Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony
za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek
Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny
zapytać o tego Ndoye'a
tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2
tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto
obserwujemy co dalej
szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela
Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon
minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie
co tu dużo mówić rollercoaster te premercato
47+5 pisali w ciągu dnia
młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli
chyba źle przetłumaczyło, to razem z bonusami
Nie wiem czy dobrze przetłumaczyło, ale dawaliśmy 52 mln + bonusy
no ciekawie ciekawie
a się porobiło
może wyjdzie nam to na dobre
to trzeba trzymać kciuki za Dioufa
carvajal