Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nasir 18.08.2020 14:25

XD

maniekfci 18.08.2020 14:25

nagraj jakpodczas stosunku mówisz jej że jest idealna itp

Nasir 18.08.2020 14:24

jutro przyjdzie to zrobie focie jej dupska

maniekfci 18.08.2020 14:24

dokł

Nasir 18.08.2020 14:24

takie prawo natury

maniekfci 18.08.2020 14:24

więc jaka różnica

maniekfci 18.08.2020 14:24

no ale daje dupy chadom

Nasir 18.08.2020 14:24

no ale tak wyglada

Nasir 18.08.2020 14:23

ale o dziwo ona nie jest pusta jak agniesia co dawala dupy latino boy

Nasir 18.08.2020 14:23

no takie wnioski mozna by wyciagnac

maniekfci 18.08.2020 14:23

czyli zwykly atencyjny worek

maniekfci 18.08.2020 14:22

beka

Nasir 18.08.2020 14:21

zycie za kieszonkowe od tatusia

Nasir 18.08.2020 14:21

tam tylko zdjecia z przymierzalni

Piter 18.08.2020 14:21

+1

maniekfci 18.08.2020 14:21

xd

Nasir 18.08.2020 14:21

nie obserwuje jej

Nasir 18.08.2020 14:21

nie mam

maniekfci 18.08.2020 14:21

pokaż skriny może nasir

maniekfci 18.08.2020 14:21

nie będę jej dawał atencji

maniekfci 18.08.2020 14:21

obczaję io cofnę

Nasir 18.08.2020 14:21

XDXDXD

Nasir 18.08.2020 14:20

czlowieku jak ona mi kiedys pokazala wylew spermiarstwa w komentarzach

maniekfci 18.08.2020 14:20

+1

maniekfci 18.08.2020 14:20

+`

maniekfci 18.08.2020 14:20

to będzie miała ponad

Nasir 18.08.2020 14:20

xd

Piter 18.08.2020 14:20

10k follow :o

Nasir 18.08.2020 14:20

tak

maniekfci 18.08.2020 14:20

ona ma 10 k followersów?

Nasir 18.08.2020 14:19

fotki gabi na insta: glanciaa

maniekfci 18.08.2020 14:18

jak już posiłku to i jej może

maniekfci 18.08.2020 14:18

to może też foto gabrysi

Nasir 18.08.2020 14:18

a co do conte to juz wczoraj pisalem, w piatek podnosi puchara a w sobote dymisja

Nasir 18.08.2020 14:18

nastepnie lekkie pieczenie w dloni gdy wylapala listwe na policzek

WTC 18.08.2020 14:17

xd

Nasir 18.08.2020 14:17

oduczwalem niezwykle ciasna pusie gabi rysi gabrysi

maniekfci 18.08.2020 14:17

ocęń

maniekfci 18.08.2020 14:17

foto posiłku może

Nasir 18.08.2020 14:17

za moment pierwszy posilek

maniekfci 18.08.2020 14:17

do 14 nic nie jadleś?

WTC 18.08.2020 14:17

i co odczuwałeś widząc cieszącego się wczoraj Conte

Nasir 18.08.2020 14:17

jeszcze nic

maniekfci 18.08.2020 14:16

co tam dobrego, co dziś zjedzone było

maniekfci 18.08.2020 14:16

nasir witam

Nasir 18.08.2020 14:16

witam

Nasir 18.08.2020 14:16

10/10

Nasir 18.08.2020 14:16

maniekfci 18.08.2020 14:13 Lautaro-Lukaku-Messi oceńcie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:16

A przez takie gadanie to srodowisko sie zastanawia czy conte zostanie

maniekfci 18.08.2020 14:16

może Allegri obejrzy już emcz z trybun w Kolonii

WTC 18.08.2020 14:16

no też liczę na to że zostanie na jakieś 2 lata jeszcze przynajmniej

maniekfci 18.08.2020 14:16

wszystko możliwe

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:16

Czyli wielki triumf a potem out

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:15

Zeby nie bylo jak w 2010 xddd

WTC 18.08.2020 14:15

to nie jest tak mało

WTC 18.08.2020 14:15

w Juventusie spędził 3 lata

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:14

Niech Conte to powtorzy

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:14

Klopp, Pep, Zidane, Max czy Simeone potrafia na miejscu usiedziec

maniekfci 18.08.2020 14:13

Lautaro-Lukaku-Messi oceńcie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:13

I to jego ogromna wada

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:12

Ale nie jest opcja dlugoterminowa jak pozostali

WTC 18.08.2020 14:12

Podniesienie Juventusu, podniesienie Chelsea i teraz podnoszenie Interu

WTC 18.08.2020 14:12

a Conte uważam za top 3 z powodu skuteczności jego działań

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:11

No ale teraz badasz odlegla przeszlosc kolego

WTC 18.08.2020 14:11

jakby patrzeć przez pryzmat samych trofeów to trzeba by wsadzić np. Mourinho do każdej listy, a wiadomo jaki to jest już wypaleniec

maniekfci 18.08.2020 14:11

u mnie przypadkowa

maniekfci 18.08.2020 14:11

kolejność sobie sami ułożycie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:11

