Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:51

Walukiewicz też jest wyrośnięty

ANIOL 19.08.2020 22:50

Kasa faken nic wiecej i klub tez zyskal bo prawie 5 baniek ojro

Claudio 19.08.2020 22:50

Bialek ma to, że jest wyrosniety jak na swoj wiek

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:50

czy będzie bezsensu, to przekonamy się za jakiś czas

Klinsi64 19.08.2020 22:50

przeciez nawet niemcy na przestrzeni dziesiecioleci ilu napastnikow klasy Lewego mialy?

ANIOL 19.08.2020 22:50

Bedzie pewnie jak zwykle ...

Claudio 19.08.2020 22:50

dlatego bezsensu transfer. Mogl jeszcze sezon pograc w ekstraklasie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:50

w tym wieku Lewy był w dupie

Claudio 19.08.2020 22:50

no zgadza sie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:49

mówisz o 18 latku

Claudio 19.08.2020 22:49

bezsensu transfer wg mnie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:49

xDDD

Claudio 19.08.2020 22:49

Bialek solidny ligowiec nic wiecej

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:49

A więc stalo sie. Ivan i Mauro przed szansa na triumf. Kto by sie spodziewał

Klinsi64 19.08.2020 22:49

lepiej dla niego

ANIOL 19.08.2020 22:49

Zobaczymy co z tym Białkiem bedzie co do wolfsburga przeszedl

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:49

nie ma recepty

Claudio 19.08.2020 22:49

to wszystko dzieki musli od Ani

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:49

wcześniej nic

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:48

w wieku 20 lat zadebiutował w repr. u21 chyba

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:48

Lewy w wieku juniorskim nawet nie był wybitny :D

ANIOL 19.08.2020 22:48

Nie ma bata.

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:48

zależy od podejścia indywidualnego zawodnika

ANIOL 19.08.2020 22:48

Klinsi dokładnie

Klinsi64 19.08.2020 22:48

Lewy

Klinsi64 19.08.2020 22:48

drugiego takiego jak Leey juz nie bedzie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:47

Kapustka wyznacznikiem polskiej piłki

ANIOL 19.08.2020 22:47

Z kapustki odrodzi sie w brukselke

Claudio 19.08.2020 22:47

pozniej pojdzie do jakiegos Leicester

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:47

tak, tak

Claudio 19.08.2020 22:47

Kapustka wrocil do Legii i sie odrodzi

Klinsi64 19.08.2020 22:47

ni pies ni wydra

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:46

a za 2 lata ktoś z obecnych gówniaków może być już znaczącym napastnikiem w topowej lidze

Klinsi64 19.08.2020 22:46

ni chuchu dokl

Claudio 19.08.2020 22:46

prawda

ANIOL 19.08.2020 22:46

Cieszmy sie poki mamy do tego okazje bo na razie następców ni chu chu

Klinsi64 19.08.2020 22:45

przed tym wolnym wyobraziłem sobie co Lewy moze zrobic i to zrobił :D

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:45

już przesadzają z tym Lewandowskim

ANIOL 19.08.2020 22:44

Brawo !!

Claudio 19.08.2020 22:44

w koncu

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:43

Robert srobert

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:36

niechcący

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:36

Onyszko xD

Claudio 19.08.2020 22:36

dobra lewy strzel sobie już coś

Claudio 19.08.2020 22:34

Inter w finale, Icardi w finale, Perisic w finale. Wszystko się zgadza

SETE 19.08.2020 22:31

Czyli finał Icardi vs Perisic

Czarson 19.08.2020 22:18

Lyon cos strzeli

Claudio 19.08.2020 22:18

Coman za Ivana zaraz

Endru 19.08.2020 22:17

Ivan co slabo w 2 polowie

Nitrogen 19.08.2020 22:14

Ten Lajon xD

Claudio 19.08.2020 22:10

ale by bylo jakby Ivan w cwiercfinale, polfinale i finale pierwsza 11 i po golu :D

Klinsi64 19.08.2020 22:09

w finale perisic ława

Alfa 19.08.2020 22:08

jednak dawac te 10 i won

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:08

Iwanski sklej tam

Chuchu 19.08.2020 22:07

Ivan co spieprzył

Claudio 19.08.2020 22:07

ale Ivan spieprzyl

Nitrogen 19.08.2020 21:52

Lubi Pani obierać ziemniaki?

