Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 21.08.2020 00:41

idealnie by tam pasowal

Kredence 21.08.2020 00:41

boston powinien sie zakreci kolo adamsa z okc

Kredence 21.08.2020 00:41

myslalem ze bostonowi wlasnie zabraknie jednego kozlujacego i phila powalczy a tu tak leciutko poszlo

Kredence 21.08.2020 00:40

kostka niestety

maverik 21.08.2020 00:40

akurat jak ogladalem

maverik 21.08.2020 00:40

ktory znow sie polamal

maverik 21.08.2020 00:40

zamiast pensji Haywarda xD

maverik 21.08.2020 00:40

jeszcze jakby mial Boston jakiegos kozaka pod koszem

Kredence 21.08.2020 00:40

wiec pewnie tak

Kredence 21.08.2020 00:40

oni chyba wtedy mieli juz irvinga u siebie

maverik 21.08.2020 00:40

wiadomo bylo ze Lakers wezma Balla, wiec slusznie zrobil

maverik 21.08.2020 00:39

ale on chyba i tak najbardziej pragnal Tatuma

Kredence 21.08.2020 00:39

tamci byli napaleni to im odpuscil a sam sobie wzial koksa

Kredence 21.08.2020 00:39

pamietam jak ainge opisywal ze dla niego ball fultz i tatum to taka sama skala talentu i ma w dupie kogo wybierze

maverik 21.08.2020 00:38

3 oddali xD i wtedy tatum wbil

Kredence 21.08.2020 00:38

teraz takie trio lebron tatum davies to byłby obled

Kredence 21.08.2020 00:38

albo lakersi balla

Kredence 21.08.2020 00:38

pomysl ze sixers wybrali fultza i jeszcze oddali jakis pick bostonowi xD

Kredence 21.08.2020 00:37

tatum straszny kozaczini

maverik 21.08.2020 00:37

ale w drugim to juz ich rozjebali fest

maverik 21.08.2020 00:37

ja tylko troche widzialem pierwszy mecz

Kredence 21.08.2020 00:36

ogladalem akurat

Kredence 21.08.2020 00:36

ale strasznie mi sie boston podobal wczoraj z sixers

Kredence 21.08.2020 00:36

a bucks sobia poradza leciutko

Kredence 21.08.2020 00:36

zagral dobry mecz ale potrafi duzo lepiej xD

Kredence 21.08.2020 00:35

lillard to sie dopiero rozkreca

maverik 21.08.2020 00:35

no na pewno by sie przydal tym bardziej ze Portland wlasnie na obwodzie ma czym straszyc

maverik 21.08.2020 00:35

Orlando sie chyba poczulo gospodarzem :D

Kredence 21.08.2020 00:34

ale obiektywnie lakersi okrutnie traca bez bradleya

maverik 21.08.2020 00:34

ciekawe co to sie wydarzylo ze Bucksy wjebaly

Kredence 21.08.2020 00:34

16 % chyba

maverik 21.08.2020 00:34

5/32 z dystansu to lipa w cenzor xD

Kredence 21.08.2020 00:34

no wlasnie o tym pisze i na to licze

maverik 21.08.2020 00:33

dzis Lebron pewnie jeszcze lepiej zagra

maverik 21.08.2020 00:33

Lakersom zabraklo 7 pkt, takze jakby reszta to dorzucila to lekko by wygrali

Kredence 21.08.2020 00:33

a od lebrona oczekuje ze wezmie zespol na bary i zagra jak to on w takich sytuacjach 45-15-15 i zamknie temat

Kredence 21.08.2020 00:32

wiec lakers sa bardzo blisko i tak

Kredence 21.08.2020 00:32

niby tak ale mimo tak kiepskiej gry reszty i tak byli w meczu do samego konca i blazers potrzebowali wielkich trojek zeby to wygrac

maverik 21.08.2020 00:31

no ale jak KCP ma 0/9, Davis 8/24, czy Green 4/12 to ciezko

maverik 21.08.2020 00:31

bo Lebron nie jest problemem, ostatnio 23 pkt 17 zbiorek 16 asyst xD

maverik 21.08.2020 00:30

na miejscu Lakers to bym sie martwil o wszystkich poza Lebronem

Kredence 21.08.2020 00:23

ciezko mi uwierzyc, ze lebron nie ogarnie ale moze to ten moment gdzie go wiek dopada

Kredence 21.08.2020 00:23

ale i tak najbardziej ciekawi co dzisiaj w meczu lakers - blazers

Kredence 21.08.2020 00:22

i to graja calkiem dobrze w tym meczu

maverik 21.08.2020 00:18

ale bez orzecha duzo lepiej sie oglada

maverik 21.08.2020 00:17

i co kredenc, Houston nas wyjasnia poki co

Alfa 21.08.2020 00:11

wtf

Kredence 20.08.2020 23:43

yebane houston

Kredence 20.08.2020 23:36

a to ktos z primki a wiadomo, ze trenuja czasem z pierwszym zespolem, ktos ze sztabu moze i juz lipa

Kredence 20.08.2020 23:35

nie ma mozliwosci zeby ktos nie zlapal przez caly sezon

Kredence 20.08.2020 23:34

jesli tak ma to wygladac

Kredence 20.08.2020 23:34

no bedzie ciezko sezon dokonczyc

Nitrogen 20.08.2020 23:33

Skoro UEFA pozwoliła druzynie z Kosowa wystawić skład z innych zawodników z Ligi xD

Nitrogen 20.08.2020 23:33

Niestety to się chyba nie wydarzy

Kredence 20.08.2020 23:32

traktowac to jak kontuzje, wyslac goscia na odosobnianie i jak reszta zdrowa to grac normalnie

Kredence 20.08.2020 23:32

w srodku sezonu ktos zlapie i co tez przerwa

Kredence 20.08.2020 23:31

i jaki sens opozniac sezon

Ojciec SB 20.08.2020 23:28

obejdzie sie

Vancore 20.08.2020 23:28

no trudno wyslemy kwiaty

Ojciec SB 20.08.2020 23:28

beka

Ojciec SB 20.08.2020 23:27

dostalem kaszlu w poniedzialek chyba mam korone i umre :(

Vancore 20.08.2020 23:26

sportowcy jak zlapia koroniaka i trenuja z pelnym obciazeniem to sobie moga zalatwic pluca doszczetnie

Ojciec SB 20.08.2020 23:26

ile % ludzi ma objawy 0.0001?

Vancore 20.08.2020 23:26

dla kogo bezobjawowa dla tego bezobjawowa

Ojciec SB 20.08.2020 23:25

choroba bezobjawowa, zatrzymajmy caly swiat :D

Vancore 20.08.2020 23:25

dobrze ze jest tyle przypadkow juz teraz moze kluby troche przycisna swoich durniow zeby jednak siedzieli na dupie do startu ligi

Nitrogen 20.08.2020 23:25

Bo ostatnio sypie jak z rękawa

Nitrogen 20.08.2020 23:24

Jeszcze kilka przypadków koroniaka wśród piłkarzy i sezon na bank się mocno opóźni

Nitrogen 20.08.2020 23:24

Sapałem już o tym

Vancore 20.08.2020 23:24

a tymczasem rzeremy boga zaklada kokokorone

Vancore 20.08.2020 23:23

no kominek troche

Claudio 20.08.2020 23:22

to juz wiem dlaczego Cavani w Benfice. 10mln za sezon to ładny kontrakcik

Vancore 20.08.2020 23:21

czekalem na to

Vancore 20.08.2020 23:21

pieknie

Endru 20.08.2020 23:13

no i super, witamy

Nitrogen 20.08.2020 23:12

Spezia witamy

Endru 20.08.2020 23:04

nie wiem, ciekawe co z tym Ocamposem widzialem filmik z treningu ze cos slabo z jego noga

WTC 20.08.2020 23:04

co on taki jakiś dziwno wymiarowy

Ojciec SB 20.08.2020 22:54

ten rafal to ma chyba 15 lat i jest ograniczony umyslowo

WTC 20.08.2020 22:50

nie pokazujcie się w Mediolanie bez pucharu😠😠😠Najemnicy bla bla bla 😤

Czarson 20.08.2020 22:49

cenie go za to, ze nigdy nie zmienia zdania

WTC 20.08.2020 22:47

Rafal1976 okazuje swoje opóźnienie intelektualne

Endru 20.08.2020 22:44

A i tak dostaje minusy

Endru 20.08.2020 22:44

Rafal1976 okazuje zwycieska mentalnosc

Klinsi64 20.08.2020 22:40

mamy sporo mlodych grajkow maja sie kim gimby jarac

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:40

A pozniej i tak zbijesz konia pod to

Endru 20.08.2020 22:40

Doceniam geniusz Messiego tak jak to ze Eriksen jest wielkim artysta ale u Conte cala jedenastka musi biegac i stosować pressing inaczej nie ma to sensu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:40

Lol ale maruda z ciebie lol

Klinsi64 20.08.2020 22:39

niech go sobie do jiangsu wezma

Endru 20.08.2020 22:39

Jedyne co mi daje wiare w przyjscie Messiego to ta grafika z Duomo i jego cieniem

Lopez 20.08.2020 22:39

Nie mam nic przeciwko ojciec sb

Klinsi64 20.08.2020 22:38

po prostu dawanie rocznego zysku z europy na pensje dla messiego jest idiotyzmem

Ojciec SB 20.08.2020 22:38

troche dziwne to uczucie bedzie zobaczyc gagliardiniego zdobywajacego LE

Klinsi64 20.08.2020 22:37

sram na gimbusów

Lopez 20.08.2020 22:37

Klinsi boi sie ze go gimbusy beda jechac na sb

Yascarr 20.08.2020 22:37

Beka z tego Buffona całego co poszedł wygrać LM do PSG

Klinsi64 20.08.2020 22:36

Orzeu juz pewnie ze zgoda i z tymi przekretasami od bluz skok na kase planuje

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:36

Mlodzi go wypra

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się