Archiwum shoutboksa

IlCapitano 18.08.2020 16:44

2,16 na Inter, spada, w nocy było 2,45

Klinsi64 18.08.2020 16:44

Amrabat fiora

Kazam 18.08.2020 16:44

Juz nie pamietam po prostu

Kazam 18.08.2020 16:44

No to doskonale😀

Michellaga 18.08.2020 16:44

a nie opcja

Michellaga 18.08.2020 16:44

Kazam przeciez przymus był

Kazam 18.08.2020 16:43

Niech biora, tymi transferami nie wroca predko do czolowki SA

Endru 18.08.2020 16:43

Ciekawi mnie ten magik z lille

Nitrogen 18.08.2020 16:43

Czemu mieliby go nie wykupić? Mieliby tylko problemy z FIFĄ

Kazam 18.08.2020 16:42

Oni tam maja teraz tego nigeryjskiego magika i boge pragna mocno. Mnie interesuje bardzoei czy wykupia mateo "koleczko" politano

Endru 18.08.2020 16:41

A ten Amrabat poszedl do Napoli?

Kazam 18.08.2020 16:41

Roznice moga byc niewielkie na rzecz lacyjo. Nasi teraz kontrakty z glowa proponuja

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:41

Wiec po co ma tsm iść

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:41

Hellas nie jest duzo gorszy od lazio

Kazam 18.08.2020 16:41

Teraz coraz wiecej graczy patrzy perspektywicznie

Kazam 18.08.2020 16:41

No nie Endrju

Kazam 18.08.2020 16:40

Taki Bastoni mial byc uzupelnieniem a gra w 1 skladzie. Skoczy z Krulem w ogien

Endru 18.08.2020 16:40

Wybierze to gdzie mu lepiej zaplaca a to chyba oczywiste

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:40

Mozemy miec wylacznosc na najlepszych grajkow w italii teraz

Kazam 18.08.2020 16:40

Jak jest powazny to wybierze Inter

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:39

No jak ma do wyboru lazio a Inter to co ma wybrac

Kazam 18.08.2020 16:39

Skrojony na 3 z tylu

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:38

Musi byc

Kazam 18.08.2020 16:38

No i slusznie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:38

Kumbulla jest priorytetem na to okiengo

Kazam 18.08.2020 16:38

30 mln za niego to za duzo

Kazam 18.08.2020 16:38

Ciekawe czy kumbulla do nas trafi, Kobra bierze ich na przeczekanie

Endru 18.08.2020 16:37

Milan zdobyl scudetto post COVID maja Ibrahimovica pewnie sie wzmocnią bo maja na to budzet mysle ze w przyszlym sezonie powalcza o top4

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:37

Rzym takie piękne miasto a kluby hańba

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:37

No

Klinsi64 18.08.2020 16:37

Kumbulla ma ich w dupie

Endru 18.08.2020 16:37

No z tym sie skompromitowali

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:36

Wiec jak maja rozwijac zespol

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:36

No dobrze, ale nie potrafia przekonać starego silvy

Endru 18.08.2020 16:35

No Lazio ma dobrego trenera ktory tam zostanie i nie widze masowej wyprzedaży wiec moze byc stabilnie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:35

To co oni za projekt maja

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:35

Na lazio to nawet silva rucha, a ponoc chcial w lm grać :lol:

Piekarz 18.08.2020 16:34

to wszystko brzmi komicznie

Piekarz 18.08.2020 16:33

projekt napoli

Piekarz 18.08.2020 16:33

projekt milanu

Piekarz 18.08.2020 16:33

projekt lazio

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:33

Opisz

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:33

Jaki projekt ma lazio ??

