Plotki transferowe

Wszyscy chcą obniżki cen (7)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
10 dni temu
855
7
Marotta i Ausilio

Barcelona w negocjacjach Lautaro, Bayern w sprawie Perisicia i PSG w odkupie Icardiego. Wszyscy starają się wymusić na Interze nowe ceny zawodników.

Można powiedzieć, że giganci europejskiego futbolu, którzy prowadzą z Interem rozmowy na temat transferów, obrały wspólną strategię działania i zamierzają rozmawiać tak długo, by zapłacić jak najmniej.

Marotta nie ma w planach uginania się po presją, ponieważ w umowie każdego zawodnika jest jasno określona cena wykupu, dlatego dyrektorzy Interu mogą rozdawać karty. Jeśli jednak chcą zdobyć gotówkę ze sprzedaży na kolejne ruchy, muszą działać umiejętnie i nie zamykać się na rozmowy. Przynajmniej w przypadku wypożyczonych piłkarzy.

Z końcem maja kończy się wypożyczenie Mauro Icardiego, PSG ma zamiar skorzystać z wykupu za 70 mln euro, jednak klub z Paryża uważa, że cena jest za wysoka. Tłumacząc się trudną sytuacją na świecie spowodowaną pandemią i ewentualnymi stratami finansowymi, Leonardo próbuje obniżyć cenę snajpera do 50 mln euro. Inter uważa, że 20 mln rabatu na takiego zawodnika to za dużo, nawet jak na trudne czasy koronawirusa. 

 

Zobacz też

Dalbert

Fiorentina chce wykupić Dalberta, Biraghi wraca do Florencji (3)

30.05
16:25
Lautaro Martinez

Dzisiejsza prasa o transferze Martineza do Barcelony (8)

29.05
20:03

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.05.2020 o 13:40 przez wegorz
wegorz
Szejkowie sami wywołali rewolucję cenową, kupując Neymara za 222mln, a teraz zasłaniać się chcą coronavirusem ?? Obyśmy nie dali się wydymać, bo ceny za rok wrócą do stanu sprzed pandemii, a tu jednak chodzi łącznie o kilkadziesiąt milionów...
21.05.2020 o 12:16 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Żadnych zniżek. Jedyne co to obniżyłbym za Perka o jakieś 2-3 mln jak się zgodzą a za Icara 70 i ani centa mniej. To i tak mega rabat i świta psq bardzo dobrze o tym wie.
21.05.2020 o 12:01 przez mroowa111
mroowa111
nie dać się wykiwać z kasa jesteśmy na dobrej drodze by wrócić do eurpejskiej czołóki, dyktować zaporowe ceny za piłkarzy, w końcu Inter też jest bardzo duż marką, generuje duże zyski i nie wypadliśmy sroce spod ogona, mamy najlepszych kibiców we włoszech, dowód dochody z biletów .
21.05.2020 o 11:10 przez Lopez
+3
Lopez
Okazuje się, że jedne z najbogatszych klubów na świecie, wcale nie są takie bogate ;) Ani euro im nie spuszczać. Dla nas nie byliby tacy łaskawi.
21.05.2020 o 16:03 przez Endru
+3
Endru
Ja pamietam jak PSG twardo stalo przy Pastore 25 baniek no i nasi odpuścili cale szczescie mielismy wtedy problem z ffp co nas uchroniło od tego połamańca ale to jeden z przykładów dlaczego nie warto byc dla nich łaskawym. 70 albo nara.
21.05.2020 o 10:19 przez Kondzik
+1
Kondzik
Pewnie my schodzmy z ceny a nas inni będą dymac i stać przy swoim 👏 szejk zaliczył kryzys przez wirusa? XD dobra przykrywka.
21.05.2020 o 10:19 przez jacodj
+1
jacodj
Tak tak... Najlepiej za darmo.... Co za dziady!

Shoutbox

ManOnFire 31.05.2020 08:49

Ja do niego nic nie mam, żeby nie było.

ManOnFire 31.05.2020 08:48

No właśnie

Klinsi64 31.05.2020 08:48

schizofreNia...nie dziwie sie że cie wylali z tej poradni

Klinsi64 31.05.2020 08:48

CzarodziejCzasu 31.05.2020 07:57 Schizofremia. Mozesz to wyleczyć

ManOnFire 31.05.2020 08:47

Zależy co sobie wymyślisz Duszyna

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:41

Co piles siusiak

ManOnFire 31.05.2020 08:29

Interu *

ManOnFire 31.05.2020 08:29

Inter sie kocha i szanuję, a jak ktoś próbuje zabłysnąć hejtujac i propsujac farse, nie może być kibicem Interem, jesteś pokemonem Internetowym

ManOnFire 31.05.2020 08:26

Myślisz, ze będziesz zly niedobry, bo w życiu dostajesz po dupie przez korone. Wyjdź z tej płaszczyzny życia

ManOnFire 31.05.2020 08:24

Hejtujesz wszystko nawet 22 maj 2010i masz sie za kibica? Szukać dowartosciowania w złym stylu

Nasir 31.05.2020 08:24

witam ja wlasnie kontempluje zapach porannego espresso, niestety potwierdzam mialem ta marte, troche dretwa ale po pierwszych 8 centymetrach to jak nieuzywana,

Woo-cash 31.05.2020 08:16

Dzień dobry a zarazem dobranoc. Krypto zwyżkuje dzisiaj ładne wzrosty. Pozdrawiam🙂

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:10

Marta lezy obok mnie i smieje sie z cb

ManOnFire 31.05.2020 08:09

Jesteś jak Stanowski hejtujesz Inter będąc kibicem tego klubu, żeby zabłysnąć. Mega żałosne

ManOnFire 31.05.2020 08:07

Nie wiem z czym sie czujesz źle, a z czym dobrze, Twoje życie.

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:03

Z jednej strony zabawne z drugiej mega przykre. Musisz sie zle czuc z tym

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:02

Ogladalismy sobie ten filmik codziennie

ManOnFire 31.05.2020 08:02

Trenuj realnie, nie na sb, zgubisz brzuch :)

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:01

Spalem z ta twoja marta i opowiadala mi o tobie. Smialismy sie z ciebie. Nasir tez ja posuwal

ManOnFire 31.05.2020 07:59

Trening, basen, bieganie, rower i Cypr brzuch wielki, alteta Czarodziej :)

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638