Archiwum shoutboksa

Nasir 18.08.2020 08:16

witam maniek

maniekfci 18.08.2020 08:15

jak wczorajszy wieczór

maniekfci 18.08.2020 08:15

witam @Nasir

Nasir 18.08.2020 08:14

Inter Mediolan pokonał w poniedziałek Szachtar Donieck w półfinale Ligi Europy aż 5:0. Włoski zespół ustanowił tym samym nowy rekord - jeszcze żaden zespół nie odniósł tak wysokiego zwycięstwa w tej fazie rozgrywek.

Skepta 18.08.2020 08:14

jesli przegramy z Sevilla to znaczy ze w Conte drzemie DNA przegrywow z juve

timon 18.08.2020 08:11

Od meczu z Fiorentina przelamanie fizyczne

Nasir 18.08.2020 08:10

Messi-Lukaku-Lautaro JEZU

Skepta 18.08.2020 08:10

trzeba miec an uwadze ze Messi biegal nie bedzie i Conte nie bedzie mial pomyslu na ustawienie Messiego :D

timon 18.08.2020 08:09

Nasi wczoraj znowu biegali az milo

timon 18.08.2020 08:08

Dzieki

Nasir 18.08.2020 08:08

no i smacznego tam

timon 18.08.2020 08:08

Na pewno Czarnogorski kotlet nadziewany serem w jednej z restauracji w Budvie

Skepta 18.08.2020 08:08

:D

Skepta 18.08.2020 08:07

Nasir 18.08.2020 08:05 w piatek puchar w sobote dymisja antonio zrob to blagamy

timon 18.08.2020 08:06

Siemasz Nasir

Nasir 18.08.2020 08:06

jakie posilki dzisiaj

Nasir 18.08.2020 08:06

witam timon

timon 18.08.2020 08:06

Trzeba byc debilem, zeby po tym sezonie chciec dymisji Conte

Nasir 18.08.2020 08:05

w piatek puchar w sobote dymisja antonio zrob to blagamy

CzarodziejCzasu 18.08.2020 07:50

Halogen ocen transfery Auriera i Bakayoko, czy cieszysz sie z nich, opisz

Kazam 18.08.2020 07:23

Ten sprint na koniec, poezja. Ikar zesralby sie koncertowo

Kazam 18.08.2020 07:22

Lukak mistrz

maniekfci 18.08.2020 07:08

dobrze powiedziane klinsi

Klinsi64 18.08.2020 07:06

przepraszam za wulgaryzmy

Klinsi64 18.08.2020 07:06

Lukaku to jest Pan Piłkarz,a icardi to zwykły uj do szczania

Ojciec SB 18.08.2020 06:56

jeszcze niedawno ktos tu mi pisal ze Lukaku a icardi to ten sam poziom

Pjerun 18.08.2020 06:55

pisalem to caly czas podczas jego transferu to zostałem obrzucany błotem.

Ojciec SB 18.08.2020 06:47

porownac go sobie z "kapitanem"ikardim przebrzydlym, wstyd dla tego klubu ze ktos taki byl kapitanem

Ojciec SB 18.08.2020 06:46

a transfer Lukaku to strzal w 10tke, patrzac na faceta jak on zyje calym meczem, jak probuje wplynac na innych zawodnikow no facet zyje Interem

Ojciec SB 18.08.2020 06:43

a patrzac jak budowany jest nasz zespol, ile mamy mlodych kotow, to az serce sie raduje

Ojciec SB 18.08.2020 06:43

Placuszek w formie na final, Martinec w koncu zaczal grac, to musi sie udac

FENDI_SOSA 18.08.2020 04:43

ty jednak znaawca

FENDI_SOSA 18.08.2020 04:43

uu

ZnawcaCalcio 18.08.2020 04:13

Tosiek i tak jesteśmy z Tobą

ZnawcaCalcio 18.08.2020 04:13

Inter Coach Antonio Conte: “I Say What I Think In A Constructive Way & Never With Intention To Offend”

