Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

WTC 18.08.2020 20:20

teraz gol w półfinale

Klinsi64 18.08.2020 20:20

rok pozniej z empoli wybija na poprzeczke w ostatnich sekundach

WTC 18.08.2020 20:19

z Empoli kluczowa interwencja ratująca 4 miejsce

Klinsi64 18.08.2020 20:19

ostatnia kolejka z Lazio DD strzela gola

Klinsi64 18.08.2020 20:19

z drugiej strony spójrzcie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:19

GDS- Bartomeu czeka na decyzję Messiego. Jesli gracz publicznie poprosi o odejście - nie bedzie robil klopotow

Endru 18.08.2020 20:19

To prawda ze VVujek chcial pomówić ze mna na discordzie?

Ojciec SB 18.08.2020 20:19

i dd jak Zanetti tez zawsze ta sama fryzura

WTC 18.08.2020 20:19

liczę na zastrzeżenie numeru 33 po zakończeniu kariery przez tego wybitnego defensora

mroowa111 18.08.2020 20:19

w finale jest debiut 3 strojów?

Klinsi64 18.08.2020 20:18

ja bym go najlepiej widział za gablotą w muzeum

WTC 18.08.2020 20:18

w derbach jakby DD zagrał na bramce w miejsce Padelliego to byłoby 4-0

Ojciec SB 18.08.2020 20:18

ambrozy obejmie funkcje Zanettiego gdy zakonczy pilkarska kariere

WTC 18.08.2020 20:18

Ambroży to i na bramce zagra jak trzeba będzie

jaszczomb 18.08.2020 20:17

nie zdziwie sie jak hakimi wezmie prawa strone skriniar zropbi ałt a abrozy wezmie prawy srodek

Endru 18.08.2020 20:17

A Rebic?

WTC 18.08.2020 20:17

a my się śmialiśmy, że chce w Ambrożym zakisić ogóra

WTC 18.08.2020 20:16

VVujek wiedział co mówi

jaszczomb 18.08.2020 20:16

to juz reanokja jest wieksza legenda xD

WTC 18.08.2020 20:16

gówno co umie, ale me serduszko do walki i grania

WTC 18.08.2020 20:16

siedzi sobie po cichu i żadnych problemów nie sprawia

WTC 18.08.2020 20:16

DD to legenda niesamowita

jaszczomb 18.08.2020 20:15

no dla skepty icar jest legenda, to wiele o nim mowi

WTC 18.08.2020 20:15

amen

Klinsi64 18.08.2020 20:15

Lukaku juz jest wieksza legendą niz ten złamas

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:14

Klinsi do kogo to ?? ??

WTC 18.08.2020 20:14

Legendami to są Zanetti, Cambiasso, Stanković itp. a nie ten cymbał konkubent

Klinsi64 18.08.2020 20:14

baran

jaszczomb 18.08.2020 20:07

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Skepta 18.08.2020 20:06

to nasza legenda chuchu

Chuchu 18.08.2020 20:04

A kogo Icardi teraz obchodzi

Endru 18.08.2020 20:03

Mietus slaby jest

WTC 18.08.2020 20:02

Miętus ławeczka niestety

Skepta 18.08.2020 20:02

ja tam za PSG niech Icardi w koncu cos sobie wygra tyle nastrzelal bramek dla tego calego Interu i chuy mu z tego przyszło ;(

Skepta 18.08.2020 20:01

cipsk a nie lipsk

Chuchu 18.08.2020 19:59

Ale chyba jednak Lipsk

Chuchu 18.08.2020 19:59

W sumie bez różnicy, Bayern i tak wygra

mroowa111 18.08.2020 19:59

bo to kmiot

Endru 18.08.2020 19:58

Tuchel nie ceni sobie mietusa

CzarodziejCzasu 18.08.2020 19:58

Za lipskiem

CzarodziejCzasu 18.08.2020 19:58

Pfffff, to niech sie pucuje ten trener

Endru 18.08.2020 19:56

Icardi lawa

Klinsi64 18.08.2020 19:35

modrice itd

Klinsi64 18.08.2020 19:34

te wszystkie bobany,savicevice,mihajlovice,stankovice i jugovice

Klinsi64 18.08.2020 19:34

dokl

Ojciec SB 18.08.2020 19:19

balkance sa najgorsze bo procz machania lapami nic nie pokazuja

Skepta 18.08.2020 19:16

albo balkanow

Skepta 18.08.2020 19:15

ta tozsamosc i wlochy i wgl a nie najemniki z ameryki polodniowej

Lopez 18.08.2020 19:14

Podoba mi sie to

Skepta 18.08.2020 19:13

dokupic jeszcze z 3 wonderkindow wloskich

Skepta 18.08.2020 19:13

opartym na bastonim, barellim, sensim itd

Skepta 18.08.2020 19:13

co myslisz o wloskim Interze

Skepta 18.08.2020 19:13

lopez

Lopez 18.08.2020 19:07

Nie no skad

Skepta 18.08.2020 19:06

a widzieliscie jak rozwalilismy wczoraj Szachtar?

