Archiwum shoutboksa

Kazam 18.08.2020 21:03

beka bedzie jak ten Nkunku im zapakuje golazo

WTC 18.08.2020 21:03

na tvp sport peel może co?

jaszczomb 18.08.2020 21:03

y

Nitrogen 18.08.2020 21:03

Sport?

jaszczomb 18.08.2020 21:03

ja ogladan na tvp

Nitrogen 18.08.2020 21:03

No to przełącz :P

jaszczomb 18.08.2020 21:02

jest

Nitrogen 18.08.2020 21:02

No nie ma meczu na TVP Sport

jaszczomb 18.08.2020 21:02

nie wiem czy to nie bo niewiedza czy nie bo skepta

jaszczomb 18.08.2020 21:02

Nitrogen 18.08.2020 21:01 nie

Radostin91 18.08.2020 21:01

Nagelsman się od jebal jak na wesele :D

Nitrogen 18.08.2020 21:01

nie

Skepta 18.08.2020 21:01

bedzie lecialo na tvp sport mecz?

jaszczomb 18.08.2020 21:00

no gatuc chyba ostro napruty udzielal wywiadu

Kazam 18.08.2020 21:00

pamietamy*

Kazam 18.08.2020 21:00

techniczny Milan i siermiezny silowy Inter

Kazam 18.08.2020 20:59

wybitnie

jaszczomb 18.08.2020 20:59

no i milan jest techniczny

Ojciec SB 18.08.2020 20:59

no i milan is back

Kazam 18.08.2020 20:59

obecnie Milan to tylko wydmuszka

Ojciec SB 18.08.2020 20:59

tylko milan nie kupuje grajkow po 100mln

jaszczomb 18.08.2020 20:59

no nier obecny tylko milan z 2010/2011

Kazam 18.08.2020 20:58

cos jak obecny Milan

Kazam 18.08.2020 20:58

martinec moze zorientowal sie ze z tego klubu pozostala jedynie nazwa

Kazam 18.08.2020 20:58

wielka beka

Kazam 18.08.2020 20:56

wielka barka

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:54

Biedaków

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:54

Na to ich stac

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:54

On sobie moze vecino kupić

jaszczomb 18.08.2020 20:54

Bartomeu"Jak messi odjedzie to jest ciota i **uj" tak było

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:54

Co on plecie jaki neymar :lol:

WTC 18.08.2020 20:54

Bartomeu: ''Zastawiłem Camp Nou na kolejne setki milionów i kupię wam kolejnych ogórów po 100 grubych baniek za jednego''

Ojciec SB 18.08.2020 20:53

tak bylo nie zmyslam

Ojciec SB 18.08.2020 20:53

Bartomeu" Messi marzy o końcu kariery w wielkim Interze.

Nitrogen 18.08.2020 20:52

Bartomeu" Messi marzy o końcu kariery w Barcelonie. Dla Koemana jego pozostanie w klubie jest kluczowe. Na pewno z nami zostanie. Powrót Neymara będzie ciężki, ale zobaczymy. Nie prowadzimy rozmów z Interem ws. Martineza od końca czerwca, ale zobaczymy co się wydarzy"

Cyprian0022 18.08.2020 20:49

FACEPALM, ok dzieki

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:46

Tvp

Cyprian0022 18.08.2020 20:46

Siema Czano NIebieskie mordy macie linka do PSG ?? ?

jaszczomb 18.08.2020 20:44

elo rab, kto ty

Rab 18.08.2020 20:43

I to tak po krótce definicja radiowej urody :-)

Rab 18.08.2020 20:42

Tomasz Knapik wygląda zajebiście. Pod warunkiem, że tylko słyszysz jego głos.

jaszczomb 18.08.2020 20:38

legła 1

Claudio 18.08.2020 20:38

Ngolo Kante

Skepta 18.08.2020 20:38

radiowa uroda to taka jak tomasz knapik, wiesz jak wyglada tomasz knapik?

Chuchu 18.08.2020 20:36

No to jedno i drugie

Klinsi64 18.08.2020 20:36

no taka do radia :D

Chuchu 18.08.2020 20:36

jaka to jest radiowa uroda?

Chuchu 18.08.2020 20:36

głos

Klinsi64 18.08.2020 20:35

chuchu ty miałeś radiowy głos czy urodę bo nie pamietam?

Chuchu 18.08.2020 20:34

Zależy ile dziewczyna ma lat

Lopez 18.08.2020 20:33

Chuchu podobno przewaga znika, w momencie gdy otworzysz usta?

