-
Sytuacja dyscyplinarna przed meczem z Fiorentiną (0)
28.11.2007 15:55
-
Pomeczowe wypowiedzi (0)
28.11.2007 11:02
-
Inter wygrywa i awansuje (0)
27.11.2007 20:23
-
Urodziny Manciniego (0)
27.11.2007 11:21
-
Inter v Atalanta z kometarzem Scarpiniego (0)
27.11.2007 11:20
-
Inter-Fenerbahce (zapowiedź) (0)
27.11.2007 11:18
-
Mancini wywołał burzę. (0)
27.11.2007 00:41
-
Noty za mecz z Atalantą (0)
26.11.2007 20:19
-
Wywiad z Mancinim (0)
26.11.2007 20:03
-
Cordoba na konferencji UEFA (0)
26.11.2007 19:41
-
Mancio powołał (0)
26.11.2007 17:35
-
Liga Typerów - Inter v Fenerbahce (0)
26.11.2007 08:25
-
Znamy sędziego (0)
25.11.2007 20:37
-
Inter - Fenerbahce: Sytuacja dyscyplinarna (0)
25.11.2007 13:29
-
Wypowiedzi po meczu (0)
25.11.2007 09:04
-
Kolejne zwycięstwo Primavery (0)
24.11.2007 22:42
-
Inter pokonuje Atalantę 2-1 (0)
24.11.2007 20:05
-
Wywiad z Mancinim (0)
23.11.2007 20:07
-
Powołani na Atalantę (0)
23.11.2007 16:41
-
Inter-Atalanta - zapowiedź (0)
23.11.2007 11:38
Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Gajdzik, dzisiaj, 17:43
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona
byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje
3 gole w LM
Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.
Napoli od miesiąca o niego zabiega
widział ktoś go w akcji?
Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).
I dobrze. Dychnie.
Thuram ani korków nie zakłada póki co
Sporo ryzykują mimo wszystko
Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu
U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln
BÓG DEMBELE
Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal
milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow
armorim
armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci
ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał
Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."
Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.