Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:18

Ja wiem

Klinsi64 19.08.2020 13:18

ty masz pojecie najwieksze

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:18

zero pojecia

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:17

:lol:

Klinsi64 19.08.2020 13:17

no na bank koeman rzuci kadre by trenowac barce bez messiego

Orzeu 19.08.2020 13:17

jego zdanie nic nie znaczy

Orzeu 19.08.2020 13:17

Bartomeu se może gadać

Orzeu 19.08.2020 13:16

:lol:

Klinsi64 19.08.2020 13:16

messi zostaje

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:16

klocicie sie o tego martineza i sancheza a messi i tak ich posadzi

Lopez 19.08.2020 13:16

mam nadzieje,że to odejście skrinaira to tylko plotki a on się ogarnie przed nowym sezonem

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:16

no

Orzeu 19.08.2020 13:16

ale to i tak bez sensu bo Messi będzie

Klinsi64 19.08.2020 13:15

chyba ty

Orzeu 19.08.2020 13:15

Sanchez jest lepszy

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:15

xd

Klinsi64 19.08.2020 13:15

bo jest lepszy

Lopez 19.08.2020 13:15

bo lautaro stzelił osatnio to ma grać?

Klinsi64 19.08.2020 13:15

Sanchez i skriniar ...

Klinsi64 19.08.2020 13:14

lopez twoja zdecydowanie najslabsza

Lopez 19.08.2020 13:13

Endru czekamy

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:11

Orzeu identico prawie z moja

Endru 19.08.2020 13:11

Nie jestescie wymagający w te mercato widze

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:11

wolniej jezu

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:11

...

Kredence 19.08.2020 13:11

i takiej nam życzę

Kredence 19.08.2020 13:11

swoja jedenastke oceniam na 123/10

Orzeu 19.08.2020 13:10

:lol:

Klinsi64 19.08.2020 13:09

0/10 w ciemno

Orzeu 19.08.2020 13:08

ode mnie

Orzeu 19.08.2020 13:08

zaraz będzie 10/10

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:06

kazdy wrzuca swoja formacje

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:06

NO TO uwaga

Lopez 19.08.2020 13:05

no chyba, że tą kase dalej inwestują w akademie

Lopez 19.08.2020 13:04

7 majecki 8 karbownik a póniej kupią za to kogoś z rezerw metz

IlCapitano 19.08.2020 13:02

https://pbs.twimg.com/media/EfLPToeX0AMYpSj?format=jpg&name=medium Casemiro za Borowika i Gosens za Younga i byłoby 10/10 jednak

Nitrogen 19.08.2020 13:01

Karbowniak w Napoli. To się dzieje @Stanowsky

Endru 19.08.2020 13:01

XD

jaszczomb 19.08.2020 13:00

zieba ogladany na yt co ender?

Endru 19.08.2020 12:57

Ja wierze w cudowna medycynę i uzdrowią go

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:57

Pozniej jedzie do sanatorium

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:57

Sensi tylko wrzesien pewnie

jaszczomb 19.08.2020 12:56

z tym, ze sensi przez pierwsze 3 tygodnjie rozgrywek tylko

Kredence 19.08.2020 12:56

Eriksena czeka ciezko sezon i obstawiam ze w zime bedzie szukal ucieczki :D

Endru 19.08.2020 12:56

Sensi- Tonali- Barella taka pomoc

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:56

a Tonali to moze pewnie co

Lopez 19.08.2020 12:56

to są tylko sepkulacje dziennikarza

Lopez 19.08.2020 12:56

a co z urzędu ma dostać miejsce?

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:55

nie ma eriksena

Lopez 19.08.2020 12:55

wyglada elegancko

Kredence 19.08.2020 12:55

dokl jaszczomb

Alfa 19.08.2020 12:55

borowik jest wiec 0/10

jaszczomb 19.08.2020 12:55

bardziej to do mnie przemawia kredenz

Kredence 19.08.2020 12:55

i liga posrana leciutko

Kredence 19.08.2020 12:55

Kostic i Hakimi wahadełka

Endru 19.08.2020 12:55

Messi za Lautaro i Gareth Bale za Younga

Kredence 19.08.2020 12:54

to

Kredence 19.08.2020 12:54

to nie to jednak

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:54

wogole mi sie nie podoba

CzarodziejCzasu 19.08.2020 12:54

Beznadziejna 11

Alfa 19.08.2020 12:54

4 transfery jeszcze beda

jaszczomb 19.08.2020 12:54

borowik ałt i za niego kante/sms

Alfa 19.08.2020 12:54

brednie

Kredence 19.08.2020 12:54

ocencie taka wizje

Endru 19.08.2020 12:53

Poki co Leo nie chce z nikim rozmawiac

Endru 19.08.2020 12:53

Ma odbyć sie rozmowa

Endru 19.08.2020 12:52

W przyszlym tyg sie dowiemy co z Messim

Alfa 19.08.2020 12:52

oho czyzby pdw jednak?

Lopez 19.08.2020 12:52

ter stegen jest wśród tych, których w życiu nie sprzedadzą :D

DonDawido 19.08.2020 12:52

Słuszna uwaga, jaszczomb. Skończmy :cenzor: , pogadajmy o kimś realnym. Przyjdzie ten Messi?

jaszczomb 19.08.2020 12:51

ale po co wgl opisujemy tego smiecia w kontekscie Interu

Alfa 19.08.2020 12:51

dziwisz sie?

Endru 19.08.2020 12:51

Buskets tam zarabia 14 baniek rocznie

DonDawido 19.08.2020 12:50

No ja mam podobnie. Dobry piłkarz, ale Inter is not for everyone.

IlCapitano 19.08.2020 12:50

Na acmilan.com.pl to opisują rzeczy niestworzone

Kredence 19.08.2020 12:49

za Busketsa to bym nie oddal nawet Gagliardiniego

DonDawido 19.08.2020 12:49

Poza tym nie chcę nikogo wypychanego siłą z Barcelony, bo skończy się tak, że Inter potraktują jako emeryturę i odcinanie kuponów.

jaszczomb 19.08.2020 12:49

i mysla, ze silva do nich przyjdzie rgac za 3 mln rocznie

jaszczomb 19.08.2020 12:49

no to taka sama abstrakcja jak to co pisza, na acm.com.pl ws t silvy

DonDawido 19.08.2020 12:48

Gdzie mi tu z Busquetsem wjeżdżają, co jest. Chyba najsławniejszy piłkarski mem.

Endru 19.08.2020 12:48

Tam juz zmowa poszla

jaszczomb 19.08.2020 12:48

no proste

Endru 19.08.2020 12:48

W Barcelonie ta rewolucja sie nie uda pewnie ci wypalency z dużymi kontraktami beda chcieli zostac na zlosc Bartomeu

IlCapitano 19.08.2020 12:48

I tak na ławie by siedział Bastoni by go wyjaśnił

IlCapitano 19.08.2020 12:47

Lengle przydatny bo lewonożny

jaszczomb 19.08.2020 12:47

z barcelony tej calej nie liczac ew. messiego (xD) to ter stegen i langlet ewentualnie

IlCapitano 19.08.2020 12:47

Ale Suarez to mógłby przyjść, pogryzłby znowu Chielliniego

Kredence 19.08.2020 12:47

niech idzie do Milanu grac z Kalczanoglu

IlCapitano 19.08.2020 12:46

Iebadź tego śmiecia

IlCapitano 19.08.2020 12:46

Ależ szanuję XDDD

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się