Ja wiem
ty masz pojecie najwieksze
zero pojecia
no na bank koeman rzuci kadre by trenowac barce bez messiego
jego zdanie nic nie znaczy
Bartomeu se może gadać
messi zostaje
klocicie sie o tego martineza i sancheza a messi i tak ich posadzi
mam nadzieje,że to odejście skrinaira to tylko plotki a on się ogarnie przed nowym sezonem
no
ale to i tak bez sensu bo Messi będzie
chyba ty
Sanchez jest lepszy
xd
bo jest lepszy
bo lautaro stzelił osatnio to ma grać?
Sanchez i skriniar ...
lopez twoja zdecydowanie najslabsza
Endru czekamy
Orzeu identico prawie z moja
Nie jestescie wymagający w te mercato widze
wolniej jezu
...
i takiej nam życzę
swoja jedenastke oceniam na 123/10
0/10 w ciemno
ode mnie
zaraz będzie 10/10
kazdy wrzuca swoja formacje
NO TO uwaga
no chyba, że tą kase dalej inwestują w akademie
7 majecki 8 karbownik a póniej kupią za to kogoś z rezerw metz
https://pbs.twimg.com/media/EfLPToeX0AMYpSj?format=jpg&name=medium Casemiro za Borowika i Gosens za Younga i byłoby 10/10 jednak
Karbowniak w Napoli. To się dzieje @Stanowsky
XD
zieba ogladany na yt co ender?
Ja wierze w cudowna medycynę i uzdrowią go
Pozniej jedzie do sanatorium
Sensi tylko wrzesien pewnie
z tym, ze sensi przez pierwsze 3 tygodnjie rozgrywek tylko
Eriksena czeka ciezko sezon i obstawiam ze w zime bedzie szukal ucieczki
Sensi- Tonali- Barella taka pomoc
a Tonali to moze pewnie co
to są tylko sepkulacje dziennikarza
a co z urzędu ma dostać miejsce?
nie ma eriksena
wyglada elegancko
dokl jaszczomb
borowik jest wiec 0/10
bardziej to do mnie przemawia kredenz
i liga posrana leciutko
Kostic i Hakimi wahadełka
Messi za Lautaro i Gareth Bale za Younga
to
to nie to jednak
wogole mi sie nie podoba
Beznadziejna 11
4 transfery jeszcze beda
borowik ałt i za niego kante/sms
brednie
ocencie taka wizje
Poki co Leo nie chce z nikim rozmawiac
Ma odbyć sie rozmowa
W przyszlym tyg sie dowiemy co z Messim
oho czyzby
jednak?
ter stegen jest wśród tych, których w życiu nie sprzedadzą
Słuszna uwaga, jaszczomb. Skończmy
, pogadajmy o kimś realnym. Przyjdzie ten Messi?
ale po co wgl opisujemy tego smiecia w kontekscie Interu
dziwisz sie?
Buskets tam zarabia 14 baniek rocznie
No ja mam podobnie. Dobry piłkarz, ale Inter is not for everyone.
Na acmilan.com.pl to opisują rzeczy niestworzone
za Busketsa to bym nie oddal nawet Gagliardiniego
Poza tym nie chcę nikogo wypychanego siłą z Barcelony, bo skończy się tak, że Inter potraktują jako emeryturę i odcinanie kuponów.
i mysla, ze silva do nich przyjdzie rgac za 3 mln rocznie
no to taka sama abstrakcja jak to co pisza, na acm.com.pl ws t silvy
Gdzie mi tu z Busquetsem wjeżdżają, co jest. Chyba najsławniejszy piłkarski mem.
Tam juz zmowa poszla
no proste
W Barcelonie ta rewolucja sie nie uda pewnie ci wypalency z dużymi kontraktami beda chcieli zostac na zlosc Bartomeu
I tak na ławie by siedział Bastoni by go wyjaśnił
Lengle przydatny bo lewonożny
z barcelony tej calej nie liczac ew. messiego (xD) to ter stegen i langlet ewentualnie
Ale Suarez to mógłby przyjść, pogryzłby znowu Chielliniego
niech idzie do Milanu grac z Kalczanoglu
Iebadź tego śmiecia
Ależ szanuję XDDD
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca