Plotki transferowe

Suarez w Interze? To możliwe (48)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 13 lat temu
332
48

Diego Milito może już nie powrócić do swojej formy, a Inter nie chce wkraczać w nowy sezon bez wielkiego napastnika. Mówi się o Edinie Dzeko, ostatnio prasa niemiecka połączyła z ekipą Nerazzurrich Mario Gomeza, ale Tuttosporti utrzymuje, że nową gwiazdą w klubie Massimo Morattiego będzie Luis Suarez.  Jak się okazuje, argumenty nie są słabe.

 

O 26-letniego Urugwajczyka pyta także Juventus, ale to Nerazzurri są faworytami tego pojedynku. Powód? Philippe Coutinho. Brazylijczyk zasilił drużynę Liverpoolu w styczniu, za 10 milionów euro, które jednakże do tej pory nie wpłynęły na konto Il Biscione. The Reds szargani problemami finansowymi, poprosili Inter o czas na zrealizowanie wpłaty za Brazylijczyka. Nieoficjalnie mówi się, że pieniądze wpłyną w czerwcu, jednak Moratti i Branca chcą zaproponować Anglikom doliczenie tej sumy do karty Suareza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2013 o 15:42 przez Majster98
Majster98
#24 no się wie ehe <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
22.02.2013 o 13:13 przez Scouser
Scouser
Interu nie stać na Suareza . Myślicie , że jak Torres bez formy odszedł za 50 mln FUNTÓW to Luis odejdzie za jakieś 20 milionów EURO + Cou ? . Nikt by nie oddał praktycznie największej gwiazdy ligi za takie pieniądze . Do tego dochodzi jeszcze 120 tysięcy funtów tygodniówki . Nie żebym się teraz naśmiewał z Interu , bo naprawdę lubie ten klub , ale Suareza można sobie wybić z głowy , bo po prostu was na niego nie stać . Pozdro . <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.02.2013 o 10:46 przez lena182
lena182
suarez suarezem ale kto oddaje coś nie dostając za to kasy...? Coutinho chyba był bardzo niechciany ze go tak wypchnęliśmy mimo że Liverpool nie miał na niego kasy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> padaka <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
21.02.2013 o 22:30 przez Plecak
Plecak
Handanovic<br />
<br />
Pereira - Ranocchia - Andreoli - Nagatomo<br />
<br />
Guarin - Kovacic - Di Maria<br />
<br />
Suarez - Icardi - Quagirella<br />
<br />
Trenejro: Mazzarri<br />
<br />
Ogień z dupy...
21.02.2013 o 22:16 przez CONTU
CONTU
suarez - icardi/milito - di maria<br />
<br />
guarin - kovacic - benassi<br />
<br />
pereira - astori/amorebieta - ranocchia - mbaye/zanetti<br />
<br />
still a dream... <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
21.02.2013 o 22:00 przez cuba
cuba
Nie możliwe to jest wyprostować nogi w Tiko <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
21.02.2013 o 21:32 przez Rustin
Rustin
Haha jasne, nawet nie ma co marzyć o Suarezie, skończy się na jakimś ogórku z ławki Pescary <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.02.2013 o 21:19 przez el_loco
el_loco
zapłacili za niego coś w granicach 30mln. Już dokładnie nie pamiętam. taniej napewno jego nie sprzedadzą.
21.02.2013 o 21:10 przez etomaster
etomaster
Byłby to nie wątpliwie genialnie transfer ale jest mały problem:To nie Fifa żeby marzyć o takich piłkarzach w interze<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.02.2013 o 20:07 przez Lopez
Lopez
Poniosło mnie trochę w tym ostatnim zdaniu<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
21.02.2013 o 19:46 przez domi
domi
Ciekawe skąd Moratti miał pieniądze na Kovacicia? Suarez to marzenie, ale nie ma na niego szans.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
21.02.2013 o 19:34 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Z Suareza bym się ucieszył<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Napewno bardziej niż z Torresa<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Myślę że by był dobrą inwestycją<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.02.2013 o 18:40 przez Kruq
Kruq