Chuchu 19.08.2020 21:52

Rodzeń

WTC 19.08.2020 21:49

tak, zwłaszcza jeśli Jan Rodzyń upadnie i rozwali sobie ten głupi ryj

Chuchu 19.08.2020 21:48

Czy często się pan uśmiecha?

Kazam 19.08.2020 21:47

usmiecha sie juz tylko w reklamah

Kazam 19.08.2020 21:46

messi :D

HB 19.08.2020 21:45

Lewy out

Krisu 19.08.2020 21:44

Intryguje mnie starcie Bayern vs Inter. Najlepszy atak vs najlepsza obrona

Kazam 19.08.2020 21:44

u nas robert gra wszystko co sie da

Claudio 19.08.2020 21:43

aniol jak myslisz? chyba robert do zmiany?

Claudio 19.08.2020 21:43

Lewy tylko przeszkadza ;(

Krisu 19.08.2020 21:41

Porachunki w finale CL Icardi vs Perisic

Claudio 19.08.2020 21:40

super

ANIOL 19.08.2020 21:39

I tyle

ANIOL 19.08.2020 21:39

Na Lewrgo zlego slowa nie dam powiedziec

Klinsi64 19.08.2020 21:39

robisz u niemca za euro

ANIOL 19.08.2020 21:39

Nie dorastasz do piet tyle w temacie

Claudio 19.08.2020 21:39

szach mat

Claudio 19.08.2020 21:39

czyli jestem taki jak Lewy

ANIOL 19.08.2020 21:39

Proste

Claudio 19.08.2020 21:39

dzięki

ANIOL 19.08.2020 21:38

Claudio ty jestes daremny

Klinsi64 19.08.2020 21:38

czemu toulalan nie gra?

Claudio 19.08.2020 21:38

z bardzo chce

Claudio 19.08.2020 21:38

Lewy daremny

Klinsi64 19.08.2020 21:38

wylapal zaczepke :D

pluto11 19.08.2020 21:37

Co ten Lewy

Kazam 19.08.2020 21:37

xdd

Klinsi64 19.08.2020 21:37

30 zl + mazak to dalej 30 zł

WTC 19.08.2020 21:37

Bayern to nie Barcelona że wypuści wygraną z rąk

WTC 19.08.2020 21:36

sprawa wyjaśniona

WTC 19.08.2020 21:36

w sumie to nie ma już po co tego oglądać

Kazam 19.08.2020 21:36

lajon ladnie zaczal, dwa gonogi dostali, ciekawe czy sie podniosa

WTC 19.08.2020 21:35

30 zł + mazak którym rysował

ANIOL 19.08.2020 21:35

Gmoch>Strejlau

Klinsi64 19.08.2020 21:35

ale ma 31 lat

pluto11 19.08.2020 21:35

Ale Ivan daje rade jeszcze

Kazam 19.08.2020 21:35

ciekawe ile gmoch dostawal za komentowanie+ analizy taktyczne

CzarodziejCzasu 19.08.2020 21:35

To zolnierz

Klinsi64 19.08.2020 21:35

ze mu sie tak chce w kolko pieprzyc

CzarodziejCzasu 19.08.2020 21:35

Nie dzisie sie ze Conte chce Perisicia

ZnawcaCalcio 19.08.2020 21:34

Strejlau mówił, że za skomentowanie meczu dostaje 200 zł

WTC 19.08.2020 21:34

bardziej zaskakujące jest to że Ivan będzie grał a Icardi będzie ogrzewał ławkę

Kazam 19.08.2020 21:34

taniej :D

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się