Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje
Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬
tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli
HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
Givaio Read to jedyne słuszne wyjście
przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato
dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła
kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę
Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy
pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
Provedel
trafi trafi
10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega
wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko