Archiwum shoutboksa

Nitrogen 19.08.2020 23:06

Bednarek pewnie

Klinsi64 19.08.2020 23:05

kto jest drugi po Lewym wsrod polskich grajkow obecnie?

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:04

szkoda, że młodszy nie jest, bo wydaje się, że Polska będzie miała naprawdę dobre pokolenie za parę lat

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:04

ciekawe ile jeszcze będzie grał na takim poziomie

Klinsi64 19.08.2020 23:02

nie wiem co i kto musialby zrobic zeby mu dorownac

Klinsi64 19.08.2020 23:02

chlop pozamiatal bundeskopanka reprą i liga mistrzow

JoaoMario 19.08.2020 23:01

Lewandowski jak Ronaldo czy Neymar to tytan pracy

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:01

kontuzji nie łapie

ANIOL 19.08.2020 23:00

Ci mlodzi inne myslenie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:00

no i Lewy ma tez wybitne geny

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:00

możliwe

Klinsi64 19.08.2020 23:00

no i zaden z tych gowniakow korbowniakow i bialkow nie bedzie tyle co lewy harowal

IlCapitano 19.08.2020 23:00

Messi dostał hormona

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:00

taki Messi to natural, gościu dostał to coś

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:59

prawda jest taka, że Lewy=trening

ANIOL 19.08.2020 22:59

Znawca bo tacy byli znawcy ci nasi wielcy trenerzy podobnie jak legła która roberta potraktowała jak szmate

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:59

i nie zganiałbym tylko na znawców z Legii

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:59

zrobił coś ponad

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:59

gościu wycisnął 200% ze swojej kariery

Claudio 19.08.2020 22:59

no jak sa tacy znawcy jak w Legii to co sie dziwic

Claudio 19.08.2020 22:58

jak widac z Lewym trafili

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:58

skoro był taki wielki talent, to czemu praktycznie nie grał w młodzieżowych repr. kraju?

Claudio 19.08.2020 22:58

a co z glowy mam sobie wziasc najwieksze talenty?

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:58

myślałem, że nikt już nie bierze pod uwagę tych rankingów

Claudio 19.08.2020 22:58

ale byl....

ANIOL 19.08.2020 22:58

Pamietam jak w debiucie w Lechu pyknał krzyzykiem brameczke

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:58

ale w tych rankingach znajdują się często piłkarze z jakiś egzotycznych krajów xdd

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:57

Chcialbym zeby Robert Lewa dowski po skończeniu kariery zostal prezydentem polski.

Claudio 19.08.2020 22:57

BVB i Genoa wtedy to slabe ekipy byly?

maverik 19.08.2020 22:57

Lewy mial szczescie ze Barrios sie rozcenzorzyl

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:57

BLEKBERN

Endru 19.08.2020 22:57

Claudio nie prowokuj

Claudio 19.08.2020 22:57

kurde...nie chce mi sie szukac :D

Nitrogen 19.08.2020 22:57

No i miał do wyboru BVB albo Genoę xD

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:57

xDD

ANIOL 19.08.2020 22:57

Mlody nie byl no 22 lata mial

Claudio 19.08.2020 22:57

no pamietam jak byly rozne rankingi talentow co sa co roku i lewy sie w nich znajdowal

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:56

ale jakiej europy :D

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:56

Claudio pijany

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:56

w Polsce na pewno

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:56

chyba przesadziłeś

Nitrogen 19.08.2020 22:56

Lol

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:56

Claudio? xD

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:56

Pep Guardiola np

Claudio 19.08.2020 22:56

ale Lewy to jak odchodzil z Lecha byl juz uznawany za jeden z najwiekszych talentow w Europie

Nitrogen 19.08.2020 22:56

Miał szczęście że trafiał na świetnych trenerów z których wyciągał wszystko co potrzebne

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:56

dlatego ten transfer Karbownika do Napoli to nie wiem czy jest najlepsze rozwiązanie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:55

też prawda Kredens

Kredence 19.08.2020 22:55

Lewy mial szczescie ze trafil na Kloppa i to byl najwazniejszy czynnik

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:55

raczej wybrzydza

Claudio 19.08.2020 22:55

najbardziej zaskoczony jestem ze poszedl Bialek i Placheta, a Jóźwiak najlepszy mlodziezowiec Ekstrakalsy jeszcze siedzi

