Archiwum shoutboksa

pablo77 18.08.2020 17:54

Zgadzam się . Ale moga być zdesperowani, chcą robić porządki może będzie wyprzedaż :D

Lopez 18.08.2020 17:54

Ani euro bym kuhwom nie spuscil

Lopez 18.08.2020 17:53

Oj szkoda

pablo77 18.08.2020 17:53

110 mln raczej nie mają, żeby wyłożyć

Lopez 18.08.2020 17:52

Nie ma odpowiedzi. Czyli Chuchu powiedzial w ten sposob: TAK

pablo77 18.08.2020 17:52

haha, wiem ze raczej. Ale takie fantasy tylko :)

Lopez 18.08.2020 17:51

Oni nie sa idiotami zeby zaproponowac taka wymiane

pablo77 18.08.2020 17:51

Wymienilibyście Lautaro za Griezmanna + Vidala + Firpo ? :D

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:50

Stefan Majewski też był fanem grania 3 z tyłu

Lopez 18.08.2020 17:49

Chuchu a jakby ktos chcial Twoich posladkow w zamian za bilet?

Michellaga 18.08.2020 17:47

on w dolcanie mocno 3 z tyłu grał

Michellaga 18.08.2020 17:47

do tego jest fanem grania z 3 z tyłu

Michellaga 18.08.2020 17:47

Padoliński sie znam po prostu

Chuchu 18.08.2020 17:43

Jakby nie było pandemii i finał by był zgodnie z planem w Gdańsku to bym nawet zabił żeby bilet kupić

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:38

Podoliński jako ekspert jest świetny

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:38

bardzo dobry

Endru 18.08.2020 17:37

No i dobry duet

Lopez 18.08.2020 17:37

Git

IlCapitano 18.08.2020 17:36

Finał skomentują Laskowski z Podolińskim

Endru 18.08.2020 17:35

Ta sevilla nie przegrala od lutego meczu

Imrahil 18.08.2020 17:34

a karakan oficjalnie zostanie samozwańczym bogiem futbolu

Czarson 18.08.2020 17:34

mam watpliwosci

Czarson 18.08.2020 17:34

poamtram, ze nie podpisywalem mesiego w fm

Imrahil 18.08.2020 17:33

dokł; jesli wygramy LE to przyjdzie messi i za rok tripleta. Proste.

Endru 18.08.2020 17:33

W tym sezonie 5 miejsce mamy

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:33

idzie ku lepszemu

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:33

świetnie

Endru 18.08.2020 17:33

Wskoczyliśmy na 33 miejsce w rankingu uefa

Czarson 18.08.2020 17:32

raz dostal tajlandie to nie bylo nagle do smiechu

Czarson 18.08.2020 17:32

beka max

Czarson 18.08.2020 17:32

wlaczasz hp a tam do borka i stano zwracakja sie jak do bozkow

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:32

dokł Czarson

Imrahil 18.08.2020 17:32

xD

Czarson 18.08.2020 17:32

wysraja 2 insajderskie newsy na miesiac i wielcy mejweni

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:31

ale myślałem, że chodzi o TVP :D

Czarson 18.08.2020 17:31

a to co oni robia jak widzicie wystarcza na bycie topowym dzienikarzem w pl

Nitrogen 18.08.2020 17:31

Tzn opisywał

Nitrogen 18.08.2020 17:31

1 mecz w każdej kolejce w Bundeslidze będzie komentował

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:31

w hejt parku, że jakiś news szykuje się

Czarson 18.08.2020 17:31

poprostu my za duzo wiemy

Nitrogen 18.08.2020 17:31

Powrót po latach

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:31

Stanowski coś opisywał

Nitrogen 18.08.2020 17:31

Borek w C+

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

I TO BYŁ PEWNIAK

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

albo inny amator u Stanowskiego mówił, że Martinez w Barcelonie za 50 mln euro xDD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

przerasta ich sprawdzenie 20 drużyn serie a

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

a Kumbulla to kto? Tacy znawcy u nas pracują

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

a baran ze sport.pl mówił, że sprawdzał czy w Serie A jest jeszcze taki obrońca i nie było

