idealnie by tam pasowal
boston powinien sie zakreci kolo adamsa z okc
myslalem ze bostonowi wlasnie zabraknie jednego kozlujacego i phila powalczy a tu tak leciutko poszlo
kostka niestety
akurat jak ogladalem
ktory znow sie polamal
zamiast pensji Haywarda xD
jeszcze jakby mial Boston jakiegos kozaka pod koszem
wiec pewnie tak
oni chyba wtedy mieli juz irvinga u siebie
wiadomo bylo ze Lakers wezma Balla, wiec slusznie zrobil
ale on chyba i tak najbardziej pragnal Tatuma
tamci byli napaleni to im odpuscil a sam sobie wzial koksa
pamietam jak ainge opisywal ze dla niego ball fultz i tatum to taka sama skala talentu i ma w dupie kogo wybierze
3 oddali xD i wtedy tatum wbil
teraz takie trio lebron tatum davies to byłby obled
albo lakersi balla
pomysl ze sixers wybrali fultza i jeszcze oddali jakis pick bostonowi xD
tatum straszny kozaczini
ale w drugim to juz ich rozjebali fest
ja tylko troche widzialem pierwszy mecz
ogladalem akurat
ale strasznie mi sie boston podobal wczoraj z sixers
a bucks sobia poradza leciutko
zagral dobry mecz ale potrafi duzo lepiej xD
lillard to sie dopiero rozkreca
no na pewno by sie przydal tym bardziej ze Portland wlasnie na obwodzie ma czym straszyc
Orlando sie chyba poczulo gospodarzem
ale obiektywnie lakersi okrutnie traca bez bradleya
ciekawe co to sie wydarzylo ze Bucksy wjebaly
16 % chyba
5/32 z dystansu to lipa w cenzor xD
no wlasnie o tym pisze i na to licze
dzis Lebron pewnie jeszcze lepiej zagra
Lakersom zabraklo 7 pkt, takze jakby reszta to dorzucila to lekko by wygrali
a od lebrona oczekuje ze wezmie zespol na bary i zagra jak to on w takich sytuacjach 45-15-15 i zamknie temat
wiec lakers sa bardzo blisko i tak
niby tak ale mimo tak kiepskiej gry reszty i tak byli w meczu do samego konca i blazers potrzebowali wielkich trojek zeby to wygrac
no ale jak KCP ma 0/9, Davis 8/24, czy Green 4/12 to ciezko
bo Lebron nie jest problemem, ostatnio 23 pkt 17 zbiorek 16 asyst xD
na miejscu Lakers to bym sie martwil o wszystkich poza Lebronem
ciezko mi uwierzyc, ze lebron nie ogarnie ale moze to ten moment gdzie go wiek dopada
ale i tak najbardziej ciekawi co dzisiaj w meczu lakers - blazers
i to graja calkiem dobrze w tym meczu
ale bez orzecha duzo lepiej sie oglada
i co kredenc, Houston nas wyjasnia poki co
wtf
yebane houston
a to ktos z primki a wiadomo, ze trenuja czasem z pierwszym zespolem, ktos ze sztabu moze i juz lipa
nie ma mozliwosci zeby ktos nie zlapal przez caly sezon
jesli tak ma to wygladac
no bedzie ciezko sezon dokonczyc
Skoro UEFA pozwoliła druzynie z Kosowa wystawić skład z innych zawodników z Ligi xD
Niestety to się chyba nie wydarzy
traktowac to jak kontuzje, wyslac goscia na odosobnianie i jak reszta zdrowa to grac normalnie
w srodku sezonu ktos zlapie i co tez przerwa
i jaki sens opozniac sezon
obejdzie sie
no trudno wyslemy kwiaty
beka
dostalem kaszlu w poniedzialek chyba mam korone i umre :(
sportowcy jak zlapia koroniaka i trenuja z pelnym obciazeniem to sobie moga zalatwic pluca doszczetnie
ile % ludzi ma objawy 0.0001?
dla kogo bezobjawowa dla tego bezobjawowa
choroba bezobjawowa, zatrzymajmy caly swiat
dobrze ze jest tyle przypadkow juz teraz moze kluby troche przycisna swoich durniow zeby jednak siedzieli na dupie do startu ligi
Bo ostatnio sypie jak z rękawa
Jeszcze kilka przypadków koroniaka wśród piłkarzy i sezon na bank się mocno opóźni
Sapałem już o tym
a tymczasem rzeremy boga zaklada kokokorone
no kominek troche
to juz wiem dlaczego Cavani w Benfice. 10mln za sezon to ładny kontrakcik
czekalem na to
pieknie
no i super, witamy
Spezia witamy
nie wiem, ciekawe co z tym Ocamposem widzialem filmik z treningu ze cos slabo z jego noga
co on taki jakiś dziwno wymiarowy
ten rafal to ma chyba 15 lat i jest ograniczony umyslowo
nie pokazujcie się w Mediolanie bez pucharu😠😠😠Najemnicy bla bla bla 😤
cenie go za to, ze nigdy nie zmienia zdania
Rafal1976 okazuje swoje opóźnienie intelektualne
A i tak dostaje minusy
Rafal1976 okazuje zwycieska mentalnosc
mamy sporo mlodych grajkow maja sie kim gimby jarac
A pozniej i tak zbijesz konia pod to
Doceniam geniusz Messiego tak jak to ze Eriksen jest wielkim artysta ale u Conte cala jedenastka musi biegac i stosować pressing inaczej nie ma to sensu
Lol ale maruda z ciebie lol
niech go sobie do jiangsu wezma
Jedyne co mi daje wiare w przyjscie Messiego to ta grafika z Duomo i jego cieniem
Nie mam nic przeciwko ojciec sb
po prostu dawanie rocznego zysku z europy na pensje dla messiego jest idiotyzmem
troche dziwne to uczucie bedzie zobaczyc gagliardiniego zdobywajacego LE
sram na gimbusów
Klinsi boi sie ze go gimbusy beda jechac na sb
Beka z tego Buffona całego co poszedł wygrać LM do PSG
Orzeu juz pewnie ze zgoda i z tymi przekretasami od bluz skok na kase planuje
Mlodzi go wypra
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala