Primavera

Viareggio Cup: Triumf Interu! (34)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1978
34

Primavera Interu Mediolan okazała się najlepsza w 63 edycji turnieju drużyn młodzieżowych – Viareggio Cup. W meczu finałowym Nerazzurri pokonali Fiorentinę 2:0.

 

Bohaterem spotkania ponownie był Simone Dell'Agnello, który zdobył obie bramki. Utalentowany napastnik z siedmioma golami na koncie został najlepszym strzelcem rozgrywek. Po spotkaniu finałowym wybrano go również najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

 

Inter po raz szósty w historii okazał się najlepszy podczas zmagań zespołów młodzieżowych w Viareggio. Wcześniej Nerazzurri stawali na najwyższym stopniu podium w latach: 1962, 1971, 1986, 2002 i 2008.

 

Fiorentina-Inter 0-2
Strzelcy: 4', 70' (rzut karny) Dell'Agnello

Fiorentina (4-3-3): 1 Seculin; 2 Piccini, 24 Camporese, 5 Fatticcioni (45' Masi 6), 3 Romiti; 21 Salifu (58 Seferovic 18), 4 Agyei, 8 Taddei; 11 Matos (45' Acosty Boadu 7), 9 Iemmello, 10 Carraro.
Rezerwowi: 12 Miranda Santos, 13 Bagnai, 14 Biondi, 15 Bittante, 16 Panatti, 19 Grifoni.
Trener: Buso.

Inter (4-3-3): 1 Bardi; 8 Natalino, 2 Benedetti, 6 Kysela, 3 Biraghi; 16 Romanò (66' Carlsen 9), 10 Crisetig, 13 Jirasek; 4 Faraoni, 20 Dell'Agnello (79' Bessa 19), 18 Alibec.
Rezerwowi: 21 Gallinetta, 5 Galimberti, 7 Mannini, 14 Knassmullner,17 Spendlhofer, 22 Lussardi, 23 Tallo.
Trener: Pea.

Sędzia: Rizzoli (Bologna).
Żółte kartki: 29' Faraoni, 63' Alibec, 70' Dell'Agnello, 85' Agyei

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter U23 pod koniec sezonu opuści Monzę. Jest konkretny pomysł na nową siedzibę (0)

07.03
06:33

Oficjalnie - Zanchetta, Idrissou i Taho z nowymi kontraktami (0)

26.11
06:10

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.03.2011 o 10:16 przez mati1908
mati1908
super młodziaki <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.03.2011 o 13:28 przez ronni999
ronni999
BRAVO <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.03.2011 o 12:25 przez domi
domi
Młody Inter wygrywa turniej drużyn młodzieżowych! Cieszy, że Dell'Agnello i Alibec grają dobrze w ataku. Z naszej Primavery będzie pożytek:-)<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Dzięki Andrea Barzagli za link:-)<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
08.03.2011 o 19:05 przez Kebo
Kebo
Inter ma zapewnione że w przyszłości będzie wielki tak jak i teraz a może nawet bardziej<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.03.2011 o 18:39 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ta młodzież jest przyszłością, szczególnie biorąc pod uwagę, że niedługo wejdzie te finansowe fair play.
08.03.2011 o 16:22 przez Piotr1996
Piotr1996
Super Chłopaki<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.03.2011 o 15:23 przez Adrian521995
Adrian521995
Brawo chłopaki<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.03.2011 o 15:20 przez bingo
bingo
typy z sokeros.pl<br />
bingosoccertips@gmail.com
08.03.2011 o 14:56 przez intermilito
intermilito
Przyszłość........przyszłość..<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
08.03.2011 o 11:48 przez kamils84
kamils84
Brawo! <br />
Oby tylko stanowili fatyczne wzmocnienie składu w przyszłości i grali, a nie stali się kartami przetargowymi przy przyszłych transferach, a potem kiedy już będą wielcy będziemy ich ponownie kupować za olbrzymie pieniądze jak to mialo miejsce wielokrotnie w przeszlości.
08.03.2011 o 10:25 przez mAlEc7
mAlEc7
Widać inwestowanie w naszą młodzież się opłaca...gratulacje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.03.2011 o 08:05 przez INTER.FAN
INTER.FAN
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.03.2011 o 22:59 przez PeeYo1986
PeeYo1986
Brawo <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Chłopakom należą się gratulacje <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Oby tak dalej! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.03.2011 o 21:21 przez Greg4Inter
Greg4Inter
super! jest sie z czego cieszyc ;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
najwazniejsze, zeby wladze widzialy w naszych mlodziakach wzmocnienie kadry a nie potencjalny material do sprzedazy i zarobku..<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
07.03.2011 o 21:13 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TrvmW6LDxMg">http://www.youtube.com/watch?v=TrvmW6LDx&shy;Mg</a><br />
<br />
Tu są bramki z finału <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.03.2011 o 20:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.03.2011 o 19:48 przez cor72z
cor72z
Brawo dla młodych, zaskoczyła mnie nieco pozycja Faraoniego, bo chyba kupowaliśmy go jako środkowego obrońcę(?). Ważne zwycięstwo i swego rodzaju kontynuacja pasma sukcesów obecnego Interu Mediolan - we wszystkich kategoriach wiekowych <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 19:42 przez Adriano_forever
Adriano_forever
O prosze<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
07.03.2011 o 19:39 przez etomaster
etomaster
Brawo to jest prawdziwy <span style="color: red">I</span>nter
07.03.2011 o 19:31 przez Helton
Helton
Brawo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Beda z nich ludzie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 19:24 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Moze Faraoni grał na skrzydle w stylu Santone?
07.03.2011 o 19:23 przez MatiInter
MatiInter
i to mi sie podoba
07.03.2011 o 19:03 przez MiRas.
MiRas.
Dlaczego Faraoni widnieje w ataku, skoro jest to obrońca?
07.03.2011 o 19:00 przez militomen
militomen
dolaczy kogos z nich do kadry podstawowej.BRAWO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.03.2011 o 19:00 przez fmlyhm
fmlyhm
brawo ! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
07.03.2011 o 18:55 przez Kusy
Kusy
Brawo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 18:44 przez Rufus
Rufus
Brawo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
To nasza przyszłość<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.03.2011 o 18:39 przez Kubusa10
Kubusa10
No nie źle może ktoś teraz z młodszych dołączy do pierwszego składu
07.03.2011 o 18:37 przez Fqrve
Fqrve
mistrzowska druzyna<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.03.2011 o 18:37 przez Castellazzi
Castellazzi
brawo widać że Inter będzie miał w przyszłości wspaniałych piłkarzy. Gratulacje <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625693

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się