Archiwum shoutboksa

Piter 19.08.2020 20:26

wygrajmy te LE i bądźmy losowani z 1wszego koszyka bo chciałbym w końcu opuścić tą grupę z innego miejsca niż 3ciego

jaszczomb 19.08.2020 20:25

chyba ostatnio w me czu z lazio jak juz bylo 0:2 wq dupke

jaszczomb 19.08.2020 20:25

takich emocji w pojedynczym meczu nie bylo dawno

jaszczomb 19.08.2020 20:24

a ja sie juz nie moge wrewcz doczekac

Piter 19.08.2020 20:24

:o

Klinsi64 19.08.2020 20:23

boje sie tego piatku

Nitrogen 19.08.2020 20:23

No ale pamietam że coś tam pieprzysz o stopach faktycznie

Nitrogen 19.08.2020 20:22

Z mosiądzu?

Klinsi64 19.08.2020 20:22

icardi ma stopy z betonu

Nitrogen 19.08.2020 20:22

Una Cero

Klinsi64 19.08.2020 20:22

cos tam o stopach gadał

Nitrogen 19.08.2020 20:22

Stopy niczym Paulutooooooo Dybaaaaalaaaa

Nitrogen 19.08.2020 20:22

Stratosferyczny

Klinsi64 19.08.2020 20:22

że ma stopy z czego?

jaszczomb 19.08.2020 20:22

:/

Klinsi64 19.08.2020 20:22

nitro jak to świecicki gada?

Nitrogen 19.08.2020 20:21

A to nie wiem. Nigdy nie byłem pod makro

Klinsi64 19.08.2020 20:21

niebywały piłkarz

Klinsi64 19.08.2020 20:21

no icardi błyszczy w turnieju jak grzywka Conte

jaszczomb 19.08.2020 20:21

napisałem "pod" a nie "w" :/

Nitrogen 19.08.2020 20:20

Nie kupuję w makro raczej

Piter 19.08.2020 20:20

Ivan i Icardi głównymi gwiazdami swoich zespołów i prawdopodobna walka w finale LM

jaszczomb 19.08.2020 20:20

masz "Wiemy" pod jakims makro?

jaszczomb 19.08.2020 20:20

kondziorek xd

Nitrogen 19.08.2020 20:19

Wiemy

maniekfci 19.08.2020 20:18

IWAN znowu w PIERWSZYM

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:16

a może okazać się, że nie będzie chciał wyjeżdżać z kraju

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:16

drugiego takiego klubu we Włoszech nie znajdzie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:16

ciężko powiedzieć czy odejdzie

jaszczomb 19.08.2020 20:15

chyba, ze jakos ostro wysapie w przyszlym sezonie

jaszczomb 19.08.2020 20:15

mysle, ze krul moze odejsc za 2 lata

maverik 19.08.2020 20:13

Gagliardini odejdzie wraz z Conte

maverik 19.08.2020 20:13

Lukaku zostanie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:13

ale kiedy odejdzie Konciak to też nie wiemy

jaszczomb 19.08.2020 20:12

moze byc tak, ze lukak odejdzie wraz z krulem

Klinsi64 19.08.2020 20:12

i bedzie rozkazywał do emerytury

Klinsi64 19.08.2020 20:12

Lukak dostanie opaske kapitana po handanowiku

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:09

więc Haaland będzie kosztował +100 mln

jaszczomb 19.08.2020 20:09

myslalem juz raczej o przyszlych oknach

jaszczomb 19.08.2020 20:08

lukaku tez nie odejdzie w te okno

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:08

i poza tym nie ma żadnej klauzuli

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:08

BvB

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:08

tylko, że Haaland już opisywał, że nie rusza się z BvN

jaszczomb 19.08.2020 20:07

tak samo jak hakimi?