Lopez 18.08.2020 17:30

Kazdy wielki klub ma bogata siatke scoutow

Czarson 18.08.2020 17:29

XD

Czarson 18.08.2020 17:29

ma warunki a trener mu ufa

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

a takich obrońców nie ma zbyt wielu w całej Europie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

i głównym czynnikiem jest to, że jest rocznik 2000 i gra w mocnej lidze

Lopez 18.08.2020 17:29

To nie jest zaden news, abi zrodlo

Czarson 18.08.2020 17:29

wie ale nie powie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

Ćwiąkała nawet mówił, że bardzo poważne kluby go obserwują i wie to z ponoć poważnego źródła

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

i opisywali Walukiewicza

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

na sport.pl jest program sekcja piłkarska

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

dramatyczni są eksperci i dziennikarze w PL

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

Endru, on nawet nie wiedział, że Inter ma triplette i pewnie myślał o jakimś sezonie z lat 80 czy 90

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

BvB nigdy nie będzie na poziomie Intera czy Milanu

Endru 18.08.2020 17:27

A kowal ostatnio wymieniał druzyny ktore zdobyły triplete i wymienil Milan zamiast Interu

Czarson 18.08.2020 17:27

to nie botoks on jest spuchniety od chlania

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

ale to jest chwilowe

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

Bundesliga może obecnie jest lepsza niż Serie A

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

lub BvB

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

Pewnie mówiłby czemu wybiera Inter, a nie Lipsk

Imrahil 18.08.2020 17:27

hajto negowalby nawet messiego w Interze

Lopez 18.08.2020 17:26

U gorze po lewej stronie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:26

ja nie zauważyłem

Lopez 18.08.2020 17:25

Zeba nie ma

Endru 18.08.2020 17:25

Hajto ma przeciez botoks na twarzy

zemaria 18.08.2020 17:25

i to ma być ten ekspert ? XD

Lopez 18.08.2020 17:25

Klinsi jak ciebie przejechalbym na pasach to juz bym 3x z paki wyszedl

zemaria 18.08.2020 17:25

on lojalnościowo bo wojne w donbasie bo bezdomni bo srna kolega i mariusz lewandowski xd

Klinsi64 18.08.2020 17:24

za staruszke to z 3 lata juz by wyszedl 5 razy

Imrahil 18.08.2020 17:23

przede wszystkim panowie, ten cep powinien siedzieć w pace i przyjmować trzonek w rzyć

Lopez 18.08.2020 17:23

Jemu szkoda kasy na wprawienie zeba, a przeciez w rv pracuje

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

a może i więcej

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

ma długi u osób niepełnosprawnych, a kiedyś zarabiał 1 mln euro rocznie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

to jest chory człowiek

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

Hajto u wojewódzkiego chwalił się, że przewalił 20 mln zł

zemaria 18.08.2020 17:21

ta dupka z polsatu co prowadzi studio jest bardziej merytoryczna niz hajciak okrutny krymul

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:21

rozegrali to taktycznie niczym Szachtar Donieck

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:21

ale Kołtonia już zostawili xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:21

bo w jutuberów zaczęli się bawić

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:20

wywalili Smokowskiego i Borka

Kazam 18.08.2020 17:20

Pajacowanie jest medialne, licza ze znowu jakas truskawke na torcie wysapie e trskcie meczu

Lopez 18.08.2020 17:20

Cyrk polsatowski

Chuchu 18.08.2020 17:19

Można się z niego śmiać, ale kto go dalej zatrudnia jako eksperta kurła

Endru 18.08.2020 17:19

Hajto gadal o sytuacji szachtara rece w polu karnym a kowal o karnym getafe

Imrahil 18.08.2020 17:19

hajto podobno w jeden wieczór przewalił 20k zlotych na maszynach w kasynie

Lopez 18.08.2020 17:18

Powiedzial, ze jednym z powodow przegranej szachtara jest wojna w donbasie

Chuchu 18.08.2020 17:18

Hajto podobno straszny ból dupska miał, prawda to?

Kazam 18.08.2020 17:18

Hejto to jest oddzielny przypadek. W innych ligach nawet by sie na lawe nie lapal, to wychwala reichskopanke

IlCapitano 18.08.2020 17:18

On nie ma godności, to idiota i kryminalista

Endru 18.08.2020 17:17

Hajto wczoraj jakby mial godność wyszedłby ze studia po meczu

Kazam 18.08.2020 17:17

Xdd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:17

Hajto nienawidzi Serie A jak Żyd Pana Jezuska

Imrahil 18.08.2020 17:17

ja nie zabilem czlowieka na pasach

Shoutbox

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się