Archiwum shoutboksa

Endru 19.08.2020 12:39

Taaa XD kazdy tam mowi co innego

Kredence 19.08.2020 12:39

fantastycznie ta przebudowy wyglada

Kredence 19.08.2020 12:38

Sergio Busquets, Sergi Roberto Cadena COPE: Agent obu piłkarzy jasno powiedział, że nie odejdą oni z klubu. Nikt z Barcelony nie poinformował ponoć zawodników, że są oni na sprzedaż.

Kredence 19.08.2020 12:38

Luis Suárez Ovación: Otoczenie napastnika zapewnia, że mimo ofert zostanie on w Barcelonie. Suárez "nie czuje się atakowany" i nie zamierza odejść.

inter30 19.08.2020 12:36

kiedys zagral, to i tak wiecej niz gaglia

Endru 19.08.2020 12:34

Nie pamietam kiedy ten Allan zagral dobry mecz

inter30 19.08.2020 12:31

w ogole cos bylo o wymianie allan-vecino+kasa, idealnie byloby pogonic gaglie i ta kase dolozyc do vecino i pozbyc sie dwoch kmiotow i trzeciego valero gratis

Endru 19.08.2020 12:31

Jordi Alba ponoc tez moze odejsc

inter30 19.08.2020 12:30

mamy teraz mozliwosci, stac nas na kogos lepszego i madrzejszego

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:29

No srac na tego psa

inter30 19.08.2020 12:29

vidal nawet przy takiej fatalnej sytuacji farsy chce tam zostac, mam nadzieje ze pajac nigdy tu nei trafi

Endru 19.08.2020 12:27

Griezman i dembele zostaja :D

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:27

Czyli przylezie

Endru 19.08.2020 12:27

Nie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:27

I vidal zostaje?

Endru 19.08.2020 12:27

No donny za koemanem pojdzie

Endru 19.08.2020 12:27

Wymienil kto zostaje

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:26

Van De beek tam idzie

Endru 19.08.2020 12:26

Bartomeu cos tam pieprzyl ze zbiera na Lautaro

Endru 19.08.2020 12:25

XD

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:25

Cale szczescie ze miesnia sobie nie popsul przy tym przezucie

inter30 19.08.2020 12:25

a jak conte bedzie mial kmiota pinamontiego jako wicelukaku to bedzie gral caly sezon 3 napastnikami

Endru 19.08.2020 12:24

Sensi wszedl od razu dobry przerzut dal

IlCapitano 19.08.2020 12:24

Ale Barelle bardziej

IlCapitano 19.08.2020 12:24

Sensi wszedł z Szachtarem i od razu porażał jakością, on jest niezrównany, kocham go

inter30 19.08.2020 12:24

ktos bedzie bo conte chce fizycznego do srodka

Endru 19.08.2020 12:24

A Vidal?

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:24

Kante tez nie bedzie

inter30 19.08.2020 12:23

tez go nie chce, wole kante zdecydowanie

inter30 19.08.2020 12:23

idealnie byloby jednak zostawic meijsce dla eriksena/sensiego

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:23

Nie bedzie ndombele

inter30 19.08.2020 12:22

najpredzej bedzie tonali/brozo+barella+ ndombele/kante

inter30 19.08.2020 12:22

ogolnie tonali a barella to inna pozycja

Endru 19.08.2020 12:22

Borja Valero :D Nie przedłużymy mu kontraktu :D

inter30 19.08.2020 12:21

tia valero jest a sensiego nie ma

IlCapitano 19.08.2020 12:21

O Sensim zapomnieli idioci

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:21

Nacpani

Endru 19.08.2020 12:21

Emerson :/

Endru 19.08.2020 12:20

Najgorsze jest to ze nawet jak wygramy le majac w skladzie Gaglie i tak prawdpodobnie nikt typa nie kupi

inter30 19.08.2020 12:18

grali głównie parodyści więcej żaden nie ywrózniał się jakoś wybitnie wśród reszty, teraz jak są robione czystki to takie kmioty bardziej kłuja w oczy

Endru 19.08.2020 12:18

Bierz pod uwage jacy koledzy otaczają Gagliardiniego a jacy otaczali tych wiekszych parodystow

IlCapitano 19.08.2020 12:17

W ciągu ostatnich 9 lat grali tutaj znacznie więksi parodyści od Gagliardiniego, proponuję nie histeryzować

Endru 19.08.2020 12:16

Gagliardini jakby sobie raz nie wypuścił za daleko pilki i zagral debilnie w swoim pol karnym reki to mialby przyzwoity występ

WTC 19.08.2020 12:15

i podobnie do Gagliardiniego nie potrafi skierować piłki do siatki z kilku metrów i sapał, że chce odejść bo Serie A jest be

WTC 19.08.2020 12:15

Mario nie ma warunków i potrafi tylko podawać za plecy

WTC 19.08.2020 12:14

te dwa gówniaki przynajmniej mają warunki fizyczne

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:13

I gaglie i vecino

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:13

Jak mozna dawac nowy kontrakt valero majac nainggolana i mario na kontrakcie

Klinsi64 19.08.2020 12:12

eriksen nie gra a ten kmiot by gral?

