ale on za darmo
Valverde oczywiście
teraz ten Reinier ma isc na wypozyczeniedo Leverkusen
Kubo
przez tego całego Neymara co Barcelona zgarnęła
Lunin, Vinicious, Rodrygo, Reinier, Odegaard
na Brazylię mocno się uwzięli
źle przeczytałem
dla mnie Sancho jest wart więcej niż Lautaro
oni generalnie penetrują ten rynek młodzieżowy niesamowicie
może wyjdą na tym lepiej
Real grubo przepłaca za młodzików z Brazylii
na pewno jest wart więcej niż Lautaro
raczej nie
nie wiem czy Sancho jest wart 120 mln
no taka jest tendencja od kilku lat
wiec stad ceny mlodych
dzisiaj jest taka sytuacja, ze jak nie przeplacisz za mlodu za zawodnika a on sie potem rozwinie to pozniej ciezko kupic koksa
Ale to się chyba nie wydarzy
Ależ by było jakby Najmar Junior wygrał teraz LM
chyba, że jest się Barceloną i daje się klauzulę 222 mln. za Neymara z PSG patrzącym na niego zza płotu
Wiem, Również byłem przygotowany na sapanie ze swojej strony
chcialem delikatnie wysapac
To zależy
po to są klauzule
mało który piłkarz jest wart klauzuli
Z mitem Nowego Aguero
ale generalnie rozumiem o co Ci chodzi
no tutaj sie kazdy zgadza, ze nie jest wart klauzuli, wiec nie wiem z czym walczysz
ciekawe czy Lautaro dalej pragnie Barcelony Bartomeu, 2;8, Koeman niebywaly
playoffs*
Póki co oczywiście nie jest wart jej bo zobaczymy jak to się rozwinie
oglądacie plaoffs dzisiaj?
Dobra dla mnie jest jest wart klazulii i oby został w Interze
A po ostatnich wydarzeniach to juz na pewno
Agent Martineza zw dwa tyg temu opisywał ze Martinez zostaje
wiec dobre pierwsze pol roku i dobra koncowka
No jak na swoje możliwości to nawet wybitny i tutaj nikt nie ma wątpliwości
no nie pól sezonu bo od meczu z Napoli gra swietnie
całość jest taka że zagrał dobry sezon i tyle
No też nie do końca z tą końcówką, ale ok
No to całość jest taka, że zagrał dobre pół sezonu
na koniec sezonu powrócił
liczy sie całość, a nie jakieś fragmenty
Rzoumiem
miał zniżkę formy jak cały zespol
Wiem teraz go bronimy. Potem znowu będzie Panicz
No ja mówię o drugiej połowie sezonu
za mocne okreslenie Nitro
udany sezon ogólnie
no nie zgadzam się, że mozna go nazywac półsezonowcem
Martinez 21 goli 7 asyst
Ale w sumie to nie masz argumentów liczbowych
daje radę
No póki co tak niestety Kredenc chyba że się nie zgadzasz
ja w sumie cieszę się, że Martinez zostaje
z jednej strony lepiej żeby został, ale z drugiej pragnę tego ostatniego gwoździa do trumny Barcelony
tak wiemy, pólsezonowiec
To już by był absolutny obłęd Bartomeu xD
Boże oby przedłużył
Szira
#Barça are still interested in #LautaroMartinez, who remains the first choice of Bartomeu as a striker, but #Inter will offer to El Toro the extend of his contract until 2025 (€6M/year) next weeks. #transfers #FCB
na twitterze cisza
i opisał
moze jakis program na zywo leci czy cos
Z MilanNews akurat
no dobra ale skad to masz?
mniej na bank nie zawołają
Stando a quanto riportato da Gianluca Di Marzio su Sky Sport 24, l'Inter sarebbe molto vicina a chiudere per Sandro Tonali. Per il giornalista dell'emittente satellitare i nerazzurri sono pronti a definire l'affare appena torneranno in Italia, tagliando fuori così le altre pretendenti al giovane centrocampista del Brescia.
może na grubej przecenie jest
no oni dali za niego 35 baniek chyba
i idzie do Sromy
To niech sie pucuje
ten Gomez z Valencii ciekawe ile kosztuje
Nitrogen skad to masz?
ale warto by go kupic kurcze
Smalling chce ponoć zostać w Romie albo wracać do United
a my tyle nie damy
no właśnie
Dopoki Skriniara nie opchniemy to i Smallina nie bedzie
do wyjecia IM, ale trzeba zaplacic srogo
ale chłop nie do wyjęcia w tym okienku
szkoda tego Milenkovicia
Radu wraca więc drugi bramkarz też ogarnięty
ma podpisać kontrakt do 2025
*chce Ellas
no i amen
no pomocnik to pewnie ten Ndombele
Tonali w poniedziałek piłkarzem Interu. Inter nie zapłaci za Kumbulle tyle co Ellas @Di Marco
Kumbulla pewniak
wtedy zostanie lewe wahadlo, pomocnik i ten 4 napastnik
ale nasi placic nie beda chcieli i slusznie
Giroud sam opisywał, że chce zostać w Chelsea i za rok będzie szukał klubu
ja mysle ze Dzeko jest do wyjecia, kwestia ceny
nie pierw Tonali i Kumbuulla
oni wydali kupę i hajsu i pewnie będą szukać sposobów na oszczędności
Tonali, Kumbulla?
nie wiem WTC
licze ze nasi od poniedzialku rusza grubo z transferami
wbrew temu co pisze mav i znawca to ja uważam, że Giroud jest realny