Wywiady z piłkarzami

Wypowiedzi piłkarzy Interu i Udinese (7)

Autor:
Źródło: inter.it
około 13 lat temu
1358
7

Goście z malowniczego Udine, prowadzona przez Francesco Guidolina ekipa Zebrette rozbiła na zakończenie sezonu na Stadio Giuseppe Meazza drużynę Interu Mediolan 2-5. Gdy ten obfitujący w bramki ale bolesny dla kibiców Nerazzurri spektakl dobiegł końca nie zabrakło pomeczowych wypowiedzi piłkarzy obu stron. Poniżej prezentujemy zapisy rozmów dziennikarzy różnych stacji z Juanem Jesusem, Yuto Nagatomo i dwójką naszych niedzielnych rywali. 

 

juan

 

Juan Jesus: - Jest nam dziś bardzo przykro. Wszyscy czujemy smutek ponieważ chcieliśmy dziś zwycięstwa a sprawy nie potoczyły się dla nas dobrze. Osobiście czuję radość ze strzelonej bramki ale nie dała ona nic zespołowi, nie wpłynęła na wynik. Mecz zaczął się dla nas fatalnie i gdy jesteś środkowym obrońcą to taka bramka stracona w pierwszej minucie kompletnie podcina Ci skrzydła. Zawaliłem w tej sytuacji. 

 

- W tym sezonie próbowaliśmy chyba wszystkiego. Również wszystko co mogło na nas źle wpłynąć się wydarzyło. Straciliśmy wielu ważnych graczy przez kontuzje. To wstyd jak prezentowaliśmy się w końcówce sezonu i jak go zakończyliśmy. Cale szczęście, że dobiegł już końca i możemy się w pełni skupić na rozpoczęciu kolejnego z pełną świeżością. 

 

- Przyszłość trenera? To oczywiście decyzja Prezydenta. Ja jednak zawszę będę wdzięczny Stramaccioniemu za wszystko co dla mnie zrobił. Fani są zawiedzeni? Jestem pewny, że wrócimy do gry silniejsi. Jestem im wdzięczny za to, że nie gwizdali i nie buczeli nawet dziś. Należy im się nasz szacunek ponieważ udowadniają, że widzą przez co przechodzimy. Walter Samuel? Zawsze bardzo ważny gracz, ktoś na kimś się wzoruję. 

 

yuto

 

Yuto Nagatomo: - Mieliśmy w tym sezonie do czynienia z tak wieloma problemami, urazami i poważnymi kontuzjami; ja osobiście jak i cała drużyna. To było przyczyną wielu z naszych boiskowych porażek, co było widoczne na przestrzeni całego zakończonego już sezonu. Dużym pozytywem jest jednak to, że wielu graczy Primavery sprawdziło się gdy byli drużynie tak bardzo potrzebni. 

 

- Moje kolano? Wszystko jest już z nim w porządku, również w czasie meczu nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Wolałem uniknąć interwencji chirurgicznej jednak nie było tak, że powodem była chęć gry w Pucharze Konfederacji. To były tylko plotki. Chciałbym podziękować wszystkim fanom, trenerowi, sztabowi medycznemu i przede wszystkim Massimo Morattiemu za okazane wsparcie, które dostałem w tym ciężkim dla mnie sezonie. 

 

udine

 

Mehdi Benatia: - Wspaniałe zwycięstwo! Również wielka radość z powodu kwalifikacji do gry w Lidze Europejskiej. Można powiedziec, że dokonaliśmy dziś kolejnego cudu. Zaliczyliśmy niesamowitą końcówkę sezonu, osiem zwycięstw z rzędu to całkiem niezłe osiągnięcie. Mieliśmy wiele problemów w pierwszej części tej kampanii ale poradziliśmy sobie z nimi i rozegraliśmy świetną rundę rewanżową. Moja kondycja? Myślę, że wszystko jest dobrze, musiałem jednak opuścić boisko z powodu bólu w nodze. Inter? Nie mieli dziś szczęscia. Poza tym jesteśmy świetni w wygrywaniu z nimi. 

 

Luis F. Muriel: - Jestem bardzo szczęśliwy z gola i z naszej wygranej. To co osiągneliśmy jest wielkie, w przyszłym roku chcemy zaprezentować się jeszcze lepiej. Nikt w nas nie wierzył ale ciężka praca zaowocowała. Cieżko pracowaliśmy aby odrobić stracone jesienią punkty. Czy rozumiemy się już Di Natale? On jest wyjątkowy, ja wciąż jestem tylko opcją w ataku i to trener będzie decydował czy ustawiac nas na boisku razem czy nie. Wakacje? Już niedługo będę grał dla swojej drużyny narodowej. 

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.05.2013 o 23:09 przez dodo_IM
dodo_IM
Szkoda to wszystko komentować. Jesus potrafi się wypowiedzieć z sensem, szkoda że gra mu lepiej nie wychodzi.
20.05.2013 o 16:39 przez Majster98
Majster98
co za żenada , banda imbecyli . coś strasznego :(
20.05.2013 o 13:08 przez piotrekninter
piotrekninter
fakt,zawalil,sie przyznal, z Yuto mozna powiedziec ze 4 bramy poszly
1sza juan, 3 Juan Yuto ich strona, za duzo miejsca zostawili
5 Yuto,
szczerze, jak zostaniemy z tkaimi graczami jak 40letni Zanetti Jonathan Yuto i Pereira na bokach to bedzie katastrofa, juz wole zeby ktos odszedl i ogrywac Mbaye,bo talent ma, nie mozna go zmarnowac, on Kovacic Duncan Livaja w przyszlosci,jak da im sie szanse beda miazdzyc
20.05.2013 o 12:24 przez Granat105
Granat105
Z naszych to tylko Juan potrafi się wypowiedzieć ...
20.05.2013 o 11:20 przez Pawel1992
Pawel1992
bilans goli ujemny , liczba porażek i zwycięstw równa fatalne miejsce i przyszły sezon bez pucharów a do grudnia mieliśmy szanse na LM a nawet na mistrzostwo.
Szkoda.
20.05.2013 o 10:15 przez el_loco
el_loco
"To wstyd jak prezentowaliśmy się w końcówce sezonu i jak go zakończyliśmy" - przynajmniej jeden się przyznaje.
20.05.2013 o 09:54 przez mari85
mari85
Brednie!

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się