Endru 18.08.2020 16:30

Projekty Lazio milanu czy napoli sa ciekawsze od romy

WTC 18.08.2020 16:29

to niech będzie Lazio

WTC 18.08.2020 16:29

no Roma w Lidze Mistrzów to w sumie abstrakcja na ten moment

Endru 18.08.2020 16:28

Oj Roma to predko w Lm nie zagra

WTC 18.08.2020 16:27

i tak to się toczy to życie w tej Katalonii

WTC 18.08.2020 16:27

dadzą 150 baniek za Pawełka Dybalę, a potem go wypożyczoną po roku gdzieś do Romy, a ta Roma ich z rucha w Lidze Mistrzów

Endru 18.08.2020 16:26

Ciekawe po kogo ruszy barca jak messi do nas trafi

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:24

No to nie udzielam odpowiedzi no i xo

Nitrogen 18.08.2020 16:24

Po prostu się pytam i tyle

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:23

Jak sie pomyle

Endru 18.08.2020 16:23

Juz zostales złapany :)

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:23

A potem bedziesz mi wypominal

Nitrogen 18.08.2020 16:23

Spokojnie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:23

Chcesz mnie złapać na jakieś oswiadczenie

Nitrogen 18.08.2020 16:23

Pytam się tylko

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:23

Beka nitrogen co ty chcesz osiągnąć,

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:22

Inter to przeznaczenie Messiego od lat

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:22

Ja uważam, że Messi nie ma już czasu na długoterminowe projekty

Nitrogen 18.08.2020 16:22

Czyli na pewno przejdzie tak?

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:22

Musi zagrać w Interze

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:22

MUSI

Nitrogen 18.08.2020 16:22

Uważasz że Messi przejdzie do Interu?

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:21

A messi chyba nie ma tyle lat kariery żeby czekac

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:21

Finansowym, sportowym, organizacyjny

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:21

Oni sa w dupie na kazdym szczebly

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:21

Ale co to zmienia? Xd

Endru 18.08.2020 16:20

No ale nie jest tajemnica ze Abidal mial konflikt z Messim wiec to jakis krok w strone Leo

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:19

Moze cos wysapie ciekawego

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:19

Dzisiaj jest jakas konferenxka z bartomeu wieczorem

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:19

Wiec zna temat

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:19

Koeman pracownal w ajaxie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:19

Zauwazcie ze mogli wziac tego poczetino, ale oni wybrali trenera ktory moze odmlodzic ten sklad

Endru 18.08.2020 16:18

Suarez moze do Ajaxu wrocic

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:17

Barcelona siana wogole nie ma

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:17

Gdzies cos pisali ze neymara chcial z powrotem a to jest niemozliwe

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:16

Messi rzadza rewolucji ktorej nie dostanie

Kazam 18.08.2020 16:16

Z innej beczki, widzialem wczoraj na netflixie dokument o Anelce. Polecam kto moze, a nie widzial

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:16

Bzdura

Endru 18.08.2020 16:08

Abidal zwolniony z barcy to troche zmniejsza szanse na Messiego

Lopez 18.08.2020 16:01

Jarosław!Jaroslaw!

WTC 18.08.2020 15:56

kto nas teraz przed wirusem uratuje

CzarodziejCzasu 18.08.2020 15:53

....

Orzeu 18.08.2020 15:53

lol

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:45

w końcu będzie mógł spokojnie spać

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:44

Łukasz Szumowski: składam rezygnację

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:44

MŚ 2026 będą nasze

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:44

masakra

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:44

ale wysyp talentów

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:43

chociaż paru coś tam pograło i pokazało się

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:43

no tak

Kazam 18.08.2020 15:43

A to Ci zaskoczenie znawca :) wiesz ze do naszej ligi sciagaja emerytow raczej zagranicznych

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:43

Ekstraklasa to stan umysłu

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:42

z czego przedział wiekowy dla pierwszych 8 miejsc to 17-22

Kazam 18.08.2020 15:42

Xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 15:42

pierwsze 9 miejsc zajmują polacy

Kazam 18.08.2020 15:42

Chociaz mimo wszystko, jednak beka

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się