Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Calafiori fajnie pokazał sie w PL
I nie zdziwię się jak Palestra polegnie, bo w Chelsea nadal jest burdel
To czuje że Cambiasso będzie planem B
niewielu ją zrobiło w ogóle
żaden włoch nie zrobił kariery od lat w anglii
ale jeżeli byłaby szansa na Paza za te 60 mln to mam nadzieję, że Inter nie odpuści
ale 60 to już za dużo
to grubo, ja czytałem wcześniej o 50 mln i dlatego byłem wkurwiony, że nie chcą wyrównać
a kto powiedział że Stanko zostanie, ci idioci są w stanie go spieniężyć żeby ruszyć po jakiegoś Jonesa
Rebelde 23.06.2026 22:30 Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
z Pazem też może być tak, że angole się wpiepszą bo akurat hajs mają, wię Marotta niech lepiej szybciutko dzwoni do Pereza ale czy to coś da to wątpię bo Mou chce Enzo od nich
Chelsea zapropnowało 60mln +10% z kolejnego transferu. Nie ma szans tego przezbić
bez mocnej akademii i piłkarzach wychowanych przez Inter będzie nam po prostu ciężko rywalizować i w różnica między Interem, a hegemonami z innych lig będzie tylko narastać
a jak już się dopchają do stołu z nadzieją że coś się uda to dostają po łapach jak ostatni frajerzy
można się śmiać z naszych młodzików, ale trzeba rozsądnie ich prowadzić i liczyć, że będą kolejni po Pio czy Stanko
Kibice im szybciej zrozumieją to tym mniej będzie boleć
ale nasi nie uczą się na błędach
Grzebiemy po śmietnikach od lat i długo to się nie zmieni
Ja uważam, że tego za dużo było w ostatnich 2-3 latach
Jak każdy klub