Primavera

Viareggio Cup: Triumf Interu! (34)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1975
34

Primavera Interu Mediolan okazała się najlepsza w 63 edycji turnieju drużyn młodzieżowych – Viareggio Cup. W meczu finałowym Nerazzurri pokonali Fiorentinę 2:0.

 

Bohaterem spotkania ponownie był Simone Dell'Agnello, który zdobył obie bramki. Utalentowany napastnik z siedmioma golami na koncie został najlepszym strzelcem rozgrywek. Po spotkaniu finałowym wybrano go również najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

 

Inter po raz szósty w historii okazał się najlepszy podczas zmagań zespołów młodzieżowych w Viareggio. Wcześniej Nerazzurri stawali na najwyższym stopniu podium w latach: 1962, 1971, 1986, 2002 i 2008.

 

Fiorentina-Inter 0-2
Strzelcy: 4', 70' (rzut karny) Dell'Agnello

Fiorentina (4-3-3): 1 Seculin; 2 Piccini, 24 Camporese, 5 Fatticcioni (45' Masi 6), 3 Romiti; 21 Salifu (58 Seferovic 18), 4 Agyei, 8 Taddei; 11 Matos (45' Acosty Boadu 7), 9 Iemmello, 10 Carraro.
Rezerwowi: 12 Miranda Santos, 13 Bagnai, 14 Biondi, 15 Bittante, 16 Panatti, 19 Grifoni.
Trener: Buso.

Inter (4-3-3): 1 Bardi; 8 Natalino, 2 Benedetti, 6 Kysela, 3 Biraghi; 16 Romanò (66' Carlsen 9), 10 Crisetig, 13 Jirasek; 4 Faraoni, 20 Dell'Agnello (79' Bessa 19), 18 Alibec.
Rezerwowi: 21 Gallinetta, 5 Galimberti, 7 Mannini, 14 Knassmullner,17 Spendlhofer, 22 Lussardi, 23 Tallo.
Trener: Pea.

Sędzia: Rizzoli (Bologna).
Żółte kartki: 29' Faraoni, 63' Alibec, 70' Dell'Agnello, 85' Agyei

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Młodzieżowa LM - Inter pewnie pokonuje Kairat 3:0 (0)

06.11
09:13

Oficjalnie - Zanchetta, Idrissou i Taho z nowymi kontraktami (0)

26.11
06:10

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.03.2011 o 10:16 przez mati1908
mati1908
super młodziaki <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.03.2011 o 13:28 przez ronni999
ronni999
BRAVO <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.03.2011 o 12:25 przez domi
domi
Młody Inter wygrywa turniej drużyn młodzieżowych! Cieszy, że Dell'Agnello i Alibec grają dobrze w ataku. Z naszej Primavery będzie pożytek:-)<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Dzięki Andrea Barzagli za link:-)<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
08.03.2011 o 19:05 przez Kebo
Kebo
Inter ma zapewnione że w przyszłości będzie wielki tak jak i teraz a może nawet bardziej<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.03.2011 o 18:39 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ta młodzież jest przyszłością, szczególnie biorąc pod uwagę, że niedługo wejdzie te finansowe fair play.
08.03.2011 o 16:22 przez Piotr1996
Piotr1996
Super Chłopaki<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.03.2011 o 15:23 przez Adrian521995
Adrian521995
Brawo chłopaki<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.03.2011 o 15:20 przez bingo
bingo
typy z sokeros.pl<br />
bingosoccertips@gmail.com
08.03.2011 o 14:56 przez intermilito
intermilito
Przyszłość........przyszłość..<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
08.03.2011 o 11:48 przez kamils84
kamils84
Brawo! <br />
Oby tylko stanowili fatyczne wzmocnienie składu w przyszłości i grali, a nie stali się kartami przetargowymi przy przyszłych transferach, a potem kiedy już będą wielcy będziemy ich ponownie kupować za olbrzymie pieniądze jak to mialo miejsce wielokrotnie w przeszlości.
08.03.2011 o 10:25 przez mAlEc7
mAlEc7
Widać inwestowanie w naszą młodzież się opłaca...gratulacje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.03.2011 o 08:05 przez INTER.FAN
INTER.FAN
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.03.2011 o 22:59 przez PeeYo1986
PeeYo1986
Brawo <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Chłopakom należą się gratulacje <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Oby tak dalej! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.03.2011 o 21:21 przez Greg4Inter
Greg4Inter
super! jest sie z czego cieszyc ;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
najwazniejsze, zeby wladze widzialy w naszych mlodziakach wzmocnienie kadry a nie potencjalny material do sprzedazy i zarobku..<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
07.03.2011 o 21:13 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TrvmW6LDxMg">http://www.youtube.com/watch?v=TrvmW6LDx&shy;Mg</a><br />
<br />
Tu są bramki z finału <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.03.2011 o 20:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.03.2011 o 19:48 przez cor72z
cor72z
Brawo dla młodych, zaskoczyła mnie nieco pozycja Faraoniego, bo chyba kupowaliśmy go jako środkowego obrońcę(?). Ważne zwycięstwo i swego rodzaju kontynuacja pasma sukcesów obecnego Interu Mediolan - we wszystkich kategoriach wiekowych <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 19:42 przez Adriano_forever
Adriano_forever
O prosze<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
07.03.2011 o 19:39 przez etomaster
etomaster
Brawo to jest prawdziwy <span style="color: red">I</span>nter
07.03.2011 o 19:31 przez Helton
Helton
Brawo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Beda z nich ludzie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 19:24 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Moze Faraoni grał na skrzydle w stylu Santone?
07.03.2011 o 19:23 przez MatiInter
MatiInter
i to mi sie podoba
07.03.2011 o 19:03 przez MiRas.
MiRas.
Dlaczego Faraoni widnieje w ataku, skoro jest to obrońca?
07.03.2011 o 19:00 przez militomen
militomen
dolaczy kogos z nich do kadry podstawowej.BRAWO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.03.2011 o 19:00 przez fmlyhm
fmlyhm
brawo ! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
07.03.2011 o 18:55 przez Kusy
Kusy
Brawo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 18:44 przez Rufus
Rufus
Brawo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
To nasza przyszłość<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.03.2011 o 18:39 przez Kubusa10
Kubusa10
No nie źle może ktoś teraz z młodszych dołączy do pierwszego składu
07.03.2011 o 18:37 przez Fqrve
Fqrve
mistrzowska druzyna<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 18:37 przez Castellazzi
Castellazzi
brawo widać że Inter będzie miał w przyszłości wspaniałych piłkarzy. Gratulacje <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się