Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Szczupac_FCI
22.06.2026 17:29
bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?
Klinsi64
22.06.2026 15:43
NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA
Klinsi64
22.06.2026 15:43
NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI
Klinsi64
22.06.2026 15:42
pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach
Orzeu
22.06.2026 13:41
będzie tam tabela
Orzeu
22.06.2026 13:40
odnotowano
pluto11
22.06.2026 07:25
Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ
Cny
22.06.2026 06:52
wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także
Piotrek85
22.06.2026 05:32
Lukaku to emeryci.
Piotrek85
22.06.2026 05:32
Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu
HB
22.06.2026 02:22
tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa
Rebelde
21.06.2026 22:35
Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.
Nerazzurx10
21.06.2026 22:12
Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko
ZnawcaCalcio
21.06.2026 22:01
Liczy się to gdzie zaczął mundial
ZnawcaCalcio
21.06.2026 22:00
Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej
ragnar
21.06.2026 21:36
Bo Turcy odpadli
Komentarze (38)
jak ma odejsc to fajnie np do takiego atletico,nie ma Maxiego moze by pogrywal, ja i tak bym wolal zeby zostal 2 razy wyszedl w 1szej 11 z fiora b.dobrze, z livorno dobrze, a taki muntar ost dobry mecz w tamtym sezonie<br />
eto(rychu) milito (arna ) pandev (rychu) taak bym to widzial jak odejdzie Mario to Benzeme albo Higuauna za ktorego ponoc chca 40 ale nam dadza rabat
Jestem pewnie, że Quaresma jak trafiłby do ligi hiszpańskiej bądź z powrotem do portugalskiej znowu by grał fantastycznie. Niestety Seria A ani Premiership to nie ligi dla takich dryblerów. W Hiszpanii i Portugalii nie gar sie tak fizycznie jak tych ligach.
<br />
ja bym go opnał z stanko ,muntarim ,i innymi dziadami ktorzy sa zasłabi na nasz zespoł a emerytom tez mozna podziekowac np.zaneti..niestety taka jest prawda <br />
<br />
Wiesz co ty się zastano co piszesz człowieku ty mówisz o sprzedaży El Capitano puknij się w ten pusty ... <img src="/files/emoticons/11" alt="<zly>" />
<br />
FORZA QUARESMA<br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/22" alt="<yeah>" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="<
Dajcie sobie juz spokój z tym Ryszardem, to nie jest zawodnik na miare Interu!Gra juz tu 2 lata, a co poniektórzy z tego portalu (którym pewnie mama majtek nie moze doprac) twierdzą ze nie dostal swojej szansy. 2 lata miał zeby sie pokazac, jak nie w meczach to na treningach, a jak go Jose nie wystawia to znaczy ze WIDZI ze jest cienki! Sztuczki, Trivelka to nie wszystko. Z tego korzyśc musi miec druzyna, a tego zawsze brakuje. Gosciu zawsze miesza, miesza a na koncu ZAWSZE spierd.... A juz najbardziej rozbrajaja mnie małolaty co to mówią ze z Fiorentiną dobrze zagrał, i powinien dostac wiecej szans... Niezle, jeden mecz dobry na dwa lata, zajebiscie. Żenada. Panowie Kłarezmaki, właczcie sobie YouTube, tam fajne Rysiu sztuczki dla was pokazuje, piłką żongluje, przekłada z nogi na nogę, pyka Trivelą, itp . Normalnie jak w cyrku. Tylko spokojnie , bo wam mama majtek nie dopierze znowu... Rysiu_Trivelka_Cyrk-OUT na zawsze<img src="/files/emoticons/33" alt="
Ktory to juz bylby jego powrot do ojczyzny ?<img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
Mam nadzieje, ze takiego pilkarza juz w Interze dlugo nie zobaczymy
Za 10 milionów? Wątpię żeby tyle dali. Jeżeli jednak to prawda, to jak najszybciej sprzedać, a dla zachęty dorzucić jeszcze komplet piłek!
Z Balotellim sie pieszczą..a Quaresme maja gdzies...Nie dostaje szans. Wyszedl z Fiora w podstawie i jeden z najlepszych na boisku, z Livorno to samo.. Jak on ma sie pokazac w tak ciezkiej lidze grajac ogony badz co 8 kolejek?<br />
<br />
Ja obstawiam przy swoim i wg mnie nie dostal prawdziwej szansy. Mam nadzieje ze z Bologna zagra od poczatku.