Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Klinsi64 20.08.2020 20:32

no też bym ich widział

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:32

Fascybuje mnie to

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:32

Ja mialem dzis wizje ze toronto zrobi to bez leonarda

Klinsi64 20.08.2020 20:31

kiedyś dawno utah

Klinsi64 20.08.2020 20:31

obecnie nikomu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:31

Klinsi komu kibicujeaz w nba

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:30

Wez

Klinsi64 20.08.2020 20:30

no to sie pewnie wiąże

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:30

A moze jestes tchorzem ??

Klinsi64 20.08.2020 20:30

0

maniekfci 20.08.2020 20:30

klinsi ile km dzisiaj

Klinsi64 20.08.2020 20:29

i nie chce mi sie brac odpowiedzialnosci za innych

Klinsi64 20.08.2020 20:29

byc moze nie jestem dojrzały

maniekfci 20.08.2020 20:28

czemu nie założysz

maniekfci 20.08.2020 20:28

łysy a ty

Piekarz 20.08.2020 20:25

pewnie rodzina

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:24

Co stoi na orzeszkodzie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:24

Klinsi dlaczego nie zalozysz rodziny

maniekfci 20.08.2020 20:21

Steven opisuje, że gardzi Interem i po to zatrudnił krety turyńskie, by dokonały rozbioru klubu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:21

Luka Doncic itp itd

Piter 20.08.2020 20:21

stiven mówi że 100 łapek w góre i endru będzie wykreślony z fanclubu Interu dożywotnio

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:21

Clippers stuknieck

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:21

No i co klinsi

maniekfci 20.08.2020 20:20

Steven opisuje, że zabanowął uzytkonika THC

Klinsi64 20.08.2020 20:20

zebys utkał

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:20

Coś o messim moze

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:20

Mowi

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:20

No i co tam nowi

Piter 20.08.2020 20:20

stiven przemówił

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:20

Orzeu, CZEKAM NA OFERTE

Piekarz 20.08.2020 20:20

xddddddd

maniekfci 20.08.2020 20:18

oho chyba leki nie zostały wzięte

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:18

Aaaaaaaaa

maniekfci 20.08.2020 20:18

zamawiam soie nioki, do tego eskalopki

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:18

:piwo:

Piter 20.08.2020 20:17

dozo chuchu, pamiętaj nigdy się nie zmieniaj bo jesteś ide...alny

maniekfci 20.08.2020 20:16

trzymaj się, pa

Chuchu 20.08.2020 20:15

DObra idę, wyczerpałem limit na dziś, elo

Chuchu 20.08.2020 20:15

No ale na teledyskach z 2016 z Hardwired wygląda jakieś 12 lat młodziej niż z koncertu z 2019

maniekfci 20.08.2020 20:14

no jakbyś chlał tle co on, to też byś się szybciej starzał

Chuchu 20.08.2020 20:14

Najlepszy utwór na RTL

maniekfci 20.08.2020 20:14

lekko

Chuchu 20.08.2020 20:13

Dobra wersja maniek ale oryginał lepszy

Piter 20.08.2020 20:13

najcięższy mecz a mianowicie z Leverkusen już za nami, sevilla to tylko formalność

Klinsi64 20.08.2020 20:13

gdybym nosił to bym miał

Piter 20.08.2020 20:13

klinsi co taki obsrany jesteś od wczoraj masz brązowe gacie o których endru wspominał chyba

Klinsi64 20.08.2020 20:12

w 2010 byłem pewny terz nie

Chuchu 20.08.2020 20:12

Piekarz cicho tam

Piekarz 20.08.2020 20:12

tak

Klinsi64 20.08.2020 20:12

Piekarz wygramy jutro?

Piekarz 20.08.2020 20:11

całkiem fajne jak masz 15 lat maniek

Chuchu 20.08.2020 20:11

ALe ten Hetfield się postarzał w ostatnich latach masakra

Piter 20.08.2020 20:10

będzie to coś w stylu wałujew vs haye

Piter 20.08.2020 20:10

Chuchu może jutro wspólne oglądanie meczu w wwa a przed tym jakiś sparing 8 rundowy

Czarson 20.08.2020 20:09

tu narazie jest sciernisko

Czarson 20.08.2020 20:08

ilcap wywolales

Imrahil 20.08.2020 20:08

"masz 2 minuty zrób opłaty"

