Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:33

ale on za darmo

WTC 18.08.2020 00:33

Valverde oczywiście

Kredence 18.08.2020 00:33

teraz ten Reinier ma isc na wypozyczeniedo Leverkusen

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:33

Kubo

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:33

przez tego całego Neymara co Barcelona zgarnęła

WTC 18.08.2020 00:33

Lunin, Vinicious, Rodrygo, Reinier, Odegaard

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:32

na Brazylię mocno się uwzięli

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:32

źle przeczytałem

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:32

dla mnie Sancho jest wart więcej niż Lautaro :D

WTC 18.08.2020 00:32

oni generalnie penetrują ten rynek młodzieżowy niesamowicie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:31

może wyjdą na tym lepiej

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:31

Real grubo przepłaca za młodzików z Brazylii

KibicInteru 18.08.2020 00:31

na pewno jest wart więcej niż Lautaro

Kredence 18.08.2020 00:31

raczej nie

Kredence 18.08.2020 00:31

nie wiem czy Sancho jest wart 120 mln

WTC 18.08.2020 00:31

no taka jest tendencja od kilku lat

Kredence 18.08.2020 00:31

wiec stad ceny mlodych

Kredence 18.08.2020 00:30

dzisiaj jest taka sytuacja, ze jak nie przeplacisz za mlodu za zawodnika a on sie potem rozwinie to pozniej ciezko kupic koksa

Nitrogen 18.08.2020 00:30

Ale to się chyba nie wydarzy

Nitrogen 18.08.2020 00:30

Ależ by było jakby Najmar Junior wygrał teraz LM

WTC 18.08.2020 00:30

chyba, że jest się Barceloną i daje się klauzulę 222 mln. za Neymara z PSG patrzącym na niego zza płotu

Nitrogen 18.08.2020 00:29

Wiem, Również byłem przygotowany na sapanie ze swojej strony

Kredence 18.08.2020 00:29

chcialem delikatnie wysapac

Nitrogen 18.08.2020 00:29

To zależy

WTC 18.08.2020 00:29

po to są klauzule

WTC 18.08.2020 00:29

mało który piłkarz jest wart klauzuli

Nitrogen 18.08.2020 00:29

Z mitem Nowego Aguero ;)

Kredence 18.08.2020 00:29

ale generalnie rozumiem o co Ci chodzi

Kredence 18.08.2020 00:29

no tutaj sie kazdy zgadza, ze nie jest wart klauzuli, wiec nie wiem z czym walczysz :D

maverik 18.08.2020 00:29

ciekawe czy Lautaro dalej pragnie Barcelony Bartomeu, 2;8, Koeman niebywaly

KibicInteru 18.08.2020 00:28

playoffs*

Nitrogen 18.08.2020 00:28

Póki co oczywiście nie jest wart jej bo zobaczymy jak to się rozwinie

KibicInteru 18.08.2020 00:28

oglądacie plaoffs dzisiaj?

Nitrogen 18.08.2020 00:28

Dobra dla mnie jest jest wart klazulii i oby został w Interze

CzarodziejCzasu 18.08.2020 00:28

A po ostatnich wydarzeniach to juz na pewno

CzarodziejCzasu 18.08.2020 00:28

Agent Martineza zw dwa tyg temu opisywał ze Martinez zostaje

Kredence 18.08.2020 00:28

wiec dobre pierwsze pol roku i dobra koncowka

Nitrogen 18.08.2020 00:27

No jak na swoje możliwości to nawet wybitny i tutaj nikt nie ma wątpliwości

Kredence 18.08.2020 00:27

no nie pól sezonu bo od meczu z Napoli gra swietnie

KibicInteru 18.08.2020 00:27

całość jest taka że zagrał dobry sezon i tyle

Nitrogen 18.08.2020 00:27

No też nie do końca z tą końcówką, ale ok

Nitrogen 18.08.2020 00:27

No to całość jest taka, że zagrał dobre pół sezonu

Kredence 18.08.2020 00:27

na koniec sezonu powrócił

KibicInteru 18.08.2020 00:27

liczy sie całość, a nie jakieś fragmenty

Nitrogen 18.08.2020 00:27

Rzoumiem

Kredence 18.08.2020 00:27

miał zniżkę formy jak cały zespol

Nitrogen 18.08.2020 00:27

Wiem teraz go bronimy. Potem znowu będzie Panicz

Nitrogen 18.08.2020 00:26

No ja mówię o drugiej połowie sezonu

Kredence 18.08.2020 00:26

za mocne okreslenie Nitro

KibicInteru 18.08.2020 00:26

udany sezon ogólnie

Kredence 18.08.2020 00:26

no nie zgadzam się, że mozna go nazywac półsezonowcem

KibicInteru 18.08.2020 00:26

Martinez 21 goli 7 asyst

Nitrogen 18.08.2020 00:26

Ale w sumie to nie masz argumentów liczbowych :P

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:26

daje radę

Nitrogen 18.08.2020 00:25

No póki co tak niestety Kredenc chyba że się nie zgadzasz

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:25

ja w sumie cieszę się, że Martinez zostaje

WTC 18.08.2020 00:25

z jednej strony lepiej żeby został, ale z drugiej pragnę tego ostatniego gwoździa do trumny Barcelony

