German Tabloid Claims Borussia Monchengladbach Have €13.8M Option To Sign Inter Owned Valentino Lazaro
no i Hakan Kalczanoglu, nie zapominajmy
Diego Costa i Zlatan to byłoby ciekawe
Według “Mediaset” Diego Costa został zaproponowany Milanowi przez jego agenta, Jorge Mendesa. Hiszpański napastnik miał już powiedzieć najbliższym przyjaciołom, że przeprowadza się do Mediolanu
VVujka nie ma. jego wybór
jezu Endru ...
Uwolnić VVujka na final le
Z calym szacunkiem ale milan tez jest nowoczesnym zespołem
Itp
Czyli nie od taktyki
a ze milan to juz dzielo skonczone podziekowano mu
od budowania druzyn
Od czego
fachowiec
A kto to ten ralf caly
Wujek musiał ponieść karę, bo nie chciał zrobić przelewu na cele charytatywne. Nie mogliśmy być obojętni wobec takiej bezduszności
Nojakto a Pepuś i Srarrismo, Klopiaki nowoczesne te systemy a nie beton włoski 3-5-2
Ralf Rangnick w rubryce „Kickera”: – Cztery kluby definiują nowoczesny futbol – Liverpool, Bayern, PSG i Inter. Wyróżnia je agresja, szybkie przejście do kontrataków, szukanie najszybszej i najprostszej drogi do bramki. Nie bez kozery odpadły drużyny opierające grę na posiadaniu.
Napastnik Napoli Andrea Petagna ze zdiagnozowanym koronawirusem.
moze wujka koroniak dopadl
co nabroił
VVUJEK
ICJA DO 2036
wyobraziłem sobie właśnie Fajbusiewicza opisującego ostatnie godziny VVujka przed zniknięciem
uwazaj ten numer to klopoty
nie wiem czy nie powinniśmy zgłosić sprawy na 997
zniknięcie VVujka i to pomimo sukcesów Interu, a przede wszystkim podczas osobistych sukcesów pięknego Danila jest podejrzane
bez wujka na stronie jego sukcesy juz tak nie ciesza
nie bez powodu jest tam DD
to sie musialo wydarzyc
GdS - Paratici o Ausilio per la nuova Roma di Friedkin
Repubblica - Conte poprosił o Kante
Kozacko
czuje ze jak conte nie wygra ligi europy to sie obrazi i odejdzie
xD
Ilaria D 'Amico: '' To byłoby pierwsze trofeum Inter w ciągu dziesięciu lat." Condò: '' To byłoby pierwsze włoskie trofeum od dziesięciu lat." Ilaria D 'Amico: '' W Lidze Europy. Nie zapomnijmy o finałach Juve w Champions." Ilaria, kochanie, czy Ty nam mówisz? Żartujesz sobie ze mnie? Wspominamy te finały świetnie i co roku świętujemy ich rocznicę.
karbownik kozaczek, zajebisty prospekt i 19 lat
nie kazdy boczny obronca musi byc rozbudowany jak d amborsio
a taki rzordi alba to co niby tez tęgi?
murzyn moglby go wziac pod pache i biec na bramke
fajnie wygladalby w grze na lukaku
on wazy 50kg
a Karbownik w Napoli, szkoda ze nie do nas
czesi maja Nedveda, ukraincy Schevchenke a my musimy miec Lewego rozumiecie to
to pluje na ten caly plebiscyt
jesli lewy nie dostanie zlotej pilki
ufff dziękujemy łaskawy milanie
Bakayoko blisko Milanu, więc odpuszczą nam Tonalego. Ufff
smacznego nasir i witam
jezu jaki jestem glodny
dzisiaj rissotto z borowikow oraz krem dyniowy a na glowne stek z poledwicy wolowej
ja wlasnie wracam z biura, umowy podpisane wiec mozna swietowac, za moment obiad na miescie a potem galeria chyba nowe jeansy wjada
Conte powiedział, że jeśli nie chca kupić mu Vidala, to niech chociaż Palmieriego mu ściągną
witam
Marotta przemyśl to dwa razy może
to juz Biraghi czy Young lepsi
dla porównania Gosens 3370 minut, 43 mecze, 10 bramek i 8 asyst
21 meczow, 1 gol, 4 assty
typ w tym sezonie 1500 min ledwo
mam nadzieję, że gówno wiedzą
...
no...
że praktycznie nasz
Claudio co tam wysapane o tym kmiocie
mam nadzieje ze to zart
widzę Panowie, że rozumiecie trochę temat
Gds - Emerson Palmieri andrà all'Inter, affare praticamente definito: ecco cosa manca
tylko dlatego ze trener2703 mieszka w uk
sylwetka nr 1 w polszy
forma kosencja ?
zmieszałem białko z hmb i odcięło mnie
maniek za dużo odżywki białkowej spożył i mu się film urwał
Sensi złapał minuty z szachtarem?
KOCUR
Sanchez gotowy na final
Teraz tak patrze to Atalanta tez z pińcet plus 🙂
Dobry zawodnik
Ze dosrodkowac umie to wiadomo
To powiem ze gra dobrze i wszędzie go pełno ale notuje niedokladne podania i lukaku słusznie wysapal do niego z szachtarem. Jednak Sensi jest bardziej precyzyjny
tak
Bez zadnego naciągania
Ale tak szczerze?
Czarodziejek jak oceniasz Barille w ostatnich meczach?
To nominowaliby kogos z Interu
Ciekawe czy gdyby byla jednak zp
Nie wiedzialem ze ty taki romantyk jestes
incel srincel, a definicje tandetnosci znacie?
dodałem to do swojego słownika, ciesze sie bo mam kogo tak nazywac xd
no fajnie sobie ktos to wymyslil
co myślisz
zaiste
XDD
polecam sprawdzić defeinicję incela zemaria
Orzeu znasz definicje tych wyrazow
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala