Archiwum shoutboksa

Endru 19.08.2020 01:23

Chyba nie bedzie Leo Messiego

IlCapitano 19.08.2020 00:41

Milan Piolego zweryfikowałby brutalnie PSG i Bayern takie są fakty niestety

IlCapitano 19.08.2020 00:39

Wiadomo Milaniak scudetto post covid to i LM by leciutko zrobili

broda4991 19.08.2020 00:38

Każdy tłumaczy ze się nie wyspali ze odpuścili. Ależ beka

broda4991 19.08.2020 00:36

Ale śmieszne są wypowiedzi psychopatów z acbilancom. Twierdzą że w obecnej formie jakiej są i z takim poziomem rozgrywek i oni by do finału dotarli. Tyle znawców włoskiej piłki i żadne nie wspomniał że zasady turniejowe a słaba postawa wynika że zdusilismy ich taktycznie.

Czarson 19.08.2020 00:26

Tylko jedno w głowie mam z Interem finał i znow nie będę sam bo wjedzie puchar euro.

Czarson 18.08.2020 23:48

zeby smieszne 15baniek nie dostac za joao mario;//

Czarson 18.08.2020 23:45

wymieni k2 na oszimena

Nitrogen 18.08.2020 23:42

Kłulibali nadchodzi do City. Anglicy oferują 70 mln plus bonusu, a De Laurentis błaga na kolanach o 80 mln. Rozmowy ostro trwają @Ściera

jaszczomb 18.08.2020 23:41

i koniecznie za 40 mln+

jaszczomb 18.08.2020 23:41

Chuchu 18.08.2020 23:31 A może by tak kupić za gruby hajs jakiś turbo talent z Portugalii albo Brazylii, co myślicie?

Kazam 18.08.2020 23:34

oddac im, ladnie zapakowac i zapomniec

Chuchu 18.08.2020 23:31

A może by tak kupić za gruby hajs jakiś turbo talent z Portugalii albo Brazylii, co myślicie?

IlCapitano 18.08.2020 23:28

Oddać choćby za 5 mln

WTC 18.08.2020 23:28

Di Marzio

WTC 18.08.2020 23:27

Benfica are after midfielder Joao Mario, a player requested by coach Jorge Jesus who coached him when both were at Sporting Clube de Portugal. There have been contacts initiated with Inter for Joao Mario, who spend last season on loan at Lokomotiv Moscow. The Russian club decided not to activate his clause so the midfielder could again be on the move.

Chuchu 18.08.2020 23:21

Chodzi chyba o takich do środka pola

Kredence 18.08.2020 23:21

jesli kolejni murzyni maja grac jak Lukaku to zapraszamy

zemaria 18.08.2020 23:21

jeden wystarczy ta

Chuchu 18.08.2020 23:20

No i mamy Agoume :P

Chuchu 18.08.2020 23:20

Mariga

WTC 18.08.2020 23:19

no ale Conte pragnie jakiegoś murzyna w pomocy

zemaria 18.08.2020 23:19

no a skad , czy francja to europa?

zemaria 18.08.2020 23:19

mvilla , kondogbia, miały być nowe vieiry a sie zesrało na czarno

Kredence 18.08.2020 23:19

ale oni z afryki przeciez

zemaria 18.08.2020 23:18

murzyn z francji to niebezpieczne połączenie

WTC 18.08.2020 23:18

Tolisso czy Ndombele

IlCapitano 18.08.2020 23:18

Prędko dupska z ławki nie podniesie

WTC 18.08.2020 23:18

to który z murzynów przyjdzie waszym zdaniem

IlCapitano 18.08.2020 23:18

ykarda ta huuuuhwa została wyjaśniona z Atalantą

zemaria 18.08.2020 23:16

czupo motyn wchodzi powąchać icardi nawet nie xd

Kredence 18.08.2020 23:15

pewnie wtedy spelni swoje wielkie marzenie i zagra w turynie

Kredence 18.08.2020 23:14

daje max rok i Icardi wylatuje na kopach z PSG

Chuchu 18.08.2020 23:14

Chelsea

Kredence 18.08.2020 23:14

kiepik Sarri

Czarson 18.08.2020 23:13

A kto wygrał le rok temu?

zemaria 18.08.2020 23:12

lipsk obrzydliwy , najgorszy mecz jaki widziałem ostatnio

Chuchu 18.08.2020 23:09

Wygranie LE chyba nie daje 1. koszyka

IlCapitano 18.08.2020 22:56

Hajs to my mamy i bez tego

IlCapitano 18.08.2020 22:56

Daje trofeum do gabloty, fejm i 1 koszyk w LM

Nitrogen 18.08.2020 22:56

Tyle co za wyjście z grupy bodajże

SETE 18.08.2020 22:56

Ale daje 1 koszyk w następnej edycji LM

SETE 18.08.2020 22:55

Chyba mniej

InterMistrzKamil 18.08.2020 22:55

Zwycięstwo w LE daje tyle samo kasy co półfinał czy ćwierćfinał LM?

SETE 18.08.2020 22:55

Jest decydujący w wielkich meczach

jaszczomb 18.08.2020 22:55

dokl

WTC 18.08.2020 22:53

absolutnie kluczowa postać w awansie PSG

WTC 18.08.2020 22:53

man of the match

Czarson 18.08.2020 22:51

jak Icardi dzisiaj?

Chuchu 18.08.2020 22:35

Neymar xDDDD

InterMistrzKamil 18.08.2020 22:20

Niech już wybiją sobie z głowy Lautaro

Vancore 18.08.2020 22:20

no jak chcesz tam widziec faul to bedziesz go widzial, dla mnie chcial wymusic faul byle kontaktem zeby tylko oddalic

Claudio 18.08.2020 22:20

Neymar jak jeszcze szedl zeby gola strzelic...kmiot jeden

WTC 18.08.2020 22:20

poślizgnął się murzyn i tyle

InterMistrzKamil 18.08.2020 22:20

Czy Neymar wróci do Barcelony? PSG nie chce go sprzedawać tego lata. Rozmawialiśmy z nimi już przed rokiem, ale wówczas odmówili - powiedział. - Mamy pieniądze na transfer Lautaro Martineza, ale problemem są pensje. Musimy je zmniejszyć. Negocjacje były w roku, ale zostały zawieszone. Zobaczymy, kogo będzie chciał nowy trener i zobaczymy - zakończył Bartomeu

Claudio 18.08.2020 22:19

litosci...masz argumenty jak wczoraj Szachtar

Vancore 18.08.2020 22:19

bo jest durniem

Claudio 18.08.2020 22:19

w takiej sytuacji sam sie przerwacal bo ??

SETE 18.08.2020 22:19

SzcEgolnie Mertens

Vancore 18.08.2020 22:19

nawet jak dmuchniesz to niektorzy glebuja

Vancore 18.08.2020 22:19

no nie, nigdy sie sami nie przewracaja

Claudio 18.08.2020 22:18

tak...biegnie chlop i sam sie przerwaca w takiej sytuacji majac chlopa na plecach

pluto11 18.08.2020 22:18

Z Valenci to chyba Gaya jedynie na lewa strone

Vancore 18.08.2020 22:18

chcial sie wywalic

Vancore 18.08.2020 22:18

gowno prawda

Claudio 18.08.2020 22:18

musnal go po nodze, a jak biegniesz to oczywiste ze stracisz rownowage

Vancore 18.08.2020 22:18

znaczy kontakt tak ale nie faul

jaszczomb 18.08.2020 22:18

byl

Vancore 18.08.2020 22:17

njic tam nie bylo

Claudio 18.08.2020 22:17

hmm wg mnie w powtorkach wiadac bylo kntakt i jak dla mnie byl faul

SETE 18.08.2020 22:17

Dobrze ze Mauro strzela w dużych meczach

ZnawcaCalcio 18.08.2020 22:17

Neymar już chciał zabrać gola facepalm

SETE 18.08.2020 22:16

XD

Nitrogen 18.08.2020 22:16

Maurito milimetry od finału <3

SETE 18.08.2020 22:16

KO

WTC 18.08.2020 22:16

no i obity koncertowo Nagelsmann

SETE 18.08.2020 22:16

Prawidłowy

Chuchu 18.08.2020 22:15

i 3

jaszczomb 18.08.2020 22:15

beka, ze jego najladniejsze trafienie to w zasadzie samoboj

SETE 18.08.2020 22:11

Żefrua

JoaoMario 18.08.2020 22:11

to był obok Joao Mario nasz najdroższy pomocnik

jaszczomb 18.08.2020 22:11

niejaki kondon?

SETE 18.08.2020 22:09

Potrafi strzelić nawet z połowy

SETE 18.08.2020 22:09

XD

SETE 18.08.2020 22:09

Jest taki DF

Chuchu 18.08.2020 22:08

Mają tam kogoś ciekawego na sprzedaż ??

ZnawcaCalcio 18.08.2020 22:08

ciekawe

ZnawcaCalcio 18.08.2020 22:07

Valencia ma coraz większe problemy finansowe. Jak informuje dziennik "Las Provincias", klub nie ma pieniędzy na wypłatę piłkarzom części wynagrodzeń. Możliwe, że drużyna nie będzie mogła przystąpić do rozgrywek LaLiga.

SETE 18.08.2020 22:05

Tam będzie krytyka połączona z szydera

ZnawcaCalcio 18.08.2020 22:04

krytykę to usłyszycie dopiero w piątek

SETE 18.08.2020 22:03

Juve tez 4:1 przyjęło

SETE 18.08.2020 22:02

Pamietam Milan Barca 4:0

Chuchu 18.08.2020 22:02

E tam, będzie pewnie jakieś 2:0

Endru 18.08.2020 22:01

Przewiduje w tym finale jakis rekord pogromu

Claudio 18.08.2020 22:01

tak jak wczoraj Szachtar

SETE 18.08.2020 22:00

I dobrze

Endru 18.08.2020 22:00

Maja brazowe gacie wobec Psg

Endru 18.08.2020 22:00

Lipsk dzis beznadziejny

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się