myślałem, że umrę
pamiętam jak Bojan nam strzelił
też tak uważam
blisko było
nie był
ten Milito był w końcu na spalonym?
no 2009 to była gruba kompromitacja
Generalnie to Chelsea od tego czasu mocno gardzę
Damien Duff alez to byl skrzydlowy xD
a kibice Barcelony wypominają Intera z 2010 xDDDD
Plus brak czerwonej dal Duffa
ale 2009 roku nikt nie przebije
Gol ze spalonego Terrego
przy rzucie rożnym
nie wiem
tam chyba ktoś Valdesa niby trzymał
byłem przekonany że mu wtedy wyj-ebie
Tak
Nitro?
w 2005? 4-2?
xDD
co Ballack wysapał na sędziego xD
tak
Chelsea vs Barcelona, Znawca?
*2005
W 2006 też
najohydniejszy w historii LM
Jak Ronaldiho upokarzał Cecha
Wałek był w 2009
i John Obi Mikel wtedy był uważany za turbo talenta w Chelsea
a potem Maurito wyruchał mu żonę
I potem wałek w rewanżu
Zdemolował Chelsea
Lopeziak dał im awans do finału chyba
nieśmiele*
i Maxi Lopez piękny z długimi włosami wtedy wchodził nieśmiale
no też to pamiętam
pamietam jak Motta wchodzil do skladu xd
mi Barca byla obojetna, dopiero obrzydla z Messim jak juz cos znaczyl, czyli gdzies 2006
z Luisem Garcią, Ryszardem
to koszulki Barcelony i Juventusu mnie odrzucały jakoś tak
no ja pamietam Barcelone z Rochembackiem w skladzie np
nawet jak jeszcze piłki nie śledziłem
I to była jedyna dobra praca Rajkarda jako trenera xD
pamiętam że ja to tej Barcelony nienawidziłem od początku
dopiero Rajkard odmienil
no był czas że byli
tak czy inaczej byli gowniani
Lipsk od kiedy gra w BL to chyba tylko raz nie awansował do LM
nie ma chyba klubu, który nie miałby takich epizodów w swojej historii
jeżeli chodzi o sukcesy
Barcelona to był taki Inter w tamtych latach
tak jak my
ale nie liczyli sie w walce o mistrza
nie no Everton to tam nizej garowal
ale on i Xavi chyba połamali się i nie zagrali w finale
to tak jakbyś teraz napisał, że przez ostatnie lata United było Evertonem bo nie grali w LM xD
ale mi nie chodzi o historie xD
pamiętam
Messi zaczął coś grać w sezonie 2005/06
bo to historycznie się nie zgadza
4 miejsce kilka razy, raz 6, no wybitni to nie byli
no ale nie możesz powiedzieć o Barcelone, że była Sevillą
Messi 2006. Pamiętam jego debiutancki gol w LM z Panathinakosem
a mi chodzi przed
2004 dopiero przyszedl
no ale Etoo to przeciez w Majorce gral
on zaczął grać poważnie w Barcelonie w 2005 chyba
Eto'o, Deco, Ronaldinho, Larson, Giuly
no to przecież przy przyjściu Rijkarda się ogarnęli
Era Messiego to bardziej 2006 chyba
czyli 2004
bardziej przed erą Ronaldinho
mimo że w klubie jest raz na kilka lat
Kroenke to taki typ co sam sobie pensje wypłaca z Arsenalu za prezesowanie
koniec lat 90 to wiadomo, ale ja mowie tuz przed era Messiego
no tak
bo jemu on nie chciał sprzedać chyba
ale sprzedał swoje udziały Kroenkiemu
miał chyba +20% udziałów
Mallorca ich wyprzedzala
chciał wykupić klub i zainwestować
wczesniej 4 miejsce, sezon wczesniej tez 4 miejsce
tam Rusek był w Arsenalu
super mocarna Barcelona z Kluivertem itp
i to ledwo 6 miejsce
no ale to był epizod Mav
sezon 2002/03, 6 miejsce
no Arsenal to bogaty klub, ale Kroenke to straszny zdzierca jest
No nie bałdzo xD
wiadomo, że było Deportivo i Valencia
Sevillą z 15 tytułami i 2 LM
no jak nie
Nie no maverik xD
bez przesady xD
Arsenal z tym hajsem to nie do końca chyba
Barcelona przeciez przed era Messiego to byla taka Sevilla, cos tam kolo top4 sie krecili
ale nie dalo rady
Amen
i jakieś ruchy mogą jednak wykonywać, bo Barcelona to tak średnio