Taaa XD kazdy tam mowi co innego
fantastycznie ta przebudowy wyglada
Sergio Busquets, Sergi Roberto Cadena COPE: Agent obu piłkarzy jasno powiedział, że nie odejdą oni z klubu. Nikt z Barcelony nie poinformował ponoć zawodników, że są oni na sprzedaż.
Luis Suárez Ovación: Otoczenie napastnika zapewnia, że mimo ofert zostanie on w Barcelonie. Suárez "nie czuje się atakowany" i nie zamierza odejść.
kiedys zagral, to i tak wiecej niz gaglia
Nie pamietam kiedy ten Allan zagral dobry mecz
w ogole cos bylo o wymianie allan-vecino+kasa, idealnie byloby pogonic gaglie i ta kase dolozyc do vecino i pozbyc sie dwoch kmiotow i trzeciego valero gratis
Jordi Alba ponoc tez moze odejsc
mamy teraz mozliwosci, stac nas na kogos lepszego i madrzejszego
No srac na tego psa
vidal nawet przy takiej fatalnej sytuacji farsy chce tam zostac, mam nadzieje ze pajac nigdy tu nei trafi
Griezman i dembele zostaja
Czyli przylezie
Nie
I vidal zostaje?
No donny za koemanem pojdzie
Wymienil kto zostaje
Van De beek tam idzie
Bartomeu cos tam pieprzyl ze zbiera na Lautaro
XD
Cale szczescie ze miesnia sobie nie popsul przy tym przezucie
a jak conte bedzie mial kmiota pinamontiego jako wicelukaku to bedzie gral caly sezon 3 napastnikami
Sensi wszedl od razu dobry przerzut dal
Ale Barelle bardziej
Sensi wszedł z Szachtarem i od razu porażał jakością, on jest niezrównany, kocham go
ktos bedzie bo conte chce fizycznego do srodka
A Vidal?
Kante tez nie bedzie
tez go nie chce, wole kante zdecydowanie
idealnie byloby jednak zostawic meijsce dla eriksena/sensiego
Nie bedzie ndombele
najpredzej bedzie tonali/brozo+barella+ ndombele/kante
ogolnie tonali a barella to inna pozycja
Borja Valero
Nie przedłużymy mu kontraktu
tia valero jest a sensiego nie ma
O Sensim zapomnieli idioci
Nacpani
Emerson :/
Najgorsze jest to ze nawet jak wygramy le majac w skladzie Gaglie i tak prawdpodobnie nikt typa nie kupi
grali głównie parodyści więcej żaden nie ywrózniał się jakoś wybitnie wśród reszty, teraz jak są robione czystki to takie kmioty bardziej kłuja w oczy
Bierz pod uwage jacy koledzy otaczają Gagliardiniego a jacy otaczali tych wiekszych parodystow
W ciągu ostatnich 9 lat grali tutaj znacznie więksi parodyści od Gagliardiniego, proponuję nie histeryzować
Gagliardini jakby sobie raz nie wypuścił za daleko pilki i zagral debilnie w swoim pol karnym reki to mialby przyzwoity występ
i podobnie do Gagliardiniego nie potrafi skierować piłki do siatki z kilku metrów i sapał, że chce odejść bo Serie A jest be
Mario nie ma warunków i potrafi tylko podawać za plecy
te dwa gówniaki przynajmniej mają warunki fizyczne
I gaglie i vecino
Jak mozna dawac nowy kontrakt valero majac nainggolana i mario na kontrakcie
eriksen nie gra a ten kmiot by gral?
bidony chyba
Dlaczego nie
Chlop umie podac
to utkaj
Nie
tego pajaca tez moze lubisz?
No ale dlaczego mielibysmy nie zostawić go na lawke
Diglet w dupe yeabany
Glizda oślizgła
idź że do tej Benfici kmiocie jeden i nie szukaj dziury w całym
W wywiadzie dla dziennika AS, reprezentant Portugalii wyjawił, że jego wymarzonym kierunkiem byłaby Hiszpania: - Chciałbym spróbować nowego doświadczenia. Chciałbym grać w La Liga, ponieważ sądzę, że ta liga odpowiada mi najbardziej. Podoba mi się sposób gry hiszpańskich zespołów. Kultura Sportingu, w którym się wychowałem, jest bardzo bliska hiszpańskiej piłce. Myślę, że nie miałbym problemów z szybką adaptacją. Liga hiszpańska pełna jest świetnych drużyn, jest bardzo konkurencyjna. Biorąc pod uwagę rozgrywki, w których jeszcze nie uczestniczyłem, La Liga pociąga mnie najbardziej.
kto to
ja z nia rozmawiam najczesniej o 21
pewnie zajeta
witam
nie wiem piter
witam nasir czemu gabi się obija i jeszcze nie akceptowała obserwowania?
xddd
186
pewnie 175
wtc jaki wzrost
1. 2:0 dla Interu 2. Sevilla 3. Nie 4. Lukaku
kolejny as
stała waga w okolicach 75 kilogramów od 12 lat
akurat nie jestem ulany w ogóle
chociaz uj wie moze ja sam mam koroniaka kretenskiego a o tym nie wiem xdd
nie wiem jak to tam wyglada nadzyr, w dupie to mam, aczkolwiek zdaje sobie sprawe ze zakazen duzo
po pewnie ladne podlany jestes co
aha no i fajnie
nie wiem i żaden
jaki trening
witam wtc jakie posilki dzisiaj
może to pierwsze, ale raczej to drugie
no ale alfa uwazaj tam bo na tych weselach duzo zakazen jest
czy po prostu jest typowym ulancem bez wlasnego zdania i ugial sie pod presja rodziny i spoleczenstwa
i co ten jej chlop moze pragnal tego?
no przyjaciolka mojej, miala miec w maju ale ze koroniak to przelozyla na teraz a ze terminow nie bylo no to piatek
witam ja wlasnie koncze prace na dzisiaj, za moment galeria i obiad na miescie dzisiaj znow ten burger 300gr wolowiny tym razem w stylu wloskim z prosciutto, pesto i pomidorami suszonymi a wy co jakie posilki panowie opiszcie
wesele w piatek? masakra kolejny beciak oddaje resztki godnosci
:/
ale mecz obejrze no bo jak
w piatek mam wesele wiec tez mnie nie bedzie :/
Późnych
Do nocnych godzin ostre bicie konia
konik byl na sb?
duzo stracilem?
i tak mnie nie bylo w domu niestety
Chyba nie ma co do izolatki isc
Lepiej opanuj nerwy bo finał zaraz