Kredence 18.08.2020 00:25

tak wiemy, pólsezonowiec

Nitrogen 18.08.2020 00:25

To już by był absolutny obłęd Bartomeu xD

Nitrogen 18.08.2020 00:25

Boże oby przedłużył

maverik 18.08.2020 00:25

Szira

maverik 18.08.2020 00:25

#Barça are still interested in #LautaroMartinez, who remains the first choice of Bartomeu as a striker, but #Inter will offer to El Toro the extend of his contract until 2025 (€6M/year) next weeks. #transfers #FCB

Kredence 18.08.2020 00:24

na twitterze cisza

Kredence 18.08.2020 00:24

i opisał

Kredence 18.08.2020 00:24

moze jakis program na zywo leci czy cos

Nitrogen 18.08.2020 00:23

Z MilanNews akurat

Kredence 18.08.2020 00:23

no dobra ale skad to masz?

WTC 18.08.2020 00:23

mniej na bank nie zawołają

Nitrogen 18.08.2020 00:23

Stando a quanto riportato da Gianluca Di Marzio su Sky Sport 24, l'Inter sarebbe molto vicina a chiudere per Sandro Tonali. Per il giornalista dell'emittente satellitare i nerazzurri sono pronti a definire l'affare appena torneranno in Italia, tagliando fuori così le altre pretendenti al giovane centrocampista del Brescia.

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:23

może na grubej przecenie jest

WTC 18.08.2020 00:23

no oni dali za niego 35 baniek chyba

CzarodziejCzasu 18.08.2020 00:23

i idzie do Sromy

CzarodziejCzasu 18.08.2020 00:23

To niech sie pucuje

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:23

ten Gomez z Valencii ciekawe ile kosztuje

maverik 18.08.2020 00:23

Nitrogen skad to masz?

Kredence 18.08.2020 00:23

ale warto by go kupic kurcze

WTC 18.08.2020 00:23

Smalling chce ponoć zostać w Romie albo wracać do United

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:22

a my tyle nie damy

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:22

no właśnie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 00:22

Dopoki Skriniara nie opchniemy to i Smallina nie bedzie

Kredence 18.08.2020 00:22

do wyjecia IM, ale trzeba zaplacic srogo

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:22

ale chłop nie do wyjęcia w tym okienku

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:22

szkoda tego Milenkovicia

WTC 18.08.2020 00:22

Radu wraca więc drugi bramkarz też ogarnięty

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:21

ma podpisać kontrakt do 2025

Nitrogen 18.08.2020 00:21

*chce Ellas

Kredence 18.08.2020 00:21

no i amen

KibicInteru 18.08.2020 00:21

no pomocnik to pewnie ten Ndombele

Nitrogen 18.08.2020 00:21

Tonali w poniedziałek piłkarzem Interu. Inter nie zapłaci za Kumbulle tyle co Ellas @Di Marco

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:21

Kumbulla pewniak

maverik 18.08.2020 00:21

wtedy zostanie lewe wahadlo, pomocnik i ten 4 napastnik

Kredence 18.08.2020 00:21

ale nasi placic nie beda chcieli i slusznie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:21

Giroud sam opisywał, że chce zostać w Chelsea i za rok będzie szukał klubu

Kredence 18.08.2020 00:20

ja mysle ze Dzeko jest do wyjecia, kwestia ceny

KibicInteru 18.08.2020 00:20

nie pierw Tonali i Kumbuulla

WTC 18.08.2020 00:20

oni wydali kupę i hajsu i pewnie będą szukać sposobów na oszczędności

maverik 18.08.2020 00:20

Tonali, Kumbulla?

ZnawcaCalcio 18.08.2020 00:20

nie wiem WTC

maverik 18.08.2020 00:20

licze ze nasi od poniedzialku rusza grubo z transferami

WTC 18.08.2020 00:20

wbrew temu co pisze mav i znawca to ja uważam, że Giroud jest realny

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się