Klinsi64 20.08.2020 20:08

chuchu musisz byc chadem

Piter 20.08.2020 20:08

xd

Klinsi64 20.08.2020 20:07

dzis tylko dostał 2 minuty na kompa

Chuchu 20.08.2020 20:07

Więc szybko

Chuchu 20.08.2020 20:07

Jestem ale zaraz idę

Imrahil 20.08.2020 20:06

dokł panowie jeśli wygramy LE to za rok scudetto to pewne róbcie skriny

maniekfci 20.08.2020 20:06

@Chuchu witam jesteś

Piekarz 20.08.2020 20:05

polecam ten szczep swoją drogą w opór

Piekarz 20.08.2020 20:04

za gorąco na czerwone

Piekarz 20.08.2020 20:04

bo jedyne białe włoskie wino jakie mam obecnie na chacie

IlCapitano 20.08.2020 20:04

Powoli odczuwam emocje podobne niczym przed 22 maja 2010, tylko wtedy to było ukoronowanie zwycięskiego cyklu, a teraz nawet ważniejsze, bo wyjście z przegrywu i poczatek nowej ery

Alfa 20.08.2020 20:04

czemu akurat ten trunek co

Skepta 20.08.2020 20:04

Piter kiedys tak powiedzialem to dostalem w morde

Piekarz 20.08.2020 20:03

a jak wrócę to chyba otworzę butelkę Gewürztraminera z włoskiej części Tyrolu

Piter 20.08.2020 20:03

walić prosto z mostu czy ci pociągnie knage i wyruchasz ją jak nikt inny

Piekarz 20.08.2020 20:03

przekąsek nie będzie chyba tylko po prostu koło 19 zamelduję się w Vaffa

Piter 20.08.2020 20:03

no i takie 4/10 trzeba ruchać skepta a jak to robić? musisz być bezczelny i tyle

Piekarz 20.08.2020 20:02

myślę ciągle myślę

IlCapitano 20.08.2020 20:02

Piekarz jakie przekąski na jutro, jakie trunki

Pader88 20.08.2020 20:01

JM incel pilkarski 100%

Skepta 20.08.2020 20:01

poza tym mysle ze w Interze takim incelem był Joao Mario

Skepta 20.08.2020 20:01

a czemu dzisiejsze dziewczyny maja takie mniemanie o sobie? a no wlasnie takie stulejarzy albo incele slodza takim 4/10 na tinderach bo maja taka niska samoocene ze uganiaja sie nawet za takimi 4/10

Skepta 20.08.2020 20:00

bo teraz kazda nawet taka 4/10 mysli ze jest ksiezniczka i moglaby miec kazdego (tak mysli) takze to calkowite przeciwienstwo incelstwa

Skepta 20.08.2020 19:59

incelstwo nie dotyczy kobiet, zwlaszcza dzisiejszych

Pader88 20.08.2020 19:58

woo-cash jestes?

Piekarz 20.08.2020 19:58

ludzie historia się pisze na naszych oczach

Piekarz 20.08.2020 19:57

jutro wielki mecz a wy pociskacie takie kocopoły

Piekarz 20.08.2020 19:57

dobra skończcie pier.dolić

Pader88 20.08.2020 19:57

ponoc jest tez wiece plci niz dwie wiec odpowiedzi moze byc zancznie wiecej pozwole wrecz zacytowac klasyka " tak wiele pytan tak malo odpowiedzi"

Pader88 20.08.2020 19:55

ponoc jest rowno-uprawnienie wiec pewnie tak

Imrahil 20.08.2020 19:54

czy incel dotyczy obojga płci

Lopez 20.08.2020 19:50

Dla psychiatry na pewno

Chuchu 20.08.2020 19:50

No ciekawe zjawisko, nie powiem

Skepta 20.08.2020 19:50

chuchu widze ze juz dowiedziales czym sa incele, to dobrze warto miec to slowo w swoim slowniku

Lopez 20.08.2020 19:49

Zaloze sie ,ze Klinsi ma bardziej intensywne zycie seksualme

Chuchu 20.08.2020 19:49

Więc wiadomo, że trolluje

Chuchu 20.08.2020 19:49

Jakby wiódł takie życie to by nie gadał o tym tyle, a uprawianie seksu raczej nikomu poza incelami nie imponuje w dorosłym życiu

Lopez 20.08.2020 19:48

Nasir trolluje przeciez, to juz nudne jest

Pader88 20.08.2020 19:46

Nasir wiedzie calkiem normalne przyziemne zycie kawalera co tu jest nieprawda i czym tu sie podniecac doprawdy nie pojmuje

Imrahil 20.08.2020 19:46

ja tam wierzę w Nasira

Czarson 20.08.2020 19:43

nieprawda*

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się