Plotki transferowe

Wszyscy chcą obniżki cen (7)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
4 miesiące temu
977
7
Marotta i Ausilio

Barcelona w negocjacjach Lautaro, Bayern w sprawie Perisicia i PSG w odkupie Icardiego. Wszyscy starają się wymusić na Interze nowe ceny zawodników.

Można powiedzieć, że giganci europejskiego futbolu, którzy prowadzą z Interem rozmowy na temat transferów, obrały wspólną strategię działania i zamierzają rozmawiać tak długo, by zapłacić jak najmniej.

Marotta nie ma w planach uginania się po presją, ponieważ w umowie każdego zawodnika jest jasno określona cena wykupu, dlatego dyrektorzy Interu mogą rozdawać karty. Jeśli jednak chcą zdobyć gotówkę ze sprzedaży na kolejne ruchy, muszą działać umiejętnie i nie zamykać się na rozmowy. Przynajmniej w przypadku wypożyczonych piłkarzy.

Z końcem maja kończy się wypożyczenie Mauro Icardiego, PSG ma zamiar skorzystać z wykupu za 70 mln euro, jednak klub z Paryża uważa, że cena jest za wysoka. Tłumacząc się trudną sytuacją na świecie spowodowaną pandemią i ewentualnymi stratami finansowymi, Leonardo próbuje obniżyć cenę snajpera do 50 mln euro. Inter uważa, że 20 mln rabatu na takiego zawodnika to za dużo, nawet jak na trudne czasy koronawirusa. 

 

Zobacz też

mercato live nainggolan

MERCATO LIVE - 16.09 (20:01) Sky, GdS - Komplikuje się transfer Godina do Cagliari (53)

16.09
00:00
mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 17.09 (20:05) Sky - Sampdoria chce Candrevę (44)

17.09
08:09

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.05.2020 o 13:40 przez wegorz
wegorz
Szejkowie sami wywołali rewolucję cenową, kupując Neymara za 222mln, a teraz zasłaniać się chcą coronavirusem ?? Obyśmy nie dali się wydymać, bo ceny za rok wrócą do stanu sprzed pandemii, a tu jednak chodzi łącznie o kilkadziesiąt milionów...
21.05.2020 o 12:16 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Żadnych zniżek. Jedyne co to obniżyłbym za Perka o jakieś 2-3 mln jak się zgodzą a za Icara 70 i ani centa mniej. To i tak mega rabat i świta psq bardzo dobrze o tym wie.
21.05.2020 o 12:01 przez mroowa111
mroowa111
nie dać się wykiwać z kasa jesteśmy na dobrej drodze by wrócić do eurpejskiej czołóki, dyktować zaporowe ceny za piłkarzy, w końcu Inter też jest bardzo duż marką, generuje duże zyski i nie wypadliśmy sroce spod ogona, mamy najlepszych kibiców we włoszech, dowód dochody z biletów .
21.05.2020 o 11:10 przez Lopez
+3
Lopez
Okazuje się, że jedne z najbogatszych klubów na świecie, wcale nie są takie bogate ;) Ani euro im nie spuszczać. Dla nas nie byliby tacy łaskawi.
21.05.2020 o 16:03 przez Endru
+3
Endru
Ja pamietam jak PSG twardo stalo przy Pastore 25 baniek no i nasi odpuścili cale szczescie mielismy wtedy problem z ffp co nas uchroniło od tego połamańca ale to jeden z przykładów dlaczego nie warto byc dla nich łaskawym. 70 albo nara.
21.05.2020 o 10:19 przez Kondzik
+1
Kondzik
Pewnie my schodzmy z ceny a nas inni będą dymac i stać przy swoim 👏 szejk zaliczył kryzys przez wirusa? XD dobra przykrywka.
21.05.2020 o 10:19 przez jacodj
+1
jacodj
Tak tak... Najlepiej za darmo.... Co za dziady!

Shoutbox

Nitrogen 18.09.2020 21:59

Coś pięknego

Nitrogen 18.09.2020 21:59

Ależ asysta Lewego

Nitrogen 18.09.2020 21:58

W derbach Wiseł

Woo-cash 18.09.2020 21:57

Wisła wyhrywa

Skepta 18.09.2020 21:54

W sensie w mlodziezowce grali jeszcze wtedy ta trojka

Skepta 18.09.2020 21:54

Szczesny udzielil oststnio wywiadu jakims jutuberom i mowil ze byl w szoku ze gnabrego tak puscili latwo z Araenalu. Mowil ze jak gral tam jeszcze to bylo 3 takich grajkow z mega potencjalem co wiedzial ze zrobia kariere i ze to byl gnabry, bellerin i jakis eisfeld. No tylko z tym isfeldem mu nie wyszlo

Nitrogen 18.09.2020 21:52

Już rok wcześniej był kozakiem

Czarson 18.09.2020 21:51

Gnabry w ostatnim roku zrobil jeden z najwiekszych progresow w europejskiej pilce

Woo-cash 18.09.2020 21:51

Lewandowski juz sie skończył

Woo-cash 18.09.2020 21:50

Bajern na piątkę

Czarson 18.09.2020 21:50

skala talentu jest nieporownywalna

Czarson 18.09.2020 21:50

niestety

Czarson 18.09.2020 21:50

>tonal

Czarson 18.09.2020 21:50

pina> kumbu

Woo-cash 18.09.2020 21:49

Slabo grajo

Orzeu 18.09.2020 21:49

tak będzie wyglądał Pinamonti pod okiem Conte https://i.ibb.co/nzwwKRb/Clipboard01.jpg

Nitrogen 18.09.2020 21:49

Jezu ten Bayern

Woo-cash 18.09.2020 21:48

Czy ja wiem czy tak fajnie. Uj tam wyjdzie w praniu.

KoBa 18.09.2020 21:48

No nie, Klinsi xD

WTC 18.09.2020 21:46

no i fajnie że ten Pina wrócił

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Spezia

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26926

Liczba newsów: 37458