Klinsi64 19.08.2020 22:55

w dupie mam tego bezmozga

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:55

będzie pracował mocniej niż inni, to osiągnie sukces

ANIOL 19.08.2020 22:55

Dokladnie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:55

ja uważam, że praca to wszystko

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:55

Klinsi co sadzisz o sytuacji garetha bale

Klinsi64 19.08.2020 22:55

Ronaldo Lebron kusy

Klinsi64 19.08.2020 22:54

jest kilku takich wariatow

Claudio 19.08.2020 22:54

ogladalem mecze i nie urzekl mnie, aczkolwiek czasami wyroznial sie na tle tych genialnych obroncow Ekstraklasowych

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:54

Ciekawe czy białek stosuje diete

ANIOL 19.08.2020 22:54

Lewy to na serio pełen profes

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:54

dobijacza by tam nie pchali

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:54

taki byk, a często grał na 10

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:54

Robert jest prawdziwym sports memem

Klinsi64 19.08.2020 22:54

bo

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:54

poszedł do ekstraklapy, grał z seniorami i nadal wyróżniał się

Klinsi64 19.08.2020 22:53

po taki Lewy raz na kilkadziesiat lat sie zdarzy

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:53

To niesamowite

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:53

Co sadzicie o anegdot ach komentatorow o diecie Lewandowskiego

Claudio 19.08.2020 22:53

Bialek wyroznial sie w juniorach...ale jak zobaczylem jak wygladal jak reszta chlopakow. Jakby gosc z technikum przyszedl do gimnazjum

Klinsi64 19.08.2020 22:53

co by nie wlozyl nie dorowna mu

FReeFonix 19.08.2020 22:53

Talent to nie wszystko

ANIOL 19.08.2020 22:53

9 bramek jak na niespelna 19 lat to i tak jak na naszą ekstralipe spoko wynik

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:53

to jest najbardziej istotny czynnik

FReeFonix 19.08.2020 22:53

True

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:53

najważniejsza jest praca jaką włoży w siebie

Klinsi64 19.08.2020 22:53

Wielki Polak Bohater

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:52

w Lewym też nikt nie widział

FReeFonix 19.08.2020 22:52

Wielki Lewandowski

Claudio 19.08.2020 22:52

zycze Bialkowi jak najlepiej, ale nie widze w nim nic wielkiego poza warunkami fizycznymi ktore ma naprawde bardzo solidne jak na wiek

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:52

na pewno Wolfsburg zainwestował 5 mln euro w gościa tylko dlatego, że strzelił 9 bramek w ekstraklasie xd

Nitrogen 19.08.2020 22:52

Jak marionetką

ANIOL 19.08.2020 22:52

Nitro ty hejcie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:51

Nie da sie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 22:51

Jak można przebić siw za granica majac na nazwisko Bialek

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:51

no własnie

Nitrogen 19.08.2020 22:51

Fajnie że Bayern wygrał tylko szkoda, że Lewandowski strzelił :/

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:51

rocznik 2000 i zaczął regularnie grać w Cagliari

Claudio 19.08.2020 22:51

no i tez gra w mocnej lidze...

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:51

Walukiewicz też jest wyrośnięty

ANIOL 19.08.2020 22:50

Kasa faken nic wiecej i klub tez zyskal bo prawie 5 baniek ojro

Claudio 19.08.2020 22:50

Bialek ma to, że jest wyrosniety jak na swoj wiek

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:50

czy będzie bezsensu, to przekonamy się za jakiś czas

Klinsi64 19.08.2020 22:50

przeciez nawet niemcy na przestrzeni dziesiecioleci ilu napastnikow klasy Lewego mialy?

ANIOL 19.08.2020 22:50

Bedzie pewnie jak zwykle ...

Claudio 19.08.2020 22:50

dlatego bezsensu transfer. Mogl jeszcze sezon pograc w ekstraklasie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:50

w tym wieku Lewy był w dupie

Claudio 19.08.2020 22:50

no zgadza sie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 22:49

mówisz o 18 latku

Claudio 19.08.2020 22:49

bezsensu transfer wg mnie

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się