Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 19.08.2020 18:59

3-4-3 i atak prawa Messi (Callejon) Lukaku (Martinez) Bale (Alexis)

CzarodziejCzasu 19.08.2020 18:58

Ocen cos takiego

CzarodziejCzasu 19.08.2020 18:57

Orzeu

Orzeu 19.08.2020 18:57

tonjuz wieny

CzarodziejCzasu 19.08.2020 18:51

Interze

CzarodziejCzasu 19.08.2020 18:51

Messi w Interse

FENDI_SOSA 19.08.2020 18:02

jazda z realem

FENDI_SOSA 19.08.2020 18:01

auu

ZnawcaCalcio 19.08.2020 17:36

nie ma miejsca dla Nainggolana

ZnawcaCalcio 19.08.2020 17:36

chcemy Ndombele, przyjdzie Tonali

Kazam 19.08.2020 17:20

cale szczescie

Lopez 19.08.2020 17:19

Messi nie przyjdzie

Claudio 19.08.2020 17:18

Marca twierdzi, że Messi jak odejdzie to tylko do City lub PSG. Hmm to oni jeszcze nie wiedzą

Kazam 19.08.2020 17:10

tego sie nie dowiemy

ZnawcaCalcio 19.08.2020 17:09

ciężko powiedzieć czy Nainggolan stchórzył, nasi po prostu go nie chcą

Kazam 19.08.2020 17:06

wiec argument z dupy

Kazam 19.08.2020 17:06

:D

Kazam 19.08.2020 17:06

tonali tez nie jest, to gatudzysta

Kazam 19.08.2020 17:06

:D

IlCapitano 19.08.2020 17:06

Zresztą Zaniolo nie jest Interistą więc won

IlCapitano 19.08.2020 17:05

Wtedy gówno by pograł i by przepadł

IlCapitano 19.08.2020 17:05

Zaniolo na bank dostałby szansę u Conte tak jak Esposito, albo wskoczyłby do 11 jak Bastoni

Kazam 19.08.2020 17:05

zalowac to my mozemy oddania caniolo + hajs za goscia ktory byl u nas turysta

Kazam 19.08.2020 17:04

widac nie zaluje, trudno

IlCapitano 19.08.2020 17:01

I tego Eriksena całego

IlCapitano 19.08.2020 17:00

My mamy Barelle

IlCapitano 19.08.2020 17:00

Bardziej on ma czego żałować

Kazam 19.08.2020 16:57

szkoda goscia, zawsze chcialem go u nas, a kiedy juz do nas trafil przy fanfarach, okazalo sie ze jest zulem i nie nadaje sie do ustawienia/pod katem mentalnym/wizerunkowym. Co by nie mowic, mozna zalowac

IlCapitano 19.08.2020 16:55

Przerósł go Inter Spallettiego to co on miałby szukać teraz tutaj

Kazam 19.08.2020 16:50

dokl, pokazal ze nie jest walczakiem jak roberto gagliardini, ktory mimo fali hejtu nadal dumnie prezy piers w koszulce Interu. To jest charaker, to jest mental, to jest potega

IlCapitano 19.08.2020 16:48

On ma mentalność klubów prowincjonalnych takich jak Cagliari i Roma, nie pasuje do Wielkiego Interu

Kazam 19.08.2020 16:47

radek porozumial sie z kalgary, stchorzyl jak perisik zwany człapakiem, niech bije

Lopez 19.08.2020 16:30

No i to jesr argument, nie widze powodu, aby sie mial tym zajac prokurator

DonDawido 19.08.2020 15:59

Chyba przeceniasz psią wierność.

Endru 19.08.2020 15:44

Bo pies jest tak wierny człowiekowi jak Piter nasirowi

CzarodziejCzasu 19.08.2020 15:43

Czemu na pies

Vancore 19.08.2020 15:41

jezu ale prychlem endru xD

Nitrogen 19.08.2020 15:37

Mirante z koroniakiem

Piter 19.08.2020 15:35

@Lopez

Piter 19.08.2020 15:34

:lol:

Endru 19.08.2020 15:31

Ok ale ty zmienisz na Pies :D

Piter 19.08.2020 15:28

moze endru czas na zmiane nicku, proponuje Pelikan

Piter 19.08.2020 15:27

:lol:

Endru 19.08.2020 15:26

Kuzmanovic wysokiej klasy :lol: wez wytrzeźwiej

CzarodziejCzasu 19.08.2020 15:22

A gracz wysokiej klasy

CzarodziejCzasu 19.08.2020 15:22

3 mln chyba

CzarodziejCzasu 19.08.2020 15:22

Ile kosstowal kuzmanovic🥦

CzarodziejCzasu 19.08.2020 15:21

Naprawde dobrze sobie radzil w naszym krysysie finansowym. Sciagal grajkow mega tanio

CzarodziejCzasu 19.08.2020 15:20

No Branca na okres przejściowy jesy swietny

DonDawido 19.08.2020 14:44

Pewnie Branca tam pójdzie.

Endru 19.08.2020 14:41

Jeszcze nie zatrudniła

pluto11 19.08.2020 14:33

Barcelona zatrudnila nowego dyrektora bo Abidal podal sie do dymisji to teraz Messi znowu zachce tam zostac bo mial na pienku z Abidalem

DonDawido 19.08.2020 14:24

Tylko nie wiem czy Benfika by go puściła, to raz, a dwa, że jednak niesprawdzony w jakiejś poważniejszej lidze w Europie.

DonDawido 19.08.2020 14:22

A o Grimaldo pisałem któregoś razu na forum, że dobry typ na lewe wahadło.

DonDawido 19.08.2020 14:22

Jonathan David w Lille za 32 miliony euro.

CzarodziejCzasu 19.08.2020 14:05

Lol

Orzeu 19.08.2020 14:05

bo nie znam tego zawodnika

Orzeu 19.08.2020 14:05

nie mam zdania

CzarodziejCzasu 19.08.2020 14:04

Orzeu co sadzisz o grimaldo na lewym wahadle

Orzeu 19.08.2020 13:54

a ja myślę że sobie poradzi

pluto11 19.08.2020 13:48

Nie wydaje mi sie ze Pioli doczeka przerwy zimowej w Milanie

Endru 19.08.2020 13:47

Victor Font obawia sie ze Messi bedzie chcial odejsc w tym roku i nie bedzie częścią jego projektu jesli wygra wybory

Orzeu 19.08.2020 13:46

pojmujesz rabdnama

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:22

strata kolejnego roku

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:22

wybory w marcu, zmiana prezydenta pewna

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:22

dopoty messi bedzie chcial wypierd

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:22

i dopoki nie zmieni sie prezydent

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:21

Tam jest problem na szczeblu organizacyjnym

IlCapitano 19.08.2020 13:21

No i jeszcze Bennacer, bez wątpienia ścisła czołówka w Europie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:21

Messi tam nie zostanie, chłopie.

Kredence 19.08.2020 13:21

taki pomocnik to skarb

Kredence 19.08.2020 13:21

Pioli ma ten argument ze ma w skladzie Hakana Kalczanoglu

Orzeu 19.08.2020 13:21

Koeman

Orzeu 19.08.2020 13:20

ciekawe ile zarobi

jaszczomb 19.08.2020 13:20

Duzo czasu mu dajesz

IlCapitano 19.08.2020 13:20

Milan też się wysrał na Rangnicka a w listopadzie Pioli poleci na ryj

Kredence 19.08.2020 13:20

rudy to fałszywy wiec kara musi byc

Kredence 19.08.2020 13:19

no i elegancko

Kredence 19.08.2020 13:19

no i Koeman wysrał sie na kadre a za rok poleci na ryj

IlCapitano 19.08.2020 13:19

Dla van Gaala jak na mundial nie wlazł

Klinsi64 19.08.2020 13:19

dla holendra moze byc mekka

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:19

:lol:

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:19

Víctor Font: Jeśli zostanę prezydentem FC Barcelony, to nie Koeman będzie trenerem

Kredence 19.08.2020 13:19

Lopec nie skumał :D

Orzeu 19.08.2020 13:19

bo Oranje to jest taka mekka dla trenerów co xD

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:18

i co

Lopez 19.08.2020 13:18

Patrz Klinsi

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:18

Messi moze miec inne zdanie o Koemanie

jaszczomb 19.08.2020 13:18

Koman to pionek

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:18

Ja wiem

Klinsi64 19.08.2020 13:18

ty masz pojecie najwieksze

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:18

zero pojecia

CzarodziejCzasu 19.08.2020 13:17

:lol:

Klinsi64 19.08.2020 13:17

no na bank koeman rzuci kadre by trenowac barce bez messiego

Orzeu 19.08.2020 13:17

jego zdanie nic nie znaczy

Orzeu 19.08.2020 13:17

Bartomeu se może gadać

Orzeu 19.08.2020 13:16

:lol:

Klinsi64 19.08.2020 13:16

messi zostaje

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się