FENDI_SOSA 18.08.2020 04:01

nie spac zwiedzac

FENDI_SOSA 18.08.2020 04:01

auu orły

WTC 18.08.2020 01:23

najlepszym*

WTC 18.08.2020 01:22

nie wiadomo do dziś na jakiej podstawie

WTC 18.08.2020 01:22

Borek to rok temu obwieszczał, że Cancelak jest najlepszy prawym obrońcą świata

maverik 18.08.2020 01:21

on to pojmuje niebywale

maverik 18.08.2020 01:21

Hajto jest

maverik 18.08.2020 01:21

jak nie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:21

tam nie ma nawet jednej osoby, która ogarnia Serie A

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:20

eksperci

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:20

Borek typował Dżuwe do wygrania w LM

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:19

z top 4 najgorzej wypadają Włosi w Europie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:19

i jest słabo

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:19

BL dogoniła

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:19

w tym czasie Espana odjechała Włochom

WTC 18.08.2020 01:19

wielopoziomowe nieszczęście generalnie

Nitrogen 18.08.2020 01:19

I przekonanie że było zajebiście to jak już mamy MŚ w 2006 to będzie tylko lepiej

Nitrogen 18.08.2020 01:18

To spowodowało zacofanie rządu i władz ligi

WTC 18.08.2020 01:18

według mnie upadek Interu i Milanu spowodował upadek całej ligi tak naprawdę

maverik 18.08.2020 01:18

a nawet 10

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:17

z 12 lat temu nigdy nie pomyślałbym że Milan i Inter przez tyle lat będą mieć problem z grą w LM

WTC 18.08.2020 01:16

a nawet wcześniejsze lata

WTC 18.08.2020 01:16

ostatnia dekada Interu i Milanu to powinna być opisana w jakichś podręcznikach

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:16

odszedł Motta zimą i Inter zesrał się xDD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:15

itp itd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:15

nie powtarzał formułek, że musimy być zjednoczeni

Kredence 18.08.2020 01:15

pamietam to doskonale

Kredence 18.08.2020 01:15

SPACEROWICZ

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:15

a po 2010 jako jedyny miał jaja mówić o tym co dzieje się w klubie

Kredence 18.08.2020 01:15

ta

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:15

Motta był bardzo szkalowany na SB

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:14

a wymyślił sobie Dżuwe

Kredence 18.08.2020 01:14

Motta na zawsze mi sie bedzie kojarzyl z tym

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:14

mógł wracać do tej swojej Brazylii

WTC 18.08.2020 01:14

teraz jak o tym sobie przypomniałem to życzę im kolejnych 10 gównianych transferów

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:14

kompromitacja na koniec kariery

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:14

beka z Lucio

Kredence 18.08.2020 01:14

zasłużyl niesamowcie

Kredence 18.08.2020 01:13

szkoda, że Motta nie zagrał w finale ...

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:13

za uszami nic nie mamy, bo szybko nas wyjaśniano

WTC 18.08.2020 01:13

i ten Busquets obrzydliwy

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:13

więc to jedyny moment, który możemy wspominać

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:13

my kompromitowaliśmy się w LM

Nitrogen 18.08.2020 01:13

Nie xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:13

chociaż minimalny?

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:13

ale według ciebie był wałek w 2010?

WTC 18.08.2020 01:12

i ten yebany Valdes podnoszący łapska o spalonego za każdym razem gdy wpuścił

Kredence 18.08.2020 01:12

jak widze jego morde w TV to natychmiastowo mam ochote go spoliczkowac

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:12

no sorry Nitro

Kredence 18.08.2020 01:12

niesamowity szczekacz

Nitrogen 18.08.2020 01:12

Wiadomo ze kibice wszystkich klubów pamiętaja tylko wygodne dla siebie fakty

Kredence 18.08.2020 01:12

Alba go przebil XDDD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:12

Xavi przebrzydły często sapie o ten mecz

WTC 18.08.2020 01:12

dwumecz przeciwko Barcelonie tylko pogłębił uczucie pogardy wobec tego klubu

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:12

bo nie było gola xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:12

dokł

Kredence 18.08.2020 01:12

ale tego kibice Barcelony juz nie pamietaja

Kredence 18.08.2020 01:11

forma byla taka ze nie musze pisac co to oznaczalo

Kredence 18.08.2020 01:11

a Milito szedl sam na sam

Nitrogen 18.08.2020 01:11

Niestety nie uznali

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:11

co za ulga

Kredence 18.08.2020 01:11

z pewnoscia Milito nie byl na spalonym po podaniu Etoo na poczatku meczu jak sedzia pokazal spalonego

WTC 18.08.2020 01:11

Chelsea z Joe Colem i Damienem Duffem na skrzydłach miała swój urok xD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 01:11

a potem sędzia odgwizdał rękę

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się