Boshe my nawet pieniążków za Coutinho jeszcze nie mamy jak się okazuje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ahahhahaha co za barany <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale nas dymają wszyscy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
21.02.2013 o 18:04 przez Pawel1992
Pawel1992
LE raczej mamy pewną w następnym sezonie jeśli nie awansujemy do LM ale czy to zadowoli Suareza?<br />
jeśli odejdzie to raczej do Juve niż do Interu ze wględów sportowych(pewny udział w LM)<br />
Urugwajczyk ma 26 lat i mocną pozycję w klubie więc tanio nie puszczą Go do innego klubu a nie wiem czy Moratti da wystarczającą sumę by sprowadzić Luisa
21.02.2013 o 17:52 przez dodo_IM
dodo_IM
No można by było to wykorzystać. Liverpool nie awansuje do LM na pewno, pewnie do LE też nie, więc nie zarobią dodatkowej kasy. Suarez to super napastnik.
21.02.2013 o 17:51 przez el_loco
el_loco
uwielbiam tego gościa<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ale @Lopez87 ma racje, szanse że do Nas zawita są nikłe. Nie zgadzam się natomiast co do trasferu Lewego do tego za 30mln. Byłby to strzał w kolano<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.02.2013 o 17:35 przez cuba
cuba
Pierw musimy pozbyć się trenera bo do niego nikt poważny nie przyjdzie
21.02.2013 o 17:06 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> proponować to oni mogą raty,LFC nie da Suareza, chyba że sam piłkarz chciałby odejść ale po co doInteru
21.02.2013 o 16:54 przez emika
emika
30mln za Lewego <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
21.02.2013 o 16:53 przez Lopez
Lopez
Dlaczego nie:<br />
<br />
1.Ma odejść z zespołu ,który nie będzie grał w CL do zespołu, który PRAWDOPODOBNIE też nie będzie grał?<br />
2.Ostatnio przedłużył kontrakt<br />
3.Wynagrodzenie<br />
4.Sam mówił ,że nigdzie nie chce odchodzić bo widzi ,że zespół idzie w dobrym kierunku<br />
5.Tuttosport<br />
6.Naszą ofertę i tak przebiją np.BAYERN,MAN CITY i inne zespoły ,które się nim INTEResują<br />
<br />
Dajmy te 30mln(za które mamy w lecie kupić gwiazdę wg MM)na Lewego
21.02.2013 o 16:30 przez Czarson
Czarson
byloby pieknie ale to nierealne
21.02.2013 o 16:22 przez Magiq
Magiq
Mieli 20 na Downinga to i te 10 na Cou znajdą a szanse na piłkarzy pokroju Suarez straciliśmy wraz z odejściem Mourinho teraz to Icardi jest szczytem marzeń.
21.02.2013 o 16:19 przez edwart
edwart
w newsie zapominano napisać, że dołączy kiedy będzie miał minimum 32 lata.
21.02.2013 o 16:17 przez R9onaldo
R9onaldo
Za mniej niż 35 mln, na pewno nikt go nie wyciągnie. Gdyby przyszedł do Serie A, to byłby chyba najlepszym piłkarzem.
21.02.2013 o 16:11 przez Drago194
Drago194
#22 Zapomniałeś napisać że w Borussi Dortmund gra także Jakub Błaszczykowski i Łukasz piszczek<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Co do tych &quot;zaległych&quot; 10 mln to pewnie zwykła bujda. Coś w stylu rzekomych rat za Balo, które też były tylko wymysłem prasy.
21.02.2013 o 16:02 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Suarez to by byl Hit przez duze H, w tym sezonie gra swietnie, ogolnie to kawal napadziora z niego jest ale my go nie kupimy niestety zwykle ploty.
21.02.2013 o 15:38 przez Majster98
Majster98
Guardiola do Bayernu chce latem ściągnąć właśnie Luisa Suareza lub Roberta Lewandowskiego ( Polska ) napastnik niemieckiej Borussi Dortmund !<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
21.02.2013 o 15:32 przez Endru
Endru
marzenie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> fantastyczny pilkarz krecilby obroncow w serie A strasznie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
21.02.2013 o 15:31 przez timon
timon
Suarez pójdzie pewnie do Realu albo Bayernu i to pewnie za jakieś 40 mln.
21.02.2013 o 15:29 przez Gajdzik
Gajdzik
Dobry jest, ale za nim nie przepadam i do tego drogi

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się