jaszczomb 19.08.2020 20:07

swoja droga jak tam covid klinczi? domy starosci podobno mocno narazone

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:07

Haaland na pewno wybrałby Inter

jaszczomb 19.08.2020 20:06

no i chyba krew sie musi polac

Klinsi64 19.08.2020 20:06

Orzeu > jaszczomb

Klinsi64 19.08.2020 20:06

dobra uderze mocniej

jaszczomb 19.08.2020 20:06

no i niestety nie ma riposty na taki pocisk

jaszczomb 19.08.2020 20:05

z reszta oferta za lukaka to poki co abstrakcja

Klinsi64 19.08.2020 20:05

jastrząb > jaszczomb

jaszczomb 19.08.2020 20:04

jesli nie utrzyma formy to won

Klinsi64 19.08.2020 20:04

to zło w najgorszej postaci

Klinsi64 19.08.2020 20:04

no to nie jest dobro

jaszczomb 19.08.2020 20:03

nazwiska sa drugorzedne

jaszczomb 19.08.2020 20:03

interesuje mnie tylko dobro wielkiego Interu

Klinsi64 19.08.2020 20:03

masz ty rozum

Klinsi64 19.08.2020 20:03

jakiegos świnskiego blondyna za Pana Lukaku?

Klinsi64 19.08.2020 20:02

chyba cie gosciu poebalo

jaszczomb 19.08.2020 20:02

lukak za 100 i aktywujemy klazule hallanda za 6o i zrobione

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:58

Perisic jest topem

InterMistrzKamil 19.08.2020 19:57

To co? Sprzedajemy za 100mln i kupujemy miętusa za 50? xD

maverik 19.08.2020 19:55

zasluzyl

Claudio 19.08.2020 19:54

Coman i Coutinho na ławie...znowu ich Perisić wygryzł ze składu. Dzik z Mediolanu

Klinsi64 19.08.2020 19:52

Rondo jest fundamentalny jak Pan Sensi

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:49

Jak kcp i green maja tak ceglic to niech dupy nie zawracaja

Kredence 19.08.2020 19:48

nie wiem czy przecietnie ale trafial wielkie rzuty w koncowce

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:47

Poza tym lillard gral dosc przecietnie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:46

I to nawet nie o trojki chodzi

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:46

Zero

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:46

Dramat

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:46

Ogladalem wczoraj

Kredence 19.08.2020 19:46

ciezko nie poprawic majac 16 %

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:46

Nie poprawia xd

Kredence 19.08.2020 19:45

poprawia 3 i obija blazers

Kredence 19.08.2020 19:45

przeciez lakersi mieli chyba 16% za 3 w meczu a i tak wiele im nie brakowalo do wygranej

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:45

Nir wiem co sie z chlopem dzieje

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:45

Tutaj daviesa w formie nie ma

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:44

Jakinrondo chłopie xd

Claudio 19.08.2020 19:38

no to mlodziki z Interu leca...real 2 karne, a Inter jeszcze czerwona

Lopez 19.08.2020 19:30

Opisuj szybko, bo niektorym zostalo im niewiele czasu

Klinsi64 19.08.2020 19:29

chyba że wróci Rondo

Klinsi64 19.08.2020 19:28

lakersi wylecą w 1 rundzie

Klinsi64 19.08.2020 19:28

i co tam mateusz jak nba opisz

Lopez 19.08.2020 19:26

W odpowiednim momencie wszedlem na sb widze

Lopez 19.08.2020 19:26

Zegnamy Klinsi Piter PDW

Klinsi64 19.08.2020 19:21

lopez jest słupem

Piter 19.08.2020 19:20

ciekawe czy rozlicza sie z tego z urzędem skarbowym

Piter 19.08.2020 19:20

widzę Orzeu robi biznes na koszulkach ze zgodą

CzarodziejCzasu 19.08.2020 19:19

Bale jest świetny

Claudio 19.08.2020 19:17

widze ze mlody Inter gra w 10 z realem i real karnego nie strzelil

Ojciec SB 19.08.2020 19:07

czyt. pantoflarz ikardi i pijaczyna ninja

Ojciec SB 19.08.2020 19:06

dokl juz jednego kretyna sie pozbylismy a nawet dwoch

Klinsi64 19.08.2020 19:05

no bardzo nam potrzeba takiego debila jak bale

WTC 19.08.2020 19:05

atak BLM to coś czego brakuje Interowi

WTC 19.08.2020 19:04

a kto na wahadełkach

WTC 19.08.2020 19:04

10/10 ten atak

Ojciec SB 19.08.2020 19:03

jaki bale przeciez to wrak jest

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się