Zapowiedzi

Walka o finał Pucharu Włoch! Zapowiedź Juventus - Inter (18)

Źródło: inf. własna
2 miesiące temu
1560
18
Alessandro Bastoni Juventus

Ostatnie tygodnie mogły przyzwyczaić kibiców na Półwyspie Apenińskim do spotkań pomiędzy Juventusem a Interem. Następne epizod już jutro przy okazji rewanżowego spotkania półfinału Pucharu Włoch. Choć w pierwszym meczu górą byli zawodnicy z Turynu, to karty są wciąż otwarte.

W niedawno rozegranym meczu ligowym Inter pewnie pokonał obecnych mistrzów Włoch i do rywalizacji pucharowej Mediolańczycy mogli podejść z głowami uniesionymi wysoko. Pozytywne nastroje zostały ostudzone bardzo szybko, a Bianconeri bezlitośnie wypunktowali mylącą się co rusz obronę Interu. Kibice po meczu sprzed tygodnia odczuwać mogli z pewnością niemały niedosyt, bo Nerazzurri sami zgotowali sobie taki los. Teraz trzeba gonić i jest to zadanie niełatwe, lecz z pewnością nie z tych niemożliwych. Juventus niejednokrotnie w tym sezonie zostawał sprowadzony na ziemię. W końcu podopieczni Andrei Pirlo zajmują aktualnie dopiero trzecią lokatę w ligowej tabeli. W obozie Antonio Conte nastroje bojowe, bo stawką finał Coppa Italia. Nie ma więc mowy o odpuszczaniu, zwłaszcza gdy w przeciwnym narożniku ringu odwieczny rywal.

Coppa Italia, Inter 1-2 Juventus |  Zdjęcia z pierwszego etapu półfinału

Z pewnością optymizmem napawać może powrót Romelu Lukaku, który pauzował w pierwszym meczu. Mimo że Lautaro Martinez wpisał się na listę strzelców, to wkład Belga w grę drużyny jest nieoceniony i sam Argentyńczyk przy Lukaku gra jeszcze lepiej - tu więc zapisujemy plusik. Zabraknie natomiast Alexisa Sancheza i Arturo Vidala, choć można się spodziewać się można, że ten pierwszy rywalizację rozpocząłby jedynie z perspektywy ławki rezerwowych. W obozie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Paulo Dybali. Pod znakiem zapytania stoi również występ Aarona Ramseya. 

Coppa Italia, Inter 1-2 Juventus |  Zdjęcia z pierwszego etapu półfinału

 

Transmisja

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie transmitowany na antenie TVP Sport.

 

Ostatnie mecze:

2/02/2021 Inter 1-2 Juventus

17/01/2021 Inter 2-0 Juventus

8/03/2020 Juventus 2-0 Inter

 

Typ redakcji:

Awans Interu

 

 

Zobacz też

Romelu Lukaku Genoa

Czy Inter znowu pokaże klasę? | Inter - Genoa, zapowiedź (10)

26.02
22:22
Stadio Giuseppe Meazza San Siro

Czy tym razem uda się wykorzystać potknięcie lidera? | Inter - Lazio (zapowiedź) (12)

13.02
17:56

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2021 o 19:05 przez SETE
+1
SETE
Przez frajerstwo z ostatniego starcia potrzeba dzisiaj nie dobrego meczu a perfekcyjnego.
Jeśli skuteczność będzie dobra to awansujemy
09.02.2021 o 16:35 przez scozzi
scozzi
ależ z Was optymizm wypływa przed tym rewanżem. po ponad 20 latach mojego kibicowania Interowi aż... Zazdroszczę ; D
09.02.2021 o 14:43 przez Kebo
Kebo
Stawiam na dogrywkę i Pazza Inter w dodatkowych 30 minutach lub karnych.
09.02.2021 o 13:42 przez armin22
+2
armin22
Stać nas na awans i tego oczekuje, tyle lat bez trofeum, niech wygrają dla nas kibiców wierzę w triumf w PW i Serie A. Mimo że są problemy z płynnością wypłacania kasy to jest świetna atmosfera wśród chłopaków, na dodatek są na fali i na spokojnie możemy wygrać 3 najbliższe mecze (Juve, Lazio i Milan) zapowiadają się gorące wieczory, Forza Inter
09.02.2021 o 09:19 przez cuba
+3
cuba
wygrywamy po dogrywce ,może karnych ,stać nas na awans
09.02.2021 o 09:07 przez Handa
+2
Handa
Dawajcie ich !! ! 3-0 Inter i autostrada to pierwszego trofeum od dawna :)
09.02.2021 o 09:03 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Po kompromitujacej porażce w pierwszym meczu, należy wygrać. Nie obrażę się za jakieś 3:2 dla Interu jak w styczniu 2008 i awans do finału niestety
09.02.2021 o 18:33 przez HB
-1
HB
Przestań się popisywać tą wikipedią.
09.02.2021 o 08:53 przez kadrian89
+2
kadrian89
Słowo klucz na ten mecz to „skuteczność”.
O pressing i sytuacje bramkowe bym się nie martwił.
09.02.2021 o 08:45 przez inter_bitcoin
+2
inter_bitcoin
WIARA GWARANCJĄ WYGRANEJ !!
08.02.2021 o 20:37 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Jutro trzeba pokazać że porażka w pierwszym meczu to był tylko wypadek przy pracy.
08.02.2021 o 19:45 przez boniunio
boniunio
Ciężkie zadanie ale do wykonania bo Juventus nie gra takiej piłki jak w poprzednich latach i jest zdecydowanie słabszy. Niestety sami jesteśmy sobie winni takiej sytuacji przed rewanżem bo sami ze sobą przegraliśmy pierwsze spotkanie. Serce mówi damy radę a rozum że będzie remis.
08.02.2021 o 19:32 przez CzarodziejCzasu
+1
CzarodziejCzasu
Moim zdaniem żeby dokonać cudu musi dokonać szalonego wyboru, coś czego nie spodziewa się Juventus. Nie wiem, Vecino za Vidala, 4312 z Eryksonem na 10? Musimy być nieprzewidywalni, szaleni
08.02.2021 o 18:12 przez ANIOL
+1
ANIOL
Lecimy z tymi leszczami! Ogień!
08.02.2021 o 16:26 przez Orrin
+1
Orrin
jutro wygrywamy 2-0 i mamy finał
08.02.2021 o 14:56 przez nicolas80
+6
nicolas80
Optymizm zapanował w redakcji i wśród części kibiców i to bardzo cieszy.
Co to samego meczu to wierzę w drużynę że podoła temu wyzwaniu i po emocjonującym meczu wywalczymy awans do finału. Forza Inter.
08.02.2021 o 15:51 przez Max_Nerazzurro
+3
Max_Nerazzurro
No chyba nie chciałbyś przeczytać w typie redakcji: awans Juventusu xd
08.02.2021 o 16:21 przez nicolas80
+5
nicolas80
Nie chciałbym przeczytać ale na tej stronie byliśmy już świadkami haniebnego typu redakcji dlatego chciałem to podkreślić.

Shoutbox

pablo77 11.04.2021 00:47

camp nou do zaorania, kerfura mozna by postawic :D

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274