Lopez 18.08.2020 19:06

Nie zartuj?Dobrze ze piszesz bo bysmy nie wiedzieli

Skepta 18.08.2020 19:05

az sie Tare zagotowal

Skepta 18.08.2020 19:05

david sylvia napluł na faszystow :D

Lopez 18.08.2020 19:03

Tajlandczyk Mate usz

WTC 18.08.2020 19:03

Canal+ Sport poinformował o nawiązaniu współpracy z Mateuszem Borkiem. Jeden z najbardziej znanych polskich komentatorów sportowych będzie pracował przy Bundeslidze. Jak czytamy w opublikowanym komunikacie, Borek będzie komentował jeden mecz w każdej kolejce ligi niemieckiej. Nie jest to jedyny transfer stacji. Jej stałym ekspertem został bowiem Michał Żewłakow.

WTC 18.08.2020 19:03

w zasadzie to wraca

Chuchu 18.08.2020 19:03

Znam 3 ludzi z Legii z pierwszej 11 więc nie wiem, czy masz na myśli to, że taki mocny, czy tak ch*jowy

WTC 18.08.2020 19:03

potężny Bór wrócił za mikrofon

Lopez 18.08.2020 19:02

Ale sklad ma legia

Nitrogen 18.08.2020 18:58

Dokładnie

Chuchu 18.08.2020 18:58

Czyli Stade Rennes

Nitrogen 18.08.2020 18:57

Bo cała 4 pófinalistów LE miała LM przez ligę

Nitrogen 18.08.2020 18:57

Już awansowała

IlCapitano 18.08.2020 18:55

3 drużyna z Ligue 1 awansuje bez eliminacji

jagowy91 18.08.2020 18:47

Podpowie ktoś jaka drużyna nam kibicuję w finale ? W sensie komu dajemy rozstawienie lub lm?

Chuchu 18.08.2020 18:45

W sensie z tej 11 co dzisiaj wychodzi

Chuchu 18.08.2020 18:44

Ze składu Legii znam tylko 3 ludzi

CzarodziejCzasu 18.08.2020 18:44

Gra

Chuchu 18.08.2020 18:44

Borubar gra dzisiaj ??

JoaoMario 18.08.2020 18:35

i wyjechać

JoaoMario 18.08.2020 18:35

to teraz czas uczyć się innego języka

JoaoMario 18.08.2020 18:35

Ponoc szumowski zrezygnował

Piter 18.08.2020 18:29

widziano ją w kielcach u nasira

Chuchu 18.08.2020 18:29

Kto to ta Daiana ??

Nitrogen 18.08.2020 18:27

*Rakitik i Wydal odchodzą

Nitrogen 18.08.2020 18:26

Rakitik i Wydal. Van Den Beek nadchodzi @Ściera

Rebelde 18.08.2020 18:19

retusz zdjęc aż wali po oczach

FENDI_SOSA 18.08.2020 18:09

ah Daiiaanaa

pablo77 18.08.2020 18:09

spoko

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:08

i wątpię żeby ta klauzula została

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:08

poza tym prawdopodobnie przedłużymy z nim kontrakt

pablo77 18.08.2020 18:08

Aa ok :)

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:07

teraz Inter może sobie zawołać nawet 500 mln

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:07

111 mln chyba

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:07

do 7 lub 14 lipca była aktywna

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:07

miał

pablo77 18.08.2020 18:06

On ma chyba taką klauzulę odejścia

ZnawcaCalcio 18.08.2020 18:06

a kto powiedział, że nasi sprzedadzą Lautaro za 110 mln?

zemaria 18.08.2020 18:04

Lautaro musiałby być skończonym debilem , żeby chcieć pójść teraz do barcelony

Czarson 18.08.2020 18:02

Podolinski ma spektakularny spadek za soba

pablo77 18.08.2020 17:58

musiałoby być tak jak z Sanchezem, że Barca by jeszcze połowę mu płaciła albo by szedł drastycznie o ponad połowę :D

pablo77 18.08.2020 17:58

Nie no nie ma szans zeby tyle dostał

Chuchu 18.08.2020 17:58

Przecież mówiłem

Chuchu 18.08.2020 17:57

To bym zabił

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się