Klinsi64 19.08.2020 12:12

bidony chyba

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:12

Dlaczego nie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:11

Chlop umie podac

Klinsi64 19.08.2020 12:11

to utkaj

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:11

Nie

Klinsi64 19.08.2020 12:11

tego pajaca tez moze lubisz?

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:09

No ale dlaczego mielibysmy nie zostawić go na lawke

IlCapitano 19.08.2020 12:00

Diglet w dupe yeabany

IlCapitano 19.08.2020 12:00

Glizda oślizgła

WTC 19.08.2020 12:00

idź że do tej Benfici kmiocie jeden i nie szukaj dziury w całym

WTC 19.08.2020 11:59

W wywiadzie dla dziennika AS, reprezentant Portugalii wyjawił, że jego wymarzonym kierunkiem byłaby Hiszpania: - Chciałbym spróbować nowego doświadczenia. Chciałbym grać w La Liga, ponieważ sądzę, że ta liga odpowiada mi najbardziej. Podoba mi się sposób gry hiszpańskich zespołów. Kultura Sportingu, w którym się wychowałem, jest bardzo bliska hiszpańskiej piłce. Myślę, że nie miałbym problemów z szybką adaptacją. Liga hiszpańska pełna jest świetnych drużyn, jest bardzo konkurencyjna. Biorąc pod uwagę rozgrywki, w których jeszcze nie uczestniczyłem, La Liga pociąga mnie najbardziej.

Piter 19.08.2020 11:59

kto to

Nasir 19.08.2020 11:50

ja z nia rozmawiam najczesniej o 21

Nasir 19.08.2020 11:49

pewnie zajeta

Nasir 19.08.2020 11:49

witam

Nasir 19.08.2020 11:49

nie wiem piter

Piter 19.08.2020 11:49

witam nasir czemu gabi się obija i jeszcze nie akceptowała obserwowania?

Nasir 19.08.2020 11:49

xddd

WTC 19.08.2020 11:49

186

Nasir 19.08.2020 11:48

pewnie 175

Nasir 19.08.2020 11:48

wtc jaki wzrost

Orzeu 19.08.2020 11:48

1. 2:0 dla Interu 2. Sevilla 3. Nie 4. Lukaku

Orzeu 19.08.2020 11:48

kolejny as :D

WTC 19.08.2020 11:43

stała waga w okolicach 75 kilogramów od 12 lat

WTC 19.08.2020 11:43

akurat nie jestem ulany w ogóle

Alfa 19.08.2020 11:42

chociaz uj wie moze ja sam mam koroniaka kretenskiego a o tym nie wiem xdd

Alfa 19.08.2020 11:42

nie wiem jak to tam wyglada nadzyr, w dupie to mam, aczkolwiek zdaje sobie sprawe ze zakazen duzo

Nasir 19.08.2020 11:41

po pewnie ladne podlany jestes co

Nasir 19.08.2020 11:40

aha no i fajnie

WTC 19.08.2020 11:40

nie wiem i żaden

Nasir 19.08.2020 11:39

jaki trening

Nasir 19.08.2020 11:39

witam wtc jakie posilki dzisiaj

WTC 19.08.2020 11:39

może to pierwsze, ale raczej to drugie

Nasir 19.08.2020 11:39

no ale alfa uwazaj tam bo na tych weselach duzo zakazen jest

Nasir 19.08.2020 11:39

czy po prostu jest typowym ulancem bez wlasnego zdania i ugial sie pod presja rodziny i spoleczenstwa

Nasir 19.08.2020 11:38

i co ten jej chlop moze pragnal tego?

Alfa 19.08.2020 11:37

no przyjaciolka mojej, miala miec w maju ale ze koroniak to przelozyla na teraz a ze terminow nie bylo no to piatek facepalm

Nasir 19.08.2020 11:36

witam ja wlasnie koncze prace na dzisiaj, za moment galeria i obiad na miescie dzisiaj znow ten burger 300gr wolowiny tym razem w stylu wloskim z prosciutto, pesto i pomidorami suszonymi a wy co jakie posilki panowie opiszcie

Nasir 19.08.2020 11:34

wesele w piatek? masakra kolejny beciak oddaje resztki godnosci

Orzeu 19.08.2020 11:25

:/

Alfa 19.08.2020 11:18

ale mecz obejrze no bo jak

Alfa 19.08.2020 11:17

w piatek mam wesele wiec tez mnie nie bedzie :/

CzarodziejCzasu 19.08.2020 11:17

Późnych

CzarodziejCzasu 19.08.2020 11:17

Do nocnych godzin ostre bicie konia

Alfa 19.08.2020 11:16

konik byl na sb?

Alfa 19.08.2020 11:16

duzo stracilem?

Alfa 19.08.2020 11:16

i tak mnie nie bylo w domu niestety

CzarodziejCzasu 19.08.2020 11:16

Chyba nie ma co do izolatki isc

CzarodziejCzasu 19.08.2020 11:16

Lepiej opanuj nerwy bo finał zaraz

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się