Plotki transferowe

Sporting zainteresowany Quaresmą (38)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 16 lat temu
878
38

Po raz kolejny nasiliły się spekulacje na temat zainteresowania Sportingu Lizbona 26-letnim skrzydłowym Interu - Ricardo Quaresmą.

 

Portugalczyk ze względu na fatalną dyspozycję tylko sporadycznie występuje w meczach Interu, a miejsce w reprezentacji stracił już dawno. Teraz nadarza się okazja na powrót Quaresmy do Portugalii, gdzie prezentował zawsze najwyższą formę. Klubem zainteresowanym usługami Triveli jest Sporting. Jak donosi Itasportpress, kwota jaką Portugalczycy byliby w stanie zapłacić Interowi oscyluje w granicach 10 milionów euro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.04.2010 o 10:36 przez mati1908
mati1908
mysle niestety ze Quaresma potrzebuje zmiany otoczenia,on sie odnajdzie ale niestety w swojej rodzimej portugalii badz hiszpanii. Mysle ze w anglii tez by dawał rade,miom nieudanej przygody z chelsea
01.04.2010 o 00:30 przez TestoForza
TestoForza
10mln<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> to odrazu narazie Rysiek<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
31.03.2010 o 21:48 przez piotrekninter
piotrekninter
dlaczego sugrujecie ze jak kros Rycha lubi to gowniarz, ja go lubie a jestem 85<br />
jak ma odejsc to fajnie np do takiego atletico,nie ma Maxiego moze by pogrywal, ja i tak bym wolal zeby zostal 2 razy wyszedl w 1szej 11 z fiora b.dobrze, z livorno dobrze, a taki muntar ost dobry mecz w tamtym sezonie<br />
eto(rychu) milito (arna ) pandev (rychu) taak bym to widzial jak odejdzie Mario to Benzeme albo Higuauna za ktorego ponoc chca 40 ale nam dadza rabat
31.03.2010 o 16:05 przez konradosmen
konradosmen
za daleko gęba od potrawy
31.03.2010 o 15:26 przez mati1908
mati1908
oferta dobra. Lecz...ja nadal jestem za pozostaniem tego zawodnika na Giuseppe Meazza <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.03.2010 o 10:41 przez SlimShady
SlimShady
Z jednej strony strasznie mi go szkoda, ponieważ ew kilku meczach prezentował sie dobrze, a widać, ze zaczyna dostosowywać sie do warunków gry w Serie A. Jednak przy obecnej taktyce jaką Mourinho gra jest miejsce dla Ricardo, 10 mln nie mało, albo może zdecydowaliśmy się na wymianę np. za Muntinho bądź Veloso.<br />
Jestem pewnie, że Quaresma jak trafiłby do ligi hiszpańskiej bądź z powrotem do portugalskiej znowu by grał fantastycznie. Niestety Seria A ani Premiership to nie ligi dla takich dryblerów. W Hiszpanii i Portugalii nie gar sie tak fizycznie jak tych ligach.
31.03.2010 o 10:07 przez adik218
adik218
Chrisu [31.03.2010 09:21] jakbys czytał uwazniej to bys wiedział ze niechodziło mi o sprzedaz zanetiego tylko mu juz podziekowac i niech pomaga mou i zajmie sie moze trenowaniem młodych a nie zabierac im miejsce i srubowanie jakiegos rekordu..<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
31.03.2010 o 10:04 przez adik218
adik218
Kubusa10 ja wiem dokładnie co pisze z twojej wypowiedzi znaczy ze zaneti bezwzgledu czy bedzie juz stary i nie bedzie umiał biegac to i tak powinnien grac w pierwszej 11 bo to El capitano...śmieszny jestes co ty chcesz drugi milan stworzyc i stare dziadki maja grac..<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> zaneti swoje juz zrobił i powinien dac grac młodym a im dłozej bedzie grac tym gorzej dla niego ....a po drugie to zaneti gra w pier. 11 nawet jak niema formy i i nic niegra czasami ale to juz niemój problem tylko mou..<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.03.2010 o 06:48 przez Kubusa10
Kubusa10
adik218 [30.03.2010 18:54]<br />
<br />
ja bym go opnał z stanko ,muntarim ,i innymi dziadami ktorzy sa zasłabi na nasz zespoł a emerytom tez mozna podziekowac np.zaneti..niestety taka jest prawda <br />
<br />
Wiesz co ty się zastano co piszesz człowieku ty mówisz o sprzedaży El Capitano puknij się w ten pusty ... <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
31.03.2010 o 06:46 przez Kubusa10
Kubusa10
Z miłą chęcią może być nawet za darmo
31.03.2010 o 00:43 przez Omen
Omen
Ja tam bym go zostawił przecież potrafi wnieść sporo zamieszania tylko że dostaje za mało szans albo inaczej.Zdecydowanie Mou na niego jeszcze nie postawił tak aby stwierdzić czy się nadaje czy nie.Wielu powie odejdź...Ale skoro Balotelli tak grymasi i prędzej czy później znów otrzyma powołanie to dlaczego on nie ma dostać szansy?Przynajmniej jest cichy i wykonuje to co mu karzą
30.03.2010 o 21:13 przez Alonso
Alonso
Jak dla mnie to powinien zostać. Wierze w niego!<br />
<br />
FORZA QUARESMA<br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.03.2010 o 19:43 przez Castaignos
Castaignos
Moim zdaniem to dobra oferta<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
30.03.2010 o 18:54 przez adik218
