontraktu cokolwiek byle nie przeszkadzał.
18.05.2023 o 11:12 przez acmilanowek
acmilanowek
do Francji go wyslac na dodatkowe badania, w koncu musi byc gotowy na nastepny sezon w barwach PSG a nasi lekarze ponoc zle go lecza
18.05.2023 o 09:16 przez Mezzela
Mezzela
Fajne żenują. Z każdą kolejną akcją zamazuje dobre wspomnienia.
18.05.2023 o 09:16 przez danielinter
+4
danielinter
Nawet czysto sportowo wolę na final Darmiana nie wspominając o innych aspektach
18.05.2023 o 09:10 przez pluto11
+3
pluto11
Nawet jak przegramy 4-0 czy więcej nie ma prawa powąchać murawy, sorry sam na własne życzenie sobie to ufundowałeś
18.05.2023 o 08:55 przez Jaszczu91
+2
Jaszczu91
Polecam Polsat Sport Premium w jakości 4k albo relacje na insta z Neymarem :D
18.05.2023 o 08:32 przez Drakan83
+3
Drakan83
Szykować to on może sobie kocyk żeby nie zmarzł na trybunach.
18.05.2023 o 08:26 przez DonDawido
+6
DonDawido
Trzymać go w przekonaniu, że zagra, że może nawet w pierwszym składzie, nakręcać, robić gesty w jego stronę, a na mecz odesłać go na trybuny albo nawet nie zabrać do Stambułu.
18.05.2023 o 08:21 przez kadrian89
+2
kadrian89
Jeszcze brakuje żeby Milanek wszedł sobie w finale LM, bo ma taki kaprys teraz nagle i odwalił jakiegoś babola na koniec ;) . Jak dla mnie to trybuny dla tego Pana w finale.
18.05.2023 o 08:19 przez Paolo87
+3
Paolo87
Że co?! Żałosne. Szczyt hipokryzji.
18.05.2023 o 08:17 przez Nasir
+1
Nasir
Chyba loże vip szykuje.

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się