Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
ale nie ma wyjikow
Wyciągniemy Provedela pewnie tylko i znowu w sierpniu będzie szukanie chvj wie kogo na szybko
no licytować to my możemy się co najwyżej z takim Milanem
i idą tam gdzie jest kilka groszy wiecej
też nie wina działaczy że piłkarze są bez ambicji
A tak to wszystko przegrywamy
Pewnie nic
Ostatni tego typu to chyba Thuram bo za free a z drozszych Pavard o ktorego tez byla telenowela
to może Pavard
wyrwany Dumfries i wymieniane nazwiska to nawet nie połowa jego umiejętności i potencjał też nie za duży
Nie wiem czy Solet jest takim priorytetowym celem w obronie
Kibic chodzi mi o pilkarzy typu Lookmann, Bremer, Palestra, Kone itd.
starego sommera zastępuje duet w którym nikt nie jest obecnie 1 na poziomie klubu jak inter
czyli Inter bez żadnej konkretnej zmiany i wizji
Włoskie kluby nie stać na rozchwytywanych zawodników
Solet to uzupełnienie, Jones jest całkowicie zbedny
Paz byłby celem jeśli do poniedziałku Como by się nie dogadało z Realem. Dogadało się więc nie ma tematu
teraz spodziewam się że przyspieszymy w temacie Solet / Jones
w LM*
Solet provedel i Jones w takim razie to kiepskie plany jak na mistrza Włoch deklarującego chęć walki w