adik218
ja bym go opnał z stanko ,muntarim ,i innymi dziadami ktorzy sa zasłabi na nasz zespoł a emerytom tez mozna podziekowac np.zaneti..niestety taka jest prawda
30.03.2010 o 17:53 przez nynek
nynek
Panowie ProKłarezmaki<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
Dajcie sobie juz spokój z tym Ryszardem, to nie jest zawodnik na miare Interu!Gra juz tu 2 lata, a co poniektórzy z tego portalu (którym pewnie mama majtek nie moze doprac) twierdzą ze nie dostal swojej szansy. 2 lata miał zeby sie pokazac, jak nie w meczach to na treningach, a jak go Jose nie wystawia to znaczy ze WIDZI ze jest cienki! Sztuczki, Trivelka to nie wszystko. Z tego korzyśc musi miec druzyna, a tego zawsze brakuje. Gosciu zawsze miesza, miesza a na koncu ZAWSZE spierd.... A juz najbardziej rozbrajaja mnie małolaty co to mówią ze z Fiorentiną dobrze zagrał, i powinien dostac wiecej szans... Niezle, jeden mecz dobry na dwa lata, zajebiscie. Żenada. Panowie Kłarezmaki, właczcie sobie YouTube, tam fajne Rysiu sztuczki dla was pokazuje, piłką żongluje, przekłada z nogi na nogę, pyka Trivelą, itp . Normalnie jak w cyrku. Tylko spokojnie , bo wam mama majtek nie dopierze znowu... Rysiu_Trivelka_Cyrk-OUT na zawsze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
30.03.2010 o 17:47 przez Damian7
Damian7
grałby u nas dobrze gdyby w naszej formacji grali skrzydłowi i gdyby na niego stawiano choćby w formacji 4-4-2
30.03.2010 o 16:49 przez La Pieuvre
La Pieuvre
Nie zapłacze kiedy odejdziesz.....zostawie ci tą melodię.....piosenkę która przypomni niepowtarzalne te chwile..... -&gt;<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3XaT9z8vP­tk&amp;feature=related">http://www.youtube.com/watch?v=3XaT9z8vP&shy;­tk&amp;feature=related</a> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.03.2010 o 16:40 przez PioFCI
PioFCI
Spieprzaaaaaajj nawet za 2 banki ;) <br />
Ktory to juz bylby jego powrot do ojczyzny ?<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Mam nadzieje, ze takiego pilkarza juz w Interze dlugo nie zobaczymy ;)
30.03.2010 o 16:20 przez bloow
bloow
Nie zapłacze, kiedys odjedziesz... Sercem nie bede przy Tobie... <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.03.2010 o 16:08 przez konradosmen
konradosmen
szkoda ze teraz nie ma formy bo dawniej to ładnie grał/
30.03.2010 o 16:08 przez konradosmen
konradosmen
szkoda ze teraz nie ma formy bo dawniej to ładnie grał/
30.03.2010 o 15:51 przez reku9
reku9
Wedlug mnie tez powinien dostac jeszcze jedna szanse bo ostatnio ta gra wygladala lepiej<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.03.2010 o 15:40 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Cóż.. Claudio ma trochę racji..ale z drugiej strony Ricardo trochę wg. mnie gra zbyt pasywnie jak na swoje możliwości.. Tak więc wstrzymuje się od głosu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Pozdrawiam <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.03.2010 o 15:39 przez syn
syn
Niech idzie, powyprzedawać niewypały i zbierze się troche pieniędzy na kogoś porządniejszego.
30.03.2010 o 15:38 przez RdK.
RdK.
Sporting, to klub na miarę możliwości Quaresmy. A nie Inter.<br />
Za 10 milionów? Wątpię żeby tyle dali. Jeżeli jednak to prawda, to jak najszybciej sprzedać, a dla zachęty dorzucić jeszcze komplet piłek!
30.03.2010 o 15:35 przez Claudio
Claudio
A ja powiem tak. Inter nie postawil zdecydowanie na RQ.<br />
Z Balotellim sie pieszczą..a Quaresme maja gdzies...Nie dostaje szans. Wyszedl z Fiora w podstawie i jeden z najlepszych na boisku, z Livorno to samo.. Jak on ma sie pokazac w tak ciezkiej lidze grajac ogony badz co 8 kolejek?<br />
<br />
Ja obstawiam przy swoim i wg mnie nie dostal prawdziwej szansy. Mam nadzieje ze z Bologna zagra od poczatku.
30.03.2010 o 15:21 przez tytusek25
tytusek25
Jak ma grać z taką czestotliwoscia jak dotychczas to nie ma sensu go trzymać.Obu stronom to wyjdzie na dobre.Interowi finansowo(pewnie pensja Quaresmy do niskich nie nalezy) a Ryśkowi sportowo.A z wiary w wielkie &quot;odrodzenia&quot; skutecznie wyleczył mnie Adriano.
30.03.2010 o 15:10 przez Harvester
Harvester
Pewnie i tak zaraz ktoś napisze, że w te 15 min powinien coś zrobić. Tyle, że jest coś takiego jak presja. Gdyby Mou postawił pare razy na niego od początku myślę, że grałby lepiej.
30.03.2010 o 15:08 przez Harvester
Harvester
Nie napisałem, że jest we wspaniałej formie tylko, że ją odzyskiwał ... Poza tym rzeczywiście zmiana w meczu z Romą na Pandeva zamiast Q7 wiele wniosła. Przecież ten pierwszy to genialny rozgrywający ... <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.03.2010 o 14:56 przez Rufus
Rufus
Szkoda go, ale jak nie sprawdził się u nas to trzeba go sprzedać...

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się