Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:11

myślałem, że umrę

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:11

pamiętam jak Bojan nam strzelił

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:11

też tak uważam

Kredence 18.08.2020 01:11

blisko było

WTC 18.08.2020 01:11

nie był

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

ten Milito był w końcu na spalonym?

WTC 18.08.2020 01:10

no 2009 to była gruba kompromitacja

Nitrogen 18.08.2020 01:10

Generalnie to Chelsea od tego czasu mocno gardzę

Kredence 18.08.2020 01:10

Damien Duff alez to byl skrzydlowy xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

a kibice Barcelony wypominają Intera z 2010 xDDDD

Nitrogen 18.08.2020 01:10

Plus brak czerwonej dal Duffa

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

ale 2009 roku nikt nie przebije

Nitrogen 18.08.2020 01:10

Gol ze spalonego Terrego

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

przy rzucie rożnym

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

nie wiem

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

tam chyba ktoś Valdesa niby trzymał

WTC 18.08.2020 01:10

byłem przekonany że mu wtedy wyj-ebie

Nitrogen 18.08.2020 01:10

Tak

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:10

Nitro?

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:09

w 2005? 4-2?

Kredence 18.08.2020 01:09

xDD

WTC 18.08.2020 01:09

co Ballack wysapał na sędziego xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:09

tak

WTC 18.08.2020 01:09

Chelsea vs Barcelona, Znawca?

Nitrogen 18.08.2020 01:09

*2005

Nitrogen 18.08.2020 01:09

W 2006 też

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:09

najohydniejszy w historii LM

Nitrogen 18.08.2020 01:09

Jak Ronaldiho upokarzał Cecha

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:09

Wałek był w 2009

WTC 18.08.2020 01:09

i John Obi Mikel wtedy był uważany za turbo talenta w Chelsea

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:09

a potem Maurito wyruchał mu żonę

Nitrogen 18.08.2020 01:09

I potem wałek w rewanżu

Nitrogen 18.08.2020 01:09

Zdemolował Chelsea

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:09

Lopeziak dał im awans do finału chyba

WTC 18.08.2020 01:08

nieśmiele*

WTC 18.08.2020 01:08

i Maxi Lopez piękny z długimi włosami wtedy wchodził nieśmiale

WTC 18.08.2020 01:08

no też to pamiętam

Kredence 18.08.2020 01:08

pamietam jak Motta wchodzil do skladu xd

maverik 18.08.2020 01:08

mi Barca byla obojetna, dopiero obrzydla z Messim jak juz cos znaczyl, czyli gdzies 2006

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:08

z Luisem Garcią, Ryszardem

WTC 18.08.2020 01:07

to koszulki Barcelony i Juventusu mnie odrzucały jakoś tak

Kredence 18.08.2020 01:07

no ja pamietam Barcelone z Rochembackiem w skladzie np

WTC 18.08.2020 01:07

nawet jak jeszcze piłki nie śledziłem

Nitrogen 18.08.2020 01:07

I to była jedyna dobra praca Rajkarda jako trenera xD

WTC 18.08.2020 01:07

pamiętam że ja to tej Barcelony nienawidziłem od początku

maverik 18.08.2020 01:07

dopiero Rajkard odmienil

WTC 18.08.2020 01:06

no był czas że byli

maverik 18.08.2020 01:06

tak czy inaczej byli gowniani

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:06

Lipsk od kiedy gra w BL to chyba tylko raz nie awansował do LM

WTC 18.08.2020 01:06

nie ma chyba klubu, który nie miałby takich epizodów w swojej historii

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:05

jeżeli chodzi o sukcesy

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:05

Barcelona to był taki Inter w tamtych latach

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:05

tak jak my

maverik 18.08.2020 01:05

ale nie liczyli sie w walce o mistrza

maverik 18.08.2020 01:05

nie no Everton to tam nizej garowal

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:05

ale on i Xavi chyba połamali się i nie zagrali w finale

WTC 18.08.2020 01:04

to tak jakbyś teraz napisał, że przez ostatnie lata United było Evertonem bo nie grali w LM xD

maverik 18.08.2020 01:04

ale mi nie chodzi o historie xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:04

pamiętam

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:04

Messi zaczął coś grać w sezonie 2005/06

WTC 18.08.2020 01:04

bo to historycznie się nie zgadza

maverik 18.08.2020 01:04

4 miejsce kilka razy, raz 6, no wybitni to nie byli

WTC 18.08.2020 01:04

no ale nie możesz powiedzieć o Barcelone, że była Sevillą

Nitrogen 18.08.2020 01:04

Messi 2006. Pamiętam jego debiutancki gol w LM z Panathinakosem

maverik 18.08.2020 01:04

a mi chodzi przed

maverik 18.08.2020 01:04

2004 dopiero przyszedl

maverik 18.08.2020 01:04

no ale Etoo to przeciez w Majorce gral

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:03

on zaczął grać poważnie w Barcelonie w 2005 chyba

WTC 18.08.2020 01:03

Eto'o, Deco, Ronaldinho, Larson, Giuly

WTC 18.08.2020 01:03

no to przecież przy przyjściu Rijkarda się ogarnęli

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:03

Era Messiego to bardziej 2006 chyba

maverik 18.08.2020 01:03

czyli 2004

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:03

bardziej przed erą Ronaldinho

WTC 18.08.2020 01:03

mimo że w klubie jest raz na kilka lat

WTC 18.08.2020 01:02

Kroenke to taki typ co sam sobie pensje wypłaca z Arsenalu za prezesowanie

maverik 18.08.2020 01:02

koniec lat 90 to wiadomo, ale ja mowie tuz przed era Messiego

WTC 18.08.2020 01:02

no tak

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:02

bo jemu on nie chciał sprzedać chyba

WTC 18.08.2020 01:02

ale sprzedał swoje udziały Kroenkiemu

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:02

miał chyba +20% udziałów

maverik 18.08.2020 01:02

Mallorca ich wyprzedzala

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:02

chciał wykupić klub i zainwestować

maverik 18.08.2020 01:02

wczesniej 4 miejsce, sezon wczesniej tez 4 miejsce

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:02

tam Rusek był w Arsenalu

WTC 18.08.2020 01:01

super mocarna Barcelona z Kluivertem itp

maverik 18.08.2020 01:01

i to ledwo 6 miejsce

WTC 18.08.2020 01:01

no ale to był epizod Mav

maverik 18.08.2020 01:01

sezon 2002/03, 6 miejsce

WTC 18.08.2020 01:01

no Arsenal to bogaty klub, ale Kroenke to straszny zdzierca jest

Nitrogen 18.08.2020 01:01

No nie bałdzo xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:01

wiadomo, że było Deportivo i Valencia

Nitrogen 18.08.2020 01:01

Sevillą z 15 tytułami i 2 LM

maverik 18.08.2020 01:01

no jak nie

Nitrogen 18.08.2020 01:01

Nie no maverik xD

WTC 18.08.2020 01:01

bez przesady xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:01

Arsenal z tym hajsem to nie do końca chyba

maverik 18.08.2020 01:00

Barcelona przeciez przed era Messiego to byla taka Sevilla, cos tam kolo top4 sie krecili

maverik 18.08.2020 01:00

ale nie dalo rady

Nitrogen 18.08.2020 01:00

Amen

WTC 18.08.2020 01:00

i jakieś ruchy mogą jednak wykonywać, bo Barcelona to tak średnio

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się