No a Pirlo?

maniekfci 18.08.2020 14:11

z perspektywy ostatnich lat to Zidane, Klopp, Allegri

maniekfci 18.08.2020 14:10

na teraz top 3 to Conte, Flick, Tuchel

WTC 18.08.2020 14:10

jednakże to wszystko jest ruchome

WTC 18.08.2020 14:10

na dzień dzisiejszy widzę top 5 tak: 1. Klopp, 2. Zidane, 3. Conte, 4. Guardiola, 5. Simeone

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:10

Zbyt krotkowzroczne myslenie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:10

Nie jest w top 3 ani w top 5 bo mąci. Dałbyś pewnie Conte do top 3 a pominalbys np Zidane ktory dokonal nieprawdopodobnego wyczynu, kloppa ktory gral w 3 finalach lm i odbudowal lfc albo caloksztalt pracy Simeone ktory zwyczajnie na top 3 zasluguje wprowadzajac Atletico do swiatowej czolowki

Endru 18.08.2020 14:07

Najbardziej zawiodl Pep Guardiola

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:05

W sumie to top 5 wystarczy

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:05

To opisz top 10 swoje

CzarodziejCzasu 18.08.2020 14:05

Top 3 xd

Endru 18.08.2020 14:04

Szkoda ze beton

WTC 18.08.2020 14:02

Niesamowity trener, chyba jest w 3 najlepszych na świecie moim zdaniem

WTC 18.08.2020 14:02

mówią, że to wizjoner, który wniósł nową taktykę z 3 obrońców do PL. Także opisują, że bramki strzelane przez Chelsea były specjalne z powodu szalonych celebracji ze strony Pana Conte

WTC 18.08.2020 14:01

Wszedłem sobie na stronkę poświęconą Chelsea, ależ oni tam szanują nadal naszego trenera

WTC 18.08.2020 13:58

pewnie po rozmowie z Lotito zdecydował gdzie chce grać xd

WTC 18.08.2020 13:58

napluł na gówniane Lazio i poleciał sobie do Sociedad

CzarodziejCzasu 18.08.2020 13:50

El Mundo Deportivo: Barcelona igra z ogniem. Messi rozmawial z Suarezem, Alba, Busquetsem i Pique i nie widza dobrze przyszlosci. Nie mozna wykluczyć, ze Barcelona pozbedzie sie wszystkich zawodnikow z wysokimi kontraktami chcatlc ratować trudna sytuacje finansowa klubu. Pochettino nie byl nawet rozwazany, poniewaz klub chce postawic na nlodych graczy, a do takiej wizji pasuje Koeman

Dyl87 18.08.2020 13:45

Lazio dostało Karmę WTC po tym jak Pandeva potraktowali :)

maniekfci 18.08.2020 13:40

coś pięknego

maniekfci 18.08.2020 13:40

xdddd

WTC 18.08.2020 13:32

„Dowiedziałem się o transferze Davida Silvy do Realu Sociedad. Mam wielki szacunek do zawodnika, ale nie do człowieka” - czytamy słowa dyrektora sportowego Lazio, Igliego Tare.

maniekfci 18.08.2020 13:29

drugi dzień z rzędu picca, ulewa mnie ale wrócę mocny bo zredukuję

maniekfci 18.08.2020 13:28

kiełbaska + papryka + chlebek żytni a potem to chyba znowu picca

Nasir 18.08.2020 13:15

maniek jakie posilki dzisiaj

Nasir 18.08.2020 13:14

na ja wlasnie dostalem info do agatki ze wraca w piatek o 19 niestety ona jeszcze nie wie ze w tym terminie to juz gabi zakontraktowana takze bedzie musiala do soboty poczekac

maniekfci 18.08.2020 13:12

masakra polaczek by płakał na kolanach krzycząc "niech ci nie będzie z nim tak dobrze" a ona w tym czasie osiągałaby stan extazy czując wielkiego Romelu pod żołądkiem

Lopez 18.08.2020 13:12

ploteczki?

Nasir 18.08.2020 13:12

panie lukaku niech pan mi teraz ladnie marte przelozy gwarantuje ona jest idealna a ja ide na spacer teraz zeby siem lepiej spalo

Nasir 18.08.2020 13:11

kus to by pewnie podal mu lubrykant i spytal czy moze sie kawy napije

maniekfci 18.08.2020 13:10

jego kobieta typowa p0lka na widok zwierzaka nieparzystokopytnego w kolorze ciemny brąz dostałąby szału

Kredence 18.08.2020 13:10

Conte out

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się