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:31

Psg wszysrko spoko ale tem srodek pola jprdl

Chuchu 18.08.2020 20:29

2 metry i w miarę wyjściowa twarz dają sporą przewagę, nie powiem

Lopez 18.08.2020 20:28

Chuchu przychodzil, kiedy Kusy na spacery wieczorne wychodzil zeby siem lepiej spalo

Chuchu 18.08.2020 20:27

Kusy na większą głowę do interesów

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:27

To bylo decydujaxe

Chuchu 18.08.2020 20:27

Czy tam idealna

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:27

No wzrostem jej zainponowal

Chuchu 18.08.2020 20:27

Tak, bo jest doskonała

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:27

Xddd

Klinsi64 18.08.2020 20:27

chuchu odbiłes marte kusemu?

Chuchu 18.08.2020 20:26

Wyprę się wszystkiego

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:26

Do marty b

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:26

I teraz cyk robimy screena i wysylamy na messengerze

jaszczomb 18.08.2020 20:26

powiedziałby, ze na sb przeczytal, ze nadzyr ma problemy z drylowaniem agatki i jedzie mu pomoc

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:25

Nie umiesz kłamać

Chuchu 18.08.2020 20:25

dokl

Klinsi64 18.08.2020 20:25

chucholdem a kim

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:25

Xd

Chuchu 18.08.2020 20:25

Powiedziałbym, że jadę w delegację

Skepta 18.08.2020 20:25

chuchu jestes chadem czy cuckoldem

Chuchu 18.08.2020 20:25

Chyba żartujesz Czarodziej

Klinsi64 18.08.2020 20:25

do dupy bys jechał na raki

Klinsi64 18.08.2020 20:25

baba by ci zabroniła chuchu

jaszczomb 18.08.2020 20:24

moze by sie fartnelo

Chuchu 18.08.2020 20:24

Chyba kupię 2 paczki czipsów, bo z podekscytowania pierwszą zjem pewnie jeszcze jak studio będzie

jaszczomb 18.08.2020 20:24

bhralem udzial w losowaniu ale sie nie odbylo przez koroniaka

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:24

Pewnie wydalbys wszystkie oszczednosci co

WTC 18.08.2020 20:24

i Klinsi w ogóle tego nie googlował, on te liczby ma w głowie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:24

I jak bys zdobyl bilet na mecz

Skepta 18.08.2020 20:24

na tym etapie nie masz juz slabych druzyn rozumiecie to czy nie

jaszczomb 18.08.2020 20:24

co nie zmienia faktu, ze nigdy o nich nie slyszalem

Chuchu 18.08.2020 20:24

Daliśmy dupy w LM i dzięki temu mamy największe szanse na pierwszy puchar od 9 lat

Klinsi64 18.08.2020 20:24

i 43 puchary

Klinsi64 18.08.2020 20:24

Lienfield 53 razy był mistrzem irlandii

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:23

Ktore ma doprowadzix leo do Interu

jaszczomb 18.08.2020 20:23

no ja na stadion bym mial 2 km xD

Chuchu 18.08.2020 20:23

Kurła mógł grać Inter w finale w Gdańsku, by się pojechało, zasrany koroniak pierdzielony

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:23

Prowadzw dziennikarstwo sledcze

Ojciec SB 18.08.2020 20:23

czyli progres

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:23

Xd

jaszczomb 18.08.2020 20:23

legiunia 0;0 z jakimis amatorami o ktorych pierwszy rraz slysze

Klinsi64 18.08.2020 20:23

z saturatorem bedzie pod duomo stał

CzarodziejCzasu 18.08.2020 20:22

Stary messiego otrzymal numer vat i teraz rozkreca biznesy w Mediolanie

jaszczomb 18.08.2020 20:21

xD

WTC 18.08.2020 20:21

tylko trochę upośledzonym

WTC 18.08.2020 20:21

a w moich oczach właśnie jest takim małym Maiconem

Klinsi64 18.08.2020 20:21

gosc jest amatorem niebywałym ale za 40 lat bedzie opisywał wnukom co on to nie zrobił

WTC 18.08.2020 20:21

kiedyś powiedział, że on nie jest Maiconem

jaszczomb 18.08.2020 20:20

no problem dd jest taki, ze a obronie gubi krycie i tak w sumie to jest solidnym ligowcem i to tyle, gdyby mial wiecej umiejetnosci to pewniee by faktycznie byl wymieniany w gronie legend

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się