XD
nagraj jakpodczas stosunku mówisz jej że jest idealna itp
jutro przyjdzie to zrobie focie jej dupska
dokł
takie prawo natury
więc jaka różnica
no ale daje dupy chadom
no ale tak wyglada
ale o dziwo ona nie jest pusta jak agniesia co dawala dupy latino boy
no takie wnioski mozna by wyciagnac
czyli zwykly atencyjny worek
beka
zycie za kieszonkowe od tatusia
tam tylko zdjecia z przymierzalni
+1
xd
nie obserwuje jej
nie mam
pokaż skriny może nasir
nie będę jej dawał atencji
obczaję io cofnę
XDXDXD
czlowieku jak ona mi kiedys pokazala wylew spermiarstwa w komentarzach
+1
+`
to będzie miała ponad
xd
10k follow :o
tak
ona ma 10 k followersów?
fotki gabi na insta: glanciaa
jak już posiłku to i jej może
to może też foto gabrysi
a co do conte to juz wczoraj pisalem, w piatek podnosi puchara a w sobote dymisja
nastepnie lekkie pieczenie w dloni gdy wylapala listwe na policzek
xd
oduczwalem niezwykle ciasna pusie gabi rysi gabrysi
ocęń
foto posiłku może
za moment pierwszy posilek
do 14 nic nie jadleś?
i co odczuwałeś widząc cieszącego się wczoraj Conte
jeszcze nic
co tam dobrego, co dziś zjedzone było
nasir witam
witam
10/10
maniekfci 18.08.2020 14:13 Lautaro-Lukaku-Messi oceńcie
A przez takie gadanie to srodowisko sie zastanawia czy conte zostanie
może Allegri obejrzy już emcz z trybun w Kolonii
no też liczę na to że zostanie na jakieś 2 lata jeszcze przynajmniej
wszystko możliwe
Czyli wielki triumf a potem out
Zeby nie bylo jak w 2010 xddd
to nie jest tak mało
w Juventusie spędził 3 lata
Niech Conte to powtorzy
Klopp, Pep, Zidane, Max czy Simeone potrafia na miejscu usiedziec
Lautaro-Lukaku-Messi oceńcie
I to jego ogromna wada
Ale nie jest opcja dlugoterminowa jak pozostali
Podniesienie Juventusu, podniesienie Chelsea i teraz podnoszenie Interu
a Conte uważam za top 3 z powodu skuteczności jego działań
No ale teraz badasz odlegla przeszlosc kolego
jakby patrzeć przez pryzmat samych trofeów to trzeba by wsadzić np. Mourinho do każdej listy, a wiadomo jaki to jest już wypaleniec
u mnie przypadkowa
kolejność sobie sami ułożycie
No a Pirlo?
z perspektywy ostatnich lat to Zidane, Klopp, Allegri
na teraz top 3 to Conte, Flick, Tuchel
jednakże to wszystko jest ruchome
na dzień dzisiejszy widzę top 5 tak: 1. Klopp, 2. Zidane, 3. Conte, 4. Guardiola, 5. Simeone
Zbyt krotkowzroczne myslenie
Nie jest w top 3 ani w top 5 bo mąci. Dałbyś pewnie Conte do top 3 a pominalbys np Zidane ktory dokonal nieprawdopodobnego wyczynu, kloppa ktory gral w 3 finalach lm i odbudowal lfc albo caloksztalt pracy Simeone ktory zwyczajnie na top 3 zasluguje wprowadzajac Atletico do swiatowej czolowki
Najbardziej zawiodl Pep Guardiola
W sumie to top 5 wystarczy
To opisz top 10 swoje
Top 3 xd
Szkoda ze beton
Niesamowity trener, chyba jest w 3 najlepszych na świecie moim zdaniem
mówią, że to wizjoner, który wniósł nową taktykę z 3 obrońców do PL. Także opisują, że bramki strzelane przez Chelsea były specjalne z powodu szalonych celebracji ze strony Pana Conte
Wszedłem sobie na stronkę poświęconą Chelsea, ależ oni tam szanują nadal naszego trenera
pewnie po rozmowie z Lotito zdecydował gdzie chce grać xd
napluł na gówniane Lazio i poleciał sobie do Sociedad
El Mundo Deportivo: Barcelona igra z ogniem. Messi rozmawial z Suarezem, Alba, Busquetsem i Pique i nie widza dobrze przyszlosci. Nie mozna wykluczyć, ze Barcelona pozbedzie sie wszystkich zawodnikow z wysokimi kontraktami chcatlc ratować trudna sytuacje finansowa klubu. Pochettino nie byl nawet rozwazany, poniewaz klub chce postawic na nlodych graczy, a do takiej wizji pasuje Koeman
Lazio dostało Karmę WTC po tym jak Pandeva potraktowali
coś pięknego
xdddd
„Dowiedziałem się o transferze Davida Silvy do Realu Sociedad. Mam wielki szacunek do zawodnika, ale nie do człowieka” - czytamy słowa dyrektora sportowego Lazio, Igliego Tare.
drugi dzień z rzędu picca, ulewa mnie ale wrócę mocny bo zredukuję
kiełbaska + papryka + chlebek żytni a potem to chyba znowu picca
maniek jakie posilki dzisiaj
na ja wlasnie dostalem info do agatki ze wraca w piatek o 19 niestety ona jeszcze nie wie ze w tym terminie to juz gabi zakontraktowana takze bedzie musiala do soboty poczekac
https://www.facebook.com/typowaseriea/videos/695245587697604 i hajto wyjaśniony elo
masakra polaczek by płakał na kolanach krzycząc "niech ci nie będzie z nim tak dobrze" a ona w tym czasie osiągałaby stan extazy czując wielkiego Romelu pod żołądkiem
ploteczki?
panie lukaku niech pan mi teraz ladnie marte przelozy gwarantuje ona jest idealna a ja ide na spacer teraz zeby siem lepiej spalo
kus to by pewnie podal mu lubrykant i spytal czy moze sie kawy napije
jego kobieta typowa p0lka na widok zwierzaka nieparzystokopytnego w kolorze ciemny brąz